Keresés

Részletes keresés

Saughassy Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5206

Nem beszélve az asszonykompatibilitasrol. :)

 

Mert ugye azt eleve nem lehet megmagyarazni, hogy miert kell piszkalni a dragan vett kulon belterit, amikor fizetjuk meg a szolgaltatas dijat is. Raadasul ugy, hogy kozben a szamitogephez sem nyulhat, hiszen arrol fureszelem a boxot...

Előzmény: ficere50 (5205)
ficere50 Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5205

Ezt, szerinted egy normál fogyasztó, akinek esetleg PC-je sincs, el tudja végezni???? Előfizetési díjat mennyit és kinek fizetsz??? Ugye érted, mit akarok ezzel mondani...  Ez olyan mint az autótuning, addig lehet menni, amíg a NKH vizsga el nem jön...

Előzmény: *upc*** (5198)
Werewolfbug Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5204

Én velük köttettem be, de nem tudom melyik irdetos kártyaolvasót hozták, de megnézem ha hazaértem.

Mondjuk nálam nem eltünnek a csatornák, hanem meg sem találja őket a kereső...

Előzmény: amanita_phalloides (5203)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5203

Milyen típusú a CA-modul amit a TV-be dugsz, és abba az irdeto kártyát?

Talán ez?

http://forgat-sat.hu/webshop/irdeto-cryptoworks-ice-smit-modul-p-991.html

 

Nekem is ezt ajánlották Samsung TV-hez, de nem az igazi, időnként nekem is azt csinálta mint neked, azzal a különbséggel, hogyha a History HD-ra kattintok, az kódoltnak jelzi, és utána letiltja az összes nagyfelbontású csatornát.

Betettem egy beltéribe, ott is ezt csinálja....

 

Előzmény: Werewolfbug (5202)
Werewolfbug Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5202

cserélni nem fogom tudni őket szerintem, mert a tv-hez irdetósat kaptam, a philips beltéri meg ha jól sejtem nem azt használ.

A philipszről frissítést otthon megpróbálom, hátha.

Előzmény: 95xf (5200)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5201
oscam jo ugyan de nem tökéletes !
tegnapi delutánomat arra szenteltem vegig néztem egy pár versiot mindbe volt valami hiba .
Most jelenleg qbox /qbox minire irt sh4 oscam futatom most meg jo de majd kiderülnek hibák !


Előzmény: amanita_phalloides (5196)
95xf Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5200

Ha megoldható cseréld meg a 2 kártyát és nézd meg úgy is.

Esetleg a philips beltérivel frissíts egyet.

Előzmény: Werewolfbug (5182)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5199
keményen állitgatom nem megy valami akkor cserélek ! nem értenek hozza forumokban sem ,mert komoly linux forditást igényel !
Előzmény: Saughassy (5194)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5198
en nem buherálok !
szoftvert frissitek usb-n ,kártya bedug és már megy is kivant programcsomag!
Előzmény: ficere50 (5192)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5197

Igazad volt az in-line erősítővel, már ki is vettem. Ugyanis erősen melegedett, aztán úgy 5-6 órás használat után kezdte kiszűrni a transzpondereket, valami általam ismeretlen rendszer szerint lenullázta őket sorban, mint amikor az öreg koax kábel kezdi levágni a frekvencia tartományokat

 

Előzmény: ficere50 (5192)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5196

Szóval tartsd holnap reggelig. Ha a dealer nem frissíti, mert nincs ideje vagy nem tudja szerintem, akkor kérni fogom. Van már egy nekem az megy vagy 4 éve minden frissítés nélkül, bármilyen legális(!) kártyát dugok bele, de frissíteni nem tudtam eddig.

 

Ficeréhez csatlakozom, én se osvam-ezek meg ccam-ozok, inkább megveszem a legális opciót. Most például Sky kártyára vadászok, ami a 28-as Astráról elérhető lenne. Maga a műhold már mgvan egy 110-es tányérral.

 

Előzmény: Saughassy (5193)
ficere50 Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5195

Az én véleményem egy szolgáltató cég tapasztalaiból származnak... Mi nem engedhettünk meg semmilyen "köztes" megoldást magunknak, innen az én filozófiám... (üzenem *upc**-nek is)

 Kösz a megerősítésedet.  :-)))

Előzmény: Saughassy (5194)
Saughassy Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5194

Na igen, nekem egy evembe kerult, hogy normalisan beallitsam az oscamet es megszabaduljak a modultol. Es ha barmit valtoztat a szolgaltato, lehet elolrol kezdeni. (Persze a mostani tudasommal mar valszeg nem tartana tul sokaig). Erosen nem annyi, hogy felrakjuk a kivant programot egy telepitovel, es nyomogatjuk a varazslo gombot... Nem veletlenul vannak errol problemamegoldo forumok szazai.

Előzmény: ficere50 (5192)
Saughassy Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5193

Háugye az enyém frissitve van. :) Nem kifejezetten bonyolult, kell egy pcmcia slotos laptop, le kell hozza tolteni egy remsegesen fapad es regi windowsos programot, ami valamiert csak kb minden negyedeik alkalommal mukodik, es nyomogatni a gombot. Szoval nem urtechnika, csak fapad.

Előzmény: amanita_phalloides (5189)
ficere50 Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5192

Itt, ugye megismételtél...??? A másik megoldás pedig kissé többe kerülhet, mint a CAM simán, be a készülékekbe...

 

 Én egy korrekt fogyasztói megoldást javasoltam, nem különféle elektronikai hókusz-pókuszokat, mert nem mindenki olyan megszállott, mint Te... Van aki csak egyszerően tv-t akar nézni olcsón és üzembiztosan...  Van-e korrektebb megoldás egy előfizetői kártya+ CAM-nál???

Szerintem minden más már a "buheramátrix" világa...

Előzmény: *upc*** (5176)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5191

Jól, de ha 0 jelerősséget mutat azon a frekin, akkor vagy időlegesn kiesett a transzponder vagy áthelyezték, vagy az UPC nem engedélyezte azon a kártyán. Ők hajlamosak a szabad kártyákon nem engedélyezni bizonyos transzpondereket, mert mittomén miért ezért kell teljes rendszerfrissítést kérni tőlük, mindkét kártyára azonos csomagengedélyekkel.

 

 Nézd meg a Philips beltérin, hogy azok a csatik milyen frekvenciákon jönnek, amik a Samsungon 0-át mutatnak.

 

Előzmény: Werewolfbug (5190)
Werewolfbug Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5190

Nekem is Samsung van, kézi keresésnél láttam is ilyen opciót, és ott tiltva volt alapból.

 

Szóval szerinted nem a jel gyenge azon a frekvencián, hanem a beállításokkal van baj? Jól értem?

Előzmény: amanita_phalloides (5186)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5189

Most telefonáltak, hogy nincs idejük frissíteni!

Az olyan bonyolult?

 

Előzmény: Saughassy (5188)
Saughassy Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5188

Vagy. :)

Előzmény: amanita_phalloides (5187)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5187

Majd feladod utánvéttel, mert kb 250km-re vagyok tőled a dél-keleti csücsökban.

:-)

 

Előzmény: Saughassy (5185)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5186

Nemtom milyen TV-d van, nekem Samsung, és azon van olyan opció csatornakereséskor, hogy "Inicializálás= tiltás/engedélyezés". Állítsd tiltásra, és keresd le ujra a csatikat gyári alahelyzetbe való visszaállítással, de előtte szólni kell az UPC-seknek, hogy frissítsék a kártyáidat, és mindkét kártyára tegyék rá, amire előfizettél

 

Előzmény: Werewolfbug (5182)
Saughassy Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5185

Bakker... :D Ok, budapesten tudod atvenni.

Előzmény: amanita_phalloides (5184)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5184

Szólhattál volna tegnap ilyenkor, pont most rendeltem egyett +10500 pénzért

:-)

De tartsd még holnap délelőttig, ok?

 

Előzmény: Saughassy (5183)
Saughassy Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5183

Jut eszembe: van egy frissitett AlphaCrypt modulom, 15 penzert mar szabadulnek is tole. Valakit erdekel esetleg? UPCvel es HelloHDvel is ment jol.

Werewolfbug Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5182

Sziasztok!

 

Kis technikai segítségre lenne szükségem.

 

Tegnap kötötték be a UPC Direct-et.

Az egyik tv-hez Philips HD beltérit kaptam, a másikhoz nem kértem semmilyet, mert Sat-os a tv, csak egy kártyaolvasót vettem hozzá, és megy rajta.

 

A Philips beltin bejön minden csatorna, viszont a másikon, ahhol csak kártyaolvasóm van, ott a zenecsatornák nem jönnek be.

Megnéztem a lyngsat-on, elvileg a 12226-os frekvencián kell lennie. Kézzel rákerestem erre  afrekvenciára, de nem talál rajta csatornát. A mi érdekes, hogy ezen a frekvencián a TV 0%-os jelerősséget mutat.

 

Mi a véleményetek, mi a megoldás?

Kicsit mozdítsak valamerre a tányéron, hátha utána már ott is látja? vagy valami teljesen mást kell csinálni?

Vagy hívjam vissza a szerelőt? Erre ki fog jönni ingyen? Vagy ez már nem az ő hibája, mert a másikon működik?

 

Előre is köszi!

amanita_phalloides Creative Commons License 2012.06.21 0 0 5181
Basszus, ha én ezt tudom...
(A dealer se tudta, pedig rákérdeztem...)
Előzmény: *upc*** (5180)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.20 0 0 5180

nem kell a modul !vevö program frissitése után

kártyaolvasóba bedugod kártyát és megy az adás  !

 

Előzmény: JohnWayne78 (5173)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.20 0 0 5179

ilyen egy okos modul :))))))) diablo modul 2.3 wifis


Előzmény: ficere50 (5172)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.20 0 0 5178

kártyaolvasó universalis

CI modul nem kell !

 

Előzmény: amanita_phalloides (5170)
*upc*** Creative Commons License 2012.06.20 0 0 5177

HÓHÓ

MINEK CAM ?

VAN KÁRTYAOVLASÓ UGYAN AZ MINT CAM MÉG JOBB IS MINT CAM !

 

 

 

  • Amiko Alien 2 FullHD Hibrid vevőkészülék
    Dupla linux operációs rendszerrel
    MPEG-DVB-S / DVB-S2 / Hybrid: DVB-T és DVB-C (opcionális) HD
    Single Tuner
    „Dual Boot” – 2 linux alapú operációs rendszer
    2db beépített Conax kártyaolvasó
    Korlátlan mennyiségű eltárolható TV és rádió csatorna!
    2db USB 2.0 csatlakozó, mely támogatja az USB elosztókat is, így gyakorlatilag korlátlan mennyiségű USB-s eszközt lehet rákötni (merevlemez, pendrive, wifi stick, 3g stick)
    Médiaközpont: AVI, MKV, MPG, TS, WMA, WMV, M2TS, FLV, DAT, ASF, MP3 lejátszás
    Fájl megosztás hálózaton
    A dupla tunernek köszönhetően lehetséges egyszerre felvenni és nézni két különböző csatornát.
    HbbTV – Interaktív televízió
    OkosTV” funkció: számos alkalmazással bővíthető a készülék: Youtube, SHOUTcast, Picasa, Twitter, Google Talk!, RSS Reader, és még nagyon sok más hasznos kiegészítő!
    Beépített böngésző (Opera with Flashlite)
    Támogatja az USB csatlakozóra köthető Wifi és 3G adaptereket
    Az egyszerűbb navigálás érdekében csatlakoztathatunk hozzá billentyűzetet és egeret is
    Online szoftverfrissítés és csatornalisták
    Online használati útmutató és lecke videók
    Alfanumerikus VFD kijelző
    Ethernet port segítségével otthoni hálózathoz csatlakoztatható (DHCP támogatás)
    DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS
    S/PDIF, Dolby Digital és DTS audio kimenetek
    FullHD 1080p kimenet HDMI csatlakozón keresztül
    <0.5W fogyasztás készenléti módban
Előzmény: ficere50 (5175)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!