Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 197
Te kint élsz?
Előzmény: Kiskukacka (194)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.03.03 0 0 196

Az Oxford Circus metroallomasnal most nyilt meg nemreg egy uj fehernemubolt, es sok melltarto buy 1 get 1 free alapon kaphato (egyet fizet kettot kap). Szepek, pamutosak, nekem nincs, de ha ket melltartot kinalnak nekem 10 fontert akkor altalaban be szoktam nyomulni az uzletbe nagyon gyorsan. De tegnap ehes voltam! :)

 

Ja, meg a zaraban voltak meg learazasok, de ott inkabb csak az ormotlan cuccokat lattam nagyon olcson. (de azert vettem ket pulcsit!!!)

Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 195
Mid season sale nekem teljesen jó :) Csak legyen valami :)
Előzmény: Kiskukacka (194)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.03.03 0 0 194

hello,

 

el kell keseritselek: a teli learazasok mar elmultak, lecsengtek, kesz slussz passz.

Viszont tegnap lattam mid season sale-t tobb helyen is, ami ugyan nem olyan nagy akciozas mint a szezonvegi learazas, de azert igy is kifoghatsz magadnak jo dolgokat.

 

Anyak napja itt tegnap volt, ugyhogy szamits arra hogy sok helyen lesz learazott Mother's Day holmi (polok, bogrek, stb), hatha latsz valamit anyukadnak!

 

Ha jol emlekszem te voltal fokent racuppanva a kinai bufekre: penteken irtam Vespi Joe-nak hogy a soho sarkan a wardour streetnel lattam egy MR WU bufet (annyit eszel amennyit birsz £4.95ert).

Jo hir: tegnap a Leicester Square-n lattam meg egyet! Hogy hogy talalod meg?

 

A ter kozepen van egy pici park. Allj meg ugy, hogy veled szemben legyen az ODEON mozi, a hatad mogott meg a Rendesvous bar, az Aberdeen Angus steak house. Szoval ugye szembol az odeon, annak bal oldalan a Burger King a sarkon, a jobb oldalan meg egy YATES nevu pub. indulj el a Yates fele. ott is lesz egy rovid kis utca, jobbrol latod majd a Pancake house-t es balra lesz egy szendvicses (subway). MR Wu a kis utca bal oldalan van!

 

Ugyanitt lesz majd egy francia cukraszda is, de itt en nem ennek, tegnap mar mocskosul ossze voltak aszva a sutik...

 

En a hamburger Unionban ettem - megmondom oszinten nem ajanlom. £4.15 egy burger krumpli nelkul. Finom amugy, de kulon kell hozza megvenni a paradicsomot, es mi sajtosan ettunk de a sajtmennyiseg extra 60 pennyert felhaboritoan kicsi volt.

 

Ha nem is talalsz nagy akciokat se csuggedj!

http://www.metcheck.com/V40/UK/FREE/dayforecast.asp?zipcode=London&day=5

nem is mondanak olyan sok esot!!

Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 193
clearance helyesen, bocsi :)
Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 192
Pénteken megyek Angliába.
Barátnőm azt mondja, most nincs akció a nextben :(( ki vannak fosztva a clearencek.... nagyon reménykedem, hogy a héten lesz vmi.....
Nem tud valaki segíteni? Régóta Angliában lakóktól vagy ingázóktól kérném a segítséget.
Amiben biztos vagyok, hogy május legelején lesz egy, mert azt évek óta megcsinálják..... biztasson valaki, hogy szoktak március elején is akciózni.
Vespi Joe Creative Commons License 2008.03.02 0 0 191
Király! Engem nem zavar a tömeg, sőt, imádom a forgatagot. Vasárnap reggel fél 9 körül megyünk! :)
Előzmény: Kiskukacka (190)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.03.02 0 0 190
Meg soha nem voltam hetkoznap, de inkabb szombat reggel 8 es kilenc fele megy a banzaj...
Előzmény: Vespi Joe (188)
Kisharesz Creative Commons License 2008.03.02 0 0 189
Sziasztok!

Londonban voltunk vásárolni Camden Town-ban, elég jó hely, találni olcsó cuccokat, barátnőm vett egy táskát 3 Fonttért, itthon már többször megkérdezték tőle, hogy hol vette... Mosolyogva mesélte, hogy hát messze... :) Annyi, hogy hétköznap menjetek, mert hétvégén elég durva tömeg van.
Vespi Joe Creative Commons License 2008.03.01 0 0 188
Minden nap nyitva van? Reggel hánykor érdemes menni... mondjuk kedden?
Előzmény: Kiskukacka (187)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.03.01 0 0 187
Portobello Market... Kulonos hangulata van, meg soha nem vettem ott semmit, de oda ugyis reggel kell menni, szoval siman belefer a kutya is meg a piac is! :D
Előzmény: Vespi Joe (186)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.03.01 0 0 186

Valószínűleg a Portobello Market "látja kárát" a kutyusoknak, ha megyünk. :)

 

Már megnéztem pár agaras oldalt, vasárnap nincs futam, szombat este nem tudom, agaraznék-e (talán jobb hely ilyenkor a Soho, vagy a Covent Garden, nem is tudom, melyik...), de azt kifilóztam, hogy vannak stadionok, ahol hétfőn futnak az ebek.

Előzmény: Kiskukacka (185)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.29 0 0 185

Nahat mifele turista vagy te!! :) mInden elismeresem!

 

En a Wimbledonit tudom hogy hol van, de az a 3as zonaban van. Wimbledonig kell elmenned vonattal (Waterloo-rol) vagy metroval (Disctrict Line), es ott a 493-as buszra kell felszallnod. Ne haragudj, de nem tudom hogy melyik buszmegallo az! Legutobb amikor felszalltam a 493-ra total masfele ment mint amerre kellett volna, es azt sem tudtam hol vagyok. Szoval inkabb nem javasolnek megallot, de azt hiszem a bevasarlo kozpont elott ami van, az kell neked. Ha nem bansz fizetni egy kis extrat, akkor ugorj be egy black cab-be, es az kivisz, visszafele pedig a 493as megallo GARANTALTAN ott van a stadion elott (de sokan lesznek meg, lehet hogy olcsobb egy taxin osztozni)

 

Ime ezt talaltam:

At Wimbledon Stadium, we race three night a week, every week, with occasional extra meetings. The doors open at 6:30pm and the first race is 7:30pm. The last race of the evening is approximately 10:30pm.

  • Tuesday Nights
  • Friday Nights
  • Saturday Nights

Ok nem futtatjak a kutyusokat hetfon, de gondoltam hatha erdekel igy is...

 

http://www.lovethedogs.co.uk/wimbledon/findus.php 

 

http://www.first4london.com/directory/Sport_and_Leisure/Dog_Racing/

 

ime a walthamstow-i race course nak a websiteja:

http://www.wsgreyhound.co.uk/times.asp

en walthamstowt nem ismerem, az eszak lodnonban van.

Előzmény: Vespi Joe (184)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.02.29 0 0 184

Felírtam! :)

 

Elmennénk majd agárversenyre. Érdekelne az egészről pár mondat, erről tudsz valamit? Vagy valaki más tud valamit?

 

Ha jól tudom, megveszed a belépőt, ezért kb 12-15 futamot nézhetsz meg, annyi egy agárverseny. Mi hétfőn este mennénk.

Érdekelne, hogy hol van jó agár-pálya, lehetőleg 1-2 zóna. :)

Hogy lehet oda eljutni, s van-e teltház, vagy érdemes 1 órával előbb érkezni, ilyenek... kösz.

Előzmény: Kiskukacka (183)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.29 0 0 183

Hello,

 

Tegnap este voltunk setalni a soho-ban, es a wardour street sarkan lattam egy MR WU nevu kinai kifozdet. Nagyon pici asztalok vannak muanyag teritovel, de £4.95-ert annyit ehetsz amennyi beled fer. Nem voltunk ehesek, ugyhogy nem mentunk be, de a hely teli volt, ugyhogy gondolom jol foznek...

 

Ha mar a Wardour street-en vagy es inkabb valami steak-re vagysz, akkor keresd meg a Waxy O'Connors nevu pubot. Mindenkinek ajanlom hogy a wardour streeti aprocska bejaraton menjen be, mert hatalmas elmeny ahogy lemesz a meredek lepcson es eled tarul egy oriasi 'pince'pub! Van kulon etteremresze is, ahol £7-8 ert burgert, steak-et es egyeb IR dolgokat ehetsz (a sea chowderben nem vagyok biztos hogy ir, de egy baratom aki azt evett nagyon boldog volt vele). A burgert pl vagodeszkan hozzak ki es kis femvodorben jon hozza a krumpli.

A pub kulonlegessege, hogy van bent egy fa. Bent a zart helysegben egy oriasi (halott) fa. Az ajtonal csutortok-vasarnap szokott lenni egy-egy bouncer (kidobo), csak mosolyogj es a taskadat mutasd meg. Szamoljak hogy hanyan vannak bent, hogy ne legyen nagyon tulzsufolt a hely (csak amennyire jol lehet partizni!). Jo zene, hangulatos hely.... Tenyleg ajanlom!

Előzmény: Vespi Joe (182)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.02.29 0 0 182
Inkább írjatok valami konkrét jó kaját Londonban! Pl. a xy étteremben nagyon finom a ...
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 181
:) oké
Én a császárzsemlére vagyok rákattanva!
Előzmény: gambl-R (180)
gambl-R Creative Commons License 2008.02.28 0 0 180
A wiener "sniclit" se hagyd ki ! :)
Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 179
Ja, Bécs nem vásárlás céllal lesz! Csak egy kirándulás. Csak úgy.
Mert 500 forint volt a returjegy :)
Megnézünk pár dolgot, kis séta, beülünk egy jó kis bécsi cukrászdába, kávéházba.
Előzmény: Vespi Joe (177)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.02.27 0 0 178
Londonban is van Picasso(-Dalí) a London Eye mellett. :)
Előzmény: Törölt nick (173)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.02.27 0 0 177

OFF

Kényszerhelyzet volt. A karácsonyi vásáron voltunk Bécsben, és a Mariahilferen a McDonald's-ben állóhely se volt, a Starbucks Café szintén full, gondoltam ezek a K-Európai népek úgyislusták bemenni egy mellékutcába... benéztünk, ott volt egy kínai étterem, és ott ettünk, ittunk, klotyó. Semmi extra. Bécsben szerintem nem pálya a vásárlás, a New Yorkerben itt Pesten, ha megnézed, hogy kint hány euró, és megéri, akkor talán, de shopping tekintetében Parndorf a nyerő. A Bp. környéki outletek szerintem kezdik beérni, én mindig találok magamnak ami kell, jót, minőséget, nagyon olcsón.

Ha nagy bécsi shopping kalandra vágysz, ott az SCS, de szerintem az már túl nagy kaland, nem éri meg 1 napig ott kóborolni.

ON

Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 176
Ja, igen, tudom :)
Családdal elmegyünk újra megnézni vmikor tavasz vége felé.
Előzmény: Kiskukacka (175)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.27 0 0 175
hat akkor majd ugorj be Londonban a National Gallerybe (Trafalgar Square), es nezd meg picasso nehany darabjat ott - teljesen ingyen! Lehet hogy most a becsire atvittek, de pl a Napraforgo az ott szokott logni a NG falan...
Előzmény: Törölt nick (174)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 174
Igen, néztem, de ha jól emlékszem, véget fog érni, mire én megyek...
Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 173

hahó!

most mondta a gyerkorvos nénink, hogy picasso kiállitás van bécsba!

 

most úgyis ezerfelé vagyok a dolgaimmal, semmise jó, lehet munka helyett nekem is el kéne menni abba a bécsba? :)))))

 

/vicc: öregecske kohn bácsi a nejének: te Matild, ha valamelyikünk előbb meghalna, én úgy elutaznék bécsbe :) /

Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 172
márc 21-dikén Bécsbe megyünk városnézésre :)
Úgyhogy bécsi tapasztalatok is jöhetnek :)
Előzmény: Vespi Joe (170)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.26 0 0 171

En sem mondtam hogy te azt mondtad hogy... :) Csak igyekszem resen lenni! :)

Yo!l tudod az ettermet!!

 

Hollywood Planet: nem ettem meg ott, de azt hiszem nekik is csak burgerjeik vannak, azt meg kapok finomat pubban is - nem ereztem meg kesztetest hogy bemenjek...

 

Hard Rock Café - voltam bent korbenezni, de en csak a ruhakra emlekszem, amik nem voltak olcsok (borsos szuvenir arak vannak!), de ha valaki eredeti Hard Rock-os cuccra vagyik, az megtalalja a szamitasat. Kaja: burgerek, tesztafelek (spagettiszeru), clubszendvicsek

 

Rainforest Café - egyszer veletlenul beestem. Sok jatek volt a kirakatban es a krokodik kinyitotta a szajat is! A bolt felso szintje egy jatekbolt, lent pedig van egy kajalda, ami leginkabb gyerekeket celoz meg (a menun pl dino sult volt...) Atlagos arakkal.

 

A kinaiak az utcan nem foznek (legalabbis en nem lattam meg), de persze mindenkeppen lessetek el arra! Ha hetkoznap napkozben vagytok talan akkora forgalom nem lesz, de estenkent biztos nyuzsges van.

 

Csak ugy mint a Covent Garden-ben, ami sztem egy kicsit tul van ertekelve, de azert az is tud fun lenni. (A covent garden nem is egy kert - en au-pairkent azt hittem hogy egy parkrol van szo, ezzel szemben egy regi piac hangulatat orzik meg arusokkal, mutatvanyosokkal es koros-korben boltokkal pubokkal. Az Opera is ott van)

 

Most megyek aludni, de a kerdesek nyugodtan johetnek! Szivesen es orommel valaszolok amire csak birok!

Előzmény: Vespi Joe (169)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.02.26 0 0 170
[Bécsben finom sushit ettem egy kínai étteremben a Mariahilfer egyik mellékutcájában.]
Előzmény: Kiskukacka (167)
Vespi Joe Creative Commons License 2008.02.26 0 0 169

Excuse me, de egy szóval se állítottam, hogy a Yo! kínai, vag, hogy ott van. Tudomásom szerint a Piccadilly és a Trafalgar közt van egy Yo! étterem.

 

Attól tartok, hogy mindet kipróbálom majd, a kínai kifőzde az utcán készülő kajával és az illataival különösen kíváncsivá tesz.

 

Volt már szerencséd ezekhez? Ezekhez:

Hollywood Planet

Hard Rock Café

Rainforest Café

 

Milyen a hely? A kaja? A személyzet? Foglalni kell, vagy be is lehet esni az utcáról?

Előzmény: Kiskukacka (167)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.26 0 0 168

Bocsi, erre nem valaszoltam.

 

Igen, csakis kinai hangulata van! Kepzeld el hogy setalgatsz Londonban, befordulsz egy sarkon, az orrod elott oriasi nagy kinai kapu all, es onnantol kezdve egy utcan at csakis kinai feliratok, kinai emberek, a fejed folott meg lehet hogy fent lesznek az ujevet unneplo piros lampionok (vagy addigra lesz mas), es rengeteg turista (penztarcad legyen rendesen elzarva). Nekem volt kinai es thai lakotarsam - mindig oda mentek vacsorazni. Ez sztem sokat jelent!!!

 

Ja es masik lancolat meg a WAGAMAMA - menza szeru, hosszu asztalok vannak es vadidegen emberek koze ultetnek be. Soha nem ettem meg ott, de ha szeretitek a kinai japan thai kajakat akkor hajra!!

Előzmény: Vespi Joe (165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!