Keresés

Részletes keresés

navke Creative Commons License 2003.10.05 0 0 116
Október 10-én pénteken 21,30-tól hajnalig lesz egy naturista uszodai összejövetel budapesti bérelt uszinkban.
Úszóversenyek, vizi játékok, szauna, masszázs, büfé.
Jelezd, ha jönnél!
emil:
navke@yahoogroups.com
Emzéx Creative Commons License 2003.09.23 0 0 115
Korlatlan ideig. Uszomedence s nincs, csak a szaunahoz a merulomedence.
Előzmény: BAZS (114)
BAZS Creative Commons License 2003.09.22 0 0 114
Az ár mennyi ideig történő itt tartózkodásra jogosít? Uszi is van? vagy csak szauna?
Előzmény: Emzéx (111)


Geyza Creative Commons License 2003.08.12 0 0 113
Csak utánad, csak utánad!
(Nem a szaunában.)
Előzmény: The Real Joker (112)
The Real Joker Creative Commons License 2003.08.12 0 0 112
Sárvár. 4 vagy 5 szauna, gatya nélkül, koedukáltan.

Geyza bakaphatja, hülye sznob.

A szauna isteni, menjetek és élvezzétek.

Előzmény: Emzéx (111)
Emzéx Creative Commons License 2003.08.11 -1 0 111
Sziasztok!

Néhány szó erejéig vissza az indító témához:
Debrecen, Corpus Fitness (Oláh G. u.) a szauna fürdőruha nélkül (is) használható és koe** (Geyza, majdnem leírtam, szval férfiak-nők együtt).
Van két kabin, 5 és 15 személyes, eltérő hőfokra állíthatod + merülőmedence. Ár: Kondibérlettel ingyen, amúgy 600 (ebben benne van asvanyvíz + lepedő)
www.corpusfitness.hu

Nudistának születtem Creative Commons License 2003.07.07 0 0 110
Lehet, hogy picit túlkomplikáljátok ezt a kérdést?
Én például évek óta járok a Marcibányi téren az egyik sportlétesítmény szaunájába, ahol teljesen természetes, hogy hölgyek és urak ruha nélkül gyakorolják a hőkamra által nyújtott élvezeteket.
Nem állítom, hogy egyből mindenki ruhátlanul jön be, de senki nem kifogásolja a szaunakedvelők viselkedését.
Előzmény: Girland (-)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2003.04.20 0 0 109
"OFF: Igenis, legyünk igényesdek! Az, hogy mindenki ért valamit, még nem jelenti azt, hogy az nem bunkóság.
Ha úgy beszélek: tudhassuk, láthassuk, "én vagyom görög diplomat", azt is érti mindenki, mégse kóser, nemde?"

Geyzám, ha már nyelvi igényeskedünk, akkor meséld el, mi kivetnivaló van a fenti nyelvi fordulatokban zsidó rituális szempontból? :)

meztelen-nénik-és-bácsik-együtt szaunára én is kiváncsi lennék Bp.-n, hátha találtatok tavaly óta. (mennyivel egyszerűbb lett volna koedukáltat írni :)

Előzmény: Geyza (41)
animaq Creative Commons License 2003.02.03 0 0 108
Hello kotipas!

Nem tudom hévégén voltál -e?
Mert olyan magyar invázió volt, hogy nem győzték őket kizavarni.
Úgy akartak szaunázni, ahogy a való villában látták.
Nekem meg mint magyarnak égett a pofám helyettük is.

Előzmény: kotipas (99)
tottival Creative Commons License 2003.01.05 0 0 107
jofiu,melyik szaunában láttál ilyen erkölcstelen dolgot?:)
kotipas Creative Commons License 2003.01.05 0 0 106
Hali !

Csatlakozom Griffhez.

Üdv:
Kotipas

Előzmény: jofiu (102)
jofiu Creative Commons License 2003.01.05 0 0 105
Mar jartam parszor ilyen szaunaban,de ilyent meg tenyleg nem tapasztaltam.
Előzmény: tottival (104)
tottival Creative Commons License 2003.01.04 0 0 104
Eddig ilyen még nem történt veled?:)
Amúgy merre jártál jofiu?:)
Előzmény: jofiu (102)
Griff madár Creative Commons License 2003.01.04 0 0 103
Véletlen: 99%
Üzenet: 0 %
Egyéb: 1 %
Előzmény: jofiu (102)
jofiu Creative Commons License 2003.01.04 0 0 102
Sziasztok, nem reg voltam egy olyen szaunaban,ahol ferfiak es nok is meztelenul szaunaztak es feltunt,hogy egy holgy ugy fekudt le a padon elottem,hogy akarva,akaratlanul is ha odapillantottam lattam,hogy kisse meg van nyilva neki a puncija. Mielott bejott en mar ott fekudtem es pont velem szembefordulva fekudt le mintegy mutatva nemesebb testreszet es persze o is lathatta az enyemet,mert en is nemesebb testresszel fele fekudtem. Szerintetek ennek uzenet erteke volt,vagy csak total veletlen?-)) Akik tapasztaltabbak nalam,mar sokszor voltak igy szunaban,azok velemenye erdekelne!-) Koszi!
navke Creative Commons License 2002.12.28 0 0 101
Meselsz, ha visszajottel? :-)
Vajon itt leszel--e 11-en a mi kis szereny ejszakai osszejovetelunkon? :-)
Előzmény: Girland (100)
Girland Creative Commons License 2002.12.27 0 0 100
Holnap utazunk "Guglwaldhof"-ba! Nagyon jo szzunakomplexuma van es wellness hotel is egyben az erdo kozepen kastelyszeru epuletben!-)) Nagyon tuti!-))
Előzmény: kotipas (99)
kotipas Creative Commons License 2002.12.18 0 0 99
Üdv Mindekinek!

Örömmel tudatom Veletek, hogy a napokban volt alkalmam kipróbálni a lutzmannsburgi fürdőt. Hát mit mondjak. Szavakat nehezen találok. Ezt téynleg látni kell. Minden azért van, hogy jól érezd magad és komoly szauna kultúra van. Kinti-benti, ilyen olyan szaunák, fürdők. Tényleg élmény egy ilyen látogatás ide.
A honlappal kapcsolatban (ma néztem újra) helyesbítenem kell magamat, mert átdolgozták a honlapot és egyenlőre magyarul még az oldalak nem találhatóak meg. Így csak németül lehet megnézni, de könnyen átlátható az oldal, és rengeteg új kép került fel a honlapra.
És ha már a fürdőknél tartunk. Engedjétek meg, hogy felhívjam a figyelmeteket, hogy decembertől megnyílt a sárvári thermálfürdő wellnes fürdője külön szauna világgal. A leírás alapján hasonló, mint a fent említett hely. Szerintem érdemes megnézni. Én eddig csak a hirdetést és a honlapot láttam. Bíztató.
Ha Vkinek van tapasztalata a helyről, szívesen veszem, ha megírja.

Üdv: Kotipas

Előzmény: kotipas (94)
kotipas Creative Commons License 2002.12.12 0 0 98
Hali !

Igen, hallom, de én még nem akarom (el)kiabálni, így csak csendben jelentkezem és remélem, hogy sikerül is úgy szervezni a dolgaimat, hogy ott tudjak lenni. Én is várom már a személyes találkozást.

Üdv: Kotipas

Előzmény: navke (97)
navke Creative Commons License 2002.12.09 0 0 97
Fourty,
igazán örülük, hogy jól éreztétek magatokat. :-) Én is várom már a következő talákozót!

Koti,
hallod? Neked is jönni kell a januárira. Megígérted... Tudod, ottlesznek régi virtuális barátaid. :-)

Előzmény: Fourty (96)
Fourty Creative Commons License 2002.12.09 0 0 96
Elsőbálozóként most voltunk a párommal először. Nagyon kellemes környezetben, szimpatikus emberek között jól éreztük magunkat. Máskor is ott leszünk :-))))
Előzmény: navke (95)
navke Creative Commons License 2002.12.02 0 0 95
December 7-en szombat delutan lesz ismet NaVKE naturista szaunazasi lehetoseg egy budapesti uszodaban. S a Telepo is meglatogat bennunket a krampuszaval :-) Aki csaladdal erkezik, kerem csutortokig irjon nekunk, hogy megfelelo mennyisegu csomag legyen a Telapo zsakjaban a gyermekek reszere. :-)
kotipas Creative Commons License 2002.11.13 0 0 94
Hali!

A fürdő a Zsirai gyalogos határátkelőtől pár száz méterre van, persze az osztrák oldalon. De ha bővebbet akarsz, van a honlapjuknak magyar része is a www.sonnentherme.at címen. És ha mail-ben kérdésed van, akkor magyarul is válaszolnak.

Üdv: Kotipas
OFF: Mail ment Neked

Előzmény: animaq (93)
animaq Creative Commons License 2002.11.13 -1 0 93
meg tudod mondani, pontosan hol van az élményfürdő?
Előzmény: kotipas (92)
kotipas Creative Commons License 2002.11.13 0 0 92
Hali animaq!

Köszi a választ. Bükfürdőt már többen ajánlották. Biztosan ki is fogom majd próbálni. Eddig sok jót hallottam róla.

Sajnos az eisenstadti lehetőség nekem eléggé kiesik, bár lehet, egyszer kipróbálom. Az élményfürdőben van kedvezményes időszak is, ha jól tudom 16-tól 22-ig, amikor már meg lehet úszni 9 Euróból is a dolgot, ami már nem annyira vészes, főleg, ha beleveszed az élményfürdőt is. Igaz, ehhez mindneképp kocsival kell menni. :-(

Egyébként én most nézek körül tüzetesen Sopronban a lehetőségek után. A tapasztalatokról majd később írok.

Üdv:
Kotipas

Előzmény: animaq (91)
animaq Creative Commons License 2002.11.12 0 0 91
Hello kotipas!

Tehát Észak-Nyugat érdekelne.
Bükk fürdőnek van nagyon szép szaunája. Fürdőruci tilos, lepedő viselése opcionális. Ár: 1000 HUF + strandbelépő felnőtt úgy 800 körül és kilépőkártyára még elkérnek 500-at amit visszakapsz.

Eisenstadt gyönyörű nagy szaunával és megfelelő osztrák szauna kultúrával 8 euró 60 cent.
Mindez a városi uszodán belül, ahova (már az uszodába) külön nem kell belépőt venni csak ha oda is be akasz menni. Hétvégén vegyes egyébként szeparált.
Az usziba egyébként 4 euró a belépő.

Deutschkreuztól 20km-re is van egy élményfürdő de az állítólag nagyon húzós. 18 Euroó körül.

Előzmény: kotipas (85)
navke Creative Commons License 2002.11.12 0 0 90
Elmult... szep volt. jo volt aki volt.
Jovo honapban ujra ugyanitt, december 7-en 15.30-tol.
Aki meg nem volt nalunk es szeretne a naturista Telapoval is talalkozni, maris jelezheti szandekat!

Előzmény: navke (89)
navke Creative Commons License 2002.10.30 0 0 89
Girland,
neked kulon szeretettel szol a meghivasom ;-), remelem most eljossz.
Igaz nem buli, csak naturista uszi meg szauna lesz. November 9-en, delutan.
Előzmény: Girland (77)
navke Creative Commons License 2002.10.30 0 0 88
Megkaptam az emiledet, valaszoltam is. Ha jonnel, kerlek irj vagy hivj fel telefonon, mondom az arakat, helyszint is.
Előzmény: tottival (87)
tottival Creative Commons License 2002.10.26 0 0 87
b.berénybe jártunk nyáron.
most pedig érdekelne ilyen vagy hasonló összejövetel.
Előzmény: navke (81)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!