Keresés

Részletes keresés

Heartbreakers Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8769

Ez a Sud. Az a "szakadek" ami a tribun es a kanyar kozt van csak a Tevere feloli oldalon van.

 

Amugy a tuntetes egy nagy vicc volt, tobb volt a turista, mint a szurkolo ezert kar volt szarra aznom...

solo_la_samp Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8768
Nem vagyok nagy Olimpico szakértő, (egyszer voltam csak ott), vitatkozni sem szeretnék, főleg, hogy kurvára nem ez a lényeg, de ez szerintem is a Sud.

3 apró dolog miatt gondolom:

A reklámtáblák a főtribün (talán Tevere ) felé néznek, ugyanis ott vannak a kamerák, és a Sud attól jobbra van.

Ha ez lenne a Nord akkor a vendégnek (tehát esetünkben egy kurva nagy üres szektornak) itt kéne lennie a kép bal oldalán, a Tevere szélén.

És végül az üresen hagyott helyek, amiről már mások is írtak (Fedayn, Boys, Ultras Romani stb...) ha jól tudom a Nordban nincsenek fent csoportok.

Mondom, ténlyeg nem ez a lényeg, esetleg majd F72 megerősít/cáfol.
Előzmény: kabsz (8767)
kabsz Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8767

Viktor-

 

Szerintem ez a nord.

Keress rá a meccs összefoglalóra. Ott látni teljesen üres a Sud.

Előzmény: viktor- (8766)
viktor- Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8766
Ez tényleg így van.
Előzmény: Törölt nick (8765)
viktor- Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8764

 

 

 

 

 

 

solo_scontri Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8763
Az a nevetséges, hogy egy gyilkoság után is megint az ultra' a hibás...
viktor- Creative Commons License 2007.12.03 0 0 8762

Olvasgattam a neten, de túl sok infót nem találtam a mai római történésekről. Egy képet sikerült összevadásznom a Sudról.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nekem csalódás a viszonylag sok ember a kanyarban, ugyanakkor elismerésre méltó, hogy az "illetékesek" nem akarták mesterségesen kirekeszteni azokat, akik máshogy gondolták. Ettől csak hitelesebb lett a megmozdulás véleményem szerint.

solo_la_samp Creative Commons License 2007.12.02 0 0 8761
Nevetséges az olasz szövetség. A Toro-Genoára sem mehetnek vendégek, pedig köztudott a két tábor jó viszonya.
Vpp88 Creative Commons License 2007.12.02 0 0 8759
Szerintem a vendégben is hazaiak voltak.
Előzmény: metalwarrior (8757)
metalwarrior Creative Commons License 2007.12.02 0 0 8757
Interisták mintha lennének.
Előzmény: solo_la_samp (8756)
solo_la_samp Creative Commons License 2007.12.02 0 0 8756
ebben a fordulóban van olyan tábor aki utazhatott egyáltalán?
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.12.01 0 0 8755

Nem kell modern foci!

Előzmény: viktor- (8753)
kabsz Creative Commons License 2007.12.01 0 0 8754

viktor-

 

Már láttam de újra megnéztem.

Újra elfogott a szomorúság. A felvétel végén a két arc. Az egyik nézi a meccset, a másik megtörli a szemét.

Miközben átvettük a ülsőségeket tegyük fel a kérdést. Van e iylesfajta kapcsolat nálunk csapat és szurkoló között.

És F72 tegyük fel a kérdést az utóbbi 5 évben ilyen emberek termelődnek a kanyarokban vagy már eszmeiségben nem, de öltözködésben viselkedési klissékben élő ultra kópiák.

Választ is fogunk kapni. Mert a levelet amit bemásoltál olyan valaki írta aki élte és átélte az ultrát. Ha vevő lesz rá SUD akkor lehet esélye az ultrának a túléélésre.

 

Mi meg gondolkozzunk el miközben Gabrielle Sandrinak kérünk igazságot, hogy nem kellene megtalálnunk a mi igazunkat. A szurkoló ultra igazát, annak a Magyar ultrának az igazát akinek a képét láthatjuk a sró, meredten bámuló,örjöngő ultra képében. Aki sál, drapi, füst nélkül is ultra.

Előzmény: viktor- (8753)
viktor- Creative Commons License 2007.12.01 0 0 8753

Bár nem a '80-as évek, azért ez sem ma volt: Roma-Inter UEFA-kupa döntő visszavágó 1991-ből. Nálam régóta bent van a kedvencek között, nagyon jól átjön a hangulat az összeállításból, és a "korabeli" figurák sem gyengék. ;)

 

http://it.youtube.com/watch?v=DdnStzGXu1g

gabaipeter Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8752
Példamutató gesztus!
Erre oda kéne figyelnie mindenkinek, és felkapni a fejét!
Attól tartok egy olasz fejes ezt le se szarja...
Szerencsére ezek a dolgok még megmutatják, hogy az olasz Ultra mégis valamiféle emberi lény és igenis van jövője!!!
Grazie Sud!

(1 Lazialé)
Előzmény: F72Quadraro (8744)
DINO Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8751
Sztem pár év múlva László Atya is ezt fogja nyomni a Szentélyben...
Előzmény: Vasi Kutya (8747)
F72Quadraro Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8750
Nem tudok róla. Néhény kisebb szurkolótáborról hallottam, akik kint maradnak, van, aki addig nem menne be, amíg a bergamóiak sem mehetnek, március közepéig.
Előzmény: Törölt nick (8746)
F72Quadraro Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8749
Még jóval átalakítás előtt, '80-as évek elej, közepe... Lazio nincs.
Előzmény: Vasi Kutya (8745)
Collettivo Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8748

Ciao!

Érdekelne engem is a film, értekezzük meg mailen ( vagy akár itt is ) a részleteket.

Grazie.

Előzmény: Kék skorpió (8723)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8747

Mekkora! :)

Belevaló gyerek az öreg csuhás vazze...

Előzmény: viktor- (8742)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8745

Ez az átalakítás előtti Stadio Olimpico? Elég jó képek...

Laziós képeid nincsenek ebből a korszakból? :)

Előzmény: F72Quadraro (8744)
F72Quadraro Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8744
A kapucinus Fedele atya többször volt már a TV-ben is...


AS Roma szurkoló, a Curva Sud ultrája, egyszerű fogyasztója ennek a labdarúgás iparágnak vagy megtévesztett és romantikus támogatója egy ideálnak és egy életstílusnak, hozzád intézzük ezeket a sorokat, hogy megmagyarázzuk, miért kell emberek és szenvedélyek nélkül maradnia jövő vasárnap a Roma-Udinese mérkőzés alkalmából a Curva Sudnak.

Gabriele Sandri halála úgy tűnik lassan a feledésbe merül, túllép rajta és eltakarja egy torz szisztéma, amely saját magát és a saját érdekeit védelmezi minden más kárára. Minden el van és el lesz ferdítve, fel lesz forgatva, majd újra lesz írva azzal az egyedüli céllal, hogy eszköz lehessen a klasszikus és szokásos hatalmi játékokhoz. Ez történik most is, mint mindig.

Egy olyan országban, ahol „a törvény mindenkinek egyenlő”, de nem mindenki egyenlő a törvények előtt, megint egy hatalmas igazságtalanság szemtanúi vagyunk, s megint ellenünk fordul az újságok, média és hatalmi lobbik által eszközként használt közvélemény figyelme.
Az ultrát meg kell semmisíteni, mert a kanyar még a szabad, nem ugyanarról a tőről fakadt, manipulált gondolatok termőföldje, egy értékek nélküli, agymosott társadalomban. Egy olyan talaj, ahol még nem mindenkit lehetett egyforma, személyiség nélküli lénnyé tenni, amelyik még nem lett ráterelve bizonyos érdekek szokásos útjára, egy olyan talaj, amelyik kényelmetlen annak, aki mindent irányít.
Léteztek valaha a koreográfiák, a színek, a zászlók, a transzparensek, emlékei egy olyan kanyarnak, amelyek mindvégig elkísértek minket, s amik most mindezzel az elnyomással egyre inkább halvány emlékek lesznek csupán.

Ezért született meg ma bennünk az elhatározás és állásfoglalás, ami arra késztet minket, hogy kint maradjunk. Nemcsak a kanyaron, de ezeken a dolgokon is kívül. Azt kérjük mindenkitől, hogy gondolkozzon, emlékezzen és kezdjen el úgy viselkedni, ahogy saját maga helyesnek tartja egy ilyen kényes helyzetben.

Mi nem leszünk ott vasárnap a Curva Sud bejáratánál sem, mert nyilván valakinek jól jönne utána azt mondani, hogy erőszakkal hagytuk üresen a kanyart, s azoknak sem akarunk lehetőséget adni a megszólalásra, akiknek legalább most félre kellene állniuk.

Az egyedüli módja, hogy megmentsük a saját méltóságunkat, a saját jogainkat mindannyiunk döntésén múlik, akik egyszerre vagyunk ennek a cirkusznak a bűnrészesei és az áldozatai, ami ha magára marad, kihalásra van ítélve.
A találkozó vasárnap 14 órakor a Circus Maximusnál van, sálakkal, zászlókkal, egységesek a gondolatokban, a szenvedélyben és az ideálokban, hogy a mi Románknak szurkoljunk… ha már cirkuszról beszélünk.

Kezdődjön hát a mai előadás…
de nélkülünk!

a Sud csoportjai


Ide is pár sokkoló kép, csak gyenge idegzetűeknek! Bűnözők, a társadalom kivetetettjei illegális tevékenység közben...

mozzo Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8743
10-es!
Előzmény: viktor- (8742)
viktor- Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8742
viktor- Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8741
Mármint a Raiuno-n ment az említett anyag.
Előzmény: viktor- (8740)
viktor- Creative Commons License 2007.11.30 0 0 8740
A kedvencem! Évekkel ezelőtt láttam egy körülbelül 1 órás filmet róluk. Hatalmas a capojuk! :)
Előzmény: Adamo81 (8739)
Adamo81 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 8739
Cosenza

Arancia_Meccanica Creative Commons License 2007.11.29 0 0 8738
Ezért bátorkodtam megkérdezni, szerintem is rendben van.
Előzmény: sezione_b70 (8736)
Giorgio_BP Creative Commons License 2007.11.29 0 0 8737

Engem nagyon érdekelne ez az olasz verzió!

Van rá mód hogy eljusson valahogy hozzám? Milyen formátumban van?

Beszélhetünk mailben is.

Előzmény: Dhomasson (8721)
sezione_b70 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 8736
Nincs ezzel a videóval semmi gond.
Előzmény: Arancia_Meccanica (8735)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!