Keresés

Részletes keresés

Rencsa-baba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4395
Gratula az alomhoz.Már nekem is csak 2-3 napot kell izgulnom az anyák miatt.Egyik már csinálgatja a fészket.A másik kettő nem annyira,bár nekik első ellés.Már ha egyeltalán vemhesek.
Előzmény: Purcsimanó (4393)
Rencsa-baba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4394
Az érdekes mert ha van macska a patkánynak nem kéne oda menni.Nálunk nincs se egér se patkány.Igaz az én herélt macskámmal sokra nem mennék.Volt tavaly a hasitott fa alatt volt egy egér oda raktam a macskát,még a macska ijedt meg az egértől..:D:D..de a szaga ott van,igy nem találkozok ilyen kártevőkkel.De lehet a csapda tényleg hatásosabb.Csak ne méreggel öld meg,mert véletlen megeszik a macskák vagy valami aztán nekik lesz bajuk.
Előzmény: Purcsimanó (4392)
Purcsimanó Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4393
Megszámoltam a ma született almot 8 picike lett:))))
Purcsimanó Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4392
Hát macskánk az van 6 darab és ráadásul ott alszanak a nyulaknál a szénában,de pont akkor egy sem volt ott.Egyszer fogtak egyet a nyulaknál,hálás is voltam érte....most kitettem 4 csapdát,remélem sikerül elfognom a dögöt.Nálunk eddig nem volt patkány,de anyósoméknél igen .Gondolom most,hogy lepotyog a nyulaktól a kaja ide is átjárnak,mert megtaláltam az ösvényt amit kitapostak.Nagyon dühös vagyok és csak remélem ,hogy a nagy nyulaknak nem esik bajuk:(((((
Előzmény: karibaba (4391)
karibaba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4391

A csirkeháló az nudli! Szerintem is a patkányokat kellene valahogy likvidálni/távoltartani....

Pár hete hozzánk is betévedt egy kismacska nagyságú dög, de Csordi fél pillanat allatt kirázta belôle a szuszt! Az a gondom nekem is, hogy a haszonállatok elkerített részen vannak, ahova a kutya csak felügyelet mellett mehet be, ill. nem akarom elzárni, mert onnan meg nem tudna házat ôrizni... :os

Ezt csak azért mondom, mert próbálkozni lehet, de tudtommal patkányra tökéletes "recept" nincs.......sajnos nagy kárt tudnak okozni az aprójószágban.... :os

Előzmény: Rencsa-baba (4390)
Rencsa-baba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4390
Hát sajnállak.A csirkehálo nem sokat ér,a nyulaim is szétrágják,ezért veszek erős valami ponthegesztett rácsot.Én még nem jártam igy,de szerintem a nagy nyulakat nem bántja a patkány,azért a nyul se hagyná magát.Nincs macskátok???
Előzmény: Purcsimanó (4388)
Purcsimanó Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4389
Jaj és a nagy idegeskedésben el is felejtettem nektek mondani,mire hazaértem a másik nyuszikám megszült.Nem tudom pontosan hány pici van,de kb 5 lehet:)))))
Purcsimanó Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4388
Képzeljétek ma el kellett mennem itthonról és amikor hazaértem anyósom azzal fogadott,hogy egy kis nyúl reggel kiesett a ketrecből...nem vettem észre?Mondom neki akkor most hol van?Kidobta?Azt mondja nem visszatette a fészekbe.Hát én arra gondoltam ki is hűlt azóta mert én 8-kor mentem el ő fél 11 -kor nézte meg a nyulakat,és akkor vette észre a picit.Megnéztem a fészket, 5 nyúl helyett csak 4 volt bent.Alaposan átnéztem a ketrecet és az a rohad patkány kirágta a lemezt és elvitt egy nyuszit.Annyira dühös vagyok.Most átköltöztettem őket az új ólba,de nem vagyok nyugodt.Olyan pici lyukon ment be,szerintetek nem bántja a nagyobb nyulakat?Felnőtt nyulaim vannak még ilyen ketrecben és attól tartok,hogy a szénarácson bemegy az a dög és megöli a nagy nyulaimat!!Mit csináljak?Csirkedróttal kerítsem körbe?Azon is befér egy patkány nem?Tiszta ideg ropi vagyok!!Várom a segítségeteket mit kellene csinálnom?????
Veha Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4387

Tetszik az oldalad!!:-)))

Mi jól vagyunk, bár a szekér kicsit döcög, de legalább rázkódunk...:-)))

Pont ma halt be a kocsink....

Az állatokkal hálistennek minden rendben. Irigyellek a házi gyártmányú keltetődért...:-))) Ígéretet már kaptam én is, arany keze van a páromnak, de nem fér bele az idejébe....

Előzmény: tomkay (4380)
tomkay Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4386

El ne zavarjál már dolgozni!

Nem megyek.

 

Benéztem,de nem integettél.Mindig csak hintázol.:))))

 

Szépek az állatok.

De ez teljesen más oldal mint volt.A másikkal mi lett?

Keltetés mikor kezdődik?

 

Előzmény: angel1208 (4384)
nddori Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4385
Sziasztok!
Óriás kosorrú nyuszik eladók, előjegyezhetők több vérvonalból, több színben, egészséges, garantáltan fajtatiszta állományból!
Illetve Német óriás keverék kisnyulak is eladók!



angel1208 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4384
Mikor a karácsony körüli hidegben voltak kicsik, azokkal nem volt gond nekünk sem. Nézz be, majd ha épp kinézek, integetek :))
A gácsér meg így is olyan, hogy nem győzzük leszedni a nadrágunkról, mi lesz ha még haragosabb lesz? :)
Jó munkát!
Előzmény: tomkay (4383)
tomkay Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4383

Hát ja.Ne róla ismerjék a várost.

 

Mindjárt megyek és szétnézek nálatok.

 

Hát csak sikerül a kacsa.Bár a gácsér kicsit haragosabb lesz ha ülni fog a tojó és kicsit megtépázza majd a pipiket.

 

Nem voltak jól betakarva a nyuszik?

Nekem a decemberi nagy hidegben is mind megmaradt.

Most fog a napokban fialni megint az egyik anya.

Előzmény: angel1208 (4382)
angel1208 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4382
Szia tomkay! Nem kell azért ennyire nevetni, gondolom te is kikéred magadnak hogy Starjánt győzikével azonosítsák.
http://ixone.p8.hu/
Itt megnézheted az állatainkat. Mi épp tegnap néztük a te oldalad.
Sajnos most pusztult el 10 kicsi nyúl, valószínűleg kihűltek :(
Én már kiskacsákat szeretnék, remélem az idén sikerül. Jól összeszoktak amúgy a tyúkokkal :)
Előzmény: tomkay (4374)
skolikagi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4381
4 db törpekakast elcserélnék nyúlra, baromfira, terményre, stb.
Akinek van cserealapja és érdekli a kakas, írjon emailt, képeket küldök!
Eladó egy bielefeldi törpekakas is, vagy tyúkokat vennék hozzá!
Adás-vétel Monoron megoldható:-)
tomkay Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4380

Szia.

 

Huuuu de rég láttalak már fórumon.

Jol vagytok? Rendben minden?Állatok?

 

Mi jól vagyunk és van egy pár állatka.

 

Nézz be ide ha van kedved:  http://tomkay.5mp.eu

 

Persze a többiek is.:))))

Van pár nyuszi is.

Előzmény: Veha (4379)
Veha Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4379
És felétek mi újság Tomkay???:-))))
Előzmény: tomkay (4374)
skolikagi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4378
Akkor nem kapja meg a gyerek..max megmutatjuk neki vagy egy pár órát simizheti aztán jön vissza.:-)
Nem örökbe vitték volna el, mert nincs helyük nyulat tartani, csak a húsvéti feeling kedvéért pár napra...de akkor ebből pár óra lesz, annyit gondolom ki fog bírni.
De ha nem akkor nem megy sehova:-))
Előzmény: Rencsa-baba (4377)
Rencsa-baba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4377
6hetes kort meg kell várni az ajándékozáshoz.De még jobb ha minél többet van az anyjával.Mert tőle tanulnak meg enni,hogy mit lehet.
Előzmény: skolikagi (4364)
skolikagi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4376
Eddig úgy van hogy nem megyek, de hétvégéig bármi történhet.
De ha valakit érdekelnek a tyúkok, akkor megoldható a monori átvétel:-)
Csinálok ma képet a csajról és küldöm:-)
Előzmény: kavarnyik (4373)
skolikagi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4375
Hm...nem is rossz ötlet:-))
Előzmény: karibaba (4372)
tomkay Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4374
Üdv mindenkinek!


Szia te Salgótarjáni:)))))))))))))))))))))
Mi ujság felétek?
Állatok?
Előzmény: angel1208 (4353)
kavarnyik Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4373
Ja jó!
Olvastam a leveled, sőt válaszoltam is, de előbb olvastam azt és utána ezt. Szóval az első mondat érvénytelen. Merre laksz? Jössz Monorra? Érdekelne a fekete csaj.
Előzmény: skolikagi (4370)
karibaba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4372
Szerintem nyugodtan felteheted.... ;o) (Fôleg ezzel a szöveggel: "nyúlra cserélném..." ;o))) )
Előzmény: skolikagi (4370)
karibaba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4371

Köszi nagyon kedves vagy! :o) Engem most baromfi nem érdekel, mert szombaton indítjuk a keltetôt és lesz benne szép számmal "fajitáliai", meg "fogolyszín fajmagyar" (sok saját házi tojás mellett) is, ezért ôsszel még a mostani állományomat is le kell csökkentenem, mert tarthatok ugyan baromfit, de kicsi párom max. 15-20-at engedélyez....(mi ugyanis nem vágjuk le ôket)

Szóval nyáron-ôsszel lehet, hogy nekem is lesz eladó/elcserélendô tyúkom, kakasom.

 

ON: tegnap találkoztam egy sráccal aki dísztyúkozik, nyulazik is, illetve a szomszédos falvakban vannak ismerôsei, cimborái így már tényleg csak rajtam múlik, hogy mikor-mit szerzek be, minek tudok megfelelô helyet biztosítani. :o)) Nem is gondoltam, hogy ilyen "falusi, parasztudvarokon" itáliai, plymouth (vagy hogy kell írni), wyandotten stb. tyúkokat lehet találni, a nyúlketrecben meg óriásnyulakat! ;o)

Akik viszonylagosan a közelben laknak (Zala megye) és kellene valami nyúl, baromfi, galamb témában, az szóljon, mert hátha ez a figura tud szerezni!

 

Szívesen segítek.... 

Előzmény: skolikagi (4368)
skolikagi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4370
A jérce az lány te....:-)))
Jó gondolom csak elírás volt:-)
Emailben küldök majd képeket, mert ezeknek nem hosszú a fülük és nem szőrösek, félek hogy kimoderálnak innen:-))
Előzmény: kavarnyik (4369)
kavarnyik Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4369
Szia!
A jérce milyen nemű és milyen idős jószág? A japán kakas hogy néz ki? Nagyon harcias?
Előzmény: skolikagi (4368)
skolikagi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4368
Szia!
Hát ezek még csak négy hetesek lesznek akkorra:-(
Figyi!
Van 3 japikakasom és egy jércém eladó, nem érdekel?
Pontosabban, akár ajándékba is adom, ha vki veszi a fáradtságot és a benzint és eljön érte...:-)
Ezen kivül egy bielefeldi törpekakasom van, akinek elhalálozott a párja.
Ezt a kakaskát is eladnám, vagy vennék hozzá csajt/csajokat.
Egyetlen bibi van hogy eddig még nem találtam senkit, aki ilyen fajtát tart...:-((
Előzmény: karibaba (4366)
csaby74 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4367
Fehér belga óriás növendék kant cserélnék vérfrissités céljából.Monorra eltudnám vinni.
karibaba Creative Commons License 2010.03.08 0 0 4366
Szerintem 6-8 hetes kornál hamarabb nem célszerü odaadni, mert félô, hogy nem marad meg. De várjuk meg az igazi szakikat.... :o)
Előzmény: skolikagi (4364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!