Keresés

Részletes keresés

mamikedvence Creative Commons License 2010.12.28 0 0 3852

a legjobb pénisznövelő szer egy érzéki női pusz rá. szerintem minden pénisz megnő tőle,

antitahoista Creative Commons License 2010.12.28 0 0 3851

Eladó Bathmate 13.000ft-ért.

Érd:gremlin17@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.26 0 0 3850

Húzni kell vele a stráfkocsit, az majd megnöveli alaposan. 

Hajót lehet majd vele süllyeszteni. 



Radler Lemon Creative Commons License 2010.12.26 0 0 3849

Én azt szeretném megkérdezni az extender használóktól, hogy mekkorák ezek a készülékek? Semelyik honlapon nem említik, hogy mekkora az alapgyűrű átmérője pl, ami ugye a tövében támaszkodik, nameg azt sem, hogy az alaptól a makk tövéig mekkora lehet a készülék leginkább összetolt, és kihúzott állapotban... Több márka használójának a tapasztalatai is érdekelnének!

Kösz!

tomi 16 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 3848

Szasza100: nyugodtan rendelj. minden rendben lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.23 0 0 3847

egyszerű!

Ha ló az apád, lóméretű faszod lesz. A lovak soha sem növelik a méretet,

pont jó az a félméteres.

szasza100 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 3846

Rendelt valaki a hu.jesextendershop.com-tól? Origit szállítanak? Nem szívesen vennék annyi pénzért vmi utángyártott szart, ami szétmegy egy hónap alatt.. A jesextender.hu-n készlethiány van.. Valakinek vmi tapasztalat, honnan érdemes megrendelni? Előre is köszi az infót azok nevében is akik extrudert szándékoznak venni.

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.12.22 0 0 3845

Szia nem nem adom fel!

 

Igazából nem rossz dolog de nekem inkább vastagságra volt hatással mint hosszra. Lehet nagy nekem a H2es henger ami van hozzá.

Mert akár hogy használtam nekem nem volt nagyobb miután kivettem a pumpából csak sokkal vastagabb, márpedig úgy gondoltam hogy legalább pár miliméterrel 1-2óráig hosszabb vagy valami, máskénpp hogy maradna meg az eredmény?

Az lehet nem vagyok elég kitartó vele mert ha használtam volna vagy 1évet ki tudja mi lenne.

Inkább visszatértem a kézi módszerhez, régebben ez már segített nekem 1cm növelni hátha még sikerül. Bár egy extendert még lehet veszek a jövőben :)

Egyszóval nem adom fel, kicsit visszábesett a lelkesedésem de heti 3x edzem kézzel ahogy a tapasztalt kolléga is tanácsolta.

Majd meglátom hogyan tovább.

Előzmény: Törölt nick (3841)
tomi 16 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 3844

Érdekelne, hogy mennyibe kerülne, mik a tapsztalataid és milyen színű? Írj e-mailt  : bath.mate.boy@gmail.com

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.12.22 0 0 3843

Nekem van, eladó.

Előzmény: tomi 16 (3842)
tomi 16 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 3842

Eladó bathmate vkinek?

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.22 0 0 3841

Szabad kérdezni, miért adod el? Fel akarsz hagyni a faroknövesztéssel?

 

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.12.21 0 0 3840

Kihalás van srácok !

 

Jönnek az ünnepek?

 

Ha valakit érdekel egy eladó Penen féle vákumos pumpi akkor írjon egy levelet a dealer00@citromail.hu ra.

zsotti9 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3839

szevasztok van olyan akinek használt a bathmate és megis maratt mérete?

és vki használt már Reagrát? ha igen írjon róla köszi

14es Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3838

Bathmatet vennék használtan irj az emailt 14es@citromail.hu -ra

 

androbest Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3837

http://www.referatele.com/referate/diverse/online17/Maxi-kuki-referatele-com.php

 

 

NEKEM ANNÓ AZ ANDRO HOZOTT2.2.5CM-T SRÁCOK(PERSZE 6 HÓNAP ALATT)

A FENTI LINK IS KURVA JÓ MÁR TÖBB MINT EGY HÓNAPJA VÉGZEM A NYÚJTÁSOKAT (FEJÉSEKET) ÉS ÍRTAM H MAJD JÖVÖK HA LESZ EREDMÉNY.HÁT VAN!!

ÉS TÉNYLEG MŰKÖDIK!!!!!!!!

ANDRO-VAL KOMBINÁLVA PEDIG KITŰNŐ!!!!!!!!

MINDENT BELE SRÁCOK!!!!!

A KULCS A KITARTÁS HIGGYÉTEK EL!!!

NYUGODTAN OLVASSÁTOK EL A SZTORIMAT NÉHÁNY LAPPAL HÁTRÉBB!!!!

SZÉP EREDMÉNYEKET MINDENKINEK!!!!

ÜDV

tomi 16 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 3836

Írtame-mailt.

plidjoidh Creative Commons License 2010.12.13 0 0 3835

nekem van eladó bathmat-em .0620 9410998

Előzmény: tomi 16 (3833)
NextHolmes Creative Commons License 2010.12.13 0 0 3834

Eladó andro érdekel, légyszi írjatok a holmes2015@gmail.com - ra.


Köszi!

tomi 16 Creative Commons License 2010.12.11 0 0 3833

Valakinek eladó Bathmate esetleg?

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.10 0 0 3832

A fékműtétem   óta eltelt kb. 5 hét és mertem már használni a Bathmate-et; hát brutál szép vaskossá teszi mind alaphelyzetben és akcióban is...

 

Másfél év alatt azonban "csak" 2 cm-t sikerült ránöveszteni, még legalább egy-két évet próbálok. Szerencse, mert a gyakorlatok elvégzése kellemes időtöltésnek számít, így nem teher számomra.

 

Meglepő, hogy gyakorló által mutatott weboldalon látott gyakorlatokat már saját magamtól is elkezdtem csinálni és majdnem minden napra, a hangulattól függően lehet a tornát alakítani, attól függően, mihez van kedve az embernek.

 

Mindent bele(szó szerin is:-))

gedelast Creative Commons License 2010.12.10 0 0 3831

Sziasztok!

 

Kaplan típusú vákuumpumpához szeretnék vásárolni H2-es alaphengert.

akinek van feleslegessé vált, eladó az jelezze a gedelast[kukac]gmailpontcom email címre

 

köszi

tomi 16 Creative Commons License 2010.12.05 0 0 3830

Bathmatet vennék használtan 10000Ft körül!!!! e-mailem: bath.mate.boy@gmail.com

Daywalker1 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 3829

Hali

aki tud andro ügyben segíteni nekem az vegyen fel msnre : gezuka1@freemail.hu

 

köszi

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.02 0 0 3828

A kiegyenesedéstől eltekintve nem változott a formája, bár hosszban valamivel többet nőtt, mint vastagságban. Az a gyanúm, hogy elsősorban alkati kérdés, hogy kinek milyen irányban megy jobban. Olyan ez, mint bármilyen edzés. Két ember végezheti ugynazt az edzéstervet, mégis egész máshogy rakódik rájuk az izom.


Úgy emlékszem, hogy egy "maxikuki referat" nevű oldal alapján kezdtem el csinálni 2007 végén, ahol csak leírás volt. Aztán ahogy egy csomó oldalt végignéztem, feltűnt, hogy sokszer egymásnak telejesen ellentmondó dolgokat írnak, pl. a merevedés fokát illetően, vagy hogy szabad-e elmenni közben. :)


Én egyébként szinte mindig elmegyek a végén, szóval ilyen értelemben egy kiterjesztett önkielégítésnek is felfogható az edzés. :)
A legtöbb internetes forrással az a problémám, hogy elég igénytelenek a leírások, nincsenek jó illusztrációk, sokszor valamilyen terméket reklámozására vannak kihegyezve. Aztán eljutottam a penis-enlargement-manual.thundersplace.org nevű helyre, ami egy minőségi ugrást jelentett a számomra. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyiféle különböző gyakorlat van. Ráadásul mindegyik részletesen leírva, képekkel és videóval illusztrálva (az utóbbi regisztrációhoz van kötve). Volt egy másik oldal is, ahol még meggyőzőbb videók voltak, de mivel két éve nem jártam ezeken a helyeken, elfelejtettem a címét, ha megtalálom, belinkelem.
Ez egyben válasz is a kérdésekre. Jobbnál jobb gyakorlatok vannak tucatszámra, arra az esetre is, ha - hogy úgy mondjam - indiszponált állapotban van az ember, és akkor is, ha 100% erekciója van. Én ilyenkor mindig az alkalomhoz illő dolgot csinálom. (Ernyedten inkább nyújtás, merevebben inkább jelq típusú gyakorlatokat.)


Nem minden gyakorlat jön be egyformán mindenkinek. Pl. a dry jelqing nálam nem működött, próbálkoztam vele néhány hónapig, aztán visszatértem a wetre.


Hangsúlyozni szeretném, hogy pusztán leírás vagy képek alapján nem biztos, hogy megfelelő módon végezzük a gyakorlatokat. Filmen is látni kell. Sajnos a videók is sokszor rossz technikákat mutatnak, például túl gyorsan csinálják. Ezért is írtam a fenti címet, mert azt jó referenciának tartom.


És a pénisz növekedésével vagy a rutinosabbá válással a technikák is változnak. Például ma már gyakrabban végzem kifordított kézzel a gyakorlatokat (tehát amikor hüvelyk- és mutatóujjal körbefogom a farkamat, a tenyerem nem a testem felé, hanem kifelé néz), mint simán. Nem tudom, miért, de úgy érzem, így erőteljesebben tudom csinálni.


Sajnos az ismétlésszámokat nem vagyok képes számolni. Inkább az órát figyelem. Meg az ember egy idő után elkezdi érezni, hogy most már elég valamiből. (Mert elkezd kényelmetlen lenni, vagy érzéketlenebbé kezd válni a farkunk stb.) Ja, és a fürdőszobában, tükör előtt szoktam gyakorolni, a jobb kontroll miatt.


Egyébként néha elgondolkozom azon, hogy mindenki egyedül, csendes magányában végzi a gyakorlatokat, emiatt gyakran kerül zsákutcába vagy rögzít hibás technikát. Szóval senkinek nem ártana időnként egy személyes konzultáció. Ezért is lehetnek olyan jó eredményei annak a doktornőnek, akiről itt is szó volt. 

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.02 0 0 3827

Nem akarok gyakorló helyett válaszolni, de amit én is már tapasztaltam az az, hogy nem kell koppintani a módszereket egy az egyben, fontos az, hogy jó kellemes érzéssel történjen a gyakorlatozás és lehet egészen sajátos mozdulatokat is alkalmazni egyénre szabva. Én is jó érzéssel szoktam azt a kb húsz percet erre szánni.

pumper01. Creative Commons License 2010.12.02 0 0 3826

Szintén respekt! Sokat segítenél, ha leírnád mennyire erekt állapotban csináltad az edzést,

valamint, hogy kb milyen sebességgel, (főleg jelq 1-et?),

mert már csináltam év elején, akkor majd fél cm-t szélesedett nekem a jelq-tól, de hosszban

semmit nem nőtt, de én 80-90% erektáltan csináltam és lassan kb 3 másodperc/nyújtással.

Előzmény: Törölt nick (3806)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.12.02 0 0 3825

Mindenképpen grat. a szép eredményért!

Én is jelq-ztam egy pár hónapot nekem 1cm lett az eredmény, de utána meg is állt a növekedés. Most pumpával próbálkozok de hozzá teszem a jelq-t is a te eredményeden felbuzdulva :)

Előzmény: Törölt nick (3819)
Radler Lemon Creative Commons License 2010.12.02 0 0 3824

Szép eredmény!

Azt elárulod, hogy hogyan nőtt a farkad? Értem ez alatt, hogy egyszerűen nagyobb lett, vagy megváltozott közben a formája is?

Előzmény: Törölt nick (3806)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.01 0 0 3823

Nem ezt mondtam, de döntsd el, mi a célod és majd kialakul.

Részemről most szünetet tartok, mert egy fékműtét miatt most örülök, ha élek, de a nyújtást már óvatosan elkezdtem........

A műtétet azért végeztettem el, mert az a két centi növekedés egyre inkább visszagörbítette a farkamat, talán most ez megoldódik.

Mindenkinek hajrá és kellemes farokszélesítést és növelést!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!