Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

BlackStar Creative Commons License 2002.01.28 0 0 6
Egyszerű megoldás: éjszakára szerelőaknára állsz :))
Előzmény: elf (5)
elf Creative Commons License 2002.01.28 0 0 5
A Bosch cucc ha jól emlékszem valami erős gégecsőféle, amit a drótok köré kell tenni.

A Conrad elektronikai katalógusáruház. WWW.CONRAD.HU
A site-on elég kevés holmi van, a papírkatalógusuk sokkal jobb. A weblapon lehet rendelni, vagy van egy boltjuk az Oktogonnal, ott meg lehet nézni.
Azhiszem nekik valami elektromos(ultrahangos) nyestriasztójuk van.

Ha ez sem segít, egy kreatív szerelővel le kell az egész motorteret zárni acélhálóval.

Clarvoyant Creative Commons License 2002.01.27 0 0 4
Szia,

A drotok vedelme erdekeben a Bosch-nak van valami nyestek elleni vedelmi felszerelese, a motorterbe.Nem tudom milyen, csak olvastam a honlapjukon, hogy van ilyen.(bosch.hu)

Előzmény: johnblow (-)
johnblow Creative Commons License 2002.01.27 0 0 3
JB, te kis butus!

conrad.hu!!!!

Előzmény: johnblow (2)
johnblow Creative Commons License 2002.01.27 0 0 2
Idomítanám őket, ha legalább egyszer élőben összefutnánk :-))

Conrad? Ammmmeg micsoda? És hol van?

JB

Előzmény: Koltai Péter (1)
Koltai Péter Creative Commons License 2002.01.27 0 0 1
Talán a conradban vagy valamelyik ilyen elektronikai üzletben láttam talán ultrahangos vadállatriasztót...
Előzmény: johnblow (-)
Koltai Péter Creative Commons License 2002.01.27 0 0 0
Próbáld meg idomítani őket, hogy tüzes 0-án keresztül ugráljanak! :)
Előzmény: johnblow (-)
johnblow Creative Commons License 2002.01.27 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Az utóbbi időben kezdenek az erdő (XII-ik kerület átlagosan csendes részén lakom) "vadjai" egyre jobban felbosszantani. Konkrétan : egy (vagy több) nyest otthonának tekinti a kocsim motorházát, és éjjelre gyakran beköltözik a hideg elől a menedéket jelentő motortérbe. Ezzel még nem is lenne semmi bajom (nem vagyok egy irigy gyerek), de amikor merő szórakozásból elrágcsálja a vezetékekek, megrágcsálja a szivacs-hangszigeteléseket, és mindenféle kajákat (pl.csokispapirokat) és más szemeteket hord fel kocsimba akkor már tényleg betelik a pohár.

Szeretném ezeket a kis pajkos-garázdákat örökre elkergetni a kocsimtól.

Hallottam valahol, hogy létezik valamiféle elektromos szerkezet amit direkt a nyestek ellen találtak ki. (valami számukra zavaró frekvenciával műxik). Csak nem tudom, hogy lehet-e itthon kapni, ha lehet akkor pedig hol.

Ui: Ezen kívül sajnos csak a patkánymérget tudom, mint lehetséges megoldást, de azt csak a legvégső esetben szeretném bevetni.

Légyszi, ha tudtok írjatok v.mi okosat.

JB

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!