Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Zombiee Creative Commons License 2005.01.19 0 0 48
De azért látogatni fogsz minket? Nem zavar majd az automata váltó?
Előzmény: explosion (47)
explosion Creative Commons License 2005.01.19 0 0 47

 

Hát ez így néz ki belülröl! szerintem varázslatos!

 

Nos ktaláltam a vas árát és így, hogy az elején vagy egy kis bibi 1.400.000 ft-ra tettem igaz ez már a vége tehát ez már nem alkuképes!

 

Amitöl talán egy kicsit más mint a többi ( föleg amit hírdetnek) az az állapota és a nem utolsó dolog a KLÍMA! A sötétítést ( 5 év garival) és a motoros chryslerülléseket már csak megemlítem.

 

Nos ha vkinek felkeltette az érdeklödését írjatok esetleg hívjatok!

 

Üdv Joe:

 

06703687025

 

Még valami. Fura de én még ennyire off-road-os terepen nemnagyon használtam a kecskét. Engem a mérete és a kocsi alakja vonzott. Off-ra lehet, hogy veszek egy suzuki samurai-t csapatni! :-)))    ( sajnálnám az isut!! )

Előzmény: Milan_ (45)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.18 0 0 46
Én pedig Ferenszállásra megyek valamikor, az is arrafelé van. Ott is elég ragadós öntéstalajok vannak, lehet benne dagonyázni.
Előzmény: Milan_ (45)
Milan_ Creative Commons License 2005.01.18 0 0 45
Zombiee:
ismerős a kép :-), csak nekem töbnyire rét van az út mellett, kevesebb fával - egyébként a Dél-Alföldön, Szegedtől nem messze van a tanya

a belsőről nincs fényképem, de majd csinálok, és rakok fel - semmi különös, annyi a változás a szériához képest, hogy levágtam vagy 10cm-t a váltókarból, de még így is hosszú :-)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.18 0 0 44

és a kép:

Zombiee Creative Commons License 2005.01.18 0 0 43
Ez az én trooperm, és így szoktam elakadni. Eddig még mindig kihúztak, traktorral vagy Tatával.
Zombiee Creative Commons License 2005.01.18 0 0 42
A belsejéről nincs képed?
Előzmény: explosion (36)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.18 0 0 41
Ja, az enyém is eszi a vizet, de még nem néztem, h elfolyik-e, bár az enyémben szívódízel Daewoo(Ssangyong) motor van. Majd a szerelő átnézi, amikor a laprugós dolgot intézem.
Előzmény: Milan_ (39)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.18 0 0 40
Lovak? Szeretem őket, csak sajnos nem lenne időm rájuk. A szürkemarhákkal nem kell foglalkozni, csak jó nagy terület és kerítés kell nekik, és persze egy rakás kaja. Na, én a közeljövőben beszerzek egy pár szürkemarhát. Merre vannak a lovak? Az én birtokom a Tisza-tó partján található.
Milan_ Creative Commons License 2005.01.17 0 0 39
explosion:
egyszer, valamikor a jövőben, amikor lesz pénzem "traktorbiztosra" megcsináltatni a 700m földutat, én is veszek egy hasonlót, bár valahogy nekem a rövid verziók minden terepjáróban jobban tetszenek. :-)
Korrektnek tűnik a vas, és így elnézegetve tényleg csak az lenne a bajom vele, hogy még minyima sárba sem hajtanék be vele... :-)))

Zombiee:
van egy tanyám, ahol a lovaim éhen pusztulnának, ha nem autóznék ki rendszeresen zaboltatni őket :-)

ma egy elszomorító dolgot vettem észre a gépen (ami akár húzós hiba is lehet): eszi a vizet
sajnos kapott az elmúlt hónapokban rendesen, volt, hogy félkettőben üvegig pörgetve bírtam csak kimenni/bejönni, miközben a hátsó diffi a hasát húzta
szóval nagy fohászkodások közepette tekertem le a hűtősapkát, de nem láttam bugyborékolást, szóval nem hengerfej (ugye?!? hogy lehet ezt még kiszűrni másképp?)
aztán jobban megnézve, a gyújtáselosztó alatt láttam, hogy vizesedés van -> van ott gumicső is, de a nagy szutyokban nem láttam, hogy abból jön, vagy afölött valahonnan
holnap első dolgom lesz a szerelővel megnézetni
Zombiee Creative Commons License 2005.01.17 0 0 38
Te miért jársz rendszeresen traktorvájta földutakon?
Előzmény: Milan_ (35)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.17 0 0 37
Mennyi? 4,5 m körül van? Elég jónak tűnnek ezek. Nem zavar az automata?
Előzmény: explosion (36)
explosion Creative Commons License 2005.01.17 0 0 36

Hali Milan!

 

Nos hát ha minden igaz akkor sikerült leelölegeznem a gyönyörüséget! ma voltam megnézni kipróbálni és....hmmmm...Szóval nem jutottam szóhoz amikor megláttam.

Szerintetek?

 

Na haminden igaz akkor talán egyszer ( még a 7-en) remélem büszkélkedhetek vele.

Túlságosan egyben van a vas de ez csak jó. 3.0 td automata, full.....

 

Úgyhogy mostmár a trooperem minden bizonnyal eladó lett! Ami tudni lehet róla:

2.8 td

1988-as de a kasznit teljesen felújították

szép a fényezése bár sajnos megkoccoltam egy kamiont és a bozótrács kicsit kikezdte a sárvédöt és a motorháztetöt ( kb 50-70 pénz a jav), de nem javítattam meg nehogy azt mondják, hogy rommá volt törve. :-)

Tettem bele gyári klímát, chrysler motoros üléseket. Utcaib változatra lett hangolva a futómü, és ami nem elhanyagolható nekem 7,5- 9,5 litert csócsál. Igaz minden olajcserénél surlódáscsökkentö adalék...stb. ( kb 10-15 % a fogyasztásból).

 

Na szóval ennyi. Szerintem lassan feldobom a netre is. Ára kb: 1,4 - 1,55 de majd kiderül pontosabban.

 

Joe

Előzmény: Milan_ (35)
Milan_ Creative Commons License 2005.01.15 0 0 35
Hahó! LC-t én is szívesen vennék, de arra, hogy üssem állandóan, túl húzós az ára... :-( Nekem is van egy Trooper-em, és bár bírhatna jobb terepjáró képességekkel, meg ehetne egy kicsit kevesebbet, mégis meg vagyok vele elégedve. :-) Egyébként 1990-es, 2.6B, rövid, hátul gyári limited slip diffi (magyarosan: sperr), centrálzár (nyitja a hátsó ajtót is!), riasztó, BFG AT gumikon. Itt egy kép róla: http://sgsub.uw.hu/isuzu/isuzu_trooper_001.jpg (A műszaki miatt le kellett vennem a gallytörőt, és még nem volt időm visszarakni.) Volt régebben TD Pajero-m, és bár annak néhány centivel nagyobb volt a hasmagassága, nem volt jobb terepen, aszfalton meg kifejezetten rosszabb volt. Abban 30 km után már rosszul voltam, úgy pattogott, meg rázott, és olyan hangos volt. Literben az sem evett kevesebbet, mint a Trooper (12 l/100km), és most, hogy majdnem ugyanannyiba kerül a gázolaj, mint a benzin, szinte semmivel nem lenne olcsóbb fenntartani. Az egyetlen előnye a Superselect 4WD volt - nagy királyság volt, hogy nem kellett full stop ahhoz, hogy 4wd-t kapcsoljak. Meg azért az aszfalton is használható 4wd is hiányzik néha a viszkokuplunggal... De akkoris jobban szeretem a Trooper-t! :-))) Egyébként rendszeresen használom relatíve kemény terepen, napi 2-3 km olyan földutakon, amibe a traktorok 30-40 cm-es bakhátakat vájtak. Volt már, hogy elakadtam (ástam néhány órát :-) ), de olyan a terep, hogy egy Hilux-os azt mondta, ő nem jönne be rajta egyedül. Szóval szerintem eléggé durva az az összehasonlítás odaát az Off-Road topic-ban, amiben a Vitara-val vetik össze. Oké, nem egy Patrol, vagy LC, de nem sokkal utánuk következik. Milan
explosion Creative Commons License 2005.01.15 0 0 34

Hali.

 

Mennyibe kerülne még nemtom mert épp ott tartok, hogy lehet, hogy eladom az Isu-t mert a Chryslert is remélhetöleg elviszik ill beszámítják és találtam olyan 4x4-est ami már régóta az álmaim netovábbja. :-))

 

Toyota Landcruiser 3. tdi

 

:-))))

Előzmény: Zombiee (31)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.14 0 0 33

most olvasom, h miket írtam. Szóval a javítandó szavak: márűst=mást, Budakokin=Budafokin, eleján=elején,

 

Úgy látszik kicsi a billentyűzet az ujjaimnak.

Előzmény: Zombiee (31)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.14 0 0 32
Verset=Verest
Előzmény: Zombiee (31)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.14 0 0 31
Akkor a Verset már ajánlották nekem. Viszont az off road topicban azt mondták, h az egy rugógyilkos, és valaki márűst ajánlottak a Budakokin. Arról nem hallottál? Pont ma kérték kölcsön a kocsit jan 29-30-ra, így csak február eleján tudom elvinni a laprugókat. telcsiszám csere ok. Lehet, h benevezek én is a szélesítésekre, mennyibe kerülne?
Előzmény: explosion (30)
explosion Creative Commons License 2005.01.14 0 0 30

Szerinted akkor énmint mondtam a Chrysler után???? :-))))))

 

Veres Rugó-t a Fáy és a Reiter sarkán találod. Ha konkrétan érdekel akkor emilen cserélünk telcsiszámot és hivatkozhatsz rám. A szélesítések rajta voltak, de szerintem nem egy nagy dolog legyártani. Lehet, hogy készítünk belöle még mert egy másik cimbimnek is kellene.

Előzmény: Zombiee (29)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 29
Nekem az utcai kocsim egy Leon, de ha lent vidéken az isut használom. Hát, mit mondjak, mikor visszaülök a seatba, akkor olyan mintha beleülnék több, mint egy tonna vajba. Nem mintha a seat annyira kényelmes lenne a mai szgk-k között, de azért ég és föld.
Előzmény: explosion (23)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 28
És honnan vannak a sárvédő szélesítéseid?
Előzmény: explosion (26)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 27
És hol találom Veres bácsit?
Előzmény: explosion (26)
explosion Creative Commons License 2005.01.13 0 0 26

AZ ML-t hagyd ki mert szar!! :-))))

Az emelést meg nyugodtan a Veres rugósra bízhatod. Az enyémet is ö csinálta.

Az eleje torziós így azon csak tekerned kell! :-)

Előzmény: Zombiee (24)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 25
Majnem=Majdnem
Előzmény: Zombiee (24)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 24
Majnem elcseréltem egy 4runnerre, némi mellékessel,de nem jött össze. Nem is bánom. De meg szeretném MLtetni. Hogyan csináljam szerintetek?
Előzmény: explosion (23)
explosion Creative Commons License 2005.01.13 0 0 23

Üdv!

 

Kicsit kiestem a topicból de vagyok! :-)

Na azért már vagy 3-an írogattunk ide is. :-)  ( nem ez lesz a top topic wazze ) :-))))))))

 

Szép az a vas amit belinkeltetek. A müszerfal szerintem lehet Isué de az nem európai, vagy lehet, hogy Monterey. Tévedek?

 

Zombiee: a vasat ütheted mert bírja. Én nem használom csak ritkán terepen mert átalakítattam a gátlókat, hogy komfortosabb legyen és így már nem annyira szereti azért küldöm néha. Ne tudd meg milyen volt egy Chrysler után átülni bele!! :-(((((

Zombiee Creative Commons License 2005.01.12 0 0 22
Bár egy Isuzunak sincs ilyen műszerfala.....szerintem.
Zombiee Creative Commons License 2005.01.12 0 0 21
A messzi-messzi Újvilágban? Isuzu trooper? Milyen motorral?
Előzmény: GI Joey (20)
GI Joey Creative Commons License 2005.01.12 0 0 20
Hello ez nem igazan
Előzmény: Zombiee (19)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.12 0 0 19
Ha jól sejtem, ez nem Hungária, ugye?
Előzmény: GI Joey (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!