Keresés

Részletes keresés

Klára Horváth Creative Commons License 2013.03.23 0 0 20938

Kedves Emily!

Milyen jellegű zenét szeretnél az esküvődre? Engedd meg, hogy figyelmedbe ajánljam duómat (www.sugarband.hu), repertoárunkban megtalálhatóak a könnyű jazz melódiák gyöngyszemei, napjaink magyar- és nemzetközi slágerei, korábbi évek örökzöld dallamai, operettrészletei valamint az újra divatban lévő társastánc különböző stílusú táncdalai. Oldalunkon demo anyagot és videót is találsz. Amennyiben tetszik stílusunk, vedd fel velünk a kapcsolatot a 06/20 3937744-es tel.számon. Üdvözlettel, Klára!

Előzmény: Magók Emily (20908)
Gyuricza Balázs Creative Commons License 2013.03.23 0 0 20937

Snapsz Zenekar!

 

Fö tevékenységi körünk a lakodalmak, és bálok társaságának megtáncoltatása,
de szívesen megyünk bárhová ahol tánczenére van igény.
Ha felkeltettük érdeklődésed, keress minket, szívesen állunk rendelkezésedre.www.snapsz.atw.hu

Üdvözlettel:

Szegner Zoltán és Gyuricza Balázs

culi Creative Commons License 2013.03.23 0 0 20936

    Esküvői fotók baráti áron: www.bodai.hu

Álmaimruhája Creative Commons License 2013.03.22 0 0 20935

          

Álmaimruhája Creative Commons License 2013.03.22 0 0 20934

Álmaimruhája Webáruház.

 

Már 29.900.- ért készítünk új esküvői ruhákat. ( eladási ár)

Nézzétek meg a kínálatot.

www.almaimruhaja.hu

 

LeszLee Creative Commons License 2013.03.21 0 0 20933

Sziasztok!

Egyedülálló esküvői fotózás és menyasszonyi ruha csomagok!!!

 

http://www.golden-rose.hu/egyedulallo-eskuvoi-fotozas-es-menyasszonyi-ruha-csomagjaink/

 

 

culi Creative Commons License 2013.03.20 0 0 20932

ESKÜVŐI FOTÓZÁS BARÁTI ÁRON: www. bodai.hu

Szissza Creative Commons License 2013.03.20 0 0 20930

Sziasztok!

 

Van valakinek tapasztalata az eskuvoszinhely.hu rendezvényszervezővel kapcsolatban? Szeptemberi esküvőt szervezünk, az eddigi tárgyalások alapján szimpatikusak, de nagy szükségem lenne a véleményetekre!!! Előre is köszönöm a segítségeteket!!

Csárdás Étterem Creative Commons License 2013.03.19 0 0 20929

Kedves Eleonóra!

 

Nem tudom, hogy találtatok-e már helyszínt. Olvastam, hogy vízpartot szeretnél.

Tudom Neked ajánlani Siófokot.

Magyaros Csárda, 150 m-re a Balatontól, nagyon szép hely. Segítenénk a kedvező szálláskeresésben is.

Ha érdekelne a helyszín, kérlek küldj egy emailt az elérhetőségeddel, és bővebb tájékoztatást tudok adni Neked.

 

Várom válaszodat!

 

Üdvözlettel: Farkas Dóra rendezvényszervező

dora.farkas87@gmail.com

Előzmény: Eleonóra02 (20885)
Csárdás Étterem Creative Commons License 2013.03.19 0 0 20928

 

ESKÜVŐ A BALATONON?

IGEN!

SIÓFÓKON A

CSÁRDÁS ÉTTEREMBEN!

 

Esküvők teljeskörő szervezése és lebonyolítása a siófoki CSÁRDÁS ÉTTEREMBEN!

200 férőhellyel rendelkező éttermünkben, csodálatos helyen, csupán 200 m-re a Balatontól vállaljuk esküvők, családi-és baráti rendezvények, céges bulik szervezését és lebonyolítását.

Fantasztikus ételek elérhető áron, igazi, magyaros környezetben.

Kérje személyre szabott árajánlatunkat és bemutatkozó anyagunkat.

 

Farkas Dóra  Rendezvényszervező

dora.farkas87@gmail.com

 

Bogor520d Creative Commons License 2013.03.19 0 0 20927

LÉBER BARBARA ajándékutalvány

 

Eladó 500.000.- értékű, korlátlan ideig felhasználható ajándék utalvány – budapesti Léber Barbara Prémium szalonba, mely diplomatákat, üzletasszonyokat, sztárokat, modelleket és előadóművészeket is öltöztet.

Ha egyedi tervezésű alkalmi vagy esküvői ruhára vágysz, itt a legmagasabb minőségű francia, olasz, angol, portugál selymek, csipkék, taftok felhasználásával készítethetsz magadnak ruhát, és biztos lehetsz abban, hogy ruháddal –vagy annak hasonmásával - nem fogsz szembetalálkozni valaki máson. Az Haute Couture szellemiségben tervezett ruhák mind egyedi és megismételhetetlen darabok. 

 

Email címem publikus !

Asherine08 Creative Commons License 2013.03.19 0 0 20926

Esküvőfotózás, ami megéri az árát!

   http://tamiphotography.jimdo.com/

  

Csárdás Étterem Creative Commons License 2013.03.18 0 0 20925

 

ESKÜVŐ A BALATONON?

IGEN!

SIÓFÓKON A

CSÁRDÁS ÉTTEREMBEN!

 

Esküvők teljeskörő szervezése és lebonyolítása a siófoki CSÁRDÁS ÉTTEREMBEN!

200 férőhejjel rendelkező éttermünkben, csodálatos helyen, csupán 200 m-re a Balatontól vállaljuk esküvők, családi-és baráti rendezvények, céges bulik szervezését és lebonyolítását.

Fantasztikus ételek elérhető áron, igazi, magyaros környezetben.

Kérje személyre szabott árajánlatunkat és bemutatkozó anyagunkat.

 

Üdvözlettel: Csárdás Étterem

 

dora.farkas87@gmail.com

Csárdás Étterem Creative Commons License 2013.03.18 0 0 20924

Kedves Irma!

 

Szeretném figyelmedbe ajánlani a Csárdás Éttermet, mely Siófokon található, a Balatontól mintegy 200 m-re.

Az étterem 200 férőhellyel és kerthelyiséggel rendelkezik.

Nem csak a vacsorában, de a teljes szervezésben is rendelkezésre állunk a legkisebb részletekig.

Személyre szabott árajánlatunkért és bemutatkozó anyagunkért keress bátran.

 

Üdvözlettel: Farkas Dóra

dora.farkas87@gmail.com

 

Előzmény: Szita Irma (20923)
Szita Irma Creative Commons License 2013.03.18 0 0 20923

sziasztok! írjatok nekem jó esküvőszervező céget!

 

köszi

Zene Pont Mindenkinek Creative Commons License 2013.03.17 0 0 20922

Kedves leendő házastársak.

 

Húsvéti akciónk keretében szeretnénk 10%-al kedvezőbben kínálni szolgáltatásainkat.

Esküvői Dj és ceremónia hangosítással foglalkozunk. 

Lemezlovasunk nem más, mint a volt E-Klub kistermének egyik rezidens DJ-je, Tanár úr.
Zenei repertoárunkban a 60-70-es évektől napjainkig szinte minden zene megtalálható. Lakodalmas zenét csak a menyasszony tánc idejére tudunk biztosítani, mert ilyen zenéből nem tartunk sokat. Továbbá a mai idők elektronikus és disco zenéivel sem tudunk szolgálni. Leginkább a Retro, Rock'n'Roll, Pop, Funky, magyar és nemzetközi slágerek zenéivel vannak tele a kofferjeink.

 

További információért látogassatok el weboldalunkra: www.zpm.hu

Itt azonnal kérhettek tőlünk árajánlatot egy rövid űrlap kitöltésével.

 

Üdvözlettel,

ZPM.HU csapata

 

LeszLee Creative Commons License 2013.03.17 0 0 20921

Szia.

Ha még nem találtál ruhát vagy fotóst akkor ajánlanám a következő Esküvői fotózás és menyasszonyi ruha csomagokat: 


http://www.golden-rose.hu/egyedulallo-eskuvoi-fotozas-es-menyasszonyi-ruha-csomagjaink/

 

Természetesen a 'csak ruha' vagy 'csak fotós' kellene úgyszintén megoldható.

További szép estét.

Előzmény: Lassú Lili (20915)
pillerti Creative Commons License 2013.03.15 0 0 20920

Sziasztok!

 

Azért írok, mert van egy Daalarna 38-as lapos talpú menyasszonyi cipő. Teljesen új. Szeretném eladni. Feltettem Tesz-veszre és 1 Ft-ról indul az aukció. 

Akit érdekelenek részletek írjon privit és küldöm a linekt ahol fotók is vannak. 

 

 

Szép napot és jó készülődést.

 

 

pdiana Creative Commons License 2013.03.05 0 0 20919

Kedves Lili ! Én hazabeszélek, mivel menyasszonyi ruhákat tervezek és készítünk- úgyhogy elfogult vagyok. Szerintem van egy harmadik megoldás is: varratsz, hazaviszed  és utána eladod. Így olyan ruhád lesz, amilyet megálmodtál magadnak, sokkal olcsóbban jössz ki, mintha szalonban varratnád, vagy bérelnéd, és később ráadásul ez vissza is térül.

DE! Ha bizonytalan vagy magadban, vagy akkor inkább kölcsönözz, mert az sokkal egyszerűbb ;)

Előzmény: Lassú Lili (20915)
gincso20 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 20918

Kedves Menyasszonyok!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, a cégünk új akciójára, ami a többes megrendelési kedvezmény.
Cégünk esküvői dekorációval, és esküvői fotózással, csokoládé és ital szökőkutak bérbeadásával, valamint menyasszonyi és esküvői ruhák bérbeadásával foglalkozik.
Az akciónk lényege pedig a következő lenne:
Amennyiben a dekorációs szolgáltatásunk mellé, bármelyik szolgáltatásunkat még igénybe veszed úgy egy 3.-at ajándékba választhatsz mellé a fent felsoroltak közül. ( Az ajándék szolgáltatás a fennmaradók közül bármelyik lehet szabadon választható) valamint a kiszállítási költséget teljes egészében elengedjük.
Ha még nem kötelezted el magad dekoros, vagy fotós esküvői ruha vagy csokiszökőkút ügyben akkor érdemes kihasználni a lehetőséget.
A tájékoztatás nem teljes körű, további információkat, illetve referencia fotókat emailon tudom küldeni, ha érdekel a lehetőség írj és küldöm az információkat képeket.
Az akció csak 2012. 03. 31-ig megkötött szerződésekre érvényes. Érdeklődni: kreativ.e.dekor@gmail.com vagy a 0630/816-02-94

Referenciáink:

www.hortenziaeskuvoiruha.gportal.hu Menyasszonyi és alkalmi ruhák

www.shokofantasy.gportal.hu Csokoládé és ital szökőkutak bérbeadása

www.fotoexclusive.gportal.hu Esküvői fotózás

www.kreativdekor.gportal.hu Esküvői dekoráció készítés, székszoknyák és eszközök bérbeadása

www.gondtalaneskuvo.hu Összefoglaló oldalunk.


gincso20 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 20917

Szia!

 

Mikor lesz az esküvőd amire fotóst keresel én tudok jó áron dolgozó ügyes és minőségi képeket készítő fotóst ajánlani de jó lenne tudni mikorra szeretnéd mert ő már több hétvégére foglalt a nyáron.

Őt itt találod meg:

www.fotoexclusive.gportal.hu 3 csomagja van jó áron mindhárom és van sok fotó a wboldalán a munkáiból.

remélem tudtam segíteni.

Előzmény: Lassú Lili (20914)
Eleonóra02 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 20916

Szia!

 

Köszönöm a tanácsod, de már múlt héten véglegesre lefixáltuk, a Regattában lesz az esküvőnk, augusztus 3 hetében :)

Többen ajánlottátok, reméljük jó lesz. Meg nem nagyon van már idő válogatni :)

Meg már kezdek így is néha idegebeteg lenni, én már nem variálok :D

Előzmény: DJ.Bánhidai-Esküv (20913)
Lassú Lili Creative Commons License 2013.03.05 0 0 20915

szerintetek az esküvői ruhát érdemes megvarratatni és később a ruhaszalonnak ott hagyni vagy a bérelt a jó. kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsoltaban

Lassú Lili Creative Commons License 2013.03.05 0 0 20914

Olcsó (nem a legocskább!) és rendes fényképészt tud valaki ajánlani? kérem írjon priviben. köszi

DJ.Bánhidai-Esküv Creative Commons License 2013.03.03 0 0 20913
Szia Eleonóra!
A Regatta Hotelt nagyon ajánlom!!!!!!!!
Többször is dolgoztam már ott.
Az üzletvezető esküvőjén is én voltam a DJ!
Több ajánlott helyszínt a weboldalam referencia rovatában találsz.
Üdv.: Bánhidai Attila-Esküvői DJ.
Előzmény: Eleonóra02 (20903)
DJ.Bánhidai-Esküv Creative Commons License 2013.03.03 0 0 20912
Esküvőre DJ!
Esküvői DJ. szolgáltatás a 60-as évektől napjainkig, több stílusban, a megrendelő igénye szerint, az ország egész területén!
Elérhetőség:
DJ.Bánhidai
Weboldal: www.djbanhidai.hu
Telefon: 06209853-172
H_Judit_ Creative Commons License 2013.03.02 0 0 20911

Mi a párommal most nyáron tervezzük az esküvőt. Mivel nagy a baráti körünk és nem vagyunk a hagyományos lakodalom hívei, ezért úgy döntöttünk a családdal elmegyünk ebédelni, majd utána a barátokkal, rokonokkal szervezünk egy külön bulit. Elég sok helyszínt megnéztünk már, és eddig a LaVida Rendezvényház a legszimpatikusabb.
http://www.lavidarendezveny.hu/home/privat-rendezveny/eskuvoi-buli/

Helyszín téren nektek milyen tapasztalataitok vannak?

képfaragó Creative Commons License 2013.03.02 0 0 20910

Esküvői fotózást ajánlok pároknak: www.fenykepes.hu

Harminc-4088109

yyyzzz Creative Commons License 2013.03.01 0 0 20909

Sajnos en is nyarra keresek, tudnal esetleg ajanlani valakit szakmai berkekbol, szep romantikus kepeket szeretnenk, h el se higgyek h mi vagyunk rajta :D

koszi

Előzmény: ub1321 (20905)
Magók Emily Creative Commons License 2013.02.26 0 0 20908

zenekar esküvőre? szerintetek kik a legjobbak nem igazán szeretném ha mulatós lenne az esküvőm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!