Keresés

Részletes keresés

samo1 Creative Commons License 2014.03.07 0 0 4480

Szevasz!Engem az Uzsoki kórházban műtöttek.Interneten vettem fel a kapcsolatot dr Dede Kristóffal.Csak ajánlani tudom.Az Uzsoki kórház honlapján rajta van az elérhetősége.(Ja és TB re ment)

üdv.

Előzmény: vismajor1 (4476)
zekkkk Creative Commons License 2014.03.07 0 0 4479

üdv.

 

Engem az Istenhegyi Klinikán műtöttek lágyéksérvvel, miniplasztikai eljárással. http://www.miniplasztika.hu

 

Előzmény: vismajor1 (4476)
Ambilane Creative Commons License 2014.03.07 0 0 4478

Szia!

 

Én itt végeztettem a műtétem, az alábbi dokival.

 

http://www.robertklinika.hu/

http://www.robertklinika.hu/hu/tartalom/Kollegaink/Dr_Willner_Peter

 

Továbbra is azt mondom minden fillért megért, hogy itt csináltattam, még ha relatív nem is volt olcsó.

 

Természetesen végzett a doki műtét előtt ultrahangos vizsgálatot és elmagyarázott mindent mi lesz stb, korrekt volt az egész kórház.

 

Ha van még kérdés szívesen válaszolok. :-)

Előzmény: vismajor1 (4476)
Landsmann_ Creative Commons License 2014.03.06 0 0 4477

Ez érdekes. A doki nem műt, mert kicsi a sérv. Éppen az lenne a lényeg, hogy akkor kell műteni mikor még kicsi, nem amikor már egy fél tehén méretű hálót kell berakni. Szerintem. Lehet, hogy így akarnak spórolni? Úgy vannak vele, várakoztatják a beteget, hátha elmegy más kórházba megműttetni magát, akkor az nem az ő kórházuk kontójára megy. 2005-ben mikor engem műtottek, akkor az OEP kimutatás alapján 153000 Ft volt egy-egy műtét. Pontosabban ennyit térített az OEP a kórháznak. Hogy a tényleges műtét mennyibe került, azt nem tudom. De úgygondolom, ennél többe.

Előzmény: vismajor1 (4476)
vismajor1 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 4476

Sziasztok.

Kis segitséget szeretnék kérni bal oldalon UH alapján 2cm lágyéksérvem van egész nap  kellemetlen de nem fájo érzés, tapintással nem találhato meg de ott van.

az egyik doki fájdalomcsillapitot adott ere beduhodtem és elmentem ultrahangra ahol megtalálták,most egy másik sebész azt mondta,hogy amig ilyen "kicsi"  o nem muti meg,

most ott állok,hogy mennem kellene dolgozni általában nehezet emelek, és egész nap létrán állok,s nem tudom mit tegyek,

találtam aneten 250 ezres  mutétet is meg 90 ezreset is, de  elsosorban valami ajánlást vagy jotanácsot várnék esetleg okit vagy klinikát,

Kecskeméti vagyok holnap probálok pesten vizsgálatot intézni,

koszi nektek a topikot

tristen Creative Commons License 2014.03.05 0 0 4475

Szia!

 

Elmúlik, ha pedig esetleg nem, ez van!

 

KITARTÁS! :)

Előzmény: dh6wqdg (4474)
dh6wqdg Creative Commons License 2014.03.05 0 0 4474

mikor mutottek gerincbe kaptam zsibbasztot.. minden okay a fel testem nem erzem de mikor belem vagtak azt igen:))) orditok.... erre az orvos: rendben leallunk... elo a sutopisztolyt hogy addig is ne verezzen(mintha a beleim kicsavartak volna) mondom faj bassza meg xd erre jo leallunk es megint belem eresztette aztan jo jo mostmar tenyleg leallunk es megint mintha a beleim csavarnak xddd jott az altato orvos es pihi:) mutet utan hidegrazas es hanyinger... a hanyes reflex megvolt de csak a nyalam koptem viszont nem volt jo erzes a vagas miatt:/ 2napig telivoltam levegovel ami szinten feszitette a varrast se espumisan se semmi nem hatott xd amugy a zsibbaszto ki ment belolem viszont balfelol a combomba meg benne van. mikor megy ki?

Landsmann_ Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4473

A viszahúzódás folyamatos, de lassú folyamat. Több hét kell, d ehétről hétre egyre kisebb lesz. Így van ez a hálós esetén is. Akkor is van egy kis dudor, aztán szépen kisimul.

Előzmény: dh6wqdg (4469)
tristen Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4472

Sziasztok!

 

Bőség ás áldás, valamint namaste! :)))))))))))))))))))))))))

 

KITARTÁS kispajtások, a gyógyulás már úton van! :)

dh6wqdg Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4471

mar megijedtem hogy nem volt sikeres a mutet:))) de akkor varok:) koszi az infot:>

Ambilane Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4470

Szia!

 

Nekem a műtét után legalább 1 hét sex mentességet javasolt a doki, de ha 26-án műtöttek már nincs sok vissza, hogy élvezd az élet ez irányú örömeit... de csak óvatosan. ;-)

De amúgy is érdemes kímélni, főleg ha nem kaptál hálót. Szedj C vitamint is és pihenj sokat!

(Csomó ügyben én nem tudok időintervallumot írni, nekem hálós műtét volt, nincs egyáltalán csomó.) 

Előzmény: dh6wqdg (4467)
dh6wqdg Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4469

Mennyi ido a visszahuzodas kb.?:)

Landsmann_ Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4468

A csomó eltűnik. Szépen visszahúzódik majd. A szex az egyénfüggő, Próbálkozni kell, aztán ha nem fáj, akkor oké, de az erős és hirtelen mozdulatokat kerülni kell.

Előzmény: dh6wqdg (4467)
dh6wqdg Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4467

Sziasztok! 17 vagyok es febr. 26ikan mutottek baloldali lagyekservel... hagyomanyos(nincs halo). Kerdesem az lenne hogy mutet utan a csomo teljesen eltunik? tapintasra erzem hogy van valtozas de kicsit meg csomos. Ranezesre a bor sima:) es a szex mutet utan hany nappal engedelyezett? elore is koszi!

KITARTAST!!!!

gurabli Creative Commons License 2014.03.04 0 0 4466

Hogy alakulnak a dolgok, remélem továbbra is panaszmentesen! Nagyon jó volt olvasni, hogy már autóztál is:) Egy héttel a műtét után? Kitartást!

Előzmény: star61 (4459)
tristen Creative Commons License 2014.03.02 0 0 4465

Szia!

 

Örülök, hogy amúgy aránylag minden okés!

 

További gyors gyógyulást!

 

KITARTÁS!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (4464)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4464
Azért köszönöm a választ. Kicsit aggaszt ez a vérnyomás de majd kiderül. Amúgy aránylag minden oké.
tristen Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4463

Szia!

 

Nekem gerinctájéki érzéstelenítés volt, így nem tudok válaszolni érdemben a kérdésedre. :(

 

 

KITARTÁS!

Előzmény: Törölt nick (4461)
tristen Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4462

Szia Zekkkk!

 

Amikor az orvos a beteg vállára teszi mind a két kezét prosztatavizsgálat előtt, csak annyit jelent, hogy megnyugtatja! :)))))))))))))

 

 

Előzmény: zekkkk (4458)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.28 0 0 4461
Sziasztok! A felfelkelés és a lefekvés az még fáj. De amúgy minden oké egyenlőre. Viszont valakinek volt baj altatás után a vérnyomásával ? Eddig semmi baj nem volt vele most pedig a műtét után egy nappal is állandóan magas.
star61 Creative Commons License 2014.02.28 0 0 4460

Köszönjük szépen!

Előzmény: tristen (4457)
star61 Creative Commons License 2014.02.28 0 0 4459

Én is itthon vagyok már, ma autóztam is. 

Előzmény: Törölt nick (4455)
zekkkk Creative Commons License 2014.02.28 0 0 4458

Hát nem csalódtam benned ismét:)) De remélem a képen a doki nem úgy kezdi a prosztatavizsgálatot, hogy a két kezét a beteg vállára teszi:-DDD

Előzmény: tristen (4456)
tristen Creative Commons License 2014.02.27 0 0 4457

Sziasztok!

 

Minden kedves lábadozónak mielőbbi gyors gyógyulást kívánok! :)

 

KITARTÁS! :)

tristen Creative Commons License 2014.02.27 0 0 4456

Szia zekkkk!

 

Ha már ilyen alapossággal részt vettél orvosi vizsgálatokon, még egy vizsgálatot tudnék tanácsolni neked.

 

:))))))))))))

 

 

Sok sikert hozzá, :)

 

KITARTÁS!

Előzmény: zekkkk (4444)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.27 0 0 4455
Így van. Nem nagyon áll össze a kép a ma reggel történtekről. De a lényeg ,hogy már itthon is vagyok. S szerencsére nem olyan vészes a fájdalom.
gurabli Creative Commons License 2014.02.27 0 0 4454

Az első térdműtétemnél engem is altattak, nagyon furcsa tud lenni:) Arra emlékszem csak, hogy most elkezdjük az altatást és bumm, már aludtam is. Őrület, hogy milyen gyorsan hat! Miután felébredtem, állítólag vagy ötször elnézést kértem a nővértől (nem tudom, hogy miért), de én nem emlékszem erre:)

Nekem nem volt kellemes az ébredés, mert rögtön szembesültem a kellemetlen fájdalommal, ami a térdemből sugárzott... De azért jó érzés volt felébredni és hallani, hogy minden rendben volt:)

Előzmény: star61 (4453)
star61 Creative Commons License 2014.02.27 0 0 4453

Érdekes, én ugyanígy jártam. Arra már nem emlékszem, hogy mitől aludtam el, úgy látszik korábbi fájlokat is töröltek belőlünk. :-) Az ébredés nagyon kellemes érzés volt, végülis narkó... Àllítólag meghívtam az egész  személyzetet hozzánk, hogy majd főzök nekik bajai halászlét. Semmire sem emlékszem.

Előzmény: Törölt nick (4452)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.27 0 0 4452
Sziasztok! Éppen most volt egy lágyéksérv műtétem Kisteleken. Köszönöm a rengeteg infót amit itt olvastam tőletek. Kicsit sikerült felkészülnöm. Bár a műtétből semmire nem emlékszem csak annyi ,hogy az altató orvos mondta ,hogy na most alszunk egy kicsit s a kórteremben ébredtem. Bízom benne ilyen lesz a továbbiakban is s hamar felépülök.
titamita Creative Commons License 2014.02.26 0 0 4451

Ez igaz es egyet is ertek. De itt Angliaban es Amerikaban is a 'watchful waiting'-et javasoljak a bem tul veszes esetekben. Hogy ebben mennyi a sporolas es mennyi a valosag.. Es nagyon nagyon sok olyan esetrol olvastam, hogy a korannab fajdalommentes serv a halo beultetese utan fajdogalni kezdett. Es ezt csak mostanaban kezdik vizsgalni, hogy mitol lehet (lehet, hogy nem emlekszem jol, de kb 30 % remlik, ami nem kis szam).

Ez tartott vissza eddig.

Viszont ma vegre beutaltak a korhazba. 

Előzmény: samo1 (4448)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!