Keresés

Részletes keresés

katus/katus Creative Commons License 2007.12.09 0 0 349
LTL technikával szeretném megcsináltatni a számat. Aki átesett ezen, esetleg szakember, írjon már arról, h utána mennyi idő múlva mehetett úgy társaságba, h nem volt feltűnő? Nem szeretnék a kolleganőimnek beszédtémával szolgálni:-/. Köszi!
cukorfa Creative Commons License 2007.12.07 0 0 348
hello, a szemöldökömet nemrég (2-3 hét) újranyomattam, és az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor már leeht e használni neogramormont meg ilyen krémeket, ha már lepotyogott a varr? mert kisebesedett a szemöldökömnél a bőröm (kidörzsőltem:( ) és be kell kennem, mert fáj is, éget.. és az lenne a kérdésem, hogy így lejön a szemöldök is? : s
ligustrum Creative Commons License 2007.11.13 0 0 347

Szia!

 

Köszi, hogy szóltál, megnéztem, de tökéletesen működik a honlap! ;-)  e-mail:takacs.horvath@gmail.com

Előzmény: Tiffany2006 (346)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 346
Szia! Ne haragudj lehet, hogy nagyon béna vagyok, de árakon kivül nem látok semmit az oldalon, nem tudok máshova bejutni. Elküldenéd emailbe? erga56@freemail.hu
Te is nézd meg az oldaladat, hátha valami elment, de tényleg nem láttam elérhetőséget. Bocsi.
Előzmény: ligustrum (345)
ligustrum Creative Commons License 2007.11.11 0 0 345

Szia Tiffany!

www.kozmetikaitetovalas.hu

Ezen keresztül elérhetsz. (Email, telefon)

Előzmény: Tiffany2006 (344)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 344
Szia! Ne haragudj hogy zavarlak, szeretnék beszélni veled egy dologgal kapcsolatban, leírnád az elérhetőségedet? Köszi!
Előzmény: ligustrum (341)
szendus1977 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 343

Sziasztok!

Másfél hete tetováltattam a szemödökömet és megfogadtam, ha jó lesz, írok ide a fórumba, hogy mindenkit bíztassak! Itt leginkább a Long Time Liner technikáról olvastam. Na hát nekem SofTappal csinálták és egyszerűen gyönyörű lett!!! Elég kritikus vagyok magammal szemben, és nagyon sokat paráztam előtte, de most már nagyon örülök, hogy belevágtam!

Szerintem az a lényeg, hogy olyan kozmetikust válasszatok, akinek láttátok már élőben (nem csak fotón!) a munkáit! Van aki a LTL-re, van, aki a SofTap-re esküszik, a lényeg, hogy megbizzatok a kozmetikusban, és megfogadjátok, amit mond. Ahány hozzászólás, annyi vélemény van pl arról, hogy utána kenni, nem kenni, mivel, hogyan, meddig, víz érheti -e, stb. Nekem pl azt mondta a kozmetikus, hogy max 1-2 napig kenjem, utána szigorúan ne, víz sem érheti, amíg magától (!!!) le nem esik a seb! Olyan kevéske krémet adott, ami tényleg két napig volt elég, nehogy kísértésbe essek:)! Egy hét után jött le a seb, minden nap egy kis darab. És most kész, nagyon szép és nagyon örülök!!!

Na csak ennyit akartam írni, ha van valakinek kérdése, szívesen válaszolok!

Székesfehérvári vagyok, ha valakit érdekel, szívesen megadom a kozmetikus elérhetőségét is, mert tényleg nagyon szuper, profi a nőci! Ciao!

zara78 Creative Commons License 2007.10.15 0 0 342

Köszi

Asszem a szemhéj lesz a következő. (kicsit megviselt a var mennyisége) Egyébként szupi lett. Korrekció sem kell (vagyis kell, mert az egyiknek a vége egy vonallal vékonyabb de ezt csak én látom :)))) a várakozásomat messze fölülmúlta !!!!

 

Előzmény: ligustrum (341)
ligustrum Creative Commons License 2007.10.13 0 0 341

Szia,

 

Igazán nem kell félned a szájtetoválástól! Nagyon jól el lehet érzésteleníteni! "Sima" csapvíz érheti, csak uszoda, v. strandvíz nem, a fertőzésveszély miatt. + naponta többször kell kenegetni, ahogy érzed, hogy húzódik. (fogat mosni simán lehet) Sajnos  felesleges festékréteg itt is lesz,de az amúgy is hamar leesik! :-)) Nyugodtan vágj bele.

 

Üdv.: ligustrum

Előzmény: zara78 (340)
zara78 Creative Commons License 2007.10.10 0 0 340

Szia

Köszi! Jól ittmaradtam egymagam.

Lényeg: húúú eleinte nagyon brutál volt, kb. mult hét szerdáig. Lehet, hogy nem is kell a korrekció (még 3 helyen van nagyon pici var), látom a végét :))))))

 

Szájtetkó milyen????? Gondolom az is így varasodik.... A fogmosás pld. , hogy is van??? Nagyon szeretnék de így a szemöldök után nem tudom...., hogy kell megoldani, hogy víz ne érje?

 

Ja, Pilát Erika csinálta . Valaki kérdezett róla asszem. (www.sminktetovalasok.hu)

Előzmény: Chachi (339)
Chachi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 339
Szia,

Gondolom a nagyja már azóta lepergett.
Korrekció után nem lesz ennyire vészes a helyzet,
hisz akkor nem ennyi festéket juttatnak a bőrbe, csak oda, ahol
nem sikerült tökéletesre.

De nyilván egy szakmabeli erről többet tudna,
én csak a tapasztalatomról beszéltem :)
Előzmény: zara78 (337)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 338

Debreceniek segitségét kérem!!Profi,elismert tetoválómestert keresek,aki a tetoválás eltávolításával is foglalkozik!Ugy tudom létezik erre használt speciális festékeltávolító anyag és nem kell egyből lézerrel nekiesni.

Szóval aki tud ajánlani valakit Debrecenben ,jelezze.Köszike.

zara78 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 337
1 esetleges korrekció után ugyanez lesz????
zara78 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 336

Sziasztok!

 

sos!!!!

Szombaton tetováltattam a szemöldököm. Körömvirág kenőccsel kenegetem, borzasztó ronda a heg vagy minek is nevezzem. Nagyon vastag!!!!, berepedezett stb, nem tudok emberek közé menni, szörnyen néz ki. Én úgy tudtam, hogy vékony heg képződik , lepereg és annyi. Hát nem úgy néz ki a helyzet. Kérem valaki írja le mit tehetek, illetve mi a gyógyulás menete. Pár helyen lepotyogott és nincs alatta semmi!!!!!!!!!!

köszi

Erika84 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 335

Helló!

Köszönöm a sok ajánlást, egyre jobban érdekel az Eszter által használt LongTimeLiner technika, utánanéztem külföldi oldalakon is, és sok jót írnak róla!

Annyit szeretnék kérdezni még, bár ez nem teljesen a tetoválással függ össze, csak érdekelne a véleményetek. A kozmetikusom mondta, hogy kenegessem a szemöldökömet ricinusolajjal és akkor elkezd sűrűsödni a szemöldökszőrzet.

Kenegetem már egy ideje, de nem nagyon akar benőni a ritkás helyre, nemtudom, lehet, hogy semmit sem ér, vagy már annyira ki van ritkulva, hogy oda semmiképpen sem fog visszanőni?

Valaki tud erről valamit?

Előre is köszi! Erika

Chachi Creative Commons License 2007.09.25 0 0 334
Sziasztok!

Én is csatlakoznék Neophronehoz. Én is Ligustrumnál csináltattam, igaz én pillatövet és száj félsatírt. Nagyon szeretem, nagyon meg vagyok elégedve vele, Eszter szerintem profi! Én is köszönöm Neki! :)
Tény, fáj, de túlélhető! :)

Ligustrum, remélem minden rendben Veled és a babával!?
Előzmény: Neophrone (332)
Erika84 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 333

Köszönöm a válaszod, megnéztem a linket és újraolvastam az egész topicot, mert volt időm rá :)

Én is erőteljesen gondolkozom azon, hogy majd ide megyek :)

De sajnos nem láttam az oldalon referenciát, az pedig fontos lenne.

 

Előzmény: Neophrone (332)
Neophrone Creative Commons License 2007.09.20 0 0 332

Szia Erika84

 

Én Ligustrumnál csináltattam (köszi Eszter imádom!!!) szemöldököt és pillatövet. Nekem megvan a sajátom + a tetoválás és nagyon szép. Nem halványodik, vagy pláne nem pirosodik mint amivel sokan ijesztgettek előtte. Tudom, sok múlik a festéken és a technikán is, nem (csak) az áron. Én ekéggé megnéztem kihez megyek és az milyen technikát, festéket használ. ( ha érdekel: www.kozmetikaitetovalas.hu ) 

A fájdalomról annyit, hogy nem kellemes az biztos. Remélem sokáig ilyen marad, és nem kell újra mennem. Mondjuk azt mondják a száj a legszörnyűbb, nem a szemöldök. El sem tudom képzelni az milyen lehet... 

A gyógyulás pár hétig tart csak. (+van korrekció is biztosan tudod)

 

N.

Előzmény: Erika84 (325)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.19 0 0 331

Szia ligustrum!

Azért köszi a választ,rajta vagyok a témán és előbb-utóbb vagy igy ,vagy ugy a végére járok!Az eredményről beszámolok.:-)

Előzmény: ligustrum (329)
cukorfa Creative Commons License 2007.09.19 0 0 330
sziasztok! már voltam korrekción, de azt szeretném kérdezni, hogy ha úgy látom, hogy kopik, akkor később elmehetek újra korrekcióra? akár 3. ra, 4. re is? mennyibe kerülne ez? remélem nem megint a teljes összeg.. :)
ligustrum Creative Commons License 2007.09.18 0 0 329

Szia romi74!

 

Sajnos konkrét szalont nem tudok neked ajánlani, mivel én BPesten dolgozom, és fő profilom (ne ijedj meg!) a sminktetoválás. Bár gondolom bizalmad már nincs a dologhoz, de biztosan tudod, hogy tetoválással is lehetőség van javításra. Ilyenkor fehér pigment kerül a kezelendő felületre, ami elhalványítja azt.(röviden leírva). Ennél az eljárásnál biztosan megmarad a szőrszál :-)

Előzmény: Törölt nick (326)
moncsika21 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 328

Szia TothV!

 

Nálunk nem kell kifizetned a teljes összeget, csak max. a festék árát, ami nem lesz több, mint kb.:3-5ezer Ft.

 

Érd.: sveca@freemail.hu

moncsika21 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 327

Sziasztok Lányok!

 

Ha sminktetoválást szeretnétek, de még nem tudjátok, hogy hol, akkor szeretnék egy tippet adni. A sulinkban tanfolyam indul és modelleket keresünk. Nem kell tartanotok semmitől, az egyik legjobb, legtapasztaltabb oktató tartja a tanfolyamot és az engedélye nélkül egy vonalat sem húzhatunk. Tehát a végeredmény biztos, hogy tökéletes lesz. Ráadásul a pénz miatt sem kell aggódnotok, hiszen anyagárban megcsináljuk.

Ha esetleg valakinek felkeltettem az érdeklődését jelentkezzen, várom!

 

Tel.:06/30-685-0634 vagy sveca@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 326

Szia ligustrum!

Köszönöm a tájékoztatásod,egyre jobban érdekel ez a lehetőség,hogyan is lehetne az eltávolítását megoldani.Én debreceni vagyok,itt a Rubin lézer szalonban voltam konzultáción és onnan származik az infom,miszerint eltávolitható CSAK ELVESZÍTHETEM A SZŐRZETET,és mint említettem egész normális szemökldökszörzetem van és nem szeretnék töle megválni...Szóval ez is szakembertől függ?

Tudsz -e ajánlani konkrét lehetőséget,szalont?

Van e esetleg valaki aki már túlesett ilyen lézeres beavatkozáson,kérem ossza meg tapasztalatait azokkal,akik kevésbé voltak szerencsések és nem szépülésükre szolgált a tetoválás!

Előzmény: ligustrum (324)
Erika84 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 325

Sziasztok!

Olvasgattam a topicot, mert gondolkozom egy szemöldöktetováláson. Viszont annyi különböző vélemény van, mint ahányan vagyunk :)

Én konkrétan 2 sminktetoválással foglalkozó hölgyet néztem ki, de szeretném kikérni a véleményeteket. Vagy esetleg ajánlani másokat is akiknek igazán szép a munkája.

Én a satírozásra gondoltam, mert van még szemöldököm, és eszem ágában sincs kiszedetni az egészet, csak nagyon ritka lett, és világos színű, ezért nem ad karaktert az arcomnak :(

Az egyik hely a szent istván krt-i szalon. Erika szépségszalonja néven.

A másik is Erika a változatosság kedvéért :D a sminktetovalasok.hu weboldalon van róla infó.

Kb. mennyi a gyógyulási ideje egy szemöldöksatírnak? és nagyon fáj?

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

Üdv: Erika

ligustrum Creative Commons License 2007.09.17 0 0 324

Szia romi74,
a lézer alkalmas a tetoválások heg nélküli eltávolítására!! A  igen nagy energiát képes kibocsátani, de azt csak olyan erősséggel adagolhatjuk a kezelés során, hogy a festék molekulák körül a bőr ne melegedjen fel túlságosan. A lézer energia különböző festékekre különbözően is hat.  Egyes (anilin) festékekben a kettős kötéseket bontja a nagy energiájú fénysugár. Ezáltal a festék színtelenné válik. Más hosszabb molekulájú festékeket pedig  "feldarabol" és a fehérvérsejtek számára  hozzáférhetővé teszi, majd ezek a sejtek  takaritják el szervezetünkből a festék maradványait.
A kezelések száma függ a használt tetováló festék anyagától, mennyiségétől és az egymásra helyezett festékrétegek számától.

Üdv.:Ligustrum

Előzmény: Törölt nick (323)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.16 0 0 323

Szia!Mégis lehetséges a szemöldöktetoválás eltávolítása lézerrel?Nekem azt mondták nincs rá mód,mivel kihullhat a szemöldökszőrzet!

Utálom a tetkóm,már vagy 8 éves és nem kopik,pedig azt mondták 3-5 év és annyi.

Iszonyu béna és nagyon szeretnék tőle megszabadulni!

Ráadásul teljesen normális szemöldököm volt csak egy gyenge pillanatomban azt hittem jobb lesz igy.(Egyik feljebb mint a másik,kocka alakú stb.)

Szóval hasznos és értékes tanácsot szeretnék,mit is tegyek?

Mi az igazság a lézerrel kapcsolatban?

Előzmény: Sugarzsu (125)
ligustrum Creative Commons License 2007.08.29 0 0 322

Szia!

Általában az ár magában foglalja a korrekció árát is!!! Szerintem ha teljes árat fizettél, és nem álapodtatok meg külön abban ,hogy nem tudja vállalni a korrekciódat, köteles a kozmetikus megcsinálni! Hiszen kifizetted!!...De ha más kozmetikusnál csináltatot, ott biztosan teljes árat kell fizetned, hiszen nem a saját munkáját fejezi be, hanem kezdi előről. (és nehezebb is más után dolgozni). :-((

Előzmény: TothV (321)
TothV Creative Commons License 2007.08.29 0 0 321
Sziasztok!

Szobaton tetováltattam a szemöldökömet és már kezd feljönni a varr, pedig kenegetem köröm virág kérmmel, a baj az hogy nem látom alatta hogy egyáltalán lett csinálva vele vmi. Szóval biztos vissza kell mennem korrekcióra és valósinű hogy nem tudok visszamenni majd ahhoz a kozmetikushoz akinél csináltattam , mivel egyéb okok miatt lehet hogy bezár.Ha igy elmegyek egy másik kozmetikushoz akkor nála újból ki kell fizetnem a teljes árat majd? :S Köszi a tanácsot!
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 320
És képzeld, egyre többen! :)
Előzmény: Pachet (319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!