Keresés

Részletes keresés

Nuti49 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2436

Nem is tudom, hogy hol kezdjem ill.folytassam. Ez a fórum azért jött létre- én legalábbis úgy gondolom- hogy segítsük egymást de "mennyünk egymás- a másik agyára". Baboskám! Mi találkoztunk és megismertelek személyesen. Fogaddj el tőlem egy tanácsot. Vegyél vissza a "magaddal való "foglalkozásból egy kicsit. Kedvellek nagyon- ezt talán tudod- de meg kell írnom, hogy türelmetlen vagy, tudom nem vagyunk egyformák-, ráadásul kaokodsz és ezt már emailban is megírtam  neked de "fütyülsz" rá. Kislány az élet kegyetlen és Te is beleestél ebbe a kegyetlenségbe Folytatom!

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2435

ÉS ha itt a pcr és cd57 jo lessz akkor lyme kizárva? szerinted nitta? vannak pesten a margit köruton, holnap megérdeklődöm a témát..ez mennyire biztos teszt? mit takar a pcr teszt ? légyszi magyarázd el...köszi...én már tényleg tisztán akarok látni hogy mi a pálya és azt sem érdekel ha 50000 a teszt csak biztos legyen ....holnap infógyűjtés

Előzmény: Törölt nick (2433)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2434

én ha befejezem a doxit még 30 nap akko regy darabig nuku gyógyszer, a pcr-hez nem lumbálnak ugye ? szal nem gerinc szurkálós? a zappert nem használtam még, aztszem hétfő óta, de hónap belevágok ismét ....ja és cinket lehet szedni immunerősitésre 30/mg nap..nincs húzós ára .

Előzmény: Törölt nick (2433)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2433

Abban a tatabanyai laborban bizonyosan, arat nem tudok mondani. Hetente egyszer Pesten is rendelnek. En februarban megyek csinaltatni, meg cd57-et is. laborex.hu

Nem a gyogyszerrel van baj, hanem a protokolljaval, maskeppen kell adagolni. De a rife majd jo lesz, csak ne hagyd abba, evekig eltart sajna.

Előzmény: Törölt nick (2431)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2432

Már megint kérdezek...doxi okozhat savat? mert most azt érzem mintha lenne....

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2431

nekem a vérvételen igm pozitiv,igg negativ, flagellin + jel sensu stricto és ospc +jel, a többit miért nem tudják az istenhegyin megnézni egy vérvételen? hol csinálnak pcr-t ? olvasd el a doxi tájékoztatót és többet megtudsz a gyógyszerről...hogy mi mindenre jó...kösz hogy irtál

Előzmény: Törölt nick (2428)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2430

Lentesfent! nem kell elmenni, reagálni kell a dolgokra hisz ez egy nyitott fórum, vélemények, nyafogásnak itt a helye, ha rossz vagy bármi történi azt is ide lehet irni, a többit majd intézi a moderátor ha nem tesztik...én nem fújtam fel magam , mindenkinek van igaza, és többnyire igaza, segíteni egymást és slussz passz , ne érdekeljen ha valaki letol, rázd meg magad és fogadd el, lehet jót akar vagy nem.... na azért irtam ide ezt ..fel a fejjel és tessék véleményt nyilvánítani...hisz ezért vagyunk itt nem?   Nitta, nekem lehetnek társ feertőzéseim, de a gyógyszerben azt irja hogy erre is jok, rickettsia pl, én nem tudtam ugy vért vetetni mert az istenhegyin volt az első vérvétel, azt sem tudom miota vagyok lymeos ha vagyok, lehet 25-éve vagy 2 éve ...nem tudom sajna...

Előzmény: Lentesfent (2429)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2429

Ez a fórum eléggé fel van rázva, élő fórum, ahová sokan, régiek és újak is írnak. Nekem az az egyéni véleményem, hogy ami felkerül a fórumra, az látatlanban, ismeretlenül is rengeteg embernek SEGÍT. Annyi mindent tudtam meg erről a kórról, amit úgy kellene összeszedegetni. sok év során. Ami e-mail-ben történik, az két személy között zajlik, nem nyilvános, nem publikus. Ketten profitálnak belőle, a többiek info nélkül maradnak. Ettől függetlenül szükség lehet, szükség van e-mail-re.
Nem hiszem, hogy többet írok. Sziasztok, jobbulást, gyógyulást Mindenkinek!

Előzmény: Grnak (2415)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2428

Babos, szerintem - es nem vagyok orvos - de neked meg az elejen kellett volna egy PCR teszt. A babiosis pl mar nem mutathato ki, csak az elso 2 hetben, utana mar csak a tunetek alapjan lehet tippelni.

Eleg friss felfedezes, hogy a borellia tarsfertozessekkel egyutt jelentkezik, leggyakoribb a mycoplasam, most mar anaplasma is, bart, babesia, clymedia, rickettsia. Azok nem javulnak, akiknek mas fertozesuk is van. Akiknek "csak" borellia, azok reagalnak a kezelesre.

PCR teszt 4-6 hettel az antibiotikum befejezese utan vegezheto. Verbol es vizeletbol is.

Előzmény: Törölt nick (2427)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2427

Opsz ! én azt nem tudtam hogy a gyermeked magzatként fertőződött meg, sőt a nyagykönyvek ezt alá sem támastanák,,de én elhiszem, azt hogy ebből nem lehet kigyógyulni azt már nehezen hiszem el, azt hogy mivel rázod, rázzuk itt fel a jó népet ? SZERINTEM semmivel, itt mindenki probál kapaszkodni valamibe a tünetei alapján és azért van hogy nyafog meg ilyesmi...lehet élni a mindennapokat csak nem mind1 hogy hohy éljük, remélem ezt te is érted, szeretnék futni egy kört a ház körül és nem megy , nem azért mert a lábam nem bir , hanem más szervem károsodott és még a gyógyszerek sem hatnak rá, én pont ugy jártam mint AZ EGY LYME KÓROS TÖRTÉNETÉBEN A KISFIÚ  a tüdejével....azt sem hitték el hogy a lyme okozza, de ha az okozza akkor a gyógyszertől miért nem javultam egy kicsit sem? talán mert túl sokat várok, vártam ? nem tudom,mint azt sem itt sokan mások hogy egyáltalán lyme vagy nem?    lehet sose fogjuk megtudni ,mert nem lessz egy olyan orvoscsapat aki ezt elfogja ismerni.....aki van az meg egyedűl van , ha lenne 10 orvos biztos mind mást mondanának, és ezt lássuk be ....

Előzmény: Grnak (2422)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2426

Nekem is pont ezek vannak, ugy latszik, "azonos tipusu" volt a kullancsunk. Foleg a mellkasi fajdalmat utalom (meg az izzadast)

Előzmény: Lentesfent (2406)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2425

Dr Bozsik Béla Pál a lyme szakértő neve helyesen.

Előzmény: Lentesfent (2423)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2424

Köszi Ibolya amiket mondtál a riportban és amiket leírtál hrsz-ben.

Előzmény: Pötty63 (2416)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2423

a Varga-féle gyógygomba, megtalálod a Max-Immun Kft-nél, a termékeket, elérhetőséget, Bozsik út elérhetőségét is, lyme szakértő.

 

http://max-immun.hu/
http://max-immun.hu/hu/products
http://max-immun.hu/hu/contact

Előzmény: Anbati (2420)
Grnak Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2422

Kedves babos!

Azok a problémák amikről írsz számomra sem ismeretlenek nap nap után élem át én is (ha visszaolvasod az írásaim megtudod, hogy a gyermekem magzatként fertőződött és 14 év után diagnoztizálták nálam!!!!!!!) ennek ellenére azt gondolom ennek nem itt a helye. Többször feltettem elérhetőségeim, szerveztem találkozót tehát nem arról van szó, hogy nem vagyok empatikus !(remélem akik eljöttek ezt alá tudják támasztani) A gyerekem leletét azért írtam mert szerintem ilyen lelete se neked se nekem nincs és nem a negatív dolgokból tudunk erőt meríteni hanem példát vehetünk akár egy 9 éves kisfiúról.

Örülök, hogy reagáltál célom az, hogy kicsit felrázzam a társaságot!!!!

Előzmény: Törölt nick (2419)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2421

olvasd el PÖtty hozzászólását ott mindent megtudsz, irhatsz emailt hogy megmondja a gomba nevét...üdv

Előzmény: Anbati (2420)
Anbati Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2420

Pontosan milyen gombáról van szó? Hol lehet ennek utánajárni? Van neve? Vidékiek hol szerezhetik be? Mennyibe kerül egy havi adag?

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2419

Kedves Erika! megértem hogy felháborodtál a nyafogásokra, de amikor a saját tesom vagy anyám nem hiszi el hogy lyme kóros vagyok és ezt nem lehet gyógyítani csak tünetmentesíteni akkor kinek nyafogjon a fórumozó! egyébként én is kezdem azt hinni lassan hogy ez végleg sosem gyógyítható vagy nincs is lyme kórom,,,na ez itt a bökkenő...örülj annak hogy a gyerekednek nincs betegségtudata és majdhogy nincs semmi baja, de az hogy én küzdök a levegőért mert napi szinten sokszor elfogy és lassan nem tudok egy emeletet megmászni mert kiköpöm a tüdőm , akkor erre már te sem hőbörögnél, ha itt nem lehet leirni hogy kinek mi a baja ,akkor hol? hisz jol tudjuk sehol nem hisznek nekünk és majdhogynem kiröhögnek...javitsatok ki ha tévedtem és jöhetnek a letolások is .... itt az a baj hogy sokan csak olvasnak és nem irnak , ezt teszem én is ezentúl , max olvasok és kész.üdvözlettel...

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2418

Pötty! köszi a kimerítő sorokat, érdekes volt a téma...majd ha lejár a doxim ami még kb 30 nap akkor előtte érdeklődöm nállad ,mi merre hány méter...azért nem jó szedni gondolom a kettőt együtt mert megterheli a májat, legalábbis nekem ezt mondta az immunológusom.vitaminokat szabad sőt kell szedni ..Igen ez jellemző magyarországra hogy az alternativ dolgok háttérbe vannak szoritva , miért is? nem kell sokat gondolkodni rajta szerintem, az hogy vannak hamis cuccok, hát persze mert a vásárlókat be lehet csapni, azt nem ellenőrzi senki...

Előzmény: Pötty63 (2416)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2417

Én hiszek a gyógygombában, csak lehet, hogy külön kellene szedni, a doxy után és nem mellette. Tényleg írjon, akinek van több tapasztalata, régebben szedi/szedte. Nem piacon vettem.

 

Előzmény: Lentesfent (2413)
Pötty63 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2416

Kedves FÓRUMOZÓK!!!!!!

Kisné Szoboszlai Ibolya vagyok.

Rólam láthattátok a riportot tegnap...

Valóban téves a riport végén a megjegyzés:Lyme kór ellen van oltás...

Állatoknak van vakcina..embereknek nincs jelenleg..

A rocephinről van szó!!!!!

7x kaptam..napi 21 napon át-napi 2 grammal.. 6. és 7. kura alkalmával

napi 1000 mg Tinidazollal kombinálva!!!

EBBE HALTAM MOST JANUÁR 27.-én majdnem bele..

Számomra Európa szinten sincs tovább semmi gyógyszeres kezelés a továbbiakban..

(Nem lehetett a riportban gyógysezer neveket stb mondani!!)

Rocephintől elindult egy Autó-immun folyamat-AUTOIMMUN HAEMOLITIKUS ANAEMIA!!

40 lett a hemoglobinom tőle...elpusztult a többi!!

4 egység vérrel mentettek meg-de különleges vért kaptam-mert annyi ellenanyag van véremben

a LYME NEUROBORRELIOSIS MIATT!!

Én rögtön a végstádiumba kerültem a csípés után pár hónappal..

1,5 év tulélést kaptam 2006-ban....

(KÉSZÜL A RIPORT MÁSODIK RÉSZE MAJD-AMI HOSSZÚ VÁLTOZAT LESZ!!!!)

 

Elkezdtem az EGYESÜLET-LYM EGYESÜLET LÉTREHOZÁSÁT!!!

GERINCE-TARTÓ PILLÉRE MÁR MEGVAN!!

ÜGYVÉD MÁR FELVÁLLALTA ÜGYÜNKET!!!!

MINDENKIT SZERETETTEL VÁROK VEGYE FEL KAPCSOLATOT VELEM-AKIT ÉRDEKEL

a lymekor63@freemail.hu-n!!!!!!

 

GOMBA-A MAX-IMMUN KFT KÉSZÍTMÉNYÉT ESZEM!!!!

E-mailban megírok róla mindent!!!!!!

HAMISÍTJÁK!!!
OLCSÓ VÁLTOZATA-KÉTES EREDETRE UTALHAT..VIGYÁZZATOK!!

 

Könyvet írtam 19 év minden nyomorúságáról..KIADATÁSA FOLYAMATBAN!!

Előadásokat szervezek-művelődési házakban..Debrecenben lesz majd az első közeljövőben!!!

 

 

A GOMBA-MÁJ-VESE-LÉP-SZÍV-stb-NINCS SEMMILYEN SZERVRE VESZÉLLYEL!!!!

ALLERGIÁSOK IS EHETIK..

(ÉN CSAK A LEVEGŐRE NEM VAGYOK ALERGIÁS..VICCESEN ÍRVA!!!!)

 

TEHÁT OKÉ!!!

Erőm 150%!!

Látásom-ma nézte szemészet-olvasó-és távollátó szemüvegem van..%-ot olvastam ma nélkülük!

Vérnyomás magas volt-OKÉ!

Pulzus magas volt-OKÉ!

Memóriám:150%-os!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ízületeim-SEHOL NEM FÁJNAK!!

5 ember napi teendőjét végzem képletesen naponta..

NEGATÍV MINDEN RÁKOS DAGANATOS CITOLÓGIÁM!!

AGY ELHALÁSAIM-KÖSZI-JÓL VANNAK!!

SCLERÓZIS MULTIPLEX MINDEN TÜNETEM MEGSZÜN!!

BELSŐ REMEGÉS-ELMÚLT!!!

 

DIÓHÉJBAN-AMI RIPORTBÓL MÉG KIMARADT..NEM ADHATTÁK LE!!!!

MI KELL MÉG ENNÉL TÖBB BIZONYÍTÉK??????

 

Írjon bárki-aki érintett a témában-és AKIT EGYESÜLETÜNK-AMI MÉG ALAKUL JELENLE..

AKIT ÉRDEKEL!!

NINCS NAPI SZINTŰ NET-EM!!

VEGYÉTEK FIGYELEMBE!!

DE ÍROK MINDENKINEK!!

GHYÓGYULJON MINDENKI:SZÍVBŐL KIVÁNOM!!

TUDÁSOMMAL SEGÍTEK NEKTEK!!!!

 

Szeretettel:IBOLYA.

Grnak Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2415

Kedves Betegtársaim!

Kicsit lehet, hogy indulatos leszek de ezért most nem kérek elnézést. Úgy látom mindenben a negatívumot látjátok. A riporttal kapcsolatban is amiket olvastam erről árulkodnak ahelyett, hogy örülnétek annak, hogy végre történt valami még ha csak 5 percben is. A lehetőség, hogy Ibolyával kapcsolatba lépjetek hetek ota adott de ti inkább nyavajogtok a napi problémákon mintsem lépjetek valamit. A gyermekem lelete igm :pozitiv igg: pozitiv 6 fajtája van megjelölve ennek a szarnak, de tanul, sportól és egy hangja sincs három 50 napos kezelés van a háta mögött és ki tudja mi vár még rá. Hová lettünk mi régi fórumozók szoktátok kérdezni, talán csak nem vagyunk kíváncsiak arra ami most itt folyik, és azt gondolom az új betegtársaink érdeke sem ez a sok negatívum. A fórum lényege az volna, hogy segítsük támogassuk és bíztassuk egymást és nem hiszem, hogy jót tennék azzal ha én is megosztanám óráról-órára veletek van- e hasmenésem.

Tudomásom szerint xynitta-nak el lett küldve az a Bozsik álltal ajánlott immunerősítésre alkalmas lista amin a gyógygomba pontos neve le van írva az, hogy ez nem került fel a létrehozott oldalra......?

Jó volna ha a közös érdekek miatt legalább tudnánk hasznosak lenni egymásnak!

Erika

Nuti49 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2414

Nem szedhető- nem ajánlott- az antibiotikummal együtt szedni. Ibolya már nem szed, kap antibiotikumot, csak a riportban ezt sem mondhatta el. Az ára pedig: 17500,-ft, ez két féle gomba ára. mindjárt leírom az emailomról és "kiteszem a fórumra. Egyébként az OGYI kifogásolta a forgalmazót többet között, nem volt előtte klinikai kisérlet, és a versenyhivatal. Valami reklám miatt is büntették Őket. De ez Magyarországon így szokott lenni, emlékezzetek a Béres készítményekre és sajnos sok minden más is van. A mi tudósaink igen "nagy fejek" de a  találmányuk megvalósítással legyen az bár mi, külföldre kell menniük.

Előzmény: Lentesfent (2412)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2413

Egyetértek Babos egy régebbi véleményével, hogy amikor vki kérdez, ne hagyjuk válasz nélkül.

 

Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2412

Éppen ez az, hogy szedem a doxyt és - nem rendszeresen, ugyan, de - szedtem mellette a Vitanax PX-4-et. Egyébként kérdeztem is egyszer a fórumon vkitől, hogyan kell együtt szedni az antibiót és a gombát, de válasz nem érkezett. Pedig vki szedi rajtam kívül, ezért akartam tanácsot kérni, csak úgy látszik, nem a megfelelő személynek címeztem a kérdésem.

Itt nem arról van szó, hogy nem kell szedni, hanem ezek szerint arról, hogy együtt nem jó a kettő szedése. Túlzásba nem vittem, mert  spóroltam vele a 10 000 Ft körüli ára miatt.Mindegy most már. Majd úgyis lesz vérvétel, aztán a májfunkciónál kiderül az "eredmény".

Előzmény: Törölt nick (2409)
Nuti49 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2411

Azért ez nem ilyen"egyszerű"! Én pl. nem szedhetetem-szedhetem a doxit!

Előzmény: Törölt nick (2404)
Nuti49 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2410

Ibolya azt írta, piacon ne vegyen senki mert az UTÁNZAT! Hát nem tudom??!!

Előzmény: Nika13 (2399)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2409

Azért mindenfélét nem lehet csak ugy bekapkodni, egy orvos tanácsa jo lehet nem?  milyen gombát szedtél ha nem titok?  nekem van ganodermám de nem is tudom mennyiért vettem, jó drága lehetett, de lymre vmi speckó gomba kell nem? azért is lenne jó egy két ember tapasztalata  a gombáról...Lentesfent te doxi mellett szedted a gombát?

Előzmény: Lentesfent (2408)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2408

Köszi az infót.

Előzmény: Törölt nick (2405)
Lentesfent Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2407

Ne mond, Babos! Én azért szedtem a gombát- nem rendszeresen, mert spóroltam vele, meg elég drága is.

Előzmény: Törölt nick (2405)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!