Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 146

A fene enné meg az egészet. Úgy hittem más is látja, nem csak én. :(

 

Alarmpeti próbálkozott ilyennel az albertirsai képek ürügyén, nekem meg nagyom megtetszett. Tudod, mindig is szerettem volna valamiféle slideshow-ba rendezni a képsorozatokat a körülményesen elkészíthető és nehezen áttekinthető ömlesztett módszer helyett ...

 

le vagyok hervadva .... :(((

Előzmény: rugaferenc (144)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 145
Teljesen szelíd! Idomított keverék. A GSA és a BX nemes faj háziasításából született. :D
Nincsen olyan nagy baja, csak elmezavaromat szeretném ily' módon levezetni. :D Persze a BX lámpik jobb állapotúak.
Üdv!
Feri
Előzmény: GSdriver (143)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 144
öööööö, az oké, h. slideshow, de mi ez? Flash? Nekem nem megy. A here felirat egy pillanatra alá van húzva, majd nem. Inaktív lesz. Telepítettem flash-t hátha, de nem kelt életkre. A Microsoft honlapja pedig annyira feidegesített, h. leírtam ezt :D
Előzmény: GSdriver (142)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 143

brrr, .... jobb mint egy házőrző kutya. Nagyon félelmetes. Nem másznék be este a kerítéseteken, ha ilyenek mászkálnak az udvarotokon ... :)

 

Mi történt a régi lámpáiddal? Miért kell őket kidobni? A múltkori képek alapján nem tűntek nagyon rossz állapotúnak ...

Előzmény: rugaferenc (139)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 142
él az ftp, majd később lehet, hogy átnevezem, ha szélesebb körben is használni fogjuk. de amíg csak 3-an vagyunk a klub, addig marad a mostani neve.
Előzmény: rugaferenc (141)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 141
Hehh, ez jó! :D
Remek ötlet a dátum meghagyása, mint link!
Mehet még az FTP-re? Készült azóta 1-2.
Üdv!
Feri
Előzmény: GSdriver (140)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 140

Bővült a honlap:

 

"Egy felújítás képei" című sorozattal.

alcím:

Ruga Feri harca az idő vasfogával egy GSA Pallas lelkéért.

 

http://www.citroen-gs.hu

Előzmény: rugaferenc (139)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 139
Hali!
Remélem beteszi az elrettentő képeket. Csak be van illesztve, elképzelés gyanánt megfelel.
Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (137)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 138

Én a Retromobil kiállításon vettem Párizsban februárban. De a Norev honlapján is ott van: Citroën GS bleu Platine (ref:158210 - scl:1/43e). A magyarországi képviselő ha hinni lehet a honlapnak, akkor az Impressio kft. (Dózsa Tamás ügyvez.) tel: 06-1-439-1472, e-mail: impressio@axelero.hu

 

http://www.norev.com/norev_v2/index-en.php?P=catalogue_marques-en&numa=15+181

 

 

Előzmény: Aquabat (137)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.24 0 0 137
Akkor itt senki sem makulátlan. :)) Nekem is van egy pár << fémautóm. 1:18-as 2CV, Xsara WRC ez utóbbit a barátaimtól kaptam születésnapomra. :) Meg Matchbox méretű CX, Acadine, Dyane. Jujj... Viszont van 60db Hotwheels kisautóm. :) Feri! Ne add föl valahonnan csak szerzel szömeket. De a tieiddel mi van? Nem lehetnek olyan szar állapotban, hogy ne lehetne fölujítani. Vagy igen? GSdriver honnan a kis GS? Láttam Ebayen 1:18-as méretben is. Szép darabja lenne a vitrinnek.
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 136
Természetesen meghagyom a visszaépítési lehetőséget! Nem akarom szétgányolni.

Rajtam már a gyónás sem segít. Találtam egy felhúzható Trabant modellt. De!!!!! Van egy DS21 kabrióm, találták egy homokozóban. :)
Előzmény: GSdriver (135)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 135

Ugyanmá! Nem létezik, hogy nincs sehol egy használható, megmenthető GSA lámpa! Ha most mindenképp szükséges, hát adaptáld a BX-ét, de hagyd meg a lehetőséget a visszaépítésre.

 

gyónás:

 

Óh jaj, én is gyarló ember vagyok. Én meg a fiamnak vettem egy Bburago által gyártott Ferrari modellt. Mentségemre szóljon, hogy nem sokkal később megvettem (igaz elsősorban magamnak) a Norev frissen piacra dobott 1:43 GS modelljét is.

Előzmény: rugaferenc (134)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.23 0 0 134
Elszánt vagyok! :))) BX vs GSA.

Apró:
Kis Ferrarimat elcserélném hasonló jó állapotú GSA lámpára :D
Előzmény: Aquabat (133)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.23 0 0 133
Neeem! A lámpa módosításod az csak vargányolás. :)) A kis Ferraridra gondoltam. BMvé? Annyi van szegeden, hogy nem férünk!
Előzmény: rugaferenc (132)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.23 0 0 132
Bűn? Akkor lenne bűn, ha BM(köhömm) lenne az a lámpa. :D
Előzmény: Aquabat (131)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.23 0 0 131
Feri jesszusom!! Ez elképesztő! Nehéz lehet ilyen bűnnel élni, de én feloldozlak ha Te is megbocsáljtasz Citroenes felebarátodnak. :) Kűggyed a képet mert mostmár érdekel, hogy hogy nézhet ki. :)
Előzmény: rugaferenc (129)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.23 0 0 130
Belepróbáltam a BX lámpákat, ha összejön, akkor holnap lesz kép. Nem kellene sokat variálni a bentléttel. Megoldható némi buher után :) Csak a műszaki.....félek tőle, h. belekötnének. :(
üdv!
feri
Előzmény: Aquabat (125)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.22 0 0 129
JESSZZUSOM! Azt hittem eddig csak nekem vannak titkaim. De most én is bevallok mindentű! Egy Ferrari Testarossa karosszériás matchboxom van! BOCSÁSSATOK MEG!!!!! :D
Előzmény: Aquabat (128)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.22 0 0 128
Vallomással tartozom! Vétkeztem! Gyónni szeretnék! Van egy szörnyű titkom, amit most elmondok. Van egy 1/10 méretarányú BMW M3-as kasznim az egyik modellautómon. Remélem megbocsáljtotok nekem és nem vágtok ki a klubból. :) Hamarosan veszek egy Xsara WRC-t az istenek kiengesztelés képpen. A BMW-s topicban van róla kép.
Aquabat Creative Commons License 2005.07.22 0 0 127
Nem lenne rossz dolog. Vannak indexeim amiket meg kéne csinálni. Majd szervezkedhetünk csak legyen cippi.
Előzmény: GSdriver (126)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.22 0 0 126

Pesten 5 ezer/darab!

Össze kéne szervezni a dolgot, nekem is van egy kicsit viseltes lámpám.

Előzmény: rugaferenc (124)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.22 0 0 125
Hát egy képet megér, de azért erős lenne a GS-ban a BX lápi. :) Pesten jóval olcsóbbért csinálják meg a felujítást csak postakölséggel jár.
Előzmény: rugaferenc (124)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.21 0 0 124
Ricsi!
Mindenki le akar beszélni a BX lámpa projectről? :D Azért egy fényképet készítek az esetlege hogykinézésről. Szerintem jól nézne ki.
15.000.- -ért újítják fel/darab? Kicsit horror ár. Azért bőven lehet kapni 2 jó bontottat, erős mázlival!!!
Más.
Égen földön nem találok a hydraulikaszivattyúra húzható gumi biz-baszt. ==> nem tud menni a lábán. Éppen ezért nem is tudom kipróbálni, milyen az új silentblock-kal. Nincsen elfekvőben valakinek, ugyanis újonnan 4000.-!
Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (122)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.21 0 0 123
A tiéd az a gyönyörű GS? Iszonyatosan szép! Mikor volt a fordulópont, h. "Na Én most felújítom Esztert"? A motortérről nincsen fényképed? A műszerfal iszonyatosan tetszik. Pedig azt hittem a GSA-nál nincsen 5letesebb. :D
Előzmény: GSdriver (121)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.21 0 0 122
Feri meg ne próbáld belevaricskolni a BX lámpákat! :)) Nem semmi ötleteid vannak. El lehetsz keskenyedve ha ilyenek jutnak az eszedbe. De ne aggódj!Ma utána érdeklődtem ennek a lámpa dolognak. Ahol dolgozni fogok Agusztustól, ott csinálnak veteránokat is. És ők is pestre küldik a fényszórókat felujítani. Amúgy nekem nagyon korrekt helynek tűnik (ezért is megyek oda :) szóval ezek pesten tudhatnak valamit. A Szentistvántérre ne vigyetek lámpát! Aszonta 15.000.-/db. akkor inkább fölbiciklizek pestre! 
Előzmény: GSdriver (121)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.21 0 0 121

felhivtam őket, talán műxik a dolog.

irányár: 5e forint körül / fényszóró.

ezért úgy fog kinézni mintha vadiúj lenne ...

GSdriver Creative Commons License 2005.07.20 0 0 120

fényszóró:

 

ppbb írta válaszul a COCH fórumon:

 

"garancia autólámpabolt 2000 Kft

1182 Üllői út 561

tel: 2910920

láttam munkájukat, nekem teccett..."

 

utánaérdeklődöm, és majd megírom.

Előzmény: Aquabat (113)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.20 0 0 119

"Egy új GSA lámpa kib...., nagyon drága."

Mit értesz ezalatt forintban vagy euroban?

 

Én vettem nemrég egyet Franciaországból internet útján "La page de la GS" apróhirdetés rovatban ráakadva. Ha nem csal az emlékezetem akkor kb. 20 euroert. És problémamentesen meg is jött, nem tört el szépen be volt csomagolva. Szegény pasi azt mondta, nagy gálánsan hogy ő fizeti a postaköltséget. Asszem több volt mint amit kért a lámpáért ...

 

Sztem az ilyen apróhirdetésekben sok jó cuccot ki lehet fogni, csak rendszeresen kell böngészni őket. Aztán lehet venni máshonnan is pl. www.chevronics.uk, de ők tényleg drágák. Gyakran 2-3x annyit elkérnek, mint amiért az apróban megkapod. Viszont szinte alig tudsz olyan alkatrészt kitalálni, ami nincs nekik.

Előzmény: rugaferenc (116)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.20 0 0 118

Az én G-épem a honlapon látható világoskék GS 1015 kombi 1972-ből. 5 esztendős korom óta élek együtt vele, így azt is mondhatnám, hogy a hugom. :)

 

Aztán van még egy napi használatban levő C3. Őt is szeretjük, de ő még csak autó ... :)

 

GS-klub: hivatalosan még nincs ilyen. Nem hivatalosan mi vagyunk az egyetlen ilyen tömörülés tudomásom szerint. Bár az sem lehetetlen, hogy másutt is van 2-3 GS/A kedvelő, akik tartják egymással a kapcsolatot. A psa-fórumon "tcaoe" pl. szintén bír ilyen autóval. A COCH-ban saját magam létrehoztam a szintén nem hivatalos "G-SArkot", az újságunkba is ilyen rovatcím alatt küldöm majd a GS/A val foglalkozó cikkeket.

Előzmény: rugaferenc (117)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.20 0 0 117
Apropó!
Neked milyen géped(eid) van(nak)?
Üdv!
Feri
Előzmény: GSdriver (112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!