Keresés

Részletes keresés

cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.14 0 0 1218

Szió!

 

Könnyen azért nem nevezhető az akadályvétel, mert a legnagyobb bajom, hogy nem csinálhatok semmit. Nem vagyok egy egyhelyben ülős típus, úgyhogy ez a része a legnehezebb. Az időjárásvártozás, ami volt most is azt most nagyon megérezte. Azt mondta erre a doki, hogy nagyon magasra kell ilyenkor tenni a lábat. Én tehettem volna a csillárra is akár, de nem határozott. Ahogy átment a front már szedtem be a ruhákat az erkélyről meg ilyenek. A séta mankóval mehet még, nem nagyon szabad lógatni. Most a kötözésen olyan szorosan rakta rá azt a hálót az asszisztens, hogy ha ettől nem fog leesni alábam, akkor semmitől. Mankózást 6 hétig kell az orvos szerint, de abból letelt 1.  :(( plusz mozgatni kell. Ja egyébként a műtét utánni napon (mert akkor volt az első kötözés) is megnyomorgatta az ujjaimat és magamtól kellett hajlítgatni.

Szóval most itt tartok. Veled mi a helyzet mostanság?

Üdv Andi

Előzmény: Juliette65 (1215)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.14 0 0 1217

Juliuette 65!

Köszti a szorítást viszont ma én drukkolok neked. Úgye jól emlékszem,  hogy a mai nap az a bizonyos nap? Légyszi írjál.

Előzmény: Juliette65 (1213)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.14 0 0 1216

Sziasztok Sorstársak!

Tegnap kijöttem a kórházból. Túl vagyok végre és nincs már egy bütyim sem. Holnap megyek kötözésre. Mindig tudtam és most beigazolódni látszik, hogy jobb oldalamra sokkal érzékenyebb vagyok, mint a balra. Bal lábammal  könnyebben vettem az akadályokat. A jobb sokkal fájdalmasabb volt számomra. Ezen a lábamban is a másnapi  kórházi kötözésen, ahogy rá pillantottam kb.  itt is 10 öltésem van és a zárójelentésem szerint most ebben is 2 fémkapocsom van. A hosszanti harántomat mindkét esetben nekem is megemelték.

Első éjjel a pokolt jártam meg. Nem a műtéti terület, hanem a lábam külső éle rettentően fájt. Állandóan kéregettem a fájdalomcsillapítókat, de hasztalan.  Hajnal felé  végre rájöttem, hogy a kötözés okoz ilyen mérhetetlen fájdalmat.   A kiválló orvosi munka után a kötöző a műtét után produkált és  bekötözött rendesen. Ez az újfajta géz nyúlik. Ő szépen megfeszítve a gézt hát bekötözött. Gondolom, hogy ahogy a műtét után megduzzadt a lábam, a kötés a lábam külső élét majdnem, hogy elvágta és nyomhatott egy ideget is. Reggel szóltam a nővérkének ő egy 3 cm-t  az ollóval bevágott a gézen . Nem igazán enyhült a fájdalmam. Reggel az osztályos orvos végre elvágrta a külső élnél teljesen a gézt. Ez  végre megkönnyebbülést hozott. Éjjel zselléssen hűtöttem és már nem kellett semmilyen fájdalomcsillapító. Örülök, hogy túl vagyok rajta. Tény, hogy ezt a lábamat jobban fogom kimélni, mint korábban a bal lábamat. Gyógyulást mindekinek majd jelentkezem.

Juliette65 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 1215

Szia!Örülök,hogy ilyen könnyen veszed az "akadályokat"!Megtekergette az ujjadat?Vagy az egész lábfejet megmozgatta?Az azért brutális ilyen friss állapotnál (én is láttam az összes csillagképet kötözésekkor)Sajog időjárásváltozáskor vagy valami erősebb fájdalmad van olyankor?Nekem ez a rész kimaradt - eddig és nem is hiányzik.Sokan emlitik az effajta érzékenységet.Séta hogy megy?Szép estét!

Előzmény: cilariknéandi (1214)
cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.13 0 0 1214

Sziasztok Lányok!

 

Újra itt vagyok. Ma voltam ismét jelenésen a dokinál. Varratfelezés volt (amit igazán nem tudom mit jelent), egypárat kivett (szerintem kb. 3 volt). Azt mondta úgy néz ki, mint amilyennek ki kell nézni egy ilyen műtét után. Olyan brutálisan nem volt bedagadva, ahogy elképzeltem és a bevérzés sem volt nagy mértékű. Szóval megnyugodtam. Jövő szerdán kiveszi az összes varratot. Megmozgadta rendesen. Most egy kicsit érzem, de délelőtt bevettem azért egy donalgint. Szerencsére alig kell bevennem. Általában csak estére szoktam egy szemet magamba tuszkolni. Étvágyam egyáltalán nincs (ami persze nem baj), még édességet sem kívánok. Az időjárásváltozást azt piszkosul megérzi.

Nos most ennyi. Majd hamarosan visszatérek. Mindenkinek javulást kívánok, aki előtte van, neki kitartást!!

 

Üdv Andi

Juliette65 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 1213

Szia!Hidd el,szoritok!

A ketteskével,ugy tűnik,hasonló gondjaink vannak.Nekem mozog,erős is, tárgyakat nem tudok felszedni én sem a talpammal,nem is igazán érdekel:járni kell a lábainkkal,nem fogdosni...Nekem  megcsinálták a harántemelést,elég látványos a különbség,a cipő is másként áll a jobb lábamon,de ha kiszedik a fémeket,kissé lejjebb megy és szinte nem is lesz észrevehető.Hát,szandiban nem tudom,hogy fog mutatni.Majd kiderül.
Várom a műtét utáni jelentést!Puszi és kitartás!

 

Előzmény: Törölt nick (1212)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 1212

Szia!

Kedden reggel fekszem be. Nagyon vártam már és mégis izgulok rendesen, pepdig tudom, hogy mi fog történni. Remélem választhatok és nem altatnak és korán sorra is kerülök. A lazaságot úgy értem, hogy ha hozzáérek az ujjamat borzasztóan könnyű mozgatni, mig a másikat nem. Mintha nem lenne benne erő. Amikor felteszem és csak  nézem a lábfejem, vagy ha ülve a padlóra teszem szépen egymás mellett, egyenesen állnak az ujjaim. Ha   felállok és megyek két lépést a volt kalapácsujjam kicsit elcsúszik a másik felé. A bőrkeményedés elmúlt róla. Nem látszik, hogy ez valaha kalapácsujj volt, de picit rövidebb mint korábban. A doki mondta, hogy tornáztatnom kell, a varrat húzza. Csinálom, de eredmény még nincs. Ez zárt cipőben nem tünt fel és nem is vettem észre, csak amióta vettem egy szandált és otthon felhúztam és sétálgattam benne. A gélt én is megpróbáltam. Úgy nincs is gond, de nem akarok géllel közlekedni. Lehet hogy ez az ujjam majd meg fog erősödni, vagy becsontosodni? A lábam mozgása egyébként is eléggé be van szűkülve. Ceruzát az ujjaimmal soha nem tudtam felszedegetni és most sem tudok. Az ujjak szétterpesztése is elég siralmas. Gondolom ez a harántboltozat süllyedése is hozzájárul. Erre a műtétre gondolom ősszel sor fog kerülni. Most választhattam, hogy a műtött lábon a haránt, vagy a másik lábamon a bütyi. Azért választottam a bütyit, hogy legalább  rendes cipőt tudjak felhúni a lábaimra és legalább látszatra legyenek egyformák. Légyszi szoríts.

Előzmény: Juliette65 (1211)
Juliette65 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 1211

Mindíg elfelejtem megkérdezni:mi az,hogy laza a második ujjad?
Az enyém,mióta kivették a drótot belőle,sokat javult,de még mindíg különcködik,nem igazán áll egy vonalban a többivel.Próbáltam már a lábujj elválasztó gélt is,de akkor is rácsuszik kicsit a másikra.Rengeteget mozgatom fel-le,nem tudom,lesz-e eredménye.

Az időváltozásra eddig sem voltam érzékeny semmi módon,most is változatlan a helyzet:sem a lábam, sem más alkatrészem nem jelez.Hála Istennek!
Szurkolok Érted!

Előzmény: Törölt nick (1202)
Juliette65 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 1210

Szia!
Holnap fekszel be  vagy csak kedden?Gondolom,már nagyon várod,hogy mielőbb túl légy a másodikon is.Ugye, nem altatnak?Írj!

Előzmény: Törölt nick (1202)
Juliette65 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 1209

Szia!
Nagyon jó!Ügyes voltál,kár volt ijedezni,én választhattam "anno" az altatást,mert bementem vizsgálatokra és közölték,hogy utána rögtön műtét - igy a nagy ijedtségre való tekintettel beleegyezett az anesztes.A férjed szerint roppant vidám voltál az ébredés után,tehát gyógyulsz!A jókedv előrébb visz,a doki szavait jó megszívlelni.A bot elhagyásának idejét érezni fogod,de ne erőltesd,a haránt-igazítás nehezen javul,tapasztalom...További szép lábat!

Előzmény: cilariknéandi (1206)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.07 0 0 1208

Örülök, hogy túl vagy rajta. Érdemes az orvosi utasításokat betartani. Türelmet és kitartást, meglátod megéri.

Előzmény: cilariknéandi (1206)
bonci48 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 1207

Örülök, hogy minden ok Andi! Fogadj szót és pihentesd sokat :-)))

Én is ma voltam kontrollon, 4 hét múlva újra mehetek kontrollra, addig még betegácsi :-((

Azt mondta szép, de tornáztassam a lábujjaimat, pihentessem-kíméljem még ne sokat futkározzak. Botot még nekem is kell használni.

 

Előzmény: cilariknéandi (1206)
cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.06 0 0 1206

Sziasztok Mindenkinek!

 

Egy percre "kiugrottam" a géphez. Ma voltam kötözésen. Azt mondta a doki, hogy 3 hét helyett 6 hét a mankó használata és elég szigorúnak tűnt. Teljes terhelésmentesség. Ugyanis a harántomat is megfaragta egy kicsit, szóval nagyobb volt a műtét, mint terveztem. Fáj is most eléggé, kicsit el is rontja a kedvem, de legalább már túl vagyok rajta.

Most már visszaugrok az ágyba. Majd néha beszámolok mizu Velem

 

Üdv: Andi

csaba08 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 1205

Sziasztok,

 

Ciláriknéandi férje vagyok.

Párocskám túl van a műtéten, jól van és röhög itt mellettem, hogy Nektek írok.

A következőket üzeni:

 

"Köszönöm a bíztatásokat, ezek szerint sikerült, mert felébredtem. Most még nagyon fáj.

Most megyünk az orvoshoz kontrollra, majd utána többet tudok.

Üdv mindenkinek!

És javulást..."

 

Hasonló jókat kívánok én is mindenkinek.

Üdv: Csaba

zsazsi1 Creative Commons License 2011.04.05 0 0 1204

Szia, ne izgulj, nem lesz gáz.

Az én lábam másnap ilyen volt 

 

Előzmény: cilariknéandi (1196)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.05 0 0 1203

Tutti, hogy nem kell 3 hétig feküdnöd és  a mankót sem fogod használni talán csak 1-2 napig, vagy csak mig hazajössz. A kezelőcipő  pont ezért van. Mindig tedd fel a lábad, mert muszály hogy ne dagadjon nagyon. Ruhán keresztütül pedig jegeld naponta többször 15-20 percet. Ezt fogja mondani a doki, vagy a gyógytornász is. Én is izgő-mozgó vagyok és télvíz idején kezelőcipőben gyapjúzoknival mentem az Aushanba vásárolni. Senki nem nézte a lábam, de kimozdultam. Egy hét után a főzést és a könnyebb dolgokat magam csináltam a lakásban. A fűrdést is zacskóval megoldottam. Első héten lehet, hogy néha fájdalomcsillapítót kell szedni, de ez is mindenkinél más és más. Nekem magas a fájdalomküszöböm, mégis kellett bevennem este 1-1 szem vízben oldodó Cataflamot.  Melyik lábadat műtik most? Igen, sajnos nekem már több műtétem volt és ennél komolyabb is. Nem vagyok túl szerencsés és itt is látszik, hogy túl aktív vagyok. Ha bármit szeretnél tudni, nyugodtan kérdezz. Mindjárt mondhatom, hogy jobbulást neked!

Előzmény: cilariknéandi (1199)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.05 0 0 1202

Persze, hogy gondolok rád és nagyon szurkolok is neked. Jól kéne már végződnie ennek a dolognak. Volt munkáltatódról meg megvan a ...... .

Az nagyon jó, hogy már jól vagy és tudsz 4 cm-es cipőben járni. Tényleg kell pár nap a fémkivétel után, mert ahonnan azt kiveszik ott is meg kell újra gyógyulnia, de mégkönnyebbnek fogod érezni a lábad. Próbálj ídőt szánni rá. Nekem a lóbalzsam nem jött be, illetve semmi változást nem éreztem. A kék hűt, a piros melegít.  Csontjaimon az ídőjárás változását, illetve a szelet  tegnap bizony megéreztem. Én krémmel maszírozom az ujjaimat. A volt kalapácsujjam túl laza és azt tornáztatnom kell. Remélem megerősödik. Ápr. 12-én nekem is jön a másik lábam. Őszre jól akarok lenni, mert szeptember elején repülnék nyaralni. Most amig nem csinálják meg a másik lábamat is, addig bajban vagyok cipőügyben. Mához egy hétre már másik lábam is szép lesz, bár a kötözéstől és a dagadástól nem fog látszani. Légyszi írjál, hogy mi történt veled.

Előzmény: Juliette65 (1201)
Juliette65 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 1201

Szia,cocer!
Időnként benézek Hozzátok,erőt meriteni...A lábam javul,a legjobb  a 4centis cipő.Vettem chilis lóbalzsamot(a másikat elfogyasztottam teljesen)tegnap este bekentem,még ma délelőtt is forrónak éreztem a lábfejemet.Ez ám a hosszantartó hatás!Rá kéne szánnom magam a drót- és csavarszedésre,de mindig van kifogásom a halogatásra:most szombaton esküvőre megyek,két hét múlva húsvéti rohanás,aztán május 7-én megint esküvőre vagyok hivatalos.Szerinted,mikor lesz rá időm?!A főorvos szerint min.másfél hét pihi kell utána,hogy tuti legyen a gyógyulás.

A munkaügyi per jövő csütörtökön lesz,álláskeresésit sem tudtam igényelni,mert nincsenek meg a papirok:amiket küldött,annak semmi köze a valósághoz:volt mersze olyan igazolásokat postázni(azt is APEH felszólitásra,március 3-án)hogy utalta a bérem,sőt még az időarányos szabimat is megváltotta:kiváncsi vagyok,miként bizonyitja be,mert azóta sem jött meg a számlámra.Pedig eltelt azóta pár hónap...Állitólag kifogtam a leghepciáskodóbb bírát is,ugyhogy teli a pelusom.Légyszi,drukkolj,hogy a végén ne a zizi-farmon kössek ki!Kicsit lefogytam,több mint 12kiló ment le. De legalább könnyeb volt a lábam terhelése...

Na,kérlek gondolj rám az emlitett nap de.10-től!
Mindenkinek gyógyulást!

Juliette65 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 1200

Szia.Andi!
Előttem már mindenki elmondta a szükséges tudnivalókat,igy semmi feladatom,csupán az,hogy én is drukkoljak Neked holnap!Azért ne aggódj,nem kell 3hétig feküdnöd,ha sikerül könyöktámaszos mankót szerezned,azzal gyerekjáték lesz a gyakorlatozás.Hidd el,gyorsan elröpül addig az idő,amikor már terhelned is szabad a lábad.Szóval:indul a szorítás Érted,hogy szép legyen a tipegőd!

Előzmény: cilariknéandi (1199)
cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.04 0 0 1199

Ari vagy. Nekem is van már kezelőcipőm. (szörnyen néz ki, olyan mint nagyanyám posztómamusza) Azt mondta a doki, hogy az már legyen nálam és persze a mankó, mert így mehetek csak. Rálépni nem lehet mankózni 3 hétig kell elmondása szerint. Nagyon szeretnék már túllenii rajta. Neked is nagyon szorítok. Neked ezek szerint már nem az első műtéted lesz, azért vagy ilyen rutinos.  Nem tudom hogy fogom kibírni a tétlenséget, nem még 3 hétig feküdni. Szinte 5 percig nem vagyok képes megülni nyugodtan. A doki nem is tudja mág, hogy a munkám olyan, hogy egész nap talpalok. Így mondta, hogy 6 hét az otthonlét. Én szerintem egy kicsit több is lesz, de reménykedem, hogy nem sokkal.

Ahogy tudok a írok egy pár sort holnap, ha hazajöttem.

Nagyon köszönöm a bíztatásokat.

Pusz

Andi

Előzmény: Törölt nick (1198)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.04 0 0 1198

Nem is annyira a kötés a nagy, hanem a lábad dagadt. Nem léphetsz csak sarokra, vagy a láb külső részére. Cipőt bizti nem tudsz húzni, marad a nylon, amit gondolom, hogy majd adnak a kórházban. Nekem kifejezetten  az erre való kezelőcipő segített mindvégig, ami meggyorsította a rehablítációt és nem készítette ki annyira sem a bokámat, sem a sarkamat, mert gördülős. Nem tudsz benne rosszul lépni. Ezt ajánlják az ortopédusok is. Kitartást. Holnap drukkolok neked. Jövő kedden pedig én kerülök sorra.

Előzmény: cilariknéandi (1196)
bonci48 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 1197

Nekem elég nagy kötés volt, én zokniba+ ott kaptam nylonpapucsot-amit cipőre is szoktak húzni- abba jöttem haza, persze csak a kocsiig mentem le.Most egy szélesebb orrú sportcipőbe járok, de már nincs kötésem.

Papucs is jó ha állítható az eleje, esetleg tépőzáras szandál.

Én egy hétig kórházba voltam, ott is csak a nylonpapucsba jártam, itthon viszont mamuszt húztam, az jó volt :-))

 

 

Előzmény: cilariknéandi (1196)
cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.03 0 0 1196

Csajok még egy kérdés! Mekkora kötésre lehet számítani a műtét után? Meg lesz-e valami merevítő, gipsz helyett? Csak azért kérdezem, hogy miben menjek, amiben haza is tudok jönni. Mibe fér bele a lábam.

Előre is köszi

Andi

cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.03 0 0 1195

Nagyon köszönöm a bíztatásokat. Jól esik! Az biztos, hogy addig rossz, amíg csak vár az ember itthon. Mással is így vagyok, ha már ott vagyok, akkor nincs időm azzal foglalkozni, hanem peregnek az események. Még sosem volt műtétem azért vagyok ennyire megijedve, de most úgy érzem nem is lesz többé, mert nem kell ilyen idegesség előre :)

Mindent egybe vetve, aki már túl van egy ilyen beavatkozáson biztos többet tud mondani és biztos érdemes megfogadni. Valahogy várom is, hogy szép legyen a csülköm, de sajna csak az egyiket faragják le.

 

Üdv Mindenkinek

bonci48 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1194

Szorítok érted!! Nem lesz gond ne aggódj, szerintem ez nem mély altatás lesz.

Bogi

Előzmény: cilariknéandi (1192)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1193

Szia!

Feltétlen szorítok érted. Ne izgulj biztos, hogy nem lesz semmilyen gond. Utána meglátod, hogy milyen jó érzés látni a bütyi nélküli lábadat, még akkor is ha eleinte dagad. Azt fogod mondani, hogy előbb kellett volna. Addig rossz, amig ott nem leszel. Ott már peregnek az események. Kitartást. Gondolok rád.

Előzmény: cilariknéandi (1192)
cilariknéandi Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1192

Képzeld kiderült, hogy altatnak! ÁÁÁÁÁÁÁ. Azt igazán nem szerettem volna, mert attól félek a legjobban. Ezt ajánlotta az aneszteziológus. Remélem nem lesz gond, attól félek valami közbejön és nem ébredek fel. Jövő kedden (ápr. 5-én) lesz a műtét a Vörösvári úti SZTK-ban.

A gerincérzéstelenítésről nekem is ezt mondták, mint neked. Azért nem azt akarják, mert a mellékhatás, ha lenne az csak másnapra, vagy harmadnapra jönne ki, amikor már nem leszek felügyelet alatt.

Légyszi szoríts, nagyon félek!

 

Üdv Andi

Előzmény: Törölt nick (1185)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 1191

Túl vagyok a fémkivételen. Nem volt semmi fájdalom, semmi gond. Holnaptól újra rendesen zuhanyozhatok. Jövő héten intézem a labort, EKG-t és végre jöhet a második menet. Nagyon jó a szandálkám. Érdemes megnézned. A Reno cipőboltban lehet kapni  Reker szandálnak hívják és 14.990,-Ft. Bőr fekete felsőrésze van és a felsőrész is és a pántok  is tépőzárasak, tehát  állíthatóak. Most vagyok a legrosszabb helyzetben. A régi cipőket nem szívesen veszem fel a deformítások miatt. Újat meg a műtetlen lábam miatt nem, nehogy eldeformálódjon.  Most a felemás cipő lenne a jó itthon a papucsomban felemásban is járok. A jobb lábamon új, bal lábamon a régi papucs van. Majdcsak elmegy ez a pár nap, ami még hátra van. Próbálgathatod, hogy egy befötes üveget gurigatsz a talpaddal TV nézés közben. Nekem jól esik. Segít még, illetve megkönnyiti a mozgást a krémes maszírozozás is. A műtött lábam érzi, hogy jó lenne egy jó kis lúdtalp betét, de egy lábra nem lehet csináltatni, ill. nem érdemes. Jobbulást neked!

Előzmény: bonci48 (1190)
bonci48 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 1190

Én is furán tartom járás közben, sarkamon és az oldalán megyek, meg is érzi a bokám-sarkam. Már egyre több varr leesik a lábamról, így kezd egész jól kinézni. Próbálgatom tornáztatni, kézzel mozgatom. Van egy szélesebb sportcipőm, azt már fel tudom húzni, így ma már kísérettel levittem a kutyimat, olyan jó volt de most felpolcolva ülök hogy megnyugodjon. :-)))) Jövő héten én is megyek kontrollra, remélem meg lesznek elégedve.

Szorítok érted holnap és 2 hét múlva is! Én a sportszandált nagyon szeretem, az pont eltakarta a bütyimet, és kényelmes volt. Egy jó kis szandált én is készülök venni, most már jobb lesz nyáron nekem is!

Előzmény: Törölt nick (1189)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.28 0 0 1189

Próbálgasd egy kicsit a kezeddel rásegíteni. Nekem is arra kell figyelnem, hogy használjam az egész lábamat. Még mindig kimélem  akaratomon kívül lábfejemet és a két kisebb ujjamat és a sarkamat terhelem. Teljesen berögzült a helytelen lábtartás. Jövök megyek, teszek, veszek, dolgozom  és tornáztatom is, mégis helytelen a járásom. Ezt a cipőben és a járásomban  nem is lehet észrevenni, de ha odafigyelek én észreveszem. Mostmár ott tartok, hogy a sarkam fáj nagyon és ez pont a helytelen tartás és járás miatt van. Legalább is úgy gondolom. Remélem ez rendeződik, amikor megműtik a másik lábamat és kénytelen leszek a már megműtött lábamat rendesen terhelve használni. Ma végre tudtam venni magamnak nyárra egy rendes bőr szandált. Persze csak a bal lábamra tudtam felpróbálni. Igaz télen így vettem a csimámat is. Évek óta nyáron klumpákban, vagy elől zártba járkáltam a ronda bütyik  miatt, hogy eltakarjam. Érdekes, hogy látszatra a műtött lábam keskeny maradt  és  mégis más. Szélesebb cipőt tudok csak felhúzni. Holnap kiveszik a bentmaradt 1 db kapcsot is és mindjárt jön a következő műtét. Pont 2 hét van hátra. Jobbulást mindenkinek.

Előzmény: bonci48 (1187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!