Keresés

Részletes keresés

Deibler úr Creative Commons License 2005.04.10 0 0 6
A MM V. 8. d. pont szerint a hozzászólásaidat a topikban töröltem.
Előzmény: TaKy99 (4)
Deibler úr Creative Commons License 2005.04.10 0 0 5
Ami késik, az csak múlik. Az SOS fórumcsoportot mostanában hoztuk létre. Amikor egy felhasználó a Mehet-re nyom, ezzel elfogadta a jogi szabályzatot. Ez feltételezi, hogy el is olvasta. Előzetes moderáció nincs, csak utólagos. Mint mindekinek, neked is csak azt tudom javasolni, hogy gondolja meg, mit ír le. A kérdéses nick neve más szabályba is ütközhet. Válassz tetszésed szerint. Azt látom, hogy az illető nem jött a nickjéért.
Előzmény: TaKy99 (4)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.10 0 0 4

Üdv

Érdekődnék, mi számít nálatok reklámnak egy Amway topikban, ahol az Amway árairól és termékeiről folyik a vita?

 

Egyáltalán le szabad írni az A* nevet? Vagy már az is reklám!

 

Már csak azért kérdezem, mert a Zepter, Tele2, Matáv, Ikea topikok tele vannak termékleírásokkal, árakkal, beszerezhetőségi elérhetőségekkel, árösszehasonlításokkal...

Azok ott nem reklámok?

 

Sőt, ezen felfogás szerint, én itt most, ha jól számolom, reklámoztam 5 céget/márkanevet.

 

Sőt, amikor leírtad, hogy az Amway védett név, mivel egy márkanevet használtál, még te is reklámoztál. :)))

 

Vagy akkor most hogyan is lehet érteni a reklám fogalmát?

 

Előzmény: Deibler úr (3)
Deibler úr Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3
Az "Amway*" nick védett nevet használ. A modus moderandi II. 6. pont értelmében felszólítom a nicket, hogy 72 órán belül igazolja, jogosan használja ezt a nicket.
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.07 0 0 0
Jé egy nulla! 0
somi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 topiknyitó

javasolt legalabb az ide torteno beiras elott egyszer elolvasni a modus moderandit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!