Keresés

Részletes keresés

nicko Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3907

mindkettőre.

Előzmény: dUpLo (3903)
GPS Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3906

 

Sajnos én (csak) 32-est vettem.

 

Ha el tudnám adni - szinte bármennyiért (pedig van még 1,5 év gari rajta) - azonnal megvenném ezektől a 40-est.

 

De hát kinek lehet eladni manapság egy 32F6400-ast? Pláne kp.-ért?

.

Előzmény: nicko (3900)
nicko Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3905

de azt figyelted, hogy 46"-os tévét árulják 174K-ért és nem 40"-t ? :)

Előzmény: GPS (3902)
nicko Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3904

Jól látom , hogy az uj H sorozatnál  kimaradtak a 46"-os verziók és a 40 ről egyből 48 ra vált?

 

igen mert később jön a 4K és a gyártó/k szerint csak 55"-tól élvezhetőek, ezért idővel elfog tűnni nem csak a 32", de a 40" tv is.

 

Ezekszerint ha most az F sorozatból nem veszek 46"ost akkor  talán összre már nem is tudok venni ilyen  méretben?

elég nagy a valószínűsége vagy csak kiállított darabot amiről nem tudni mennyi üzemidőt ment vagy újracsomagolt darabokat.

 

Egy 46F6400ast néztem ki magamnak.

 

jó az addig vedd amíg még lehet kapni! ennél nagyobb méretben én nem vennék LCD tv-t.

Előzmény: repvez (3901)
dUpLo Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3903

Koszi, 

 

az aktiv dolog oke, arra lennek kivancsi, hogy a side by side meg up and down modok kozul melyikre alkalmasak

Előzmény: nicko (3899)
GPS Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3902

 

Azok drága boltok ahol te nézed: Ezt figyúzd meg inkább:

 

http://muszakishop.hu/termek/11607/samsung_ue-40f6400_full_hd_3d_led_lcd_televizio.html

 

Ez most majdnem annyiba kerül - mint amennyiért anno a 32-est vettem (szintén ezektől és szintén nagyon olcsón).

.

Előzmény: nicko (3900)
repvez Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3901

Jól látom , hogy az uj H sorozatnál  kimaradtak a 46"-os verziók és a 40 ről egyből 48 ra vált? Ezekszerint ha most az F sorozatból nem veszek 46"ost akkor  talán összre már nem is tudok venni ilyen  méretben?

 

Egy 46F6400ast néztem ki magamnak.

 

A 3848as hozzásoláshoz még mindig örülnék egy  tapasztalaton alapuló  válaszra a 3d-s tartalmat illetöen.

nicko Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3900

mennyiért vetted a 40F6400-at?

mert 174K a 46F6400 most.

Előzmény: GPS (3897)
nicko Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3899

F széria elfog tűnni a boltokból mivel nem pótolják már, hogy kinn van a H széria.

A samsung aktív 3D-t használ.

Előzmény: dUpLo (3898)
dUpLo Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3898

nem vicc ;)

kb lenne egy elkepzelesem mekkora tvre cserelnem a mostanit (ill ez is maradna), es milyen szolgaltatasok kellenenek (200hz, 3d, a tobbi dolog annyira nem izgat) es nem tudom meddig mehetnek meg lefele ezek az arak, pl most igy futbal vb eveben, ezert kerdezem, erdemes e meg feszitenem a hurt lefele vagy ennel mar nemigen van lejjebb;)

GPS Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3897

 

Egy 55"-ös, F-es Tv - 210 ezerért? Ugye csak vicc volt hogy megkérdezted, hogy megéri-e?

 

Nem volt az olyan rég, amikor egy ilyen TV egy komoly autó árába került. Csak mondom.

.

Előzmény: dUpLo (3896)
dUpLo Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3896

Udv, 

 

f6340 (55'")-rol mit erdemes tudni? kb 700 euros aron lenne termeszetesen uj, garis, erdemes?

amire lenne: min 720-s filmek, streamek (itt filmek min 720 szinten, tv valtozo minosegben;), kesobbiekben sajat muhold, belterivel,  egyeb tv adas nem

 

(milyen tipusu 3d ket utd ez?? arr anem igen talaltam infokat)

 

koszi

nicko Creative Commons License 2014.04.26 0 0 3895

Innen látszik, hogy azért HD és HD között is van különbség

 

hogy ne lenne...mindigtv 1440x1080 a digikábel és UPC natívba tolja 1820x1080.

ennek az lesz a következménye lassan, hogy ha több HD csatornát akarnak berakni ki is kell venni a meglévő nem HD csatornákból. Vagy ami rosszabb átállnak 1440-re ők is.

Előzmény: GPS (3893)
nicko Creative Commons License 2014.04.26 0 0 3894

végre a samsung.hu oldalra is felkerültek a H szériás tévék.

 

 

GPS Creative Commons License 2014.04.26 0 0 3893

 

Ha örömködni akartok a Full HD TV-teknek, akkor (a Digisporton kívül) nézzetek bele egyszer a TV2 Hajdú-Frizbijébe.

 

Most leszarós, hogy szeretitek-e Hajdút vagy sem - a lényeg ott van, hogy a TV2 begyújtotta a vadiúj stúdióját, ahonnan a Frizbi (is) megy.

 

Lélegzetelállító minőség - komolyan mondom.

 

Innen látszik, hogy azért HD és HD között is van különbség, mert egy magában a pixel-felbontás számai még nem mondanak el mindent a képminőségről.

 

Ez viszont világszínvonalú minőség - ha valamin, akkor ezen a műsoron érdemes arcszínt meg ilyesmi állítgatni.

.

samsas Creative Commons License 2014.04.26 0 0 3892

Nekem is fehér kávájú van.....de semmi zavaró benne!!! Vedd meg nyugodtan,mert szépen néz ki!!

Előzmény: Stibifiu (3890)
nicko Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3891

hogy hány évre veszed arra van most egy lehetőség.

+ éveket venni.

részletes árlista

Előzmény: Stibifiu (3888)
Stibifiu Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3890

Na ezaz, ilyenekre gondoltam. Lehet jól néz ki, de ha elrontja az élményt meg elveszi róla a figyelmemet, akkor az nagy bukta lenni, aztán akkor mit csinálok!?

 

De a 6500 se fekete, hanem valami króm/ezüst nem? Az nem zavaró?

Előzmény: Ati_66 (3889)
Ati_66 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3889

még ezen a fekete/fehér színű kereten kell gondolkodnom

 

Szerintem azt mérlegeld, zavar-e majd az esti teljes sötétben az a fehér káva?

Mondjuk annyi előnye lehet, hogy becsapja a szemet és teljes sötétben feketébbnek tűnnek miatta az LCD feketéi. Pl egy szélesvásznú film alsó felső fekete csíkja biztos nem fog annyira bántóan szürkének látszódni egy fehér keret mellett mint egy fekete keret mellett látszódna.

 

Előzmény: Stibifiu (3888)
Stibifiu Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3888

DVB-S2- re nem valószínű, h szükségem lesz mostanában, a kamu HZ meg kamu, a szemünknek bőven elég a 200 is belőle.

Én is az akciókat várom, meg még ezen a fekete/fehér színű kereten kell gondolkodnom.

Meg ugye már sokszor leírtátok, hogy a 6500-től minőségibbek a tv-k és hát nem 2 évre akarom venni..

Előzmény: nicko (3887)
nicko Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3887

Javítsatok ki, de ez tényleg csak annyival több a 6500-nál, hogy fehér színű?

 

igen csak annyi a különbség.

ha 40F6500 és 46F6400 között kell választani én egyértelműen a nagyobb méretre mennék rá, feltéve ha a két tipus közötti különbségekből nincs szükséged valamelyikre.

DVB-S2 tuner vagy a több kamu Hz-re. Garancia terén viszont 1+1 év ill. 1+2 év van.

 

aztán már csak a H-t tudom megvenni, aminek az árát még alig tudni, de jelenleg úgy néz ki sokkal drágább lesz, kérdés hogy annyival jobb lesz-e?

 

Lehet már tudni be is linkeltem korábban.

samsung viszonteladóknál már ott van a H széria bizonyos tipusai az ő áraik a legdrágábbak. Ilyen pl. az edigital is ahol még van F széria de ott van már a H is.

 

kérdés csupán az a foci vb milyen akciókat hozz? árcsökkentést vagy 5 év garanciát bizonyos típusoknál és csak viszonteladóknál vett tévékre.

Előzmény: Stibifiu (3885)
nicko Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3886

egyszerű dolgokhoz jó a tablet, komolyabb levelek megírásához PC/Laptop még.

Viszont a tv csak pr célokból tud netezni...valójában 5 perc múlva csak fejfájást okoz.

Előzmény: Törölt nick (3884)
Stibifiu Creative Commons License 2014.04.24 0 0 3885

Sziasztok!

Még mindig kivárok TV ügyben, pedig a 40F6400-t már megvehetném 135eFt-t.
Rengeteget gondolkodtam/gondolkodom azon, h inkább a 6500-t veszem, de lehet, hogy inkább akkor egy 46F6400-t. Szóval fogalmam sincs még mi lesz a nyerő.
Tegnap még 1 bejött a képbe és nem más miatt, mint a falam színe. Ugyanis az zöld és szuperül nézne ki rajta egy fehér tv, az F6510.
Javítsatok ki, de ez tényleg csak annyival több a 6500-nál, hogy fehér színű?
Tudom, hogy már nem kaphatóak a végtelenségig és nem akarom megszívni, azzal, hogy csak várok és várok, aztán már csak a H-t tudom megvenni, aminek az árát még alig tudni, de jelenleg úgy néz ki sokkal drágább lesz, kérdés hogy annyival jobb lesz-e?

Milyen tapasztalotok van a 6510-zel? Meg amúgy a fehér szín, h mutat egy tv-n, pl a keret nem cseszteti a szemet? Nekem eddig csak fekete volt..


A TV még mindig tv-, filmnézésre, esti netezéshez, játékra kell /távolság képernyő és a fejem között max 3 méter/. Szinte egész nap hozzá lesz kötve a laptop.

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3884

talán off:

 

Szerintem aki megszokta PC-n, az más eszközön nem fogja szívébe zárni. Lassú, egyszerűen nyögvenyelős. Az alternatívák pedig  (andoridos vagy mediaplayeres appok) fapadosak, nagyon látszik rajtuk, hogy pótmegoldások.

 

Szerintem -a hiányérzetet elkerülve- muszáj egy PC-t rávágni a Samura. Minibillentyűzet, az érzékelőjéhez egy USB hosszabbító a TV-ig, meg egy HDMI kábel.

 

 

 

 

Előzmény: nicko (3881)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3883

Olyan hardvert még nem gyártottak le (állítólag a NASA-nak sincs olyan) amelyiken az Adobe Flash Player flottul, kis CPU-igénnyel, barátságosan működne.

 

 

Hát... -nem mintha a fenti állítással vitatkozni akarnék- de azért van különbség. Ugyanazon a vason (dualboot, tehát nem virtuális gépen mérve)  a windows-os verzió sokkal gördülékenyebb mindig, stabilabb, valamit  jóval kevesebb CPU időt igényel  a linuxoshoz viszonyítva.

 

Úgy tűnik a windows-os verziót valamennyire optimalizálták, a linuxos meg csak úgy van. Vakuljon a parasztja, osztán ennyivel be is fejeztük. A Samuk OS-se meg ugye...

 

Amúgy ettől szenvednek a médialejátszók is, a CPU-k kifogynak az erőből ha flash-ről van szó, mert mindegyik linux alapú. Ha meg nem, az úgy még rosszabb.

Előzmény: GPS (3878)
nicko Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3882

ez lemaradt

 

Vaaki mondta, hogy 6500-tól jobb a Miracast, ezt kifejtenétek, ha tényleg? :)

 

jobb elektronika.

az ár nem véletlen, hogy a 6500-nál ugrik meg egy kicsit, bár most hogy már a H széria is a boltokban nem sokáig lesz ez így...már mint, hogy kaphatóak lesznek az F szériásak, úgy nyárig. Legfeljebb a raktáron maradt olyan készletekből lesz amit most sem vesznek.

Előzmény: utóember (3877)
nicko Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3881

Flash azon túl amiket írtak már róla előttem van egy nagy hátránya. Mindig kiadnak egy frissítést hozzá, míg a tv-hez nem.

Az emberek majd csak eljutnak oda, hogy egy kép megjelenítőt a tv-t tévézésre használják és ne médiaközpontnak vagy ne netezéshez.

Sokak rácuppantak a gyártók pr szövegeire és a 2. tévé vásárlásánál már azt fogják nézni, hogy 2-3m távolságból mekkora képátlónál jön még ki a FHD lényege és aszerint veszik a készüléket.

Előzmény: utóember (3877)
utóember Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3880

Teljesen offtopik, de tényleg. Két gondolat: a Flashnek nem kell rossznak lennie. Én nem látom egy alapjaiban elszúrt dolognak. Egyszerűen csak nem bírták megcsinálni úgy, hogy csinálja is, amit ígér.

 

A másik, hogy ha nem csinálja, akkor miért ragaszkodnak hozzá mégis. Ha Androidra és iOS-re tudtak jól működő klienst gyártani az NHL GameCenterhez, akkor PC-n miért kell a Flash-es szeméttel szenvedni?

 

 

Előzmény: GPS (3878)
utóember Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3879

A másik opcióm, hogy veszek egy DisplayLink adaptert, valahogy kínszenvedve, mert itthon hivatalosan senki sem árulja.

 

Bocs a félrebeszélésért, szóval SlimPort to HDMI kábelre/adapterre gondoltam, mert a szuper Nexus4 nem tudja az MHL-t, hogy ezzel is szívjak.

Előzmény: utóember (3877)
GPS Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3878

 

"Tehát nem a stream rossz, nem a hardver rossz, szerintem egyszerűen a Flash-es ejátszó alkalmatlan."

 

Olyan hardvert még nem gyártottak le (állítólag a NASA-nak sincs olyan) amelyiken az Adobe Flash Player flottul, kis CPU-igénnyel, barátságosan működne.

 

Eszem megáll, hogy az egész világ tudja, hogy egy nagy halom fos - teleaggatva olyan feature-ökkel amiket az esetek 1%-ban használnak emberek (pl. a klikkelhető, meg szöveggel rá-írható képtartalom, meg ilyesmik) - de mégse lehet megszabadulni tőle.

 

Valaki a Firefoxos oldalon panaszkodott, hogy a már egy jó autó árát költötte vasra - de a FP pont olyan szarul játsz le, mint anno a régi, fapados gépe.

.

 

Előzmény: utóember (3877)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!