Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 5254

Észak Olaszban(Trentino)kempingeket hol tudnám megnézni?

Áraik érdekelénk.Bolzano és Cortina között.

Esetleg valami ajánlás?

 

Motorral lennék és max 10-15 amit adnék egy éjszakáért.

Köszönöm!

Manac ;-) Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5253
Akkor Orrfün a kempben megállt az idö. Kár, pedig a strandot szépen felfejlesztettèk, és a környék gyönyörü.
Előzmény: perselus (5249)
Manac ;-) Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5252
Idén már nem fér bele, de jövöre mennék!
Előzmény: GaborApa (5250)
Imiii Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5251

Sziasztok újra!

Hazaérkeztünk a körútról (Észt-Svéd-Norvég)... Valamelyik nap élménybeszámoló, most pakolás ki a kocsiból :-)

Addig egy kis kedvcsináló:

Előzmény: Törölt nick (5037)
GaborApa Creative Commons License 2013.08.09 0 0 5250

Ha bárkinek kedve lenne körbebicajozni a Balatont, tartson velünk!

 

A kempingekkel már meg van beszélve a hely.

Néhány lakóautó kíséri a társaságot, és szívesen elviszik a sátrakat és egyéb motyót is, hogy könnyebb legyen bicajozni.

 

Részletek itt: http://kempingmania.hu/travelog/balatoni-bringakorut

perselus Creative Commons License 2013.08.09 0 0 5249

Köszi, mégegyszer a remek összefoglalót. Azóta megvolt a tüzkeresztség az Orfűi Panoráma kempingben. A jó idő ellenére sem vot nagy élet, a vendégek közel a felét mi adtuk kb 40-en, a teljes kihasznátság így is tíz százalék körüli volt.  A sátrazás maga jobb volt, mint vártam, pedig csak egy polifoam volt az alátét. Hosszabb távon ön vagy felfúvóberendezés által felfúvódó matrac beszerzésén gondolkodom. A sátrat (quechua T3) könnyen föl lehetett állítani az útmutató és a fellelt youtubeos videó alapján. Az alátétfólia is jó szolgálatot tett, mert fűhiányos területre kerültem és így nem lett retkes az új sátor. Maga a kemping szép helyen fekszik, a sátorhelyek kialakítása is jó: a lejtős területek teraszosra (vizszintesre) lettek dózerolva. A közös wc/mosdó viszont magán viseli a ritka takarítás nyomait, és ez együtt a kb 20 éves konstrukcióval elég lehangoló látványt nyújtott. De gondolom ez is benne volt az árban, ami IFA-val is 1400 alatt volt.

Nyugat európai főleg osztrák kempingekben mennyire kultúráltak a közös helyiségek?

Előzmény: Manac ;-) (5187)
kima-vara Creative Commons License 2013.08.08 0 0 5248

Köszi!

Holnap reggel indulunk. Remélem a szombati vihar nem lesz olyan durva, mint amilyennek várják.....

Előzmény: vonalzoo (5247)
vonalzoo Creative Commons License 2013.08.08 0 0 5247

Ígértem képeket Agárdról, a Parkstrand kempingről. Szöveg itt.

Árlista

 

Bungallók

 

  

Recepció   

 

   

 

Manac ;-) Creative Commons License 2013.08.07 0 0 5245

Outwell Nevada?

 

Jó masszív lehet.

Előzmény: _niko_ (5244)
_niko_ Creative Commons License 2013.08.06 0 0 5244

Nevada MP-re esett a választás :)

Előzmény: szépréti (5242)
solymi papa Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5243

  

Tiszakécske beszámoló. Kellemes meglepetés, a kemping megfelelő, sok fa, felújitott vizesblokk, kedvező árak. A termál strand az igazi meglepetés, nagyon szinvonalas, kicsiknek,nagyoknak, öregeknek ajánlható, mindenki talál neki valót. Gyógy,- élménymedence, csúszda, fedett uszoda, pezsgőfürdő, stb. A szintén kedvező belépős wellness ’sziget’ pedig legalább 4 *-os! Az árakról annyit, hogy 2 felnőtt 2 éjszakára sátorral, kocsival (áram nélkül) kevesebbet fizetett, mint a 3 napi strand belépő lett volna. Igy futotta a wellness belépőre is. Bónuszként a közelbe a  méltán hires Fazekas vendéglő , tele elfogadható árú finomságokkal. És akinek ez még nem elég, annak ott a közelben a természeti környezet, a homokos tenger  Tisza-part!

szépréti Creative Commons License 2013.08.04 0 0 5242

egy barátunk most ezt rendelte, jónak tűnik, és 15 fontért szállítanak Magyarországra: http://www.worldofcamping.co.uk/sunncamp-alana-400-tent-2012-104920

Előzmény: _niko_ (5236)
kima-vara Creative Commons License 2013.08.03 0 0 5240

JYSK - magastámlás műa. szék alu. vázzal 5.000.-Ft., nem lábtartós, de billenthető-fektethető, zőőőőd színben :-). Sztem nagggyon jó ár !

szépréti Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5239

Igen, az is jó ötlet!:)

Előzmény: kima-vara (5237)
szépréti Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5238

Mert a Hampton jóval masszívabb, acélrudas. Úgy voltunk vele, hogy ha már beruházunk, azt hosszú távra szeretnénk, legyen igazán tartós és ellenálló a sátor.

Előzmény: _niko_ (5236)
kima-vara Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5237

5198as hozzászólásomat olvastad? Recycling.....

Előzmény: szépréti (5235)
_niko_ Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5236

hadd kérdezzek még egyet!

ha már Royal Hampton, akkor a Royal Atlanta minvérzett el nálatok?

Előzmény: szépréti (5235)
szépréti Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5235

köszi:) tegnap éjjel szőnyeget varrtam az előtérbe, szerintem kezdek átesni a ló túlsó oldalára:)

Előzmény: kima-vara (5230)
szépréti Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5234

Most megnéztem, ez is biztos nagyon jó, extra vízálló, és ennek is jó masszív acél vázszerkezete van. Nagyon jó véleményeket írnak róla, úgyhogy biztos klassz, ezt hol vennétek? Nekem ami nem tetszik, hogy ennek aztán extra világos a hálófülkéje, világos kívül, fehér belül, de persze lehet, hogy ez nálatok nem szempont. Nekünk biztos jelent 1-2 plusz alvásórát a sötétített kabin, nálam ez fontos szempont!:)

_niko_ Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5233

köszi, megnézem a linkeket.

Coleman Mackenzie Cabin 4 nem jött szóba?

Előzmény: szépréti (5232)
szépréti Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5232

ezt is néztük: http://www.fieldandtrek.com/vango-icarus-500-tent-2013-783112 jóval olcsóbb, végül amiatt döntöttünk a royal mellett, mert annak a két fő tartórúdja acélból van, emiatt masszívabb. De ez is nagyon jó véleményeket kapott, és ennek is sötétített a hálófülkéje:) vagy ez: http://www.fieldandtrek.com/coleman-da-gama-6-tent-783142 szintén olcsóbb (és csak 5 font a szállítási költség!), itt van egy egybenyitható 260centis hálófülke, és még egy plusz fülke. Ez azért nem lett nálunk befutó, mert nem annyira tűnik praktikusnak a nappali rész alakja (hosszú, de keskeny), és hát nem sötétített a hálórész, hehe. De ez is szuper sátor, masszív acél rudazattal. És ami még állati jónak tűnik:http://www.fieldandtrek.com/vango-mira-500-tent-2013-783119  ezt azért nem választottuk végül, mert 660cm hosszúságával kicsit túlzásnak tűnik:) de egyébként ez is minden szempontunknak megfelelne, tökéletes választásnak tűnik! Sőt, ha jól emlékszem, akkor 2 napja még drágább volt, 289 font, úgyhogy ez most extra jó, kicsit bosszankodom is...:) ez se rossz, sőt: http://www.fieldandtrek.com/outwell-nevada-mp-tent-783225 

keress rá a youtubon is, mert a legtöbbről van bemutató videó

_niko_ Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5231

ez nagyon jól hangzik.

quechua T4.1 (v1) utódját keresem, ahol szempont, hogy a hálótér 4 főre (egyelőre) közös legyen, ellentétben a T4.1-el, legyen az előtérnek alja (egybevarrva - air) és az előtér legyen legalább 190cm magas. ez mindegyiknek megfelel :)

tudtok más jelöltet, ahol a 4 fő egy hálótérben van?

Előzmény: szépréti (5229)
kima-vara Creative Commons License 2013.08.02 0 0 5230

Gratula! Erősen hasonlít a mienkére és mi nagyon meg vagyun k elégedve vele :-). Sok vidám kempingezést az új "családtaggal" :-D !

Előzmény: szépréti (5229)
szépréti Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5229

Kiválasztottuk a sátrat, hamarosan már nálunk is lesz!:) Ha minden a tervek szerint megy, akkor jövő hétvégén debütálunk valamelyik belföldi kempingben, nagyon várom már, hát még a gyerekek! ez lett a befutó, Royal Hampton 4 személyes sátor (nem tudom, hogy a link nevében miért egy másik modell szerepel) : http://www.outdoorworld.co.uk/royal-tokyo-6-tent-13219 négyszemélyes család vagyunk 6 és 8 éves gyerekekkel, a 280cm széles egybenyitható hálófülkében reményeim szerint kényelmesen el fogunk férni, és a nappali rész mérete is nagyon kényelmesnek tűnik (3x3 méter). Ami nekem különösen tetszik, hogy a hálófülkének sötétített a fala, ahogy olvastam a külföldi véleményeket, tényleg jól működik és talán nem fognak napfelkeltekor kukorékolni a minik. Jó masszív a vázszerkezet, jó nehéz is, teljesen egyben van varrva az aljával, minden ajtón szúnyogháló, az oldalajtók fölött kicsi eresz, és az első ajtó pedig terasztetőként felállítható, szóval minden szempontból szuper! Ennél a boltnál van most 10% akció, OUTDOOR10 ezt kell beírni a rendelés végénél a coupon code részhez, és akkor levonja a végösszegből. A szállítás 20 font, de a 10% kedvezmény miatt szállítással együtt 280 font. Persze így sem olcsó mulatság, de reméljük, hogy sok-sok éven át megbízható társunk lesz!:)

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5228

3 hete az evezős pálya végénél vadkempingeztünk szemben a drótszamárral.Nagyon jó volt.Evezős pálya melletti kemping az tényleg kapufa.Sátoroztak is a területen és nem szólt senki.1-2 éjszakára bevállalható.Ha kirándulni mentek akkor a horgászok figyelik a cuccokat.

Előzmény: Manac ;-) (5224)
kima-vara Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5227

Köszi mind3 választ! Park kemping leszen a nyerő :-).

Előzmény: solymi papa (5226)
solymi papa Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5226

A drótszamár már északi part. Mi most voltunk a sport beach kampeszba, igéretes neve volt, de elég nagy a pusztaság, árnyék nincs nagyon, és kicsit pukkadt a vizesblokk. De az árba benne van a szomszédos strand, úgy már értékarányos. A termál kemping tényleg szép, de az már valóban nem a tópart.

Előzmény: kima-vara (5223)
vonalzoo Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5225

Meg van még a Brenner Gold kemping, mi tavalyelőtt voltunk ott, semmi extra, kis családi kemping egy konténeres vizesblokkal. Honlapjuk nincs, csak Facebook, de ott sem válaszolnak ahogy nézem :)

Mi a Parkstrandra járunk rendszeresen, hétfőn megyünk újra. Mosdók megfelelőek, sátornak van elég árnyék, lakó-kőépületek nagyon lepukkantak. Legnagyobb előnye a tóból leválasztott focipályaméretű gyerekmedence. Épp a minap néztzem, hogy még nincs is róla szó itt a fórumon, jövőhéten hozok képeket róla.

 

Előzmény: kima-vara (5223)
Manac ;-) Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5224

Van még a Drótszamár kemping is.

Kicsit retrósnak tűnik (csak kívülről láttam) de nagyon jó helyen van, közvetlenül a tónál.

 

http://www.drotszamarpark.hu/

 

Az agárdi Thermál kemping minőségben tökéletes, gyönyörű vizesblokkal, de part messze van.

A Liget kemping szintén nem vízparti, tehát marad a Sport-Beach, Park és Drótszamár.

 

Régen az északkeleti parton az evezőspályánál is volt egy kemping, de az már rég becsődölt.

 

Manac

Előzmény: kima-vara (5223)
kima-vara Creative Commons License 2013.08.01 0 0 5223

VELENCEI-TÓ, déli part

Következő 7végén mennénk 1 hosszú 7végére sátorral. Segítséget illetve tanácsot szeretnék kérni: hova, melyik kempingbe menjünk? Mit ajánlotok? Gyerek fejjel voltam ott utoljára, de az már történelem :-), 58 éves vok. Én 2 kempinget találtam a neten: Parkkemping-Agárd és Sportbeach-Gárdony. Van esetleg több is??? 

Szörfözni-strandolni szeretnénk.

A segítséget előre is köszönöm!

A neten megoszlanak a vélemények nagyon, ezért érdekelnének a tippjeitek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!