Keresés

Részletes keresés

gyuriii Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3436
ha megtanultál torrentelni ez biztos kelleni fog

http://www.demonoid.com/torrents/details/201036/
Előzmény: eraserboi (3426)
eraserboi Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3435
Ha megtennéd, nagyon hálás lennék!
Előzmény: Törölt nick (3432)
eraserboi Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3434
Annyi, hogy nem jött le a teljes fájl anno, csak kábé 80 mega. Uarról a yousendit linkről húzta a haver, neki is. Ha meg nem teljes a zippelt anyag, akkor nem lehet kibontani.
Előzmény: Törölt nick (3433)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3433
Ja, mit értesz a "hibásan tömörített" alatt? :)
Előzmény: eraserboi (3426)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3432

Nékem megvan mp3-ban, de az is 233 mega.

(De gondolom a flac lett mp3-asítva)

Holnap feltolom valahova, ha kell. (Lehet, hogy valami magántárhely lesz, eme esetben emailben küldök linket)

eraserboi Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3431
JAja, nem szabad... nyilván sejthető miért. Bizonyos nyilvánvaló okok miatt nem oszthatok vissza. Virágnyelv rulez. Fuck.
Előzmény: Wannahurt (3430)
Wannahurt Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3430
Ja benéztem, nem nem tudsz, nem lehet torrentezned. Bocsesz.
Előzmény: Wannahurt (3429)
Wannahurt Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3429
Akkor nincs más hátra eraserboi, megtanítunk torrentelni:D
Előzmény: Abellio (3428)
Abellio Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3428
en atnyomtam oggba, de meg ugy is 236m. megoszulnek mire felmenne yousenditre.
Előzmény: Wannahurt (3427)
Wannahurt Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3427
Az valami elég sok megabájt ha jól emlékszem, mert flac file is, de megnézem mit tehetek az érdekedben, esetleg feldobom yousenditre azt is.
Előzmény: eraserboi (3426)
eraserboi Creative Commons License 2005.09.20 0 0 3426

Huh, nem is hallottam még róluk... nagyon ott vagytok gyuriii-val, hogy minden kalóz mp3-ról képben vagytok! Ha van még valami, jöhet! ;)

 

Apropó: a Non Entity úgy tudom, már 99 centért jó minőségben letölthető a ReactNow-tól. A Wannahurt által (asszem) a yousendit-re felpakolt szám ugyanaz, vagy gyengébb minőségű? Ha két különböző dolog, akkor nincs meg valakinek a hivatalosan letölthetővé tett verzió?

 

Jerome meg oké lett. Rez bisztosss lebaszta, hogy mennyi bevétel kiesést okozott, és ijedtében meggyógyult... :)

 

És még valami: nekem csak hibásan tömörített bécsi koncert verzió jutott, mert több okból kifolyólag nem használhatok torrentet... máshonnan elérhető az anyag?

Előzmény: CaliTee (3424)
gyuriii Creative Commons License 2005.09.19 0 0 3425
ja, én is nemrég hallgattam ezeket..
milyen dúrva a gyerek... a monitor rádiójelét "csórja"

"with an 1/8" audio chord go OUT of a full range scanner...not a radio shack scanner as those will be limited...and INTO a recording device....but you have to be standing in the right spot, the scanner is NOT nearly as strong as the actual packs each band members wears, those packs are designed to work with the transmitter (same brand as the packs)."
Előzmény: CaliTee (3424)
CaliTee Creative Commons License 2005.09.19 0 0 3424

De olyan új szám is van, hogy Not So Pretty Anymore. És egy részletet már hallottam is belőle. :D http://www.echoingthesound.org/phpbbx/viewtopic.php?t=13633

De biztos már ti is.

Előzmény: eraserboi (3404)
Dulasanci Creative Commons License 2005.09.19 0 0 3423

Ja, és a válasz ugye május 5-én lett postolva ám.

 

Szal nem tudom,

szopatás+legend, two in one...

Előzmény: eraserboi (3422)
eraserboi Creative Commons License 2005.09.19 0 0 3422
Rendkívüli angolsággal feltett kérdés, az igaz, de tök jogos. Trent válaszát minek tudjam be? Nem beszéli az enyhén szólva nem irodalmi angol nyelvet? Rob Sheridan egy barom? Mindkettő?
Előzmény: Dulasanci (3421)
Dulasanci Creative Commons License 2005.09.19 0 0 3421
Előzmény: eraserboi (3404)
Zombie Creative Commons License 2005.09.17 0 0 3420
Jah, es ez egy Broken movie.
Zombie Creative Commons License 2005.09.17 0 0 3419
http://www.demonoid.com/torrents/details/187368/

This started out as a very good quality VHS copy. It was transferred to MPEG-2 format via a Hauppauge PVR-150. The audio was transferred seperately as 48000 khz audio in wav format. This audio was synched to better quality audio from CD and alternative video sources and noise reduction filters were applied when necessary. Portions of the video content were also replaced with better sources when available. Barring an official release, it's not likely you will see anything much better than this. As mentioned in the torrent name, this is an NTSC format DVD.
CaliTee Creative Commons License 2005.09.17 0 0 3418
Először Josh, most meg Jerome. :(
Előzmény: eraserboi (3417)
eraserboi Creative Commons License 2005.09.17 0 0 3417
Trent mai bejelentése a nin.com-on: "We had to cancel the show tonight. Have to cancel tomorrow as well. Feeling kind of numb right now. Jerome is spending the night in the hospital with chest pains and an irregular heartbeat. Uncertainty abounds." Remélem Jerome-mal semmi komoly bibi nincs.
Alexrose72 Creative Commons License 2005.09.16 0 0 3416

OFF

 

KMFDM koncert A38-n.

eraserboi Creative Commons License 2005.09.16 0 0 3415

Szerintem Rez véleményével ellentétben nagyon is cool remixlemezeket csinálni, és mivel ő egy kisérletező kedvű kreatív zenész, kizártnak tartom, hogy ezt őszintén mondta volna. Financiális okokat gyanítok a háttérben, már csak azért is, mert a FDTS-sel ellentétben a Things Falling Apart akkora bukta volt, mint egy ház, pedig jó része nagyon kreatív, böcsületes meló volt, nagyon lehetett szeretni. Igaz, tíz év múlva kicsit túlhaladott lesz - bár a steril hangulat akkor is át fog jönni.

 

Ellenben Further Down The Spiral lemez, meg a Closer maxi olyan hihetetlen dolgokat tartalmazott, ami a mai napig überelhetetlen, véleményem szerint megelőzte a korát, ma is frissnek hat... a hideg ki bír rázni tőle, olyan jó. Szóval amit Reznor, a Coil (RIP Jhonn), Charlie Clouser (sz FTDS európai digipak kiadására) meg Jack Dangers (Closer maxi) csinálgattak anno, azok mind-mind hibátlan darabok (és a Foetus féle holmik sem gázok).

 

Ehhez képest valóban harmat mondjuk a TDTWWA Porter Ricks féle tuctuca (úgy egyáltalán, ki a fasz az a Porter Ricks?!), de még a Danny Lohner féle Complications Of The Flesh is bénának hat (pedig az jó).

 

NA és a lényeg: a fentiek mind-mind ütik verik azt a szintet, amit Rez most pályázott meg a dancesített-housesított szarokkal, amit James Murphy, meg Photek sufni tuningolt össze, mert azok szakadt buher melók (kivéve Ruff mix). Ötlettelen (de masszívan), felesleges, szerencsére az EL-P féle átgondolások valóban nagyon élvezetesek, és Richard X is hallgatható house-t (bár nem túl jó) vakart össze.

 

 

Antikommerciális, kreatív kisérleti ipari elektronikára és tánczenére vágyom!

Előzmény: __mandel__ (3411)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.16 0 0 3414
Hmm, addig VH1 ment (volt ott QOTSA pl), csak amikor meghallottam a Coldplay nevű csodát (bocs, de én rühellem), muszáj volt eltennem. És pont a Closer ment :)
Előzmény: Abellio (3413)
Abellio Creative Commons License 2005.09.16 0 0 3413
es volt tool is, most meg fnm.
a vegere egesz jo lett a musor.
Előzmény: Törölt nick (3412)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.16 0 0 3412

Hmm, Closer az MTV-n

 

"Áj vana ________ jú lájk ön enimöl"

__mandel__ Creative Commons License 2005.09.15 0 0 3411

én aszondom hogy nem lesz remix album a vittatitából. Rez megmondta hogy manapság már nem cool remixalbumokat csinálni és milyen igaza volt:)

 

sztem alapvetően gyengék voltak már a fragile remixei is, én a further down the spiral korszakát szerettem, ahol újraíródtak a számok és kaptál egy olyat aminek semmi köze az eredetihez de önmagában is megállja a helyét. pl closerből lett closer to god, piggyből meg nothing can stop me now. a TDS eraról az utolsó bőrt is lehúzta Trent de meg is tehette, olyan jó volt az "alapanyag". 

 

és ezért kapni fogok lehet, de nekem valahol ezért jött be az DFA által készített prüntyi-prüntyi the hand that feeds remix. semmi köze nem volt az eredetihez.

 

amúgy a with teeth-hez ilyen tucctuccosított remixek vannak amik a rockdiszkók számára íródtak vagy nem is tudom. reznor azt hiszi h a rajongói elbutultak pár év alatt? én igenis szeretem a széttorzított kísérleti elektronikával megtámogatott darabokra szedett remixeket:)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 3410
:DDD
Előzmény: eraserboi (3408)
Abellio Creative Commons License 2005.09.15 0 0 3409
tul draga az import. egyszerubb es olcsobb kiszervezni a munkat.
probalkoztak egy malaj kisfiuval, de aaron kisajatitotta es nem hajlando megvalni tole.
Előzmény: eraserboi (3408)
eraserboi Creative Commons License 2005.09.15 0 0 3408

Indiai munkások? Neeeeem, tízéves maláj kislányok bőröndben az USÁ-ba csempészve... :)

 

Egyébként már alig várom a 24 lemezes WT Boxot...

 

Apropó, szerintetek a kifejezett tagadás ellenére lesz remix a WT-ből? Merthogy eddig mindig vót, he. Vává, mi lesz a címe, ha már kapcsolódik? A szokásos alapján Without Teeth, Toothless, vagy False Teeth (műfogsor) kell, hogy legyen! ;) Remélem, Elton John már készíti az exkluzív mixeket szorgalmasan! höhö.

Előzmény: Abellio (3407)
Abellio Creative Commons License 2005.09.15 0 0 3407
nem hiszem. akkor kiadnak ujra, bovitett valtozatban a cover artot. +5 dolcsiert trent sajatkezu(napersze, valojaban alulfizetett indiai munkasok altal hamisitott) szignojaval.

most baratkozom az 'uj' prick albummal. erdekes. egyelore az elso jobban tetszik.
Előzmény: Wannahurt (3406)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!