Keresés

Részletes keresés

Girland Creative Commons License 2002.12.21 0 0 104
Mindig a kedvenceim voltak a voros es szoke haju lanyok!-))) Jo ez a topik!-))
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 103
Weöres Sándor, énekli: Halász Judit a Mákosrétes c. lemezén :-))
Előzmény: pee (102)
pee Creative Commons License 2002.12.21 0 0 102
Voroshaju lanyok, mint a gondolat,
felroppennek ejjel, holdvilag alatt..

..
Voroshaju lannyal ne kezdj sohasem,
fogjatok meg, ott szall...

na, ki irta?

Előzmény: Törölt nick (101)


Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 101
Gyárilag vöröshajú vagyok (most szőke), a név is stimmel. Hm?
Lehet, hogy indítani kellene egy Vöröshajú Mariannok ide! topicot :-))
Előzmény: Jumu (92)
Youwine Creative Commons License 2002.12.20 0 0 100
100 !
wellington Creative Commons License 2002.11.11 0 0 99
Volt-e vörös hajú? Csak mint egy hiba a Mátrixban, csak mint egy gagyi amerikai filmben...
DeadFox Creative Commons License 2002.11.11 0 0 98
...a vörös, nagyon szép.... de mond, hogy viseled mikor a szálak lassan fehérednek?... és mint férfi, nem illik festetned....
lamanga76 Creative Commons License 2002.11.10 0 0 97
jahh.... és mint mondtam nagyon vékony, de mégsem fiús, mert nagyon karcsú....hmmmm.... és a csípő is rendben van..... bár a fenéken még lenne mit edzeni, de......most muszáj mennem, elterelni valamivel a figyelmemet
Előzmény: lamanga76 (96)
lamanga76 Creative Commons License 2002.11.10 0 0 96
Ő is szemüveges. Illetve most már kontaktlencsés. Vele is úgy voltam, mikor először találkoztam vele, hogy ki ez a rút csaj de aztán nagyon hamar átcsapott ellenkezőjébe. Akkor még szemüveges volt. Aztán mikor kontaktlencséje lett, először baromira furcsa volt, de aztán sikerült megszokni.
Tényleg nagy szemei vannak, de elég érdekes arca van, mert minden alkatrész egy picit nagy rajta a fejéhez képest, de mégsem aránytalan, inkább érdekes mint csúnya. Szóval az arca különleges, van akinek nem is tetszik. Ami alatta van, az meg elméletileg túl vékony lenne az ízlésemhez, de... ha közel kerülök hozzá, vigyáznom kell, el ne veszítsem a fejem. A mellek meg... olyan tenyérbe simulók... épp olyan nagyok, hogy nem lógnak cseppet sem...feszesek....hhhmmm....
Ehh, milyen kár, hogy ilyen egyoldalú ez a vonzalom :-((((
Előzmény: Jumu (95)
Jumu Creative Commons License 2002.11.10 0 0 95
Kihagytam valami az ideálból: szemüveges. Nincs szemüveges lányok topic? :) Erről jut eszembe, mostanában gondolkodtam el azon, hogy az szinte az összes lány, akivel az utóbbi időben szorosabb kapcsolatba kerültem erősen rövidlátó, általában kontaklencsés. Talán azért tetszenek, mert a rövidlátó szemek nagyobbak, így szebbek is. Végülis logikus...
Előzmény: lamanga76 (93)
juc Creative Commons License 2002.11.08 0 0 94
Hellaj evribudi!

Mivel én lány vagyok, nem tudok érdemben a témához szólni, de az tuti, h.a vörös haj önmagában nagyon vadító... nekem középiskolában volt egy oszt. társam, akibe halálosan szerelmes voltam-srác- és essssszméletlen gyönyörü, feketés-vörös haja volt...erös, vastagszálu, fekete szemmel , magas, jóképü...Halál...Azóta sem gyógyultam ki belöle, és azóta sem láttam hasonlót!!!! Demeter Miki!!!!!!!!!!!!!!!! Hol vagy???????????????

De ez a vörös haj szisztéma az írekre a legjellemzöbb... most van egy ír srác osztálytársam, és iszonyúan édes...röt, vörös hajjal, kicsi szakállal... Jujj... nagyon izgi, ...:))))

lamanga76 Creative Commons License 2002.11.08 0 0 93
Igen, az a típus, amit leírtál, az ideál. Pont egy ilyen lány vont a bűvkörébe jópár hónapja, de akárhogy is ostromlom, csak nem jön össze :-( Pedig aaannnnyira szép, hogy nna.
Előzmény: Jumu (92)
Jumu Creative Commons License 2002.11.08 0 0 92
Megtaláltam a topicom!
Nekem is a vörös haj az ideálom, pontosabban, eredeti("gyári") vörös haj, fehér bőr, szeplők, zöld szem, széles csipő, kisebb mellek.
Vicces volt, amikor rájöttem, hogy engem legjobban a vörös lányok érdekelnek.
Kb. 16 lehettem, középsuli 3, asszem.
A baráti körömbe bekerült egy Mariann nevű vörös lány, akiről nem tudtam eldönteni, hogy nagyon tetszik, vagy inkább nagyon nem tetszik. Akkor azt gondoltam, hogy csúnyácska - gondolom az elötte "belémtáplált" vélemények miatt. Amikor kicsi voltam - oviban, kisiskolában - valahogy mindenki csúnyának tartotta a vörös, szeplős, fehér bőrű lányokat. És ez bennem maradt. Visszatérve nem tudtam eldönteni. Aztán ráébredtem. Azóta a vörös lányok "rabja" lettem, megbabonáznak, megyek az utcán és néha már lemerevedve bámulom őket, amitől még jobban zavarba jövök. Végül is az említett lánnyal nem lett semmi "konkrét", de minden vörös lányt hozzá vezetek vissza. Kíváncsi vagyok, mi lehet vele. Akkoriban jóban voltunk, pár éve láttam utoljára, akkor épp a (mázlista) barátjával volt és kacéran mosolygott rám, mintha tudta/érezte volna, amit sose mondtam neki.
Éljenek soká a vörös hajú tündérek!
Youwine Creative Commons License 2002.11.08 0 0 91
Ha valaki a neten olyan helyre bukkan, ahol szép vörös lányokról vannak fotók, az kérem ne titkolja.
Dragula Creative Commons License 2002.07.08 0 0 90
petike23 Creative Commons License 2002.07.08 0 0 89
Szerintem a voros haju lanyok MEGArulez.. ;)

Petike

Vlaszij Creative Commons License 2002.06.17 0 0 88
Hümm:)
Vörös hajú lányok:)
szerintem nincs is annál jobb:)
Nekem nem is tudom a de a barátnőim nagy része vörös hajú volt:)és most is az:) nemtudom szerintemszépek jó és vörösek:)))
Előzmény: mulder_ (36)
caixa Creative Commons License 2002.06.16 0 0 87
Be :)
Előzmény: TheRedGuy (48)
zzx_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 86
Idézet a BEST OF AL BUNDY BESZÓLÁSOK topikból:

Bud White válasz erre | adatok | e-mail 1999-11-23 13:06:45 (2)
A legnagyobb Bundy-átok, amit valaha hallottam (Al mondta az egyik részben egy rendőrnek, ha minden igaz):

"- Legyen a nejed vörös!!!"

zzx_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 85
Ez most melyik volt? A szemed vagy a hajad? ;-)

(Utolsó bölcs észrevételem ezen a héten: Az én szemem/hajam színe is függ a fényviszonyoktól. Világosban barna, sötétben fekete.)

Előzmény: shana_ (78)
zzx_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 84
Pár sör után. :-))
Előzmény: snowman (83)
snowman Creative Commons License 2002.06.11 0 0 83
Hiába no, Al Bundynak van ízlése, és tudja hogy mi a jó. :o)
Előzmény: bocimobil (82)
bocimobil Creative Commons License 2002.06.11 0 0 82
Bocsi, elsőre elkeféltem.


bocimobil Creative Commons License 2002.06.11 0 0 81

:)))))
Purusa Creative Commons License 2002.06.11 0 0 80
Tessék - újabb bizonyíték az elméletem mellett.
('Minden igazán szép nőnek kifelé irányuló enyhe szemtengelyferdülése van.')

vigyorog

Előzmény: IronicA (54)
snowman Creative Commons License 2002.06.11 0 0 79
A jelenleg használatos árnyalat biztos, hogy festett. Erről láttam valamit a TV-ben. De jól áll neki, főleg ezekkel a szemekkel.
Egyébként nekem is majdnem ilyen van, csak az enyém 2 centis, szőkésbarna, egyenes szálú, és fiú vagyok. :o)
Előzmény: zzx_ (74)
shana_ Creative Commons License 2002.06.10 0 0 78
Az enyém hangulattól és fényviszontól függ?en változik. :) Zöldeskék.
Előzmény: caixa (77)
caixa Creative Commons License 2002.06.10 0 0 77
Na, a zold szem az az enyem. Es tegnap csesztek le, amiert a vorosesbarna hajamba szoke vekony csikok kerultek:)
Pedig a valtozatossag gyonyorkodtet:)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2002.06.09 0 0 76
Álmaim nője... hát még ha a szeme is zöld.
hedge_hog Creative Commons License 2002.06.09 0 0 75
Vörös, hullámos hajú, szeplős lány jelentkezik a topicba. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!