Keresés

Részletes keresés

vz55 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 150




hogy jó hír is legyen.
a 8 éves kuvaszom a Karácsonyi vásárkor a Műv.Ház előtt.
vz55 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 149
:-))
Előzmény: Gí (144)
Creative Commons License 2008.01.06 0 0 148

Őt is keressük:

 

Még mindig nincs meg Odin!!

Akinek van rá lehetősége, nagyon kérem terjessze ezt a plakátot, Odin bárhol lehet, ha csak 1 plakátot is kiragasztotok a környéketeken, már az is nagy segítség!!
Előre is köszönöm!
Zilai Viki: 30/370-8323
Zilai.v@citromail.hu

Creative Commons License 2008.01.06 0 0 147

Még mindig keresik:

 

Érden, a Nyomdász utcából dec. 15-én (szombat) délelőtt elveszett öreg, ordas németjuhászra hasonlító keverék kutyám. A neve Iván, 14 éves, a lába beteg, folyamatos gyógyszeres kezelést kap.
A mellén függőleges fehér csík, a nyakában barna nyakörv található. Egész nap kerestük, hiába. Ha bárki tud róla valamit, kérem jelentkezzen a 06-20-454-4140 (vagy a 06-20-454-4129) számon. A megtalálónak 15 000 Ft jutalmat adok!

Creative Commons License 2008.01.06 0 0 146

Hátha itt tud vki segíten:

 

 

NAGYON KÉREK MINDENKIT, HOGY SEGÍTSEN, NEM ADOM FEL!!!!! Bennetek van az utolsó reményem!!

2007.11.08.-án tűnt el a XI. kerületből egy fekete fehér nyakkendős Merlin névre hallgató spániel fiú! Nagyon-nagyon szeretném megtalálni, rettenetesen hiányzik. Arra kérek minden jó érzésű kutyabarát embert, hogy ha csak hallott róla, hogy a környezetében az ország bármelyik pontján feltűnt egy hasonló kutyus, kérem, hívjon a 06-20/952-4730-as telefonszámon, vagy küldjön e-mailt a laubeboszi@t-online címre. Sajnos nem tudok róla semmit az eltűnése óta. " Remélem, ha valaki befogadta jó helyen van, és én nem hiányzom neki annyira, mint ő nekem", csak legalább tudjam, hogy jó helyen van melegben és biztonságban. Kérlek, benneteket segítsetek!!!
Sajnos a feltőtött kép az eltűnés elött készült, most nem tudom hogy nézhet ki!

Nektek segítség lehet, hogy a két első mancsában a lábujjak között ici-pici vörös szőr is van. Elösször azt hittük, hogy az én hajam került a levágott szőr közé. Nagyon reménykedem bennetek. Ha hajlandóak őt visszaadni a megtalálók, befogadók akiknek hálás vagyok az ediggi ellátásért, gondozásért természetesen, ha kérik a megtalálónak megveszem az általa kiválasztott kölyök kutyust, remélem ők is egymásra találnak majd. Sajnos már nagyon régen nem tudok Merlinről semmit, de szerintem időszerű a kozmetika nála .Kérlek segítsetek!

Merlin mikrochipjének a száma: 348096100111863.

Segítségetekért nagyon hálás vagyok s nagyon közönöm!!! Borosné Hajni

Creative Commons License 2008.01.06 0 0 145

Kérésre bemásolom:

 

"Csillaghegyen, december végén (karácsonykor) találtunk egy fiatal, cirmos fiú cicát.
Nagyon kedves, barátságos, okos, kommunikatív.
Keressük régi vagy új gazdáját.

0620/8246033, 240-13-18 vagy juliszabo@freemail.hu

kép róla itt:
http://cirmos.hallohallo.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/1233828"

Creative Commons License 2008.01.06 0 0 144

Megint igazad van, köszönöm szépen a helyesbítést!.-) Úgylátszik én elnézőbb vagyok, időnként nem érzem a különbbséget az állat és az ember között! Pedig van, tudom és persze azt is, hogy az állat hasonló  esetekben soha nem tenne ilyet az emberrel.

A telefonszám alatta menhely telefonszámát érted? Ha igen, akkor a beillesztett honlapon minden megtalálható.

 

Előzmény: vz55 (143)
vz55 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 143
Bocs.
Megint rosszul fogalmaztál az őrültről.
"Tudod ki volt az az álllllat, aki bántotta?"
Az állatok normálisak. Csak akkor támadnak ha éhesek vagy védekeznek.
Az őrült emberszabású, az más.
Más:Telefonszámotok?
üdv.
Előzmény: Gí (121)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 142

A másik keverékem, nem is tudnám leírni milyen kuttyok keveréke, de nagyon cuki:-))

4 éves, karácsony másnapján dobták be hozzánk. Éjjel a sírására, vonyítására  ébredtem, mikor kimentem érte már nagyon át volt hülve, és enni is alig tudott, sztem még szopott. Nagyon szeretem:-))) Úgy néz rám, mint a félistenre:-))))

 

Ime:

Előzmény: Gí (141)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 141

Végignézni és elbúcsúzni az a nehéz?:-(  Persze elvisznek belőlünk egy darabkát!:-(

Póker tünemény! Sztem hamarosan begazdisodik! Az nem lehet, hogy pont ő nem, hát ezért küzdött????!!

 

Az én két befogadott kuttyaim fajtatiszta keverékek:-)) A leghálásabbak. Az egyik Fox, nagy dumás, egyszerűen ha hazajövök, megáll előttem és elmesli mi történt vele. FAntasztikus.

Előzmény: moonlight1984 (138)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 140
Köszi, aranyos vagy. Ha lessz ilyen megkereslek/megkeresünk.  Írtam neked mailt, abban kérem a tel.számodat. Persze csak, ha nem titkos:-))) NAgy ÁLLatBArát vagy. Jólesik ilyet olvasni, jólesik, hogy vannak ilyen emberek is:-)))  Nekem is "megtiltotta" a családom, hogy még egy kuttyot hazhozzak, van 4 , ebből kettőt befogadtam. Imádom őket! Egyszerűen a MIndeneim!:-)))
Előzmény: moonlight1984 (137)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 139
S.O.S.!!Nagytétényben egy fekete kaukázusi juhászkutya(kb.40-60kg)kószál,keresi gazdiját.Nagyon szomorú és gyenge.Kérem ha a gazdija ráismert,vagy esetleg vki befogadná írjon!!A kutyus nem fogadott el ételt!!!!

Kisherceg Gazdikereső és Állatkereső www.kisherceg.net
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 138
nem könnyű meghozni a döntést,az biztos!!!És főleg végignézni,bár megnyugtat hogy vele voltam.Szép ez a kis blöki nem tudom hogy miért nem veszik észre...annyi helyes,kedves kutyát látni a menhelyen és sokan mégis a fajtiszta kutyákért vannak oda..nem értem miért.A menhelyesek gyakran jobbak a pedigréseknél:ők megtanultak igazán szeretni
Előzmény: Gí (136)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 137

Jön a kiskutyás időszak..legalábbis én úgy vettem észre ilyentájt mindig több a kidobott pár hetes és olykor pár napos kölyök.Tavaly 3 macsekot neveltem fel üvegből,elötte kutyit is.Ha ilyesmiben tudok segíteni szóljatok!Van pár ismerős akiknek van anyakutyájuk aki segithetne az aprókák gondozásában,hiszen míg egész picik,nem mindig elég az emberi gondoskodás.Ha magamhoz venni nem is tudok több állatot,azért segíteni próbálok rajtuk.A kicsivel eléggé helyhez vgyok kötve különben bizti kijárnék veletek...bár a család szerint"hazahoznám az összes rossz sorsu állatot".De hát ha ilyen vagyok..

Creative Commons License 2008.01.05 0 0 136

Nagyon, de nagyon  nehéz pillanatok, mikor egy kis szeretett lénytől meg kell válnunk:-((( Sajnos én is ismerem ezt az érzést!

 

Előzmény: moonlight1984 (131)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 135
Pótolom a fényképet:
Előzmény: Gí (133)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 134
Nagyon szép macsek,tetszik ez a szín mindig szerettem volna ilyesmit.Csak csodálni tudom micsoda kitartó maccsod van,mennyi mindent túlélt!Biztosan az is közrejátszott hogy érezte:szereted és törödsz vele!
Előzmény: babydevil (127)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 133

Póker, nem az érdi menhelyen van, DE NEKEM MÉGIS NAGYON KEDVES. Az az életerő ami visszahozta őt, az csodálatos. De a kutty maga is.

Így néz ki manapság:

 

Amiért megemlítettem őt nemcsak azért, mint írtam nekm nagyon kedves, hanem inkább ahogy nézegetem a fényképeit nap, mint nap, nem tudom elhinni, hogy ez a gyönyörű, kedves pofikájú kutyus még nem talált gazdira! Pedi ő aztán MEGÉRDEMELNÉ!!!

Creative Commons License 2008.01.05 0 0 132

2oo7. januárjában Póker,  2 év körüli kan kutya  szörnyű állapotban került be az Illatos útra. Brutális sérülései voltak, mintha bedarálta volna valami a lábát, mindkét oldalán mély, nyilt sebek voltak. Mikor levették a  kötését , és bevetésre került a borotva, akkor látszott csak, hogy Póker sérüléseit egy másik kutya okozta. Lehet harci kutya...? Nem tudni?

Elősször az összes tépett seb környékét le kellett borotválni. Ezután átmosták a sebeket, a még élő izmokat, inakat összevarták, a halott szövetet eltávolították. Rendszeres kötözést, sebtisztítást, és antibiotikum kúrák  mellett várták a csodát pár  napig, hogy megmarad a lába vagy sem......

moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 131

Szegény macsek!A nyáron a szemünk elött ütötték el a lányom 3 hónapos kiscicáját,a JÁRDÁN,"bocs véletlen volt" felkiáltással!Most van egy új cicánk a budaörsi menhelyről hoztuk.A Néró blöki is mentve lett az altatás elől:a tesóit elvitték,de naki elörébb áll a két alsó szemfoga és ugy gondolták nem "vesződnek vele".Pedig szép leírhatatlan színü tigriscsíkos kutty.Az öreg harcos németjuhi keverékem sajna már a kutyamennyországban van  :-(((  17 év adatott neki,de nem volt tovább:el kellett altatni...néha még mintha a hangját hallanám...várom mikor dugja ki az ősz pofiját a kuckójából...:-(((

Előzmény: babydevil (127)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 130
bocsánat akartam írni sejtem..., bocsi
Előzmény: Gí (128)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 129
Fogunk szervezni egy pénz rolnizó napot, eljönnél segíteni? Mi is már sok aprót gyíűjtöttünk. Merre felé lax?
Előzmény: babydevil (126)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 128

Lehet ismerjük is egymást?

 

Úgy látom január 2-án hozta be Andi, ha jól selytem 2 hét gyepmesteri karantén, addig jöhet a gazdi, aztán nézz be. Tényleg cuki a kutty, DE NAGYON!!!!!

 

Örülnék, ha akkor hoznád a "cuccost" a menhelyre ha én is ott lennék.Szívesen találkoznék veled!.-))))

Előzmény: babydevil (126)
babydevil Creative Commons License 2008.01.05 0 0 127
egyébként a makkák iszonyúan ellenállóak és erősek. A másik makkánk, I.Nagy Lajos kóbor makkából lett a miénk. cca 2 hónapig és cca 1 havi fizetésem erejéig jártam vele állatorvoshoz, annyira beteg volt. Szerencsére kikupálódott, az utána a kandúrokkal való verekedésekből származó néha igen undoritó sebekből is kigyógyult.
Szóval bivalyerős volt, nagyon harcolt mindegiyk bajának és egészen jól "rehabilitálódott" mindegyik kalandja után.
Sajnos Lajoskát 2006.decemberben a házunk előtt elütötte valami buzeráns autós, ezt már szegény Lalika nem birta ki. I.Nagy Lajos a 2. képen Zsebivel
Előzmény: moonlight1984 (120)
babydevil Creative Commons License 2008.01.05 0 0 126
Andreáé és Éváé megvan, egyszer én is vittem be egy talált kuttyot, meg időnként viszek kaját, vagy összegyűjtök egy rakat régi pokrócot, szőnyeget, aztán azt szoktam elvinni. Csak annyit irj meg lécci, hogy mikortól érdemes telefonálgatni (azaz mennyi az az idő, amig az eredeti gazdit várjátok elsősorban), mikor lenne az az időpont amikortól el lehetne hozni.
A munkahelyemen most a kollégáim gyűjtik az 1 és 2 forintosokat nekem (ill a menhelynek), valamint zsákmányoltam egy pár db leselejtezett pokrócot, paplant és szőnyeget. Valamelyik hétvégén majd elugrunk Szhbattára, de most épp totál taknyos vagyok és elég félhulla a láztól.
Előzmény: Gí (123)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 125
bocsi, most látom, hogy maccsról írttál! Elnézést!
Előzmény: Gí (121)
babydevil Creative Commons License 2008.01.05 0 0 124
az én Gomolyka makkámat meg gerincen lőtte a régi lakhelyünkön a hátsó szomszéd vén f.sz köcsög, stb stb. Ráadásul olyan helyre fúródott be a sörét, hogy az állatorvosok nem vállalták a műtétet, mert erősen esélyes lett volna a bénulás. Hálistennel Gomolykának az elmúlt jópár év alatt (idén lesz 11 éves) csak 1x mozdult el a sörét a gerincében, valszeg egy rossz ugrástól, ettől eltekintve nem okoz neki problémát.
Előzmény: moonlight1984 (120)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 123

HÁT EZ FANTASZTIKUS!!!!!! Sztem jól teszed. Ja és persze TE is FAntasztikus vagy:-))

Beszéljük majd meg. Ha gondolod adok egy tel.zámot...

Előzmény: babydevil (122)
babydevil Creative Commons License 2008.01.05 0 0 122
Szia Gí,
ha nem jelentkezik a gazdája a bejgli kislánynak, őt elhoznám.
Van itthon egy 2 éves bigli lányunk, amúgy is akartunk volna neki egy "biglihugicát" és ez a kiskutya pont úgy néz ki, mint az én Zsebim. Még az életkoruk is eléggé passzol egymáshoz. Zsebi:-)
Előzmény: Gí (118)
Creative Commons License 2008.01.05 0 0 121

Szia,

 

de jó látni téged is:-)

Szegény kuttyod! Tudod ki volt az az álllllat, aki bántotta?

 

Előzmény: moonlight1984 (120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!