Keresés

Részletes keresés

Muffvadász Creative Commons License 2000.10.25 0 0 293
Honnan veszed hogy nem ismerjük?

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Heartbreaker (292)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.25 0 0 292
Ugyan még nem ismeritek, de van egy csaj a tv2-nél, a neve Bártfai Gréta. Jól jegyezzétek meg a nevét, mert elôbb-utóbb képernyôre kerül. /Hülye volna az MTM, ha nem így lenne!/ Valami hihetetlen, hogy milyen szép, az arca egy kicsit Ashley Juddra emlékeztet, az alakja is kifogástalan. Ezen kívěl nagyon okos és aranyos, amint képernyôn lesz, baromi kíváncsi leszek, hogy mit szóltok hozzá.
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.25 0 0 291
Mufi! Ezért baromi hálás lennék! Coito..., te nem is olyan régen még néger faszt akartál szopni. /lsd. NÉGER FASZT... topic/. Nem lehetne esetleg, hogy maradj is ott? Esetleg neked a kenyér mindkét oldala vajas?
ló2 Creative Commons License 2000.10.25 0 0 290
Ezt aztán jól megaszontad! Ebben a topicban ez volt talán a legostobább!!

ló2

Előzmény: coito_erGO (289)
coito_erGO Creative Commons License 2000.10.25 0 0 289
a gyerek és a férj nem akadály, attól még más is dughatja!
***
m1: van egy csöcsös csaj...nem túl szép, de.már bocs!- olyan baszni meg szopatni való! Krisztinának (?) hívják, és a híradóban gazdaságról beszél(elég kellemetlen a hangja...).
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.25 0 0 288
DAttis

Az egyik mai újság írja, hogy Palcsó Brigitta jövő hét szombaton visszatér az m1 képernyőjére.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: DAttis (277)
ló2 Creative Commons License 2000.10.25 0 0 287
DAttis

Lukács Bea foglalt, 10 éves gyereke van!

ló2

Előzmény: DAttis (277)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.24 0 0 286
Callisto

Én is néztem okt. 23.-án az ATV-n Szeder Krisztát (teljesen véletlenül). A csaj nem rossz,különösen a feszülős szerkójában ami rajta volt. Jó lenne ha az autómárkák nevét is legalább ilyen szinten megtanulná kiejteni.

Heartbreaker

A Hatvan család lányáról sajna 0 infóm van , de majd utána nézünk. Valamelyik nagymami kedvence című női magazinban biztos van róla egy-két cikk aminek legalább a fele igaz.

Üdv Mindenkinek

Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.24 0 0 285
Ja, a Hatvan család /Mennnyire szellemdús!/ ból.
Előzmény: beny (284)
beny Creative Commons License 2000.10.24 0 0 284
A valamilyen család lányáról beszélsz?
Előzmény: Heartbreaker (283)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.24 0 0 283
Jó, hogy eszembe jut, nem tud valaki valamit eggészen véletlenül a kiscsajról a westel 0660 reklámokból? Na, ôt se rugdosnám ki az ágyamból.
Callisto Creative Commons License 2000.10.24 0 0 282
otk.=okt.
Callisto Creative Commons License 2000.10.24 0 0 281
Muffvadász!

Tekintve, hogy - nagy meglepetésemre - most okt. 23-án is volt (21.00-kor) Sz.K., elővettem a jövőheti ojságot, amiből kiderült, hogy otk. 30-án is lesz a kicsike, de a változatosság kedvéért 17.30-kor! Tehát a lentebb írt időpont sztornó, ez a mostani a nyerő.

Callisto Creative Commons License 2000.10.24 0 0 280
Dorkaügyben csatlakoznék az előttem szólóhoz...

Előzmény: Heartbreaker (279)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.23 0 0 279
Kár, hogy a z+ egyre lejjebb adja. Amikor még Bettyke volt, /mostanság a tv2-n nyomul/ még rendszeres nézôjük voltam. Aztán jött Lilu, nem rossz, de ez a legűjabb, valami Dorka, ritka förmedvény egy darab.
Ethan Hunt Creative Commons License 2000.10.21 0 0 278
Előkerestem az archivumban a fent (lent) nevezett hölgyet. Határozottan nem Brunner Márta. Amugy az ilyen sexlapokban szinte soha nem a lányok eredeti neve van kiirva, hanem valami kitalált név. Néha ugyanaz a lány egy másik számban/lapban egy másik sorozaton más néven szerepel. A leggyakoribb meg az, hogy nem is magyar a szereplő, csak kitalálnak mellé egy hangzatos kis "kisérőlevelet" meg egy kamu nevet. Ezzel azt hiszem ezt a vitát le is zárhatjuk.
Előzmény: cska (274)
DAttis Creative Commons License 2000.10.20 0 0 277
Én csak azt mondom, hogy a Duna TV-s csajok tök helyesek, nem tudom nekem mostanság a Lukács Bea jön be, valaki tudja, hogy már foglalt, vagy szabad. :)))
Gubás Csilla
Farkas Boglárka
Ciprusz Éva
Kalocsai Andrea
ök is tök helyes csajok

Nekem Holló Márta azért nem jön be, mert azt a stílust amit a Fókuszban elöad nem tetszik.

Tényleg valaki tudja, Palcsó Brigitta hová tünt, tán meg lenne a második ifjabb Knézy ?

És Sugár Ági? Bár ö jó 10 évvel ezeltt sokkal helyesebb volt, amúgy meg régen láttam a képernyön

Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.20 0 0 276
Mit szóltok ahhoz a macához, aki a Mojo nevű formáció Lady (Hear me tonight) c. halhatatlan remekművének a klipjében szerepel? Tipikusan inkább aranyos, mint szép a kiscsaj, nekem kurvára bejön.
szita Creative Commons License 2000.10.20 0 0 275
Menjetek el már chatelni a Kiskegyed.hu-ra, tök jó, lehet kérdezni az egyik újságírótól.
cska Creative Commons License 2000.10.20 0 0 274
Egyelőre csak legyen beszkennelve... :)
Előzmény: Muffvadász (273)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.19 0 0 273
Callisto

Köszi. Figyelni fogom Krisztát. Utána megvitatjuk mi a tényállás.

cska

Ha bent is maradok, hogy a fenébe szúrok be ide képet máskor is próbáltam már, de nem jött össze. Azt meg nem hiszem el. hogy csak nekem van meg a nevezett szaklap azon példánya.

Üdv Mindenkinek

cska Creative Commons License 2000.10.19 0 0 272
Mi a helyzet a Márta vagy nem Márta fronton?

Valahogy oldd már meg légyszi a szkennelést...
(Maradj bent tovább vagy ilyesmi.)

Köszi!

...és Holló Márta igenis jó!

Előzmény: Muffvadász (264)
Callisto Creative Commons License 2000.10.18 0 0 271
Most hétfőn volt a legutolsó, tehát a következőnek elvileg okt. 30-án, 21.00-kor kéne lennie. Én a magam részéről ellenőrizni fogom... :-)

Call'

Előzmény: Muffvadász (270)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.18 0 0 270
Megnézem. Bírom az autós magazinokat, ha meg a csaj is jól néz ki benne akkor dupla haszon. Írd be ide légyszi mikor lesz akövetkező adás, nincs nagy kedvem a következő két hét TV műsorán rágódni egész este. Köszi.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Callisto (269)
Callisto Creative Commons License 2000.10.18 0 0 269
Nemrégiben új gyöngyszemet fedeztem fel! Kéthetente van az ATV-n Vmax címmel egy autós magazin. A műsorvezető csaj - Szeder Krisztina - nekem nagyon bejött. Aki teheti nézze meg!
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.17 0 0 268
Egyébként én sem nézem, valahogy nem érdekel se a Batiz, se a Marsi Anikó, sem pedig a ”háziasszonykönnyeztetô” riportjaik. De szombaton a fókusz pluszt ki nem hagynám!/Szombatonként van a drágám./
Egyébként itten olvasgattam, hogy mennyien buknak a Marsi A.-ra. Higgyétek el, kedves FAN-ek, addig jó, amíg csak a képernyôn látjátok. Volt hozzá szerencsém személyesen, és csak gratulálni tudok az RTL sminkeseinek.
ló2 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 267
Hát nem tudom, lehet hogy a Te izléseddel van a baj. Arról nem is beszélve, hogy a csaj kb. annyira való a képernyőre, mint a többi RTL-s bige.

Köszi: ló2

Előzmény: Heartbreaker (265)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.17 0 0 266
Örülök, hogy meglett a topic. Mártát sajnos nem láttam ezekben a riportokban. Nem nagyon szoktam fókuszt nézni.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Heartbreaker (265)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.17 0 0 265
Elképesztô, ennyire más volna az ízlésem, mint a vastag átlagnak? Ebben a szép nagy topicban találtam összesen két Holló Mártát. Pedig miatta lettem újságíró! Nem láttátok véletlenül azt a Fókuszt, amikor delfinek között uszikált? Kiesett a számból a cigaretta. Akár megettem volna a kedvéért három vödör nyers halat is, csak lehettem volna delfin abban a medencében, arra a tíz percre. Vagy amikor valami lób@szó nagy szállodáról csináltak riportot, és a drágám lenge nyári ruhában, papucsban... húúúú!
Muffvadász Creative Commons License 2000.09.27 0 0 264
Ahogy ígértem: Privát Sex Club 1997. április ez a 24. szám 10-11. oldal. Szkenner éppen van a gyárban de elég nagy izgalom lenne ha elkezdenék vele ilyen képeket szkennelgetni, mert nem az én irodámban van. Szerintem ez valami fiatalkori fotója lehet, de nem 100 % hogy Ő az, mint már lejjebb is írtam. De megvan a megoldás. Kimegy valaki az Erotika 2000 kiállításra, ott szoktak régi újságokat osztogatni. Megyószerzi, szkenneli, fölrakja és utána vitázunk, hogy Márta vagy nem Márta. (Szolgálati közlemény: Tisztelt szervezők tessék már a PSC 24. számából a tervezettől 2000-3000 db-al többet kivinni, mert úgy sejtem lesz rá kereslet. Kösz Mv.) Sajnos úgy néz ki, hogy én nem tudok kimenni.

Üdv Mindenkinek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!