Keresés

Részletes keresés

Robirov Creative Commons License 2011.09.04 0 0 154

szia

Megtanítanád nekem is?

A farkad nagyon izgató, nem vicc Férfi vagyok de soha nem probáltam viszont a nedves farkad felkavart.

Előzmény: NoName81 (129)
Robirov Creative Commons License 2011.09.04 0 0 153

Szia

Én is kipróbálnám,de kizárólag ápolt fiuval,vagy párral.

Helló

Előzmény: Törölt nick (146)
vékonysrácbp Creative Commons License 2011.09.01 0 1 152

Szeretném kipróbálni a prosztatamasszázst! Hol találok vkit aki csinálná?Mindenképpen idegennel szeretném aki nem tudja ki vagyok, stb, mert így nem érezném égőnek. Ha esetleg van fiú is, aki tudja hogy kell és megmutatná még jobb. Mégis más mint egy csaj előtt égni. Hisz ha egy srác mutatja akkor ő is szereti tehát nem nézhet le miatta. Gondolom értitek. És mielőtt mondanátok, nem vagyok meleg, stb csak annyian írták itt is, hogy jó, hogy már kíváncsi lettem. Viszont csak fiatal korombeli sráccal szeretném akkor, ahogy lányok esetén is. Tudom sok a kikötésem, de bízom benne, hogy találok 14-25 év között vkit, aki segít.



Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 150

Sziasztok!

 

Szeretnék venni magamnak egy távirányítós vibrotojást a prosztatám izgatására.

Tök jó lehet szex közben is, mert ha feldugom nem csúszik ki, nem kell fogni, teszi a dolgát. De jó móka lenne az is, hogy feldugom, és úgy megyünk sétálgatni, bevásárolni, közben a távirányító barátnőm zsebében lenne, és időnként meglepetésszerűen bekapcsolná.

 

Ilyesmikre gondoltam:

http://www.vagyaim.hu/bErotikus-eszkozok-noknek/b/Stimulalok-izgatok/Vibracios-tojas/16259-Radios-vibrotojas-7-fokozatu.html

 

http://www.sexshopbudapest.hu/index.php?show=ter&cat=48&tid=23850&from=0&lim=50&s=price&o=ASC

 

http://www.sexshopbudapest.hu/index.php?show=ter&cat=48&tid=20955&from=0&lim=50&s=price&o=ASC

 

 

Van valakinek tapasztalata hasonló kütyükkel?

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.09 0 0 149

a jövőhétre megígérem:D

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.07 0 0 148

Videó is jöhet! :)

Előzmény: Törölt nick (147)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.07 0 0 147

Rakj fel képet is! Köszi

Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.17 0 0 146

Én nemrég vettem egy prosztata masszírozó segédeszközt! már maga az érzés is felemelő, nagyon durva! akit érdekel, írjon és írok még tapasztalatokat, vagy akár képet is!

23silver Creative Commons License 2011.01.14 0 0 141

sziasztok!

Van valakinek tapasztalata profi masszört illetően? Hol lehet találni ilyet, nem holmi bevállalós csajra gondoltam, aki nem igen ért hozzá, de próbálkozik vele.

köszi

gee89 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 140

jó  ettől még a csajokat imádom iszonyat kellemes már csak egy hölgy partne persze olyat aki benne van

és tökéletes

Előzmény: Törölt nick (110)
aliszultan Creative Commons License 2010.11.26 -1 0 139

Nézz be a Lány dug fiút topicba is! :D

Előzmény: Jimmy Sinner (138)
Jimmy Sinner Creative Commons License 2010.11.25 0 0 138

Vagy talán csak úgy csinálta, hogy jó legyen...? Az interaktív kommunikáció csodákra képes... ;-)

Előzmény: h_g (137)
h_g Creative Commons License 2010.11.25 0 0 137

Az a nő nagyon béna lehetett. Az urológus más, azok direkt csinálják rosszul, mert nem is céljuk, hogy élvezd, csak össze akarják nyomorgatni a szervet, hogy milyen állagú. Az már nem masszázs.

 

Előzmény: Jimmy Sinner (136)
Jimmy Sinner Creative Commons License 2010.11.25 0 0 136

Saját tapasztalatom alapján mondom, hogy az anális izgatás nem egyenlő a prosztatamasszázzsal. :-) Akármennyire is intenzív, máshogy intenzív: az egész fenékre kiterjed, különös tekintettel a bejáratra, míg az igazi prosztatamasszázs a prosztatát veszi célba, és nagyon vacak érzés. Ez csak egy tapasztalat egy nőtől és egy urológustól. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.24 0 0 135

Várjuk a fotókat!

Előzmény: NoName81 (132)
NoName81 Creative Commons License 2010.11.11 0 0 134

Síkosító használata mindenképp ajánlott,de nem gondolom hogy új és vastagabb eszköz kellene ez is bőven elég, nem szeretném magam kitágítani. nem kell minden alkalommal használni.az ötletet a barátnőm mondta,és igaza lett nem rossz érzés.hát ennyi.

Dundikalika Creative Commons License 2010.11.09 0 0 133

Nem gondoltam hogy viccből raktad oda, csupán arra céloztam, hogy ugyanazt raktad fel háromszor, ahelyett hogy fázisfotókat készítettél volna. Pláne, hogy feszülésről írsz, az meg épp egyiken se:)

Egyébként honnan volt az ötlet? Gondolom bekened valamivel (mivel?) ezt az eszközt. Tartós és gyakori használata nem okoz kitágulást? Később nagyobb méretre lehet szükség?

Ezek jutottak eszembe.

Előzmény: NoName81 (132)
NoName81 Creative Commons License 2010.11.08 0 0 132

Dundikala szerinted viccből raktam oda,de ha szeretnéd majd lessz olyan is.de szerintem nem kell bizonyítanom senkinek sem.

Dundikalika Creative Commons License 2010.11.05 0 0 131

Ezeken a képeken csak ismerkedés van, talán ha egy feszülőst is csináltál volna...

Előzmény: NoName81 (129)
sbala Creative Commons License 2010.11.03 0 0 130
sziasztok!

Én szívesen megmutatnám hölgyeknek miközben a prosztatámat izgatom! :)
NoName81 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 129
...
NoName81 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 128
még egy kép
NoName81 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 127
A képek lemaradtak!
NoName81 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 126
Sziasztok.Nem vagyok homoszexuális de nagyon szeretem ha ez benne feszül a fenekembe.egyszer kipróbáltam és azóta függő lettem.hangsúlyozom 100%-ig hetero vagyok.valakinek van kérdése szívesen válaszolok!
hotblood Creative Commons License 2010.10.25 0 1 125
A kíváncsiság vezérelt, hogy kipróbáljuk a párommal. Én jobban kíváncsi voltam, mint ő... :) És valóban nagy élmény volt mindkettőnknek, időnként fűszerezzük ezzel a szeretkezéseinket.(hogy, hogyan kell, nem írom le, mert páran előttem kellő részletességgel megtették, én sem tudnám jobban)
rob1000 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 124
saját tapasztalatomat tudom csak megosztani veletek.
Amikor elkezdem verni, elkezdem masszírozni a "gát" területét is. Majd miután egyre jobban felizgulok, egyre erőseben masszírozom és egyre beljebb-lejjebb csúsztatom az ujjam, míg végül a segglyukam "pereme" körül köt ki. ott már kapok olyan erős ingert, "behatást", hogy miközben verem, hogy nemsokra rá elélvezek.Közvetlen erőteljes, kissé csiklandozó érzés, mely felszabadít bennem valamit és hatalmasat élevezek mint régen tinédzser koromban! Újra az az izgalmi érzés!
Persze használok testápolót, krémet fokozandó az izgalmat.
nem vagyok buzi, sőt távol áll tőlem. Sokáig vonakodtam ettől a módszertől, de sokkal nagyobb élményt nyújt. Mostmár többnyire így verem ki.Amikor nincs meg az a hatalmas izgalom amitől eléveznék, addíg ez ad egy nagy lökést.
Idő kellett nekem is mire ide eljutottam.lehet hogy idővel ég joban kitolódik az ingerküszöböm és majd közvetlenebb viszony kell a prosztatámhoz, de egyelőre ez nekem elég..vagy az is lehet hogy úgy még nagyobb durranás lenne. nemtom idővel kiderül.
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.09.17 0 0 123
Figyu, a prosztatát nem kell "karbantartani". A rendszeres ürítés, meg állítólag az ülvepisálás jót tesz neki, de ez nem egy szervízigényes szerv...
Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.17 0 0 122
Sziasztok!
Szeretném kérdezni, hogy a NEXUS GILDE- ről, illetve az ANEROS-ról van-e valakinek kézzel fogható tapasztalata?
Olyasmire gondolok, hogy el lehet- e élvezni tőle, tényleg karbantartja- e a prosztatát és egyszerűen lehet e használni, ill. milyen síkosítóval a legjobb?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 121
A masszírozást először csináltam. Eddig még sosem. Sőt!- nem is nagyon jutott az eszembe, hogy így is el lehetne esetleg élvezni. Így aztán fogtam egy műanyag G-pont vibrátort, sok vazelint és nekiláttam felfedezni magamat.
Viszonylag könnyen becsusszant a kütyü és kb. 5-6-cm-t mozgattam ki-be úgy, hogy egy kicsit feszítettem a nyelét hátrafelé. Így a feje a köldököm felé nyomódott gyengéden. Kb. 8-10 percig csináltam oldalt fekve. Kellemes érzés volt, de egyre inkább éreztem, hogy vizelnem kell. (A cerkából nem jött semmi. Még a csúszka sem.) Ez az érzés a semmiből kezdődött és lassan, fokozatosan erősödött. Persze az egész hadművelet előtt voltam WC-n tehát a hólyagom üres volt, de mégis erős ingerem lett a játék alatt. Biztos ami biztos abbahagytam, mert "hátha" alapon nem akartam bevizelni az ágyba. Tapasztalatom a nullával egyenlő. Nem tudom mit, mikor, mennyire kellene éreznem, ill. az eszközben sem vagyok biztos, hogy jó választás volt.
Az egésznek azért álltam neki, mert elsősorban szeretném a prosztatám egészségét fenntartani. De, ha már ez orgazmussal is járhat, hát miért ne érezhetném én is.
A párom is elég tapasztalatlan ebben a témában. Az Ő G-pont masszázsaiból ítélve a ffi G-pont masszázs is jó lehet.
Szeretnék eredményes játékot játszani, ha már van prosztatám és vigyázni is akarok rá.
Nagyon sok infót megnéztem a neten is és könyvekben is. Konkrét dolgot nem írnak szinte sehol. Az urológusok aberrációnak tartják, szerintük semmi köze a karbantartáshoz és perverz.

Hát röviden így történt az első felfedező körutam.
Előzmény: aliszultan (118)
aliszultan Creative Commons License 2010.09.12 0 0 120
Ne fogd vissza magad! :D
Előzmény: vasgyári capriccio (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!