Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Aquabat Creative Commons License 2005.07.26 0 0 158
Ne tudom. :) Mekkora szégyen! Ezt megtudják a leendő m. helyemen kapásból kirugnak. :) Nézz bele shreklámpával. De kívülről is fogja kontraanya gondolom azt megtaláltad.
Előzmény: rugaferenc (157)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.26 0 0 157

Segítsetek!

 Hogy a fenébe kell levenni a külső visszapillantó tükröt? Valószínű, h. ott rohadt be. Belülről kitapogattam egy 6lapfejű miafenét, de nem tudom, h. hogyan tették azt oda. Feltételezem, h. ennek lecsavarása után jön le.

 

Oké! Várjuk meg GSdrivert! ;)

 

Üdv!

Feri

Előzmény: Aquabat (156)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.26 0 0 156

Szép gyüjtemény. :) Na figyelj. Biztos GSdrivernek is van 5 lete. Várjuk meg őt is. Aztán egyeztetünk. GSarok? Hmm... Nem rosz.

rugaferenc Creative Commons License 2005.07.25 0 0 155
"Meg kéne valami név is"
Sztem a GSarok jó lenne, mint név. Mit gondoltok?
Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (153)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.25 0 0 154
Logó? Ne lopd az 5letemet! :D
Pont a napokban gondolkodtam ezen!!!! Csak nem tettem közzé, mert elfelejtettem ;) Van egy jól rajzoló ismerősöm. (Az öcsém :) ) Megterveztessem vele?
A lámpa csak egy elképzelés!! Az eredeti bármikor applikálhatólesz. Csak szeretném kipróbálni, h. milyen így a tekintete.
A Citroenparkról:
1 GSA
1 Használati BX
1 Bontásra váró BX
1 2CV
1 Trabant (épített mindentjáró)

Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (153)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.25 0 0 153
Nem semmi! Két napig nem nézek topicot és lemaradok mint a borravaló. Hát a BX lámpák nem egyszerűek. Én maradnék a régiek felujításánál. :) Nem találtam a GS modelt -> béna vagyok. Szeretnék tervezni egy logót a mi kis klubunknak. Nektek van L képzelésetek ezügyben? Meg kéne valami név is. Feri is gyöjtögető életmódot folytat GSA, CX, DS, 2CV... Gondolom már rólad is lemondtak az orvosok. :D << RULEZ!
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.25 0 0 152
Helló!
Kellene nekem egy 2CV. A papírjai legyenek meg!!! Átiratás után visszaadom a kocsit!
Remélem érthető a fenti. :)
Ajánlatokat az azami@freemail-re várok.
Előre is kösz!
Feri
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.25 0 0 151
Egy jótanács azoknak, akik a GSA ablakemelő karját szeretnék levenni:
Az ablakemelő tengelyénél benyomni a kárpitot, belekukkantani és az ott lévő zégerhez hasonlatos miafenét lehúzni.
Ha ezt nekem valaki elmondta volna, fél órát spóroltam volna meg. :)
Üdv!
Feri
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.25 0 0 150
OK. Küldheted a progit, küzdök vele én is....
Előzmény: GSdriver (149)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 149

ránézésre nagyon primitív, sok kis html file-t generál, meg miniképet az eredetikből. semmi extra, meg van hozzá egy viewer.htm file 14.5k ami nekem ránézésre egy  javascriptre hasonlít leginkább.

 

elküldöm mélben a proggyt, ha akarod.

Előzmény: GSdriver (148)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 148

a lényeg, hogy letöltesz egy kis (párszáz kB) proggyt a mikrofos honlapról.

egy wizard rakja össze a slideshow-t.

 

megadod a képek forráskönyvtárát, aztán beírod a célkönyvtárat, aztán enter és összerakja a cuccost.

 

milyen böngésződ van? IE? más? és milyen oprendszered?

Előzmény: rugaferenc (147)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 147
Ne hagyjuk veszni az ötletet! Mondd el az elvét!!! Megpróbálok segíteni ez ügyben.
Jól nézne ki és idővel máshol is lehetne használni... Flash lehetne még életképes megoldás, ugyanis széleskörben elterjedt...
Üdv!
Feri
Előzmény: GSdriver (146)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 146

A fene enné meg az egészet. Úgy hittem más is látja, nem csak én. :(

 

Alarmpeti próbálkozott ilyennel az albertirsai képek ürügyén, nekem meg nagyom megtetszett. Tudod, mindig is szerettem volna valamiféle slideshow-ba rendezni a képsorozatokat a körülményesen elkészíthető és nehezen áttekinthető ömlesztett módszer helyett ...

 

le vagyok hervadva .... :(((

Előzmény: rugaferenc (144)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 145
Teljesen szelíd! Idomított keverék. A GSA és a BX nemes faj háziasításából született. :D
Nincsen olyan nagy baja, csak elmezavaromat szeretném ily' módon levezetni. :D Persze a BX lámpik jobb állapotúak.
Üdv!
Feri
Előzmény: GSdriver (143)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 144
öööööö, az oké, h. slideshow, de mi ez? Flash? Nekem nem megy. A here felirat egy pillanatra alá van húzva, majd nem. Inaktív lesz. Telepítettem flash-t hátha, de nem kelt életkre. A Microsoft honlapja pedig annyira feidegesített, h. leírtam ezt :D
Előzmény: GSdriver (142)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 143

brrr, .... jobb mint egy házőrző kutya. Nagyon félelmetes. Nem másznék be este a kerítéseteken, ha ilyenek mászkálnak az udvarotokon ... :)

 

Mi történt a régi lámpáiddal? Miért kell őket kidobni? A múltkori képek alapján nem tűntek nagyon rossz állapotúnak ...

Előzmény: rugaferenc (139)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 142
él az ftp, majd később lehet, hogy átnevezem, ha szélesebb körben is használni fogjuk. de amíg csak 3-an vagyunk a klub, addig marad a mostani neve.
Előzmény: rugaferenc (141)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 141
Hehh, ez jó! :D
Remek ötlet a dátum meghagyása, mint link!
Mehet még az FTP-re? Készült azóta 1-2.
Üdv!
Feri
Előzmény: GSdriver (140)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 140

Bővült a honlap:

 

"Egy felújítás képei" című sorozattal.

alcím:

Ruga Feri harca az idő vasfogával egy GSA Pallas lelkéért.

 

http://www.citroen-gs.hu

Előzmény: rugaferenc (139)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 139
Hali!
Remélem beteszi az elrettentő képeket. Csak be van illesztve, elképzelés gyanánt megfelel.
Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (137)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 138

Én a Retromobil kiállításon vettem Párizsban februárban. De a Norev honlapján is ott van: Citroën GS bleu Platine (ref:158210 - scl:1/43e). A magyarországi képviselő ha hinni lehet a honlapnak, akkor az Impressio kft. (Dózsa Tamás ügyvez.) tel: 06-1-439-1472, e-mail: impressio@axelero.hu

 

http://www.norev.com/norev_v2/index-en.php?P=catalogue_marques-en&numa=15+181

 

 

Előzmény: Aquabat (137)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.24 0 0 137
Akkor itt senki sem makulátlan. :)) Nekem is van egy pár << fémautóm. 1:18-as 2CV, Xsara WRC ez utóbbit a barátaimtól kaptam születésnapomra. :) Meg Matchbox méretű CX, Acadine, Dyane. Jujj... Viszont van 60db Hotwheels kisautóm. :) Feri! Ne add föl valahonnan csak szerzel szömeket. De a tieiddel mi van? Nem lehetnek olyan szar állapotban, hogy ne lehetne fölujítani. Vagy igen? GSdriver honnan a kis GS? Láttam Ebayen 1:18-as méretben is. Szép darabja lenne a vitrinnek.
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.24 0 0 136
Természetesen meghagyom a visszaépítési lehetőséget! Nem akarom szétgányolni.

Rajtam már a gyónás sem segít. Találtam egy felhúzható Trabant modellt. De!!!!! Van egy DS21 kabrióm, találták egy homokozóban. :)
Előzmény: GSdriver (135)
GSdriver Creative Commons License 2005.07.24 0 0 135

Ugyanmá! Nem létezik, hogy nincs sehol egy használható, megmenthető GSA lámpa! Ha most mindenképp szükséges, hát adaptáld a BX-ét, de hagyd meg a lehetőséget a visszaépítésre.

 

gyónás:

 

Óh jaj, én is gyarló ember vagyok. Én meg a fiamnak vettem egy Bburago által gyártott Ferrari modellt. Mentségemre szóljon, hogy nem sokkal később megvettem (igaz elsősorban magamnak) a Norev frissen piacra dobott 1:43 GS modelljét is.

Előzmény: rugaferenc (134)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.23 0 0 134
Elszánt vagyok! :))) BX vs GSA.

Apró:
Kis Ferrarimat elcserélném hasonló jó állapotú GSA lámpára :D
Előzmény: Aquabat (133)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.23 0 0 133
Neeem! A lámpa módosításod az csak vargányolás. :)) A kis Ferraridra gondoltam. BMvé? Annyi van szegeden, hogy nem férünk!
Előzmény: rugaferenc (132)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.23 0 0 132
Bűn? Akkor lenne bűn, ha BM(köhömm) lenne az a lámpa. :D
Előzmény: Aquabat (131)
Aquabat Creative Commons License 2005.07.23 0 0 131
Feri jesszusom!! Ez elképesztő! Nehéz lehet ilyen bűnnel élni, de én feloldozlak ha Te is megbocsáljtasz Citroenes felebarátodnak. :) Kűggyed a képet mert mostmár érdekel, hogy hogy nézhet ki. :)
Előzmény: rugaferenc (129)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.23 0 0 130
Belepróbáltam a BX lámpákat, ha összejön, akkor holnap lesz kép. Nem kellene sokat variálni a bentléttel. Megoldható némi buher után :) Csak a műszaki.....félek tőle, h. belekötnének. :(
üdv!
feri
Előzmény: Aquabat (125)
rugaferenc Creative Commons License 2005.07.22 0 0 129
JESSZZUSOM! Azt hittem eddig csak nekem vannak titkaim. De most én is bevallok mindentű! Egy Ferrari Testarossa karosszériás matchboxom van! BOCSÁSSATOK MEG!!!!! :D
Előzmény: Aquabat (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!