Keresés

Részletes keresés

stylishly Creative Commons License 2010.04.29 0 0 296
lehet kapni aLidlben

Alumíniumöntvény edényt Minőségi tapadásgátló bevonattal

Üvegfedő gőzkieresztő nyílással

Talpvastagság: kb. 5mm

Ø 28cm 5.999/db vagy Ø 24cm 4.299/db

faqkac Creative Commons License 2010.02.23 0 0 295
OK.rendben van! .........................Csak mellékesen jegyeztem meg+
Előzmény: ágika1 (294)
ágika1 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 294
Amiról szó van itt az nem zománcos.
Előzmény: faqkac (293)
faqkac Creative Commons License 2010.02.23 0 0 293
Ha szar a termék, igazad van! Ha nem tudod használni, az megint más! Amíg nem főztél, vagy ettél, ilyen edényben készült ételt, nem kéne fikázni azokat, akik megveszik!
A különbséget zongorázni lehetne!

Egyébként sok olyan edény van, aminek mindkét oldala, vagy legalább belseje zománcozott!
Előzmény: stylishly (291)
H_G Creative Commons License 2010.02.23 0 0 292
Persze, és ha már rendesen be lesz avatva (ezt szemlátomást ellazázták a gyárban), akkor már el fogja viselni a mosószeres mosogatást is, csak a nagyon durva vegyszereket (súroló, sütőtisztító) nem! Nagyanyáink se bambuszkefével meg sóval tisztogatták a patinás öntöttvas palacsintasütőket.

A beavatásnak különböző módjai vannak, sütőben vagy felső gázon, de mind nagyon büdös -- szerintem a legegyszerűbb eljárás, ha keresel egy kínai szakácsot és megkéred rá, nekik ez rutinművelet, amit már egy csomószor csináltak.

Előzmény: Hepci (290)
stylishly Creative Commons License 2010.02.23 0 0 291

tesómék is vettek valami svédországból jövő edényt öntött vasból amire mindig ráragadt valmi kaja akármit is főztek benne. hiába olajozta és kente meg zsirral mert nem is sima ezeknek a belseje. nagy marha aki ilyent megvesz. én biztos hogy nem. vissza kell vinni az eladónak aztán a fejére huzni

Előzmény: Hepci (290)
Hepci Creative Commons License 2010.02.23 0 0 290
Kár cirkuszolni a forgalmazóval, ha már ilyen irdatlan összeget költöttél rá (egész rendes öntöttvas cuccok - persze Made in China - vannak pl. az Ikeában, az edényed árának töredékéért).
Az edényednek nyilván nincs semmi baja, csak be kellene "avatni", mint lejjebb egy fórumtárs leírta. Egy öntöttvas edényt szinte lehetetlen számottevően megrongálni, vagyis a forgalmazó is nehezen köthetne beléd, ha mégis ragaszkodnál a pénzed visszakapásához. Postaköltség sincs feltétlenül, minden forgalmazóhoz vissza lehet vinni bármit személyesen is, kivéve, ha eleve szélhámosságra gründölt cégről (pl. Zepter) van szó...
Előzmény: rozsdáska (289)
rozsdáska Creative Commons License 2010.02.23 0 0 289

Vissza akartam küldeni dde az öntöttvasedény kis- és nagykereskedés tulajdonosa elzárkózott ez elől, ekkor a Fogyasztóvédelemtől kértem tanácsot és az általuk elmondottakat leírtam az öntöttvas kereskedőnek, aki utána ezt írta:

"A 17/1999. Kormányrendelet 4. paragrafusa alapján kérjük, hogy a terméket küldje vissza részünkre. A termék vételárát a mai naptól számított 30 napon belül, a termék, illetve vele együtt a számla visszaküldése esetén az Ön által megadott bankszámlaszámra visszafizetjük. Felhívjuk a figyelmét, hogy ugyanezen Kormányrendelet 4. szakasz 6. bekezdés alapján a termék visszaküldésével kapcsolatos költségek Önt terhelik, illetve a termék nem rendeltetésszerű használatából eredő károk megtérítését követlehetjük."

 

Tehát ha visszaküldöm, akkor még tőlem fognak követelni károkozás címén pénzt. Nem tudom, hogy mit lehet tenni egy öntöttvas edénnyel 3 főzés után? Hiszen 25 év garanciát adtak rá.

Előzmény: ágika1 (287)
faqkac Creative Commons License 2010.02.22 0 0 288
Te! Ezeknek elgurultak a gyógyszerei.
Ezér a pézér elmegyek Párkányba és még egy vacsora is belefér, az egész családnak!
Előzmény: ke_fe (284)
ágika1 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 287
Ha még nem telt el a 8 nap akkor küld vissza. Ennyi pénzért ne mérgelődj vele.
Előzmény: rozsdáska (282)
ágika1 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 286
Nekem egyszerű salgótarjáni öntöttvas kotlám van azt mindig mosógatószerrel és dörzsis szivaccsal mosom el. És száradás után beteszem a szekrénybe.
Előzmény: rozsdáska (285)
rozsdáska Creative Commons License 2010.02.22 0 0 285
Egyáltalán nem lett a használat előtt mosószerrel kimosva. Csak amit a használati utasításban írtak, kézmeleg vízben kiöblítettem és megszárítottam. Sőt soha nem szabad ezeket az edényeket mosószerrel mosni, csak vízzel. Bárcsak vettem volna helyette rozsdamentes fazekakat!
Előzmény: ke_fe (284)
ke_fe Creative Commons License 2010.02.22 0 0 284

Rakerestem az edenyre.

A  http://www.ontottvasedeny.hu/termek_01.php  cimen talatam ra.

 

Itt azt irjak:

" A gyártás során minden terméket forró növényi olajjal kezelnek, ami lehetővé teszi, hogy egy gyors öblítést követően azonnal használhatóak legyenek."

 

Valoszinu ez a reteg lett rola gondos-alapos mosogatassal eltavolitva.

A beavatassal ezt a novenyi olajbol kepzodo reteget kell ujra eloallitani.

Előzmény: rozsdáska (282)
ke_fe Creative Commons License 2010.02.22 0 0 283

Valoszinusitem, hogy  natur (bevonat nelkuli) ontottvas edenyrol van szo. Nincs feluletkezelve.  A vasiz emitt van, es az etel szurkeseget a levalo grafitszemcsek okozzak.

Be kell avatni.  Ha visszaolvasol, talalsz leirast.

Előzmény: rozsdáska (282)
rozsdáska Creative Commons License 2010.02.22 0 0 282
Szeretném kérdezni, hogy valakinek van-e Skeppshult öntöttvas edénye? Ugyanis vásároltunk egyet, de olyan rossz a tapasztalatom, hogy azóta is sírok. Drága volt, 33.800.- Ft utánvétes internetes vásárlással. Főzés során az étel szürkéspiszkos lesz, az íze vasízű, tehát borzalom.
Előzmény: fudge (281)
fudge Creative Commons License 2010.02.17 0 0 281
A Brasserie edények nagyon jók! Nem olcsók, de megérik az árukat. Nekem a Value sorozatból is van, azokat is nagyon szeretem. A Fiskarsshop-on lévő árakból lejön még 5%, ha regisztrálsz!
Előzmény: chilii (277)
chilii Creative Commons License 2010.01.25 0 0 280
Szia! Még a karácsonyi cora katalógusban láttam, ha jól emlékszem 12ezer körül volt.
Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 279
Szia!
A GOOGLE DOBOTT TÉGED:-)
eZ AZ ÖNTÖTTVAS EDÉNY GERJESZTETT BE!
mIKOR LEHETETT KAPNI?VAN MÉG SZERINTED?
ÁRA?
SASKACSA@CITROMAIL.HU
KÖSZI ELŐRE IS!
zOLI
Előzmény: chilii (277)
fintorgó Creative Commons License 2009.12.01 0 0 278

Itt egy szépség, több is van öntöttvas címszó alatt:

http://www.vatera.hu/pipacsos_zomancozott_ontottvas_fazek_1_ft_nma_156644724.html
Előzmény: chilii (277)
chilii Creative Commons License 2009.12.01 0 0 277
Sziasztok! Megint itt vagyok, még mindig keresem a pénztárcámhoz illő edényt :) legújabb jelöltem: Brasserie erről van esetleg tapasztalata valakinek? Most a Corában kicsit olcsóbban meg lehet venni és van 6,5 l-es méretben is.
zsuzsa Creative Commons License 2009.11.28 0 0 276
Köszi a linkért. Azok a tepsik nagyon tetszenek.
Előzmény: hannabori (275)
hannabori Creative Commons License 2009.11.28 0 0 275

Sziasztok!

 

Emlékeztek, kaptam egy névjegykártyát jópár hete, nem volt jó a web oldal címe, viszont most megtaláltam.

Itt van:

Amiket feltettem, még képeket régen, a piros-narancssárga serpenyő, a 35 centi átmérőjű - és a nyeles szeletsütő származik tőle.

 

http://www.edenyek.hu/index.php?route=product/category&path=671

zsuzsa Creative Commons License 2009.11.28 0 0 274
Öntöttvas cuccot valószinüleg nem vennék internetes aukción vagy netshopban, nem a minőség miatt, hanem a szállitási költségtől félnék. Iszonyú nehezek ezek a dögök :-))))

Nagyon vaksi vagyok, nem emlékszem, hogy láttam volna más öntöttvas cuccot ( csak egy serpenyőt azt hiszem ) az IKEA-ban, de megnézem.
zratkay Creative Commons License 2009.11.27 0 0 273
Vilagert sem akarom a szivedet fajditani - inkabb azt akarom mutatni, hogy nem erdemes sokat adni erte, a nevet megvenni - hacsak nem vagy milliomos.

Ez 35 dollar volt szemben a hasonlo meretu (es akarmilyen szinu) Le Creuset, ami ugyanebben a meretben 229.95!

Előzmény: bmari62 (272)
bmari62 Creative Commons License 2009.11.27 0 0 272

HÚÚÚÚ!!!

Itt van az én piros vaslábasom,  ---- erre nem lehet licitálni???

Odaadom fele országomat....mint a mesében!!

Milyen jó vadhúsokat lehetne benne sütni!!

Már nagyon jó pecsenyéket tudok sütni, férjem vadász, a fiaim pedig imádják a húst.

Tudom, nem minden az edény, de mindenki annyira dícséri...

A legjobb az egészben, hogy kb 15-16 éve, mikor volt nálunk Centrum bolthálózat és a végén kiárúsítottak ilyen francia creuseteket, vehettem volna. Csak nem akartam cipelni, mert ugye súlyuk az van -- ott álltak előttem sorban - még szív alakú is, piros is és azóta ez a szerelem...

Persze még az is jó lenne, ha kikutatnám az amerikai nagynénémet, küldene nekem karácsonyra egy szép zöldet vagy cseresznye pirosat..

De ugye nem azért tetted be a képet, hogy a szívemet fájdítsad?!?!

Előzmény: zratkay (267)
zratkay Creative Commons License 2009.11.27 0 0 271
Koszi - neked is!

(Nezted az IKEA-t? Tetszik ez a grill sutoje...)
Előzmény: bohókása (270)
bohókása Creative Commons License 2009.11.27 0 0 270
Tepsink nekünk is van,meg több lábas ,wok,kacsasütő,szelet sütő.

Mi is nagyon szeretjük
További jó fözöcskézést,sütögetést.
Bkása
Előzmény: zratkay (269)
zratkay Creative Commons License 2009.11.27 0 0 269
Melyiket kered? :))

Nagyon szeretek fozni benne. Van tepsim is ontottvas, azt is szeretem. Olyan jol tartja a hot!

Előzmény: bohókása (268)
bohókása Creative Commons License 2009.11.27 0 0 268
Máris hozom a tányérom,ez nagyon inycsiklandozó.:-)))
zratkay Creative Commons License 2009.11.27 0 0 267
Nagyon finom akarmilyen hus is benne - en pont forditva vagyok vele, szarnyast nem sutok, fozok benne, viszont marhat, sertest annal tobbszor.
Előzmény: zsuzsa (265)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!