Keresés

Részletes keresés

dUpLo Creative Commons License 2009.09.02 0 0 4670
Behringer UB 1204 Pro keverő, kihasználatlanság miatt eladó dobozában, karcmentesen, nagyon rövid időt használt.

http://www.activemusician.com/item--EM.BHR-UB1204-PRO?ref=fg&ovchn=SCU&ovtac=CMP&ovcpn=&ovcrn=Behringer+Eurorack+UB1204-PRO+12-Channel+Mixer

Akai 900S alkatrésznek, vagy szakértőknek eladó. Nem működik.

http://www.vintagesynth.com/akai/s900.php


Érdeklődni mailben.
tomigonzo@yahoo.com
analog01 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 4669

Yamaha  EX-7     musicworkstation  ELADÓ

 

Szuperszinti, a hires MOTIF elődje. Igazi, karakterszintetizátor, minden műfajban nagyon használható!

 

 

 

 

nrb Creative Commons License 2009.08.31 0 0 4668
Minden eladó:

- Yamaha TG-500 hangmodul 35.000
- Sony PVM-14N5E profi 14" Trinitron CRT monitor 25.000
- M-Audio Audiophile 24/96 15.000 (PT M-Poweredhez tökéletes)
- SB-Audigy 2/SE 6.000
- Cubase SE3 USB kulccsal - 17.000
- Dobozos Pinnacle Studio Plus 9 / Plus 10.5 Titanium / Plus 11 extrállak darabja 6e / 7e / 7e

e-mail: bensm kukac freemail pont hu
kutya007 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 4667

Technosaurus microcon II.
A világ legkissebb analóg szintetizátora. Kézzel készült
Svájcban - 1 Oszcillátor, szuboszcillátorral, LFO.
A szintetizátor - hordható ékszerként is.
12/24db/Oct szűrő, vonali bemenet.
Midi vezérlés, CV/Gate kimenet.

http://www.vintagesynth.com/misc/microcon.php
http://www.youtube.com/watch?v=Q4TfozbEUU0

jó állapotban - kézikönyv, adapter.
- 100.000 HUF

sale11 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 4666
A Korg - ER1 elkelt.
Továbbra is eladóak ezek a cuccok:

Korg - DRM 1-es dobmodul

Access - Virus C desktop

Boss - OS2 pedál
Előzmény: sale11 (4615)
birta Creative Commons License 2009.08.29 0 0 4665
indwav Creative Commons License 2009.08.28 0 0 4664
Sziasztok!
Eladó egy Studiologic CMK137-es Masterkeyboard. Eredeti doboza, leírása, tápja jár hozzá. 5000Ft-ért elvihető...
Üdv:
P.
thednk Creative Commons License 2009.08.28 0 0 4663
Sziasztok!
Eladó egy dobozos,adapteres,fóliás Alesis SR-18!!!
Irányár: 55ezer.(nagyon rugalmas vagyok,ha alkuról van szó)
Légysz e-mailben, ne itt a fórumon mert kb hetente jövök fel ide.(a legjobb ha ha thednk@vipmail.hu -ra írsz)
Csere is érdekel!

Dani
Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.28 0 0 4662
KEdves adsr! csak a történeti hüség kedvéért : "(En biztos be is jelentettem volna. Lehet, vki hianyolja a dolgait. Ti orulnetek, ha az eltunt szintitek 10ezerert fent lenne a neten?)" ez az idézet tőled származik. Amig ezt nem irtad, addig én nem nagyon szoltam hozzá a témához. Mi ez ha nem gyanusítgatás?
Human Positive Creative Commons License 2009.08.28 0 0 4661
Kizárólag otthon használt M-Audio Keystation Pro 88, kalapácsmechanikás, 88 billentyüs mesterbillentyüzet és MIDI kontroller eladó. Programozható kontrollerek: 24 tekerô, 22 gomb, 9 tolópoti. 4 zóna. Live-act barát kezelés! MIDI és USB csatlakozás számítógéppel. 2 MIDI kimenet, 2 pedál bemenet. Ajándék adapterrel.

Keystation Pro 88

Ár: 88.000,- Ft

Érdeklődni: 0620-571-8844
semgza Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4660
a régi V-synth is elment 400-ért? mert az mondjuk nem volt éppen alkalmi vétel...
Előzmény: Tyutyu bá' (4656)
adsr Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4659
Látom beindultál és ráhúztál még egy adaggal. Én nem mondtam, hogy Te loptad a cuccot. Azonkívül én is máshogy fogalmaztam volna dolgokat, ha nem "szar alak"-oztál, meg "hülye fasz"-oztál volna. És nem folytatnád még mindig (pl pofánvágás). Én ezektől távol tartottam magam. Szóval hiába kiáltottak ki téged egyöntetűen úriembernek, azt azért ne vedd annyira magadra.

Mint írtam, én is örülök, hogy más volt az alap, mint azt valószínűsíteni lehetett (ismétlem, volt már ilyenre nem egy példa ugyanilyen szimptomákkal!!!!!). Ez a Gt-nek írt egysorosomban megtalálható és ezzel MiceElfAgain kollegát is megelőztem, miszerint a "tévedtem" talán jó lett volna a részemről (persze nem hülye faszozás után).
Azonkívül már csak nevetek, amikor véleménykülönbségek esetén a magyar topikokban az "irigységgel" jönnek elő. Ez olyan Magyar sajátosság ezek szerint. Elhiheted, hogy semmi okom irigykedni se rád, se senki másra. Én örülök, ha bárkinek, bármi megadatik. Őszintén remélem, hogy legközelebb nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy "fillérekért" kelljen árulnod bármit.
Előzmény: Tyutyu bá' (4650)
RetroMedia Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4658
Szerintem is kár azért valakit letámadni mert olcsón adja a cuccait. Az más kérdés hogy ennyire olcsón minek hiszen 1,5X ennyiért is elment volna ugyanennyi idő alatt. De ezt ő tudja! A használtárakról annyit hogy kint a németeknél van fizetőképes kereslet és jobban el lehet adni a cuccokat mint nálunk, tehát az hülyeség hogy nálunk drágák a használt cuccok. Persze van egy-két tag aki hihetetlen árat kér a cuccaiért de előbb-utóbb észbe kapnak vagy pedig nem adják el. A 2000.-es év környékén még én is remekül megéltem abból hogy behoztam cuccokat és itthon eladtam. Most már inkább fordítva menne a dolog.
OsCaR Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4657
Hát ez LOL. Na mindegy, nem baj, tagadd le ...
Előzmény: Tyutyu bá' (4655)
Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4656

kedves (és kevésbé kedves) emberek - mindenki válasszon -

 minden termék elment

,akinek sikerült valami beszereznie, annak sok szerencsét hozzá

tekintettel arra, hogy már nincs itten dolgom, ezért már nem látogatom az oldalt, ettől még nyugodtan lehet itt engem pocskondiázni, ez már mindenkinek a saját dolga

sajnálom ha bárki csalódott, nem állt szándékomban

amúgy mindenkinek további jó munkát

 

Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4655

Kedves Oscar!

átnézztem a leveleimet, nem kaptam töled emailt, csupán ezért nem válaszoltam.

üdv : Tyutyu bá'

dUpLo Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4654
en most ertem netkozelbe jopar nap utan, es megis sikerult lebonyolitnai az uzletet a valoban nagyon korrekt eladoval.
ezuton is koszi a hozzaallast Tyutyuba,

es emberek, megbantas nelkul, ha ilyen akcio van akkor esznel lenni, leheto legkorrektebbul kommunikalni (en pl netnel sem voltam, egy cimbim olvasta a leveleimet, es vasarnap este fel 9 kor beszeltem telefonon Tyutyubavla, igy fixaltunk ket dolgot, es maximalisan patentul ment minden) es gyorsan gondolkodni,

mivel nyar van 40 fok ne varjatok, hogy rogton kaptok mailban valaszt, az meg ertheto, hogy ilyen arak mellett nem teszi ide a szamat, hogy sajat es kedves csaladja teljes hetvegejet es elkovetkezo ket hetet (mert gondolom kozulunk is lesznek paran kik most ernek haza nyaralasbol es eszmelnek) a nonstop telefonon erdeklodessel (na meg alkudozossal


meg egyszer koszi Tyutyu ba, (a hozza hasonlo akciok tudnak kordaban tartani a hazai eszement hasznaltpiaci arakat, remeljuk tobb ilyen is lesz meg)

na on, hatha valami hasonlo nyalanksag kerul ismet ide ;)
Előzmény: Tyutyu bá' (4650)
OsCaR Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4653
Örülök a heppiendnek, annak még inkább, hogy a kollégák remek árakon jó cuccokhoz jutottak.

Még annyit írj meg légyszíves, ha már ilyen kommunikatív lettél, hogy - mivel kb. az enyém lehetett az első érdeklődő levél - miért nem kaptam semmilyen választ, infót (sem telefon, sem e-mail) tőled azóta sem. Legalább két sort, hogy, itt, ott, amott a cucc, vagy telszám, hogy felhívjalak, vagy hogy már minden elfogyott, köszi, fordulj fel kedves érdeklődő.
Több termék is érdekelt volna. Szombaton 7:02-kor ment el a levelem, de úgyis láttad ... nem hinném hogy nem kaptad meg ... levelezőből és online felületről is elküldtem; nickem a címem eleje.

Akinek fontos a gyorsaság, attól végképp nem értem ezt ...

Üdv: Oszi

Előzmény: Tyutyu bá' (4650)
RetroMedia Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4652
A kép valamiért nem jelenik meg. Nézzétek meg az expresszen vagy az aproneten.
RetroMedia Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4651
Access Virus B gyönyörű hibátlan külső és műszaki állapotban új gazdit keres 125.000 ft-ért, vagy csere is lehetséges! Kp-soknak a telószám:06304355991 Cseréseknek az email: lbakoss@gmail.com
Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4650

Hát lehet hogy adsr remek kolléga ahogy irod GT, de azérrt maradjunk annyiban hogy gyakorlatilag a foroum nyilvánossága elött gynusított meg lopással, és szerintem ez minimum kicsit durva.

idézem : "En biztos be is jelentettem volna. Lehet, vki hianyolja a dolgait. Ti orulnetek, ha az eltunt szintitek 10ezerert fent lenne a neten?)"

 

remek kolléga, szar ember, aki még ráadásul oda is irja a végére, hogy ő nem érzi rrosszul magát a dologtól, simán lopással gyanusítgat, és még jól is érzi magát, majd miután meggyanusít, és a másik becsületébe gázol, nagylelküen közli, hogy lehet a másiké az utolsó szó

 

hát ez aztán igazi nagylelkü, rendes dolog

 

egyébiránt szerintem rendben volt a hirdetés : nyilván nem irok tel. számot, mikor tudom hogynagyon nagy az érdeklődés, 87 érdeklődés volt 2 nap alatt, ezt azért macerás telefonon bonyolítani, főleg, hogy ezek többsége bp.-i, én meg nem, úgyhogy még azt is megszerveztem, hogy valahol Bp-n ki lehessen próbálni a cuccokat, lehet hogy a 87 emailból, volt nehány amelyiket nem válaszoltam meg, ez ekkora forgalom mellett szerintem belefér, és senkinek sem igértem semmit,(!) mindenkinek azt mondtam, hogy aki elöbb odér, azé a dolog

 

amúgy meg legyünk öszinték :jó pár ember remek cuccokhoz jutott olcsoért, és szerintem ezért nem ilyen adsr tipusú basztatások járnának

ez egy ilyen ország: ahelyett hogy az a pár ember örömködne, ehelyett az ilyen irigy köcsögök lopással gyanusítgatnak

 

remélem 1x összefutok vele és pofánvághatom, csupán ezért az egy mondatért

 

most tényleg befejeztem

G.T. Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4649
Adsr barátom, higgadj le egy picit! Szerintem kicsit túl lihegted.

Tutyubá, hidd el adsr kolléga remek srác, csak szereti picit pesszimistán nézni a dolgokat, no meg persze kicsit konok is.
Én meg elnézést kérek, hogy unatkozó milliomosnak gondoltalak. :) Kicsit megszaladt a fantáziám, és a legegyszerűbb magyarázat (a szorult helyzet) nem jutott eszembe. (Hála Istennek nekem ilyenben még nem volt részem.)
És köszönöm, hogy ilyen jó eszközökhöz juthattam ilyen jutányos áron!

G.t.
Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4648

MidiTom! kösz!!!!!

"adsr" én is szarok a te véleményedre

témát lezártam, szar alak vagy és kész

MidiTom Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4647
Khmmmm....
Uraim!

Tyutyubá - t a gépi nyilvántartásunk alapján tudtam beazonosítani. Nem túl sok embernek adtunk el V-Synthet + Oasyst :). Elmondhatom, hogy úriember, és teljesen jó fej.

ADSR ezer éves jó ismerős, róla is ugyanezeket tudom mondani.

A dolgok ebben a virtuális világban nem mindig annak néznek ki, mint amik. Arra kérem az urakat, hogy nyújtsanak egymásnak kezet, kár ilyen hülyeségen veszekedni. Egy pofa sör mellett rájönnének, hogy ugyanazon az oldalon állnak. Ott, ahol zenékről, hangszerekről szól minden történet.

Uff!

adsr Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4646
Jól látom? Jól működik megint a net vhol "útközben". Szóval nem direkt, nyomatékosításból szerepel 5ször:)))
adsr Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4645
Nem számítottam rá, hogy más is megszólít e témában, így ezzel kapcsolatban valóban utolsóként részemről a válaszom:
Persze, hogy örülök, hogy nem volt igazam, de a válaszom mégis "nem", mert volt ok felvetni a dolgot. Volt már ilyenre több példa (nem ebben a topikban) ugyanezen szimptomákkal. Amúgy az általad használt logika szerint (ne érts félre, ezzel nem minősítem), akár írhattál volna a másik félnek is címezve egy ilyet, a következő macskakörmös résszel:
""bocs, ha esetleg bizonyos szempontból félrevezetőek, megtévesztőek lehettek a hirdetésemben szereplő árak és bocs, ha vkit megvezettem az eladással kapcsolatban"... nem lett volna helyénvalóbb szerinted?"

Persze ha senki sem ért velem egyet gondolatban vagy írott formában, akkor sincs baj.
Szép napot vagy már este van. Itt még nem annyira, mint nálatok:)
Előzmény: Mice Elf Agin (4640)
adsr Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4644
Nem számítottam rá, hogy más is megszólít e témában, így ezzel kapcsolatban valóban utolsóként részemről a válaszom:
Persze, hogy örülök, hogy nem volt igazam, de a válaszom mégis "nem", mert volt ok felvetni a dolgot. Volt már ilyenre több példa (nem ebben a topikban) ugyanezen szimptomákkal. Amúgy az általad használt logika szerint (ne érts félre, ezzel nem minősítem), akár írhattál volna a másik félnek is címezve egy ilyet, a következő macskakörmös résszel:
""bocs, ha esetleg bizonyos szempontból félrevezetőek, megtévesztőek lehettek a hirdetésemben szereplő árak és bocs, ha vkit megvezettem az eladással kapcsolatban"... nem lett volna helyénvalóbb szerinted?"

Persze ha senki sem ért velem egyet gondolatban vagy írott formában, akkor sincs baj.
Szép napot vagy már este van. Itt még nem annyira, mint nálatok:)
Előzmény: Mice Elf Agin (4640)
adsr Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4643
Nem számítottam rá, hogy más is megszólít e témában, így ezzel kapcsolatban valóban utolsóként részemről a válaszom:
Persze, hogy örülök, hogy nem volt igazam, de a válaszom mégis "nem", mert volt ok felvetni a dolgot. Volt már ilyenre több példa (nem ebben a topikban) ugyanezen szimptomákkal. Amúgy az általad használt logika szerint (ne érts félre, ezzel nem minősítem), akár írhattál volna a másik félnek is címezve egy ilyet, a következő macskakörmös résszel:
""bocs, ha esetleg bizonyos szempontból félrevezetőek, megtévesztőek lehettek a hirdetésemben szereplő árak és bocs, ha vkit megvezettem az eladással kapcsolatban"... nem lett volna helyénvalóbb szerinted?"

Persze ha senki sem ért velem egyet gondolatban vagy írott formában, akkor sincs baj.
Szép napot vagy már este van. Itt még nem annyira, mint nálatok:)
Előzmény: Mice Elf Agin (4640)
adsr Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4642
Nem számítottam rá, hogy más is megszólít e témában, így ezzel kapcsolatban valóban utolsóként részemről a válaszom:
Persze, hogy örülök, hogy nem volt igazam, de a válaszom mégis "nem", mert volt ok felvetni a dolgot. Volt már ilyenre több példa (nem ebben a topikban) ugyanezen szimptomákkal. Amúgy az általad használt logika szerint (ne érts félre, ezzel nem minősítem), akár írhattál volna a másik félnek is címezve egy ilyet, a következő macskakörmös résszel:
""bocs, ha esetleg bizonyos szempontból félrevezetőek, megtévesztőek lehettek a hirdetésemben szereplő árak és bocs, ha vkit megvezettem az eladással kapcsolatban"... nem lett volna helyénvalóbb szerinted?"

Persze ha senki sem ért velem egyet gondolatban vagy írott formában, akkor sincs baj.
Szép napot vagy már este van. Itt még nem annyira, mint nálatok:)
Előzmény: Mice Elf Agin (4640)
adsr Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4641
Nem számítottam rá, hogy más is megszólít e témában, így ezzel kapcsolatban valóban utolsóként részemről a válaszom:
Persze, hogy örülök, hogy nem volt igazam, de a válaszom mégis "nem", mert volt ok felvetni a dolgot. Volt már ilyenre több példa (nem ebben a topikban) ugyanezen szimptomákkal. Amúgy az általad használt logika szerint (ne érts félre, ezzel nem minősítem), akár írhattál volna a másik félnek is címezve egy ilyet, a következő macskakörmös résszel:
""bocs, ha esetleg bizonyos szempontból félrevezetőek, megtévesztőek lehettek a hirdetésemben szereplő árak és bocs, ha vkit megvezettem az eladással kapcsolatban"... nem lett volna helyénvalóbb szerinted?"

Persze ha senki sem ért velem egyet gondolatban vagy írott formában, akkor sincs baj.
Szép napot vagy már este van. Itt még nem annyira, mint nálatok:)
Előzmény: Mice Elf Agin (4640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!