Keresés

Részletes keresés

Thors Hammer Creative Commons License 2001.07.05 0 0 170
"Ossian énekese
Ő kell nekem"

Ízlések és pofonok... nekem Madonna jobban bejönne

Előzmény: Nausea (167)
Toth Andras Creative Commons License 2001.07.05 0 0 169
Uristen!!!!!! :)))DDD)))DD
Tzar! Ezen tuti rohogtetek a szerkesztosegben anno, nem???

A legsulyosabb a magikus ero hajt (megbontja a rimet, -micsoda modern!- mert oly'annyira felbuzog benne a szenvedely, hogy na!) es a nem fazunk!
Megneztem volna, hogy egy szal Paksi Endreben all a minusz 10ben es varja a buszt, hogy a Rock Katonaival egyutt a helyi vendeglatoipari egysegben egy adag sort leguritson!:))

Előzmény: Nausea (167)
Daoldin Creative Commons License 2001.07.05 0 0 168
ez kész...
Előzmény: Nausea (167)
Nausea Creative Commons License 2001.07.05 0 0 167
Demegtaláltam,amit keresteeem!

Eképpen szólt e gyönyörű költemény egy '93-mas Hammerben:

"Ossian az életünk
Paksi az istenünk
Nem félünk,nem fázunk
Mert Endre a királyunk

Mágikus erő hajt
Nincs kegyelem
Ossian énekese
Ő kell nekem"

Akiben van ambíció,megpróbálkozhat egy kis verselemzéssel is.

Előzmény: Nausea (161)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.07.04 0 0 166
Ja, azt már 16 évesen se vetten komolyan :-))
Előzmény: Toth Andras (165)
Toth Andras Creative Commons License 2001.07.04 0 0 165
A regieket is elo lehet wenni, wannak ott is gyongyszemek :)
Egy gyongyszem van most a metal boritok topikban. A Rock katonai borito a vilag egyik legmulatsagosabb boritoja :)))
Előzmény: Thors Hammer (164)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.07.03 0 0 164
Majd nemsokára lesz új MHH, akkor tekintgess.
Előzmény: Toth Andras (163)
Toth Andras Creative Commons License 2001.07.03 0 0 163
Oreg rockerek(!) tekintgetnek...

Egy fiatal rocker tekintget erre a topikra:
NINCS VALASZ.
:)

Előzmény: Toth Andras (162)
Toth Andras Creative Commons License 2001.06.26 0 0 162
Gaz, minden szinten :)

A Femszives beirast meg soronkent kell izlelgetni, mint a jo bort. (De lehet, hogy valaki viccbol irta: Oreg rockereknek tekintgetnek a Hevi Metal egere: nincs valasz :)))))))DDDDD)

Előzmény: Nausea (161)
Nausea Creative Commons License 2001.06.26 0 0 161
Uhhhhh...de durvaaaaaaa!

Fémtestvéreim,sajnos nem találtam meg az Ossiant dicsőítő költeményt,ezért ha valaki rátalálna,vésse már be ide,legyen oly drága!

Előzmény: Caidhan (160)
Caidhan Creative Commons License 2001.06.25 0 0 160
Tényleg elég tömény. Nekem erről az MHH-Bibliáról viszont eszembe jutott egy cikk, amit egy Magyar Fórumban láttam, és legalább ennyire ütős. Szóval most idézni fogok belőle és remélem nem nagyon OFF.

(A könyvhétről szól a cikk)
"Politika volt ez a javából.
És politika azóta is – kristálytiszta nemzeti radikális jelenlét – ott, a tér Váci utcai sarkán a Püski-sátor, amelynek látogatottsága feltûnõen kiemelkedik a többi közül. Ha pedig éppen Csurka István dedikál, egyenesen közlekedési akadályként is felfogható a kis pavilon és holdudvara. Sosem fogom elfelejteni 1997 könyvhetét: a Csurka-bibliográfiát jelentettük meg, amely természetesen egy száraz, filológiai adathalmaz, címek és dátumok tömege. Féltem, hogy melléfogunk vele, hogy senki sem veszi majd, és le-égés lesz a vége. De szerencsére vacak jós vagyok: sem elõtte, sem azóta akkora sorokat nem látott a Vörösmarty tér dedikáló író elõtt, mint amekkorák öt napon át kígyóztak Csurka asztala elõtt. A fotósunk felment az irodaházba, hogy felülrõl kapja lencsevégre az 50-60 méteres, türelmesen várakozó, lassan araszoló emberkígyót. A sor vége valahol a tér másik végében volt. Elõször csodálkoztam – ennyi rejtõzködõ bibliográfus él Budapesten? –, aztán megértettem: azok az emberek nem az irodalomtudományért álltak sorba, de a politikáért, azért, hogy Csurka István életmûvének summázatát Csurka aláírásával ellátva megszerezzék, és ezzel jelezzék mindenkinek, akit érint, hogy egy táborban vannak velünk. Volt egy öreg nénike, aki valószínûleg életében még nem vett bibliográfiát, nyilván fogalma sem volt, hogy mi az, csak annyit értett az egészbõl, hogy ez az új Csurka-könyv. Amikor a Püski-sátornál rá került a sor, így szólt: – Kérek egy „Csurka-bibliát”. És megvette, és végigállta a sort, hogy aláírja neki a Mester. Civilpolitika ez, mindig is azok voltak a könyvheteink: voksolás, nem a szavazóurnák, de a magyar szellem elõtt. "

Előzmény: RedRiot (159)
RedRiot Creative Commons License 2001.06.25 0 0 159
asztaqrva, ez nem sámli!
Itt fetrengek a röhögéstôl, ahogy elképzelek magam elôtt egy sírással küszködô rock-katonát. MHH-Biblia... Acélszív... Nem dobog többé... Ossian as The IQ Kingz. Ne mááá'!!
Előzmény: SZ.I. (158)
SZ.I. Creative Commons License 2001.06.25 0 0 158
beteszek ide egy korai zsengét, mhhba egyszer mar beraktam:)


Toth Andras Creative Commons License 2001.06.22 0 0 157
Uristen! Telleg emlexem valami ilyesmire, de akkor meg Paksi "Höjj-höjj" Bandi neve korantsem volt oly' ismeros es oly' szeretett szamomra, mint manapsag.
Tenyleg az I disappeart feldolgozhatna (atdolgozhotna), a Hey hey!-es refren szoveg miatt.
Előzmény: Nausea (155)
Toth Andras Creative Commons License 2001.06.22 0 0 156
Bure mester! Akkor ajanlom neked, hogy olvasd el a Drastic Acustic topikbol a 352-es hozzaszolast (a valaszokat) es mosolyogj :))
A dolog pikanteriaja, hogy elozo este felhivtam Esztiket, hogy ovatosan a supertzarral mer' o a Hammer foszerkesztoje :))
Natehat spuri olvasni! :)
Előzmény: Bure (141)
Nausea Creative Commons License 2001.06.22 0 0 155
Valamelyki régi Hammeremben van egy SMN-ben szereplő vers,amit a híres-neves-fémes Ossian zenekarhoz intéztek.Na,majd előkeresem,oszt megpróbálom szó szerint idézni.
Most hírtelen csak ennyi ugrik be:

"nem félünk,nem fázunk
mert Endre a királyunk"

Espé Creative Commons License 2001.06.21 0 0 154
Most mér kell nevetni a földcsuszamlás áldozatain?

:)))

Előzmény: RÖFFF (153)
RÖFFF Creative Commons License 2001.06.21 0 0 153
Na, ezzel a gyöngyszemmel majd feldobjuk a topicot:
"Süllyedés! Végtelen csapdám lápos mocsár fojtogatva kínoz a hömpölygő saras ár. Kapálózni kezdtem, s most még mélyebre süllyedtem, s a szédültségtől a forgataggal keringtem. Nincs itt mozgás csak kínzó vonaglás. Mikor jön már a megváltás? És tényleg, milyen gyönyörű az "élet", hát nem?!!? Aki nagyon magányos írjon nekem. E-mail: emale@freemail.hu"
Az a "nincs itt mozgás csak kínzó vonaglás" azért támadja a rekeszizmot rendesen.
Espé Creative Commons License 2001.06.21 0 0 152
Kreténségnek nyögés a vége. :))
Előzmény: won graven (151)
won graven Creative Commons License 2001.06.21 0 0 151
Úgy tűnik, igen. :-(((
Előzmény: won graven (150)
won graven Creative Commons License 2001.06.17 0 0 150
Namivan, Vincent, megöltük a topicot? Egy kis kreténkedés, oszt mindenki elmenekül?
:-)
Előzmény: Törölt nick (149)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 149
...aki minden bizonnyal meg fogja kapni a "rettegett" előnevet...
:-)
Előzmény: won graven (148)
won graven Creative Commons License 2001.06.12 0 0 148
Állítólag jövőre meg elmaradnak a választások... visszaállítják a monarchiát, de nem király lesz az államfő, hanem orosz mintára CÁR.
Előzmény: Törölt nick (147)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 147
de ő volt, és pisztolyt nyomott suttyomban a mádl hátába, hogy azt nyilatkozza amit a mhh-kartell akar
:-9
Előzmény: won graven (146)
won graven Creative Commons License 2001.06.12 0 0 146
Aszta! Én meg láttam nemrég a tévébe' a Mádl Ferenc mögött egy napszemüveges arcot, mondom magamba, hiszen ez az Uzseka! dehát nem lehet az Uzseka, mit is keresne ő ott.
Lehet, hogy mégis ő volt? Lehet, hogy ők irányítják már az egész országot???
Előzmény: Törölt nick (145)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 145
Ez nem elképzelhetetlen. Hallottál már az összeesküvés-elméletekről? :)))
Téged már be is paliztak, mer jónak látod az alibijüket. Közben meg az MHH irányítja Budapest lemez, drog és
lánykereskedelmét. A múltkor láttam stzart egy vadiúj C-s merciben és csupa fehér por volt a hátsó ülés :)

-Mhedhusa-

Előzmény: won graven (142)
phobophile Creative Commons License 2001.06.12 0 0 144
Ott van meg az a turnebeszamolo, amit a God Dethroned-os csavo kovetett el. Szegeny ...And Oceans-ek mennyit szoptak! Biztos mer nekik "mas" az enekesuk, vagymi. A Marduk meg nem ertem, mer nem T34-essel megy koncertezni. Hangemberek?
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 143
támad a rockmaffia, tudod ez így van. akcióban a metálkgb. :-)
Előzmény: won graven (142)
won graven Creative Commons License 2001.06.11 0 0 142
Ááá, egy kicsit sem érintett a dologban :-)

Amúgy őszintén: szerinted ezt az elég komolyan felfutott true metal hullámot, és azon belül a Hammerfall körüli felhajtást Budapestről, egy 6 négyzetméteres zeneboltból irányítják?

Előzmény: Bure (141)
Bure Creative Commons License 2001.06.11 0 0 141
BTW: Te véletlenül nem hammer-os vagy? Szólj, ha személyesen is érintve vagy a dologban!
Előzmény: supertzar (139)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!