Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3763

:)

Előzmény: Törölt nick (3762)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3762

je mondom honnan ismered te a haziorvosomat? de aztan rajottem h nem rola beszelsz...:)

Előzmény: Törölt nick (3758)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3761

nitta, ezt még kivesészzük esetleg a facebokon, a sorrendet,,,köszi...

Előzmény: Törölt nick (3760)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3760

Nitta. én kérdeztem esztot ezekről és a lymeot hajtogatta nekem, szal nem jutottam dülőre vele, sőt utba sem igazitott hogy merre kéne mennem ezeket kideriteni,,,szal itt tartok most, kapard ki a gesztenyét magadnak beteg.

Előzmény: Törölt nick (3756)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3759

írtam

Előzmény: Törölt nick (3755)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3758

sz*pjad le a vargát a hotel termálban, te h*lye p*csa, miközben a sz*ros gombáit tömöd magadba zsákszámra. :)

Előzmény: Pötty63 (3757)
Pötty63 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3757

Kedves válaszoló:Kinek mekkora IQ szintet ad a JÓ ISTEN-annyival éli életét..(DE MINEK...???)HA VAN OLYAN SZERENCSÉS-MINT ÉN....Akinek a világon nincs már semmiféle esélye antibiotikummal gyógyulni..mert meghal tőlük..HÁT NEKEM VALÓBAN KIZÁRÓLAG CSAKIS A GYÓGYGOMBA MARADT MÁRA A VILÁGON!!

De majd ha féloldaladra bénán-szolidan szólva butulva,hüjülve,írni-olvasni nem tudva...ilyen helyesírással fogsz rendelkezni....ÉS A HULLA TEPSIBŐL ANNYIT MÁSZOL KI..AHÁNYSZOR ÉN..AKKOR MAJD FEJET HAJTOK ELŐTTED..ADDIG NEM!!

Viszont engedtessék meg nekem,védjem az ÉPELMÉLYŰ LYM BETEGEKET-HA LEHET,NE ÖLESSÉK MEG A MÁJUKAT,LÉPÜKET,VESÉT,ÉS ÖSSZES MÁS NEMES SZERVET,CSAKHOGY ÉLHETŐBB ÉLETET ÉLHESSENEK!!!!

Az ILYEN LÉNYEK,MINT TE..BÁRKI VAGY....AZOK NEM FÓRUMRA VALÓAK..EGYESÜLETBE PEDIG ESZÜKBE NE JUSSON SOHA JELENTKEZNI!!!!!!!!!!!!!!

 

GONOSZ,ÉS VÁDASKODÓ,BUTA LÉNYEK HADA..VALAHOL MÁSHOL RONTSA A LEVEGŐT-NE A VALÓS BETEGEK KÖZÖTT!!

AKI ILYEN KOMMENTET TESZ KÖZZÉ-SOHA NEM VOLT BETEG...!!!!

NINCS HELYE KÖZÖTTÜNK!!!!!!!

 

ENGEM NEM FIZET SENKI..ÍRJAM AMIT MÁSOK.."ELŐÍRNAK"-MONDJAM,AMIT "MÁSOK ELŐÍRNAK!!"

 

KIMERTEM ÁLLNI ÉLŐBEN TÖBB SZÁZ EMBER ELÉ DEBRECENBEN A HOTEL TERMÁLBAN IS...VARGA GÁBOR ELŐADÁSÁN!!AKKOR 2 PERCE ISMERTEM MEG!!!

NEM TOLJÁK A SZEKEREM!!

 

AZ ÉLETEM KIZÁRÓLAG MAGAMNAK KÖSZÖNHETEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EZ A REKLÁM.....DE NEM AZ AGYMENEK SZÁMÁRA..

KOROMBÓL ADÓDÓAN TEGEZŐ A FORMA,BÁR NEM KENYEREM....MOST MÉGIS MEGTETTEM!!!!!

 

 

NORMÁLIS BETEGEGKNEK ÁLLOK RENDELKEZÉSÉRE:AKINEK VÁLASZOM ÍRTAM-S A HOZZÁ HASONLÓAK-NE RONTSÁK A GYÓGYULNI VÁGYÓK KEDÉLYÉT!!!!!!!!!

 

AKKOR IS SZERETETTTEL,MINDEN NORMÁLIS LYM BETEGNEK:Ibolya.

Előzmény: Törölt nick (3754)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3756

babos, meg az jutott eszembe, hgy esetleg rossz sorrendben kezelnek. Vhol (tobb helyen) olvastam, hogy elobb a nehezfemeket kell felhozni, mert a bacik es a virusok elbujnak alatta, aztan a candida, aztan babesiosis  malaria elleni szerekkel (tunetek alapjan, mint ejszakai izzadas, depi es nehezlegzes) bartonella es utana mehet a mycoplasma / borellia. Az eszto biztos tudja, kerdezz ra. A nehezfemeket kihozhatja chorella, bar en most zeolitot szedek, attol lehet am herxezni is:)

 

mas is hallucinal vagy csak en vagyok megaldva?:)

Előzmény: Törölt nick (3755)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3755

Stollllllllllleeeeeeennnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mail címem publikus,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Előzmény: Törölt nick (3754)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3754

egyszeru halando vagyok megis ingyen voltam 2x is MRIn, es most megyek harmadszorra, fel even belul. ingyen.

 

az ocska gyogygomba reklamodtol meg kifordul a  gyomrom, mivel kamu az egesz. a leggazabb pedig a helyesirasod.

 

na megint el lehet kuldeni a picsaba, kulon varom lentesfent velemenyet:)

Előzmény: Pötty63 (3752)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3753

Szegeny, miken ment keresztul. Betettem a linket a blogba is.

Előzmény: Lentesfent (3749)
Pötty63 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3752

Szerbusztok!Szeretettel üdvözlök mindenkit ujra a Fórumon!Talán sikerült ujra napi szintű net kapcsolatot létesítenem,így örömmel írok most NEKTEK ISMÉT!!

Olvastam most bejegyzéseitek sokaságát!!!

 

Félre értések elkerülése végett,ujra írom:NAGY GYERMEKEM LYM KÓROS TÖBB MINT 19 ÉVE!!Innen a sok tapasztalat!!

Én 2005 nyara óta vagyok Kullancs csípett!!!!Csak én nagyon hamar a Végstádiumú Lym kór dg-t kaptam..kimaradtak a fokozatok!!!

A riportot láthattátok,nem ismétlem magam ujra!!

De azt igen:HOGY 2012.01.09.-én is NAGYON-JÓL VAGYOK KÖSZÖNÖM!

Eszem a gombáimat-és lassan Január 27.-én lesz 1 éve-hogy az utolsó Rocephin infuziómat kaptam..ÉS JÓL VAGYOK!!!!

 

Készülni fog a 2. része majd TV riportnak..Még pontosat nem tudok időpontjáról!

3 hete készíttettem friss agy MRI-vizsgálatot!!

A diagnózisom mostmár "CSAK"-AGYINFARKTUS UTÁNI ÁLLAPOT!!!!!

A gomba fogyasztóknak írnám:2 ember szervezete sem működik egyformán!!Sok folyadékot igényel a gomba szedése számomra is..Ha fokozottan igénybe veszem fizikailag a szervezetem,és nem eszek normálisan..bizony jön a hasmenés..Olyankor kevesebb gombát eszek,és igyekszek ujra rendesen enni!Most van lehetőségem pihenni-és így egyensulyba kerültek ezen dolgaim!!(VAN AKINEK NEM MEGY A HASA..LEHET NAGYOBB ADAG ESETÉN MENNE..NEM TUDOM!!)

 

Senki ne gondolja-mindannyiónknak pénzen kell megvennie a Gyógyszereket..MRI-t fizetni..stb!Ezek nem normális dolgok-mert nincs GYÓGYULÁSHOZ VALÓ JOGUNK..

Vagyis ettől vagyunk megfosztva..sajnos!!Ezért halnak meg emberek értelmetlenül..mert anyagilag nem tudják előteremteni az életben maradás feltételeit..(AMIT TB-NEK KELLENE ÁLLNIA!!!)

 

Egyesületünk erről szól majd:ÖSSZEFOGNI A LYM BETEGEKET!!!!ELÉRNI SOK ELÉRHETETLENT!TÖBBEK KÖZÖTT A GYÓGYULÁSHOZ VALÓ JOGOT IS!SEGÍTENI A RÁSZORULÓKAT!!!

TELEFONOS SEGÉLY SZOLGÁLATOT INDÍTANI!!(NE LEGYENEK KALLÓDÓ LYM BETEGEK!!)

Ehhez kellenek BÁTOR EMBEREK,SEGÍTŐK,AKIK HISZIK-JOBB ÉLETET ÉLHETÜNK!!!

EZT AKAROM MEGTEREMTENI VELETEK-KÖZÖSEN!!!DIÓHÉJBAN ENNYIT ÍROK MOST!

 

ELÉRHET BÁRKI A :lymekor63@freemail.hu-n!

Várom kérdéseiteket,megkereséseteket!

Kivánok jobbulást mindenkinek:Szeretettel:Pötty63. Ibolya

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3751

Minél előbb sikerül azonosítani a Lyme-kórt, annál könnyebb antibiotikus kezeléssel enyhíteni a következményeket. Sajnos találkoztunk olyan pácienssel is, aki a kullancscsípést követően csak fél év múlva ment orvoshoz, de akkor már bénulásos tünetekkel. A Lyme-kór képes minden szervrendszer károsítására, ezért is fontos a mielőbbi orvosi kivizsgálás. A kezelés az egy-két hónaptól akár néhány évig is eltarthat. Tavaly több mint kétezren keresték fel kullancscsípés miatt a szakrendelést, ez a szám 2006-ban ezernyolcszáz volt. Húsz éve foglalkozunk ilyen jellegű megbetegedések kezelésével. szal enyhíteni és nem meggyógyítani, akkor tényleg nem gyógyítható bakker..ollózott cikk, van egy anonim ismerősöm és mindig leszóll ,hogy miért nem ollózok érthetően,,,,szal a minociklyn sem öli meg a bacit csak gátolja a növekedésben,,, remélem olvastátok,,,de akkor mi öli meg?

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3750
A Lime-kór baktériuma már a Jégkorszak előtt jelen volt Európában A University of Bath kutatói felfedezték, hogy a baktérium, ami a Lime-kór okozója,Európából származik, nem pedig Észak-Amerikából, ahogy azt azelőtt gondolták. A Lime-kórért felelős baktérium, a Borrelia burgdorferi, Amerikából származik, azaz ezt hitték a kutatók. Mindenestre most, a University of Bath csapata felfedezte, hogy ez a bogár Európából jött és még a Jégkorszak előtti időkből származik.
Tudva a baktérium eredetét és az eddigi fejlődését, a kutatók abban reménykednek, hogy meg tudják jósolni a további fejlődését, és így meg is tudják majd előzni terjedését.

A tanulmányban a University of Bath kutatói és Egyesült Királyságbeli és Egyesült Államokbeli kollégái tanulmányozták a baktérium evolúciós történelmét úgy, hogy nyolc úgynevezett “háztartási gén” szekvenciáját vizsgálták, amik rendkívül lassan fejlődnek. 64 különböző mintát elemeztek, amelyeket fertőzött emberekből és európai és amerikai kullancsokból vettek.

Mindegyikben jelen volt 33 különböző kombinációja a háztartási géneknek. A tanulmány eredményei azt mutatják, hogy a Borrelia burgdorferi Európából származik, de a faj jelen van Észak-Amerikában már nagyon régóta. A kutatók úgy gondolják, hogy az ottani felemelkedése az 1970-es években, a kullancsok – amelyek hordozzák a baktériumot - földrajzi territóriumának kiterjedése után történt, például az erdőség helyreállítása után.

A Lime-kór egyre súlyosabb probléma Európában, Ázsiában és legfőképpen Észak-Amerikában, ahol már a leggyakoribb vector-borne betegség. A betegség Old Lyme (Connecticut) után kapta a nevét, amely jónéhány eset helyszíne volt az 1970-es években. A fertőzésre nincsen oltóanyag, ami izületi gyulladást és idegrendszeri és szívproblémakat okozhat, ha nem kezelik.

Címkék: lime-kór, baktériumok, Jégkorszak, Borrelia burgdorferi, kullancs
Lentesfent Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3749

http://www.biai.hu/Biakro/pdf/kro-0308/kro-0308_19oldal.pdf

 


"A kezelés azonnali elkezdését azonban akadályozta,
hogy a Lyme borreliosis és a Myasthenia gravis gyógyítására alkalmas
szerek rontják egymás hatását, és ez akár a beteg állapotának
életveszélyes rosszabbodásához vezethet.
Így csaknem egy év telt el, mire megkezdődhetett Orsi újabb,
célzott antibiotikus kezelése. Az Istenhegyi Klinikán dr. Esztó Klára
ma már járó betegként kezeli.
Jelenleg huszonnégy hetes kezelés áll mögötte. A teljes gyógyulás
még nagyon messze van..."

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3748

nem én kutattam , ne értsétek félre,,,a minociklin a lényeg..

Előzmény: Törölt nick (3747)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3747

egy ujabb kutatás eredménye....................

Kedves Doktor Úr!
 
Egy nagyon kedves ismerősőm sm-ben szenved és most azt hallottam, hogy újabban egy ún. minociklin hatóanyagú antibiotikumot is bevetnek a kezelésre.
Mielőtt felcsillantanám előtte a reményt, szeretném megkérdezni, hogy tud-e erről nekem bővebb információt írni?
 
Köszönöm szépen. Emőke

Kedves Emőke!
 
A minociklin a tetraciklin antibiotikumok közé tartozik, szerkezete hasonló a doxiciklinhez. Gátolja a baktériumok szaporodását. Elsősorban bőrfertőzések esetén adják, újabban az enyhe rheumatoid artritis kezelésére is használják. Különböző autoimmun folyamatokban (SLE, hepatitis) és degeneratív neurológiai betegségekben (pl. ALS) veszélyes az adása.
 
Több mint 10 éve folynak kutatások a minociklin lehetséges idegsejtvédő (neuroprotectiv) hatásának igazolására Parkinson kórban, Huntington betegségben, és sclerosis multiplexben (SM). Több klinikai vizsgálat eredményei utalnak arra, hogy tartós minociklin szedés jó hatással lehet a klinikai tünetek és az MRI gócok nagyságának alakulására hullámzó lefolyású SM-ben. Feltételezik, hogy szisztémás gyulladásgátló hatása mellett a támadó fehérvérsejtek mozgását is korlátozza az agyban. Jelenleg is folyik a minociklin kipróbálása korai SM-ben és látóideg gyulladásban. Egyelőre nem lehet tudni, hogy mikor gyűlik össze elegendő bizonyíték a gyógyszer alkalmazásának hosszú távú hasznáról, és a lehetséges komplikációkról, veszélyekről.

  Ezek szerint mégis bejut a kp

boxerkutya Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3746

A vadász és az orvvadász között is csak annyi a különbség hogy az orvvadász nem fizet a vadászatért ,de mindkettő ugyanazt csinálja. 

boxerkutya Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3745

A mezei vadászok sem különbek, vadállományszabályozásra és selejtezésre hivatkozva megszállottan lövöldöznek mindent . A nagy

 többségre ez a jellemző. Egy vaddisznóba akár száz kullancs is lehet . A szőrébe még plusz több száz . Amikor megnyúzzák könnyen átadja az elejtőjének a kullncsot. Erre nem is gondolnak sokan.

Előzmény: Bohus123456 (3743)
Grnak Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3744

Szia

Ha elolvastad amiket írtam látod, hogy nem cseszegetek senkit főleg nem olyanokat akik segítségre szorulnak. (mint jómagam is)

Előzmény: Törölt nick (3732)
Bohus123456 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3743

Nem a mezei vadászokra gondoltam, hanem a gazdasági és politikai elitünkre, mivel ők az igazi tulajdonosok erdeinknek, vagy ,már át vannak játszva külföldieknek . Kimennek 2 hétben egyszer a 20 milliós terepjárójukkal és szétlövik a vadakat amiket a csicskásaik eléjük hajtanak. Ezekbe nem sok eséllyel megy kullancs....

 

Meg a vadászat hajnalban vagy éjjel folyik és akkor be vannak öltözve és kullancs nehezen talál utat beléjük....

Előzmény: boxerkutya (3741)
Lentesfent Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3742

A gyerekek is célpontjai, mert nem kell erdőbe menni, kirándulni, egy parkban, vagy egy kertben is be lehet szerezni, nem irtják évek óta a kullancsot. Nem hívják fel a figyelmet arra sem, hogy forralt tejet és jól átsütött húst egyenek az emberek. Kullancs csípés nélkül is lehet fertőzött.

Előzmény: boxerkutya (3741)
boxerkutya Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3741

A vadászok sem ússzák ezt meg  ugyanis ők az elsőszámú célpontjai a kullancsnak . Nincs olyan vadász akinek a vérében nincs már ott a borrelia,de hogy majd mikor jön elő náluk maga a betegség az más kérdés, de egyszer előjön és akkor majd rájönnek.

Előzmény: Bohus123456 (3739)
boxerkutya Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3740

Akinek nem tetszik a rendszer menjen Lakos Andráshoz gyógyulni ! Azt  a kezelést amit ő ad ,viszont nem fogja senki megköszönni.

Bohus123456 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3739

Ez az egész lyme is az összeesküvés elmélet része meg a vadkapitalizmusé....

 

1. Azért van ennyi kullancs mert nagyon sok a vad az erdőben.  Kb 100 szor annyi vad van az erdőkben mint amennyit az erdő el tudna tartani magától .  ( vaddisznó, őz , szarvas )

 

2. Minden 100 méteren vadetető van meg vadászles. Az erdők vad szaporító telephelyek lettek...........terepjáróval mindenhova el lehet vinni a tápot

 

3. Az erdőgazdaságok és a vadásztársaságok a felső 10 ezer tulajdonában vannak.

 

4. Itt nagyon súlyos anyagi érdeket sértene ha kiderülne hogy mindezért az emberi kapzsiság az oka.

 

5. Mivel súlyos érdekeket sértene ha kiderülne ez az egész ökológiai katasztrofa, le van fizetve és el van hallgattatva az egész dolog.........

 

Gyakran túrázok látom mekkora business ez az egész.... A Bakonyba kb 2 éve kihelyeztek minden bejárathoz egy táblát, hogy napkelte után 2 órával és napnyugta előtt 2 órával tartózkodhatsz csak az erdőben mert vadászat folyik.....

 

Ez az én véleményem...

Előzmény: Törölt nick (3737)
boxerkutya Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3738

A doktornő a doxit kedvezményes receptre írja fel, egy háziorvosnak nincs erre jogosultsága. Kb 10 -szer olcsóbb így . A minocyclint nekem a háziorvos is felírja már. Elküldöm a receptet a gyógyszertárba és futár kihozza.Ennél nincs kedevezmény, de ez erősebb és jobb.A doktornőt ne csesztessétek és ne lássátok benne a rosszakarást. Egy baj van vele, hogy túlságosan is jót akar mindenkinek . Az életben is jókat bántják mindig.

Előzmény: kókuszka (3729)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3737

Bohus! én eleget olvastam angol cikket, raktam is ide párat be , nyers forditás de érthető, kezelési sémák is vannak, nemcsak a doxi , hanem többféle és felváltva, de mostmár nem foglalkozom vele ,mert valaki azt üzente szálljak le a gépről, pedig marhaságot nem irtam...nemcsak a lymeot kellene keresni , igen ha lyme szorongást ,pánikot okoz akkor három kura gyógyszer valamit kelleett volna segítsen, mint irtam ampicilin segített egy lökést anno rajtam ,de akkor még nem tudtam hogy lymeos vagyok , de jobban lettem..nah gyógyuljatok..

Előzmény: Bohus123456 (3734)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3736

szorakoztato ez a lyme, ma reggel egy nagyolloval a kezemben setaltam tomi utan (semmi hatso gondolat bar nem tudom, hogyan kerult a kezembe), az elobb pedig eltevedtem a munkahelyemen:)

Lentesfent Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3735

"Csak nagyon kevés orvos meri felvállani a több éves antibiotikum kúrát , gondolom ti is ezért mentetek Pestre mert máshol nem foglalkoznak veletek."  Ezzel csak egyetérteni lehet.

Előzmény: Bohus123456 (3734)
Bohus123456 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 3734

Olvassatok angol nyelvű cikkeket, főleg amiket orvosok írnak( már aki tud angolul ) és abból megtudtok mindent. Azt is hogy a krónikus lyme-ot csak több évi antibiotikum tudja elmulasztani. HA egyáltalán el lehet mulasztani mert ez kérdéses. Csak nagyon kevés orvos meri felvállani a több éves antibiotikum kúrát , gondolom ti is ezért mentetek Pestre mert máshol nem foglalkoznak veletek. ( ahogy velem sem )

 

Ezt a honlapot olvassátok el ( amerikai orvos írta aki szintén lyme kóros lett ):

 

autoimmunityresearch.org/lyme-disease/

Előzmény: Törölt nick (3730)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!