Keresés

Részletes keresés

macipofa Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20331

Sziasztok!

 

 

Akinek kell olcsó xizal kötél az keresse a Futrinkacuccában :-)

cleo86 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20330

A sóska-hadművelet sikeresen véget ért.
Mikor először csináltam nekik úgy gondoltam hogy kapásból dobhatom majd ki, mert ahogy megszagoltam nem nagyon lett volna kedvem elfogyasztani, a macsoknek meg ugye érzékenyebb a szaglásuk.

Azért minden mindegy alapon csak adtam nekik, és gyorsan be is nyomatták.

Mondjuk nagyon minimális adagot kapnak még. Össze szoktam keverni a hússal, és kb annyi hogy ad egy kis zöld színt neki.

 

Majd szépen lassan kipróbálom mi az amit még bevesz a gyomruk :D

zitka81 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20329

Köszi szépen az ötleteket. Nem vagyok fent FB-on, nem is akarok regisztrálni. Már e-mailen és telefonon is felvettem a kapcsolatot  a Veszprémi Állatvédő Egyesület. Ott nagyon kedvesen felajánlották a segítségüket. Küldtem a cicáról képeket, meg egy kis leírást. Már sok helyre elküldtem, és sajnos az előző posztomban azt nem emeltem ki, hogy rengetegen fel is ajánlották, hogy kiteszik a hirdetést. Tudom, hogy miért kérik az ivartalanítást és az ő oldalukat is megértem. De nem lehet mindenkitől evárni, hogy 8-10 ezret költsön az ivartalanításra úgy, hogy csak segíteni akar a cicán, nem megtartani. Tegnap, mikor vérzett és rohantam vele az állatkórházba, szó nélkül otthagytam súlyos ezreseket a három oltására. Nekem ez is egy nem várt kiadást jelentett.

Előzmény: Nyafkamacska (20328)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20328

A FB-on a Veszprémi Állatvédő Egyesület segítségét felajánlotta Hadházy Krisztina. Keresd meg őket.

Előzmény: zitka81 (20326)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20327

Mert ha ivarosan hirdeted, jó eséllyel egy szaporítónál köt ki. Azzal pedig a mentendő macskák száma nő.

Egyébként van a neten kismillió hely, ahol ingyen lehet hirdetni gazdikereső macskákat.

Előzmény: zitka81 (20326)
zitka81 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20326

Sajonos még mingid nincs gazdája. Itt van a padlásfeljárónkban. Nagyon el vagyok keseredve... Egy csomó állatvédős oldal csak akkor rakja ki a hirdetését, ha ivartalaníttatom. Köszi nekik! Nem kevest költöttem rá így sem, mert volt egy kis vérzése, amit sikeresen kezeltek és beadtam neki az a féregirtós cseppet. Nem akarom magamat fényezni, de szerintem sok ember ennyit sem tenne egy kóbor cicáért. 

Előzmény: Jaffa5 (20321)
zsófi zs Creative Commons License 2012.02.12 0 0 20325

Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy a gyönyörű kandúrka még megvan?Aki 7 hónapos nagyon érdekelne csak sajnos 3 napja láttam itt a fórumon , hogy keresi gazdiját és nekem nagyon tetszik, ilyen cicát szeretnék.Nagyon megköszönném a válaszodat üdv Zsófi

Előzmény: Gáláns Daphne (20185)
zsófi zs Creative Commons License 2012.02.11 0 0 20324

Sziasztok!

Kedves Gáláns Daphné azt szeretném kérdezni,hogy csak most láttam az üzenetet meg van még esetleg a hét hónapos gyönyörű kandúrka?Nagyon érdekelne nagyon szeretnék mostmár majdnem egy éve ilyen macskát!

Egyszerűen beleszerettem ezekbe a cicákba.

Ulfang Creative Commons License 2012.02.11 0 0 20323

Ne csodálkozz....az én macskám csámcsogott valamit, megnéztem, mi az : hosszú himzőfonal, a másik végén egy tű ! Csak azt nem tudom, hogyan tudta kibűvölni a bezárt fiókból .

Előzmény: Jaffa5 (20322)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 20322

Ezt nem hiszem el . . .

 

Előre bocsájtom, hogy nálunk olyan rend van, egyébként is, de a cicák miatt meg méginkább, hogy a légy mikor berepül megtörlli a lábát.

 

 

Nincs elölhagyva étel, ami nem nekik való,

nem hagyunk a konyhapulton sem kést, amit magukra ránthatnak,

vagy az asztalon poharat amit leránthatnak,

ha valamit főzünk nem maradnak ott vele kettesben,

elvettem a túl pici játékokat tőlük amiket lenyelhetnek,

az olyankat is amik madzagon vannak és rájuktekeredhetne,

nincsenek neilonzacskók, papírtáskák elöl amik a fejükre szorulhatnak,

sehol nem tudnak megrágni áramzsinórt, mert mindent eldugtunk, lap-top, telefon, TV, mindent, mindent

a kertből kivágatam a mérgező növényeket, szóval elég körültekintő vagyok,

és basszus Jaffa az előbb majdnem lenyelt egy tűt.

 

Valamit furán rágcsált a földön, mondom megnézem már mi az.

 

Majd elájultam, egy varrótű volt amit rágott.

 

Tegnap éjjel vartam itt a lap-top előtt, és ezek szerint kiesett a varródobozból egy tű, amit nem vettem észre, ez a kis hülye meg megtalálta, még jó, hogy nem nyelte le.

 

Komolyan nem értem, hogy egy átlagos lakásba hogy maradnak életbe a macskák.  :-(  :-(  :-(

 

Lehet, hogy én parázom túl, de kész stressz ez a cicatartás.

Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 20321

Jelentkezett valaki a cicáért?

Vagy ott lakik még nálatok?

 

 

Előzmény: zitka81 (20308)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 20320

Szia!

 

 

Nagyon aranyos a cicád. :-)

 

 

Előzmény: hnt (20319)
hnt Creative Commons License 2012.02.09 0 0 20319

Sziasztok! Tök véletlenül találtam rá a topicra, de nagyon megörültem neki:) Két cicám van, ebből az egyik MC. Nem tudtuk, hogy az, csak befogadtuk,nem volt hova mennie, de nagyon imádjuk. kis lustaság. Sokat beszél, hogy úgy mondjam:) Éjszaka nyugodtan csicsikál, mióta idékre költöztünk, fogott három egeret:) Ügyesebb, mint a házicicánk:) Lucifernek hívják, mert a fülei mellett a szőr mindkét oldalon  szarvaat formál...ja és fekete:) 

 

Ez egy évvel ezelőtti:   Most már 7 kilós. Néha a nyelvét is kiölti, ha nagyon jól érzi magát:


 

zitka81 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20318

Nekünk nagyon jól bejön, ha lefekvés előtt 20 perccel játszunk a cicákkal, akkor nyugodtan végigalusszák az éjszakát. A legjobb móka az algútba rejtőzött puhatalp, aki megtámadja a csörgős botot. Mikor napközben durmolnak, sokszor felébresztenénk őket, hogy ne aludják ki magukat, de nincs szívünk hozzá.

Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20317

A nyomok a fatörzshöz vezetnek.  :-)

 

Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20316

Na, látom most, hogy feltetted az elveszett Állatok-ra a facebookon. :-)

 

 

 

A szomszédunkban van egy kuttyus, spániel, tündéri aranyos, 5 év körüli lehet.

Kint lakik az udvaron.

Van ólacskája, etetik rendesen, nem vékony, de úgy sajnálom őt ebben a hidegben.

 

 

Tegnap este jöttem haza, -15 fok volt,mindig megismogatom mikor leparkolok a ház előtt, mondtam a páromnak, ha most is ott van, és reszket a hidegben, és kiemelem a kerítésen keresztül, és behozom melegedni magunkhoz éjszakára.

Egyébként a spániel szoba kutya nem??

 

Szóval nem volt ott, remélem beengedték, és nem csak az ólacskájába bújt el a hideg elől.

 

 

Nem értem az állatok hőháztartását.

 

Én napok óta bent altattam a macskákat, mert féltem a hidegtől, de olyan rosszak voltak, hogy nem bírtam velük.

Tegnap este elegem lett és vacsora után kitettem őket.

-15 fok volt, betettem az ólacskájukba őket, ahol +12 fok van.

Jaffa szépen bent is maradt, Bodza viszont kijött.

Ez hajnali egy körül volt.

Felhúztam az órát hajnali 3-ra, és megnéztem őket a kamerán.

Jaffa az ólban, Bodza meg a hidegben.

Kimentem, betettem őt az ólba - hozzá teszem, hogy nem volt jéghideg a macska -, de mire beértem láttam a kamerán, hogy újra kijött.

 

Nálunk most 24 fok van, fel vagyok öltözve, és így is fázok . . . . . .

Nem értem.

 

 

Előzmény: zitka81 (20312)
zitka81 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20315

Köszi szépen! Találtam egy nagyon jó oldalt: gazditkeresek.hu

Autómatikusan szerkesztenek eg yplakátot, amit ki lehet nyomtatni, nagyon jópofa!

Előzmény: Jaffa5 (20314)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20314

 

Feltettem a facebookon az üzenőfalamra, tegyétek ki ti is, csak el kel ez a cica.

 

 

Előzmény: zitka81 (20312)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20313

 

Nagyon aranyos a cicád.

 

A kicsi nekem is visszapofázik, a párom röhög rajta mindig,Jaffa képes percekig belebonyolódni egy párbeszédbe, nagyon vicces.

 

Igen, pont ettől különleges, és ha süket is, jó lenne ha nem kijárós cica lenne belőle, mert úgy elég veszélyes neki az élet.

Előzmény: zitka81 (20312)
zitka81 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 20312

Köszi szépen a tippeket, megpróbálom ezeken a helyeken meghirdetni. Megszakad a szívem érte, annyira aranyos! Pár ismerősöm csúnyának tartja a szemei miatt, de szerintem pont attól elbűvölő!

Ismerős, a mi két cicánknak is szelektív a hallása. A mi MC-nk még vissza is pofázik, ha nem tetszik neki valami. A másik szófogadóbb, ő egy örökbefogadott cica. Nagyon szeretjük mindkettőt.

Ime egy őrült pillanat, itt bundloncsot próbátam eltávolítani.

Előzmény: Jaffa5 (20311)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 20311

Egyébként az én két macskám nem süket, de hiába hallanak, nem érdekli őket mit mondok.  :-)

Most ki vagyok rájuk akadva.

Előzmény: Jaffa5 (20310)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 20310

Hirdesd meg:

 

- NLC-n

- elveszett állatok alapványa

- noésok

- és még sok-sok honlapon, olyan szép, hogy biztos kell valakinek

 

 

Előzmény: zitka81 (20308)
Jaffa5 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 20309

De gyönyörű ez a cica, de engem kikészít ez a kettő is ami van, ördögök.

Egy macsak bűnszövetkezet.

Remélem találsz neki gazdit.

Előzmény: zitka81 (20308)
zitka81 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 20308

Ő az:

 

zitka81 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 20307

zitka81 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 20306

Sziasztok!

Elnézést az off-topikért, a ház padlásfeljárójába beköltözött egy nagyon kedves cica. Egyik szeme aranybarna, a másik kék. Félhosszú fehér szőrű, itt-ott fekete pöttyökkel. Valószínűsítjük, hogy süket. Ennek ellenére jól kommunikál, nagyon dorombolós, bújós. Órákig lehet simogatni.Szívesen befogadnánk, de mi már két bundással élünk együtt.

Veszprémben lakunk.

Az e-mail címem nyilvános: zita@maffia.hu

Köszönöm a segítséget!

Ulfang Creative Commons License 2012.02.06 0 0 20305

Ezt hogy csináltad? Egyszer, vagyis utoljára írt valamit bolvári és vele együtt az ulficsek is eltünt ! És nem kaptam vissza !én voltam előtte:-((((

Előzmény: hmhmhm30 (20295)
Ulfang Creative Commons License 2012.02.06 0 0 20304

Nem sajnáltad felébreszteni a gyereket ? :o)))

Előzmény: hmhmhm30 (20298)
Ulfang Creative Commons License 2012.02.06 0 0 20303

Jaj de cuuuuukiiiiik! Melyiket tegyem zsebre?

Előzmény: Edy & Dia (20297)
hmhmhm30 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 20302

Köszi :)

Előzmény: Gáláns Daphne (20300)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!