Keresés

Részletes keresés

ADAM17 Creative Commons License 2000.10.05 0 0 74
MAGYAROK!!!

Bar a litvan meccsnek van kulon topicja, ide is irhattok, ha gondoljatok!

3-0 ide, golszerzok:
Juhar, Peto, Kabat vagy nem ok : )

RIA, RIA, HUNGARIA!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.09.27 0 0 73
HAJRA, MAGYAROK!!!

Bar ez alapvetoen focitopic, termeszetesen mas sportag is helyet kaphat itt!

Tehat holnap 7.30-kor a noi kezilabdavalogatott a negyeddontoben az osztrakok ellen jatszik (es remelehetoleg jatszik az osztrakokkal, mint macska az egerrel)az olimpian.

HAJRA, LANYOK!!!

Amugy pedig kozeleg a litvanok megverese fociban. A tippem valtozatlan : nyerunk kinn 3-0-ra!

RIA, RIA, HUNGARIA!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.09.18 0 0 72
HAJRA, MAGYAROK!

Reszkess, Litvania!

S ha mar hajra, magyarok, akkor

HAJRA MAGYAROK az Olimpian!!!!!!!!!!
A magyar valogatott sajna nincs ott, pedig mindenkit elpaholna.

MAGYAROK!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.09.14 0 0 71
MAGYAROK!!!

Axl - kesobb szemelyeskedek, azaz most szemely szerint beszelek par valogatott/nem valogatott jatekosrol, ahogy kerted

Most egyelore csak a kulfoldiekrol, akikrol hallok valamit. Egyebkent eloljaroban annyit, hogy minden kulfoldon jatszo magyar siman beferne a csapatba, tehat ha nem jatszik, az nem a jatektudasbeli hianyossagai miatt van. Rossz formaban persze lehet barki. Az meg megint mas kerdes, hogy egy kint befero a tobbi magyarhoz kepest mennyit tud, mert mi jobbak vagyunk mindenkinel.
Feher Miki tenyleg elkapta a fonalat, igaz, a Sporting elleni egyik goljat Schmeichel csunyan bevedte, de az nem baj, ha valaki olyan passzban van, hogy akkor is golt lo, ha nem jol lo. Sot.
Az osszefoglalo alapjan Feher Csaba es Babos is jo formaban vannak.
Dombi pedig biztosan szetfutja az ellenfelek vedoinek idegeit.
Tehat oket pl. nyugodtan meg lehet hivni a kulfoldiek kozul.
De ne felejtsuk el, hogy itthon is rengeteg jo jatekos van! S kozuluk alig par kap lehetoseget.

MAGYAROK!!!

Reszkess, Litvania, s add meg magad!

ADAM17 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 70
Litvania-MAGYARORSZAG 0-3!

HAJRA MAGYAROK!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.09.11 0 0 69
MAGYAROK!!!

robi25

Hat persze. Bocs, ha megbantottalak : )

Elar

A rendort nem lattam, a meccs tenyleg nagyon jo volt. Remelem, sok tarsaddal egyutt te is optimistabb leszel legkozelebb mar.

Axl - kesobb szemelyeskedek : )
Most sziasztok!

Elar Creative Commons License 2000.09.11 0 0 68
Sziasztok

Nagyon jó volt a meccs. Én nem szoktam a helyszínen nézni a "gyerekeket" (a TV-ben sem nagyon) de az olasz meccsre kimentem. Ez volt a 2. válogatott "meccsem" (az első az angol) és hihetetlen élmény volt ez a rengeteg ember. Kivételesen a csapat is jól játszott és hála az égnek (Del Pierrónak is) jó volt az eredmény. A meccs elött sima 0 - 3 -at jósoltam és tessék.
Rekedtre ordibáltam magam.
Bárcsak továbbra is így játszanánk...

Jah. Én az R szektorban voltam. Aki kint volt nem látta az 1. félidöben a "fotómodell" rendőrt? Nevetséges volt amit csinált....

Elar

Axl Creative Commons License 2000.09.10 0 0 67
Na jó, kezdjünk valamit magunkkal.Írjátok me,hogy ti kit (kiket) látnátok szívesen a válogatottban, és kit helyett...
SZERINTEM:bár az olszok ellen Korsós szenzációsan játszott, olyan lassú, mint egy kétlábú teknős.A Sturmban sem kezdő, én nem vagyok elájulva tőle.Herczeg gyors, és ennyi.Semmi több.Sokat fut a szélen, de mást nemigen csinál.Halmai egyszerűen nem válogatott játékos.Körülményes, lassú, mindig mindenkiről lemarad.
Lendvait lehetne helyette játszatni.Dárdainak persze biztos helye van, és ez így jó.Tököli helyett egyszer ki kéne próbálni Fehér Miklóst, aki portugáliában 3 meccs alatt 4 gólt lőtt, 2-t a Sportingnak, másképp fogalmazva Schmeichelnek.Ezzel csapata a bajnokságot, ő a góllövőlistát vezeti.
robi25 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 66
Adam
azért én is szoktam ide irogatni...
Hajrá Magyarország!
Előzmény: ADAM17 (62)
ADAM17 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 65
HAJRA MAGYAROK!!!

Gyurka

Nekem nem tunt fel, hogy a strandrol jottek, hiszen kifejezetten jol jatszottak. Reszben ezert nem vertuk meg oket. Meg azert, mert megadtak a lesgoljukat. Ha nem adjak meg, szerintem 3-1 ide. (s akkor persze nincs a vegen a nemlesgoljuk)
A valogatott barmennyi penzt meger, de ezzel egyutt tenyleg dragak voltak a jegyek. Az S-be 2000 pont 10-szer annyi, mint amennyiert 4-5 eve ott tomboltam... En az 1000 forintos jegyre voksoltam a karejba. Ez se olcso, bar ha az osztrak meccs 1500-as(!!!!!) jegyet nezem, akkor eleg jo ar : )

Tartjuk a lenduletet, s meg fokozzuk is!
Litvania-MAGYARORSZAG 0-3!

RIA!RIA!HUNGARIA!!!

Gyurka_d Creative Commons License 2000.09.07 0 0 64
Nem volt rossz, de látszik, hogy ezek az olaszok most jöttek a strandról.
De 2000Ft egy S-szektoros jegyé'???
( Azért kipengettem....végül is megérte )

Gyurka

Előzmény: ADAM17 (60)
Axl Creative Commons License 2000.09.06 0 0 63
Ez így rendben is van.Be is rakom a kedvenceim közé, mert én ha otthon vagyok, akkor minden nap gépközelben vagyok.Úgyhogy én figyelni fogok a topicra!
HAJRÁ BARCA,FTC,MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!!!! (nem sorrend...)
ADAM17 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 62
MAGYAROK!!!

Orulok, Axl!

Igy legalabb talan mar 2 gyakoribb latogatoja lesz e topicnak, s nem sullyed le totalisan, ha en nem leszek pl. gepkozelben egy ideig, mint ahogy az elofordult mar parszor es fog is valszeg. Ha pedig nem sullyed le nagyon, talan lassan-lassan ideszoknak nehanyan. Mert a magyar valogatott sokak szivugye : )

HAJRA MAGYARORSZAG!!!

Axl Creative Commons License 2000.09.06 0 0 61
Igazad van.Ez a topic régebb óta megy, úgyhogy átjöttem ide.
ADAM17 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 60
HAJRA MAGYAROK!!!

2-2 az olaszok ellen. Jo? Nem jo?

Hat, nem jo, hogy nem nyertunk.

Nem jo, hogy kaptunk 2 golt, 1 idetlent es egy lesgolt.

Jo, hogy nem adtak meg a nemlesgolt a vegen az azurkekeknek.

Jo, hogy nem lattam a multkori kabalafigurat.

Nem jo, hogy a helyettese, Hevesi ur se allt a helyzet magaslatan. Idonkent elolvasta az olasz neveket, idonkent forditva mondta oket, no ennek meg talan orultek is sokan. De amugy is eleg idetlen volt, a sok "szuper"-rel, meg "Kedves Mindenki"-vel, meg bohockodassal. De nem fanyalgok, mert bar lehetne talan jobb hangulatembert talalni a vilag legjobb valogatottja melle, de a szandek es a lelkesedes maximalisan rendben volt!

Jo, hogy nem volt felfujhato sorosdoboz - ha jol lattam, nem volt. Bar engem most nem zavart volna a karejban.

Es nagyon jo, hogy lottunk 2 golt az olaszoknak, es nem kaptunk ki. Az olaszok a 3 csoportmeccsen kaptak osszesen 2 golt, a negyeddontoben es az elodontoben 1-et se, es a dontoben se kaptak golt 90 percig - az EB-n!!!

Es iszonyu jo, hogy majd' 60000 magyar volt kint, es fantasztikus volt a hangulat. A hetvegen jatszott vb-selejtezok kozul itt volt asszem a legtobb nezo!
HURRA!!! ES NAGYON JO VOLT A MECCS!!!!!!!!!!

RIA! RIA! HUNGÁRIA!!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.08.28 0 0 59
HAJRA MAGYAROK!!!!

Megverjuk az olaszokat!!!

Szoval a kabalafigura(?) nekem spec. nem volt tul szimpatikus a magyar-osztrak meccsen, ha mar valakinek maskaraban ugralnia kell odalent, legalabb piros-feher-zoldben lehetne, es lehetne mokas vagy jopofa vagy csak emberi vagy nem tudom. De ez csak az en szubjektiv velemenyem, lehet, hogy mindenkinek nagyon tetszett rajtam kivul.

Az 1500-as jegyar szerintem eleg durva volt, amugy is tudhattak, hogy nem lesz tul sok nezo, hat meg igy.
-meleg
-teves meccs
-nyaralasok
-baratsagos meccs
-max. kozepes, nem epp nezovonzo ellenfel
1500??? hm

Az olasz jegyarak se olcsok(1000-4000), de mar nem mondok semmit, errol mas topicokban szoltak mar eleget.

A kapu mogotti felfujhato sorosdoboz viszont eleg durva dolog ahhoz, hogy ennek nyissak egy kulon topicot, mert ha jol lattam, meg nincs errol topic, es nemigen esik rola szo. Pedig ha egy ilyen "kepzodmeny" az olaszok elleni selejtezon is ott lenne, s eltakarja a meccs nem keves jelenetet nehanyezer fizeto nezo elol, az enyhen szolva is durva lenne!

MAGYARORSZAG!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.08.22 0 0 58
HAJRA MAGYAROK!!!!!!!

Nemsoka irok meg ide, mer' van mit.
PL. a jegyarakrol (brrr), meg az Arany Aszok felfujhato sorosdobozarol( 12 brrr...).
Mindemellett mar eltorpul az az ize, ami talan kabalafigura volt vagy miarak.
Na kesobb jovok, addig reszkessenek az olaszok!

MAGYARORSZAG!!!!!!

EHK Creative Commons License 2000.08.16 0 0 57
FIGYELJETEK MÁ LEKVÁROK.

Tököli ugye játszik.
És Lengyel?

ők ketten szórnák a gólokat.

na meg a Lisztes... remélem már véresre vakarta a csípőjét...

Előzmény: HAN Solo (56)
HAN Solo Creative Commons License 2000.08.16 0 0 56
Hi!
Ne legyünk elbizakodottak!Főleg mi magyarok ne!Sokszor pofára estünk már!
Dárdai miért nem kezdő?
Mátyus+Sebők=2 sárga+egy tizi (bárcsak mesterhármast rúgna mind a kettő!)
Dragóner mit keres a keretben?

Szóval nehéz meccs lesz ez,de azért én is bízom a győzelemben.Csak el ne szúrjuk mint a szaudiak ellen.Kivánci vagyok kapunk-e gólt a 85.poerc után.

Győzzünk 3-0-ra és jöhetnek az olaszok!(jajajjj!)
HAJRÁ MAGYAROK!!!

macika.fly Creative Commons License 2000.08.15 0 0 55
Üdv és hajrá Magyarok!
De a Mátyus igazán lesérülhetne úgy, mint a Hrutka! Ez a két falábú nem tudom mit keres a válogatottban?? :-(
És valaki pontosíthatna, most Hamar vagy Halmai a tervezett ember(?!) De minek...
Palika tényleg jobb lenne!
Remélem Király Gabi KIRĹLY lesz!!! :-))
Legyen mondjuk 3-1 ide!! :-)))
Hajrá MAGYAROK!
kaanm Creative Commons License 2000.08.15 0 0 54

Miért Hamar ? Ráadásul baloldali középpályásként. Rósa Henrik Nyugodtan játszhatna ezen a poszton.
Molnár Zoli ma a legjobb jobbhátvéd. Kissé forrófejű, de nagyon nehéz ellene focizni. És nem utolsó sorban villámgyors.
Sebők Vili alig játszott mostanában tétmérkőzést.
Lisztes is hol játszik Stuttgartban, hol nem. Nála sosem érzem, hogy küzdene, lelkesedne.
Vlaszák remek kapus, nyugodtan lehetne ő a tartalék.
Tökölit most nem szabadna kihagyni.
VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.15 0 0 53
A tervezett összeállítással nekem semmi problémám - Mátyus felett szemet húnyok -, és ez nagy szó. Leszámítva egyetlen nevet, Halmait. Ugyebár az Izraelbe szerződött középpályás posztján játszana Dárdai. Felvetődik a kérdés, miért maradt ki Palcsi? Mert a bajnoki rajton megfázásból kifolyólag kimaradt a HBSC kezdőcsapatából? Vagy mert Halmai a Szentföldön a Hapoel Bivalyb@sznád ellen gólt szerzett?
Dárdai meccshiányán túl az lenne BB részéről első hallásra elfogadható magyarázat, hogy szükséges az ötös középpályás sorba védekező feladattal megbízott játékos is. Igen ám, viszont Dárdaitól sem idegen ez a feladat, aki azért beverekedte magát egy Bundesliga élcsapat kezdő tizenegyébe. Egy nem európai bajnokságban játszó társa szorította őt ki, akit lehet szeretni és gyűlölni, de többek közt szürke játékáról és lapjairól ismert...

RIA-RIA HUNGÁRIA!

Előzmény: robi25 (50)
contra Creative Commons License 2000.08.15 0 0 52
Szerintem nem lehet gond holnap az osztrákok ellen.
A legegyszerűbb egyébként az lenne, ha a Dunaferr csapatát kompletten beöltöztetnék címeres mezbe. :-))
Azt nem értem, hogy miért a Népsteadionban rendezik a meccset, kongani fog az ürességtől.
És pofátlanság 1500 forintot elkérni egy ilyen meccsre a diákoktól és a nyugdíjasoktól.
Úgyhogy ezt most kihagyom.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: robi25 (50)
robi25 Creative Commons License 2000.08.15 0 0 51
Az utánplótlás nyert 3-1-re,Simek, Szabics, Bodnár góljával ( ez sem rossz három játékos ) ezzel holnap is kiegyeznék.
Hajrá Magyarok!!!
robi25 Creative Commons License 2000.08.15 0 0 50
A tervezett magyar kezdőcsapat: Király - Fehér Cs. (Korsós Gy.), Sebők, Mátyus - Pető (Fehér Cs.), Lisztes, Halmai, Illés, Hamar - Tököli (Herczeg), Horváth

Hamar takarodjon, ugyanúgy mint Urbányi a képernyőről:)))
Hajrá Magyarok!!!

big l Creative Commons License 2000.08.15 0 0 49
Cida én egyet értek veled , de szerintem van jobb játékos Egressy hejett .
Szerintem is Tököli kezdjen mert ki tudja lehetséges hogy most is betalál a kapuba , ami nem ártana .

Eszt a Osztrák csapatot most megverhetnénk hogy egy kis önbizalom legyen az Olaszok ellen.

HAJRÁ MAGYAROK , HAJRÁ HERTA BSC !!!!!!!!!

Cida Creative Commons License 2000.08.15 0 0 48
Hajrá magyarok !!!

Most olvastam az Origo-n a tervezett keretet. Egyet mondjon már meg nekem valaki, ez a Hamar kinek a köcsöge, hogy kirobbantani nem lehet a válogatottból, holott kimagaslóan a leggyengébb játékos, kimagaslóan a leggyengébb bajnokságból (Izrael). Hát nem igaz, hogy favorizálni kell egy ekkora nullát !!!! Komolyan mondom, várom, hogy Egressy mikor kapja meg a behívót...

Egyébként meg remélem a Tököli kezd a Horváth mellett, eddig az összes tétmeccsén szerzett gólt (a BL selejtezokön eddig már hármat !!), és mindig életveszélyes volt.

robi25 Creative Commons License 2000.08.15 0 0 47
Hajrá Magyarok!!!!
Norbi_ Creative Commons License 2000.08.15 0 0 46
Viola!
Legyen igazad csak nyrjünk!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!
VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.15 0 0 45
Elsőre korrekt, bár én a pénzéhes kurvát nem játszatnám, a jelenlegi formája kívánnivalót hagy maga után.
Ugyan Dárdai kimaradt a hétvégén a Herthából, bízom abban, hogy szerdán mégis a Berlin, és BB alapembere kezd Lisztessel szemben, annál is inkább, mivel ez a meccs főpróbája lesz a szeptemberi selejtezőnek. Annak, amelyen az összeszokottság alapfeltétel - hogy legyen keresnivalónk.

HAJRÁ MAGYAROK!

Előzmény: Norbi_ (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!