Keresés

Részletes keresés

noordbrabander Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6588

Tisztelt Moderátor!

Kérem, ha Ön is úgy ítéli meg, törölje marci077 18510-es beírását a hollandiai magyarok fórumából! Válaszoltam ugyan rá, a válaszomat is kérném törölni.

Kőszönettel, noordbrabander.

Obeyes Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6587

Tiszteletem az itteni moderátoroknak

A Franciaországban élő magyarok IDE ! c. topikban van egy jóféle trollmunkás, aki pár nicken beszélget magában (rég elüldözve onnan mindenkit, aki valaha is volt a Hexagonban) gyakorlatilag az Index történetének a leghoszabb off-ját produkálva.

Ezért még nem szólnék, egyrészt nem fizetnek érte, másrészt kiváncsi voltam, mikor veszi észre egy moderátor, de az alábbi nick, az alábbi hozzászólásokban, tett egy kijelentést, nem először és nemcsak itt, amivel egyrészt nem értek egyet, másrészt arra inkább vagyok kiváncsi, hogy alakul a sorsa, ha farokméreget a modikkal.

Bevallom, az is érdekel, hány évet kell visszatörölnötök, ha ennek a derék, jó embernek )jó, engedjük meg- embereknek) az összes off-ját ki akarjátok venni, a Simpson családtól, az agyalágyult konteo elméletein át, a légiós hazugságaiig, illetve a másik topikról rendszeresen letörölt mocskolódásai miatt érzett, őszinte, bár beteges felháborodásáig- ami abból áll, hogy rendszeres off-okban szidalmaz ezen a topikon, évek óta kultúráltan fórumozó embereket.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133646899&t=9179019

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133640908&t=9179019

doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6586

Köszönöm, igyekszem majd szerényen fogalmazni és mellőzni azt a pimasz kötekedést, amit itt -- tűrhetetlen módon -- megengedtem magamnak.

Előzmény: e-lektor (6585)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6585

Ismereteim szerin van rá lehetőség.
Pl.:Klub-topicok működnek már ezzel a saját moderálási módszerrel.
Ebbéli szerény kérelmeteket Operátor-nál kell előadni, akinek nyilvános e-mail elérhetősége is van az ebbéli kontaktálások lebonyolítására.

Előzmény: doncike (6584)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6584

A további békés topikolás elősegítése érdekében kérdezném a T. Moderációt: van-e akadálya annak, hogy (a Drukkerkocsmához hasonlóan) egy regionális topik saját maga válasszon magának moderátort?

Köszönettel

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6583

Na akkor már ketten vagyunk megfenyegetve, én e-mailben, doncike meg itt.

Nem hiszem, hogy engem akart volna képviselni, inkább csak a topikot, aminek ő is rendszeres hozzászólója és olvasója.

Tehát ha nem itt fejti ki valaki a véleményét, akkor az a baj, ha itt fejti ki, akkor az?

Előzmény: e-lektor (6582)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6582

Sánta Kutya nem említette, hogy te lennél a jogi képviselője.
Amint látom olvasom nincsenek nehézségei a véleményének kifejtésével.
Ajánlanám, hogy vess véget a kötekedésnek, és térj vissza a békés topicoláshoz!

Előzmény: doncike (6580)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6581

Érthetőnek érthető, csak hibás.

Beszélni valamiről != reklámozni. Ebben nem volt semmiféle reklám.

A blogger megírta, hogy a Flórián téren van, hát naná, anélkül elég nehéz beszélni egy étteremről, hogy elárulnánk, hol van. Kivéve Douglas Adamst.

Szerinted ez a topik mi? Reklám tokkal-vonóval? Netán olyasmit írtam, amit ott nem találsz meg egyáltalán?

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004530

Szeptemberben volt 11 éves, nyilván majdnem minden moderátor találkozott már vele.

Még mindig nem vizsgáztatás, csak tisztázni kell, hogy mi a reklám, hogy lehessen tudni, mit szabad írni általában az index fórumban, és mit a te fórumodban... Hogy tudjuk mihez tartani magunkat a külön szabályokat illetően.

Előzmény: e-lektor (6579)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6580

Semmiféle indoklást nem küldtél, ami arra vonatkozott volna (amire válaszként küldted, vagyis), hogy mitől lett volna reklám egy blog.hu-s poszt belinkelése, ami egyébként tényleg egy vendéglátóipari egységről szólt.

Egy regionális topik, ahol rendszeresen előfordulnak olyan kérdések, hogy ki tud a közelben egy jó tojáspatkolót, vagy hogy voltatok-e már az X. kocsmában, elég hideg-e a sör ... szerintem kicsit túltoltad ezt a reklám-parát.

Az a topik kiválóan elvolt eddig is a saját hatáskörben, kéretlenül intézkedő moderátor nélkül, maximális tisztelettel kérném, hogy ez a jövőben is maradjon is így.

Köszönettel

Je suis Sánta Kuyta (SK)

Előzmény: e-lektor (6577)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6579

A 66 ezer hozzászólásos fórumozó, ha el akarja adni a régi lap-topját és ebbéli szándékát közzé teszi az tolerálva vagyon.
Amennyiben egy étterem szolgáltatásaira, címére hívja fel a figyelmet,  egy linkkel az más kategória, ugye ez így érthető.
Most miután ez itt nem egy vitaforum, pártolnám hagyjunk fel a talmud magyarázatokkal.
További békés fórumozást kívánok!

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (6575)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6578

"rossz úton jársz!"

Elárulod, hogy mióta vagy moderátor?

Mert szerintem te vagy az, aki nagyon rossz úton jár ... 

Előzmény: e-lektor (6572)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6577

Amikor regisztráltál megadtad az e-mail elérhetőségedet, ott biztosan megtalálod az indokló sorokat!

Előzmény: doncike (6573)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6576

A 74-es végűt töröld ki, mert szovtverhibából belekerült a vágólap tartalma. Köszi.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (6574)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6575

Természetesen nem kerülte el a figyelmemet.

Talán a te figyelmedet kerülhette el, hogy én 15 éve fórumozom itt, több mint 66 ezer hozzászólásom van, és ebből nagyjából fél kézen meg tudom számolni, hogy hányat töröltek nem technikai okból, nem lánctörlésből. Továbbá soha még csak figyelmeztetést sem kaptam szankciók lehetőségére, mivel minden szabályt betartok, és 15 év alatt te vagy az első, aki ilyesmivel fenyegetett. Ezt is megértük.

Vizsgáztatásról szó sincs, csak fogalmak értelmezéséről, hogy ugyanarról beszéljünk. Ezelőtt 2500 évvel már tudták az eleai filozófusok, hogy ez minden értelmes vita alapja, a közös fogalomkészlet kés következtetési módok.

Tehát mi a reklám?

Mert ez nem volt az. Belinkeltem egy blogbejegyzést, amely egy étteremről szólt. Ilyenek ezerszámra vannak a fórumban. Sőt, egész topikok vannak, amik csak éttermekről szólnak, akkor azok mind reklámok? Se kutyám, se macskám, ahogy már írtam, semmi okom nem lenne reklámozni. Beszélni valamiről az nem reklám. Ilyen alapon még ma délután legalább egymillió hozzászólást kéne kimoderálnod.

A helyzet az, hogy te láthatóan félreértelmezed a reklám fogalmát, és ezért törölgetsz olyasmit, ami fórumszerte elfogadott dolognak tűnik.

Ja és még ha nem így lenne (de így van): akkor is ott van, hogy "fórumozó hirdethet, csak hirdető nem fórumozhat". Igaz? Akinek 66 ezer hozzászólása van, annál máskor is bele szokott férni egy-egy hirdetés időnként. De ennek köze nem volt hozzá.

Előzmény: e-lektor (6572)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6573

"Nem szoktam néhány indokló sor nélkül hozzászólást törölni!"

És hol vannak azok az indokló sorok?

Mert a topikban én nem látom azokat.

Második kérdésem, hogy nem-e lehetne-é-e, hogy csak bejelentésre intézkedjen a moderáció?

Egy blog.hu-s poszt linkelése pedig egyáltalán nem reklám.

Arról nem is beszélve, hogy most is van olyan hsz, ami egy konkrét helyen lévő vendéglátóipari egységre utal ... az nem reklám?

Előzmény: e-lektor (6570)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6572

Bizonyára elkerülte a figyelmedet: Maga itt mit reklámoz?  menüpontunk.

A linkeddel egy étterem szolgáltatásaira hívtad fel a figyelmet.
Ha most még vizsgáztatni is szeretnél akkor rossz úton jársz!

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (6571)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6571

Kezdjük akkor talán a reklám definíciójával. Tehát mi a reklám?

Előzmény: e-lektor (6570)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6570

Nem szoktam néhány indokló sor nélkül hozzászólást törölni!
Egy linkkel hívta fel a beszélgető társad egy étteremre a figyelmet.
Ez reklám.     Maga itt mit reklámoz?
A moderálással kapcsolatos megjegyzéseknek, kérdéseknek pedig pedig itt a helye, ezt is közöltem, látom meg is lelted!

Előzmény: doncike (6569)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6569

Kérdezném maximális tisztelettel a fényességes tekintetű moderátort, hogy ugyan milyen okból törölgeti az Óbuda-Békásmegyer topikban a topikgazda (!!!) senkit nem zavaró, semmilyen szabályba nem ütköző hozzászólását?

Jómagam csak alig 10 éve írogatok abba a topikba (mindössze 1470 hsz-em van ott), de talán ez már elég alap arra, hogy némi magyarázatot kapjak.

Erről van szó:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9024695

(Látom, hogy közben már én is útban lettem ott ...)

seci Creative Commons License 2015.01.11 0 0 6568

Legyszives nezzetek meg http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=835133 Angliaban elo magyarok hozzaszolasait (2 van) es dontsetek.

Lehet, hogy Mo-on ez szalonkepes es vicces, errefele nem, plane, ha hozzateszem, hogy van nehany vegyes-hazassagban elo topiktars is.

-seci

Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.01.10 0 0 6567

A topik neve is mutatja, hogy nem a Régióban van, hanem a politikán. Fáradj át kérlek a polmodikhoz. Köszönöm.

Előzmény: vajaskáposzta (6566)
vajaskáposzta Creative Commons License 2015.01.10 0 0 6566

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133251352&t=9150277

kérem a moderátorokat, teremtsenek rendet! köszönöm!

Veduta_di_Capri Creative Commons License 2015.01.07 0 0 6565

Kedves Modik!

Ez a komment tényleg zavaró, vagy csak én vagyok túlérzékeny?

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133209141&t=9076725

cam aro Creative Commons License 2015.01.06 0 0 6564

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087205

a nagybetus hozzaszolasok par perce. 

Előzmény: Nebáncs!virág (6563)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.01.06 0 0 6563

Kérek egy topiklinket és egy kifogásolt hsz számot. mert ebből csak azt értem hogy valahol valami neked nem tetszik.

Előzmény: cam aro (6562)
cam aro Creative Commons License 2015.01.06 0 0 6562

Modik,. 

osmagyar az angliaban elo magyarokban. 

Koszi. 

Szipolykaa Creative Commons License 2015.01.06 0 0 6561

Nem érdekes a reklámhuszár úr?

Mondjuk a topiknak már úgyis annyi, az igaz...

Előzmény: Szipolykaa (6557)
MTELA Creative Commons License 2015.01.04 0 0 6560

köszi!:-)

Előzmény: helyil akos (6559)
helyil akos Creative Commons License 2015.01.04 0 0 6559

Elnézést a belekotyogásért, de kedves MTELA, szerintem ezt rossz helyen kéred.

A Poltopikoknak ugyanis  külön moderátor topikja van itt. És azt se ártana közölnöd hogy mely topikban vannak ezek a hozzászólások mert így nem lehet megtalálni hogy hol és kiről van szó.

Üdv,

hl

Előzmény: MTELA (6558)
MTELA Creative Commons License 2015.01.04 0 0 6558

Dunakeszi is politizál topik

8556; 8557; 8558

hozzászólás.

most már tényleg örökre kitilthatnátok.

Köszönettel.