Keresés

Részletes keresés

claude bukowsky Creative Commons License 2002.05.06 0 0 15
Szerintem ha jelentkezne valami marketinges vagy vmi ilyesmi akkor menne ez az A5ös...:)
Előzmény: GombocArtur (14)
GombocArtur Creative Commons License 2002.05.06 0 0 14
No igen, 10 fő, de hogy személyenként csak 500-600 forintra jöjjön ki a megalakulás díja, ezért lenne jó 100 fő körüli kezdőlétszám.

Rám számíthattok, amint lesz sok ember, hogy ne kelljen a gatyám is ráfizetni :)

Ha tudnátok nekem holnap estére egy A5 méret körüli reklámanyagfélét csinálni ezzel kapcsolatban, megköszönném. Olyanra gondolok, mint egy szórólap, esetleg mint amilyen az MSZP-ellenes félbehajtható kiadvány volt.

A lényege:
- érthető legyen, még azok számára is, akik azt sem tudják mi az a net
- áttekinthetőnek kell lennie, hogy végignézés helyett ne a kukában kössön ki
- bele kell rakni jövőre utaló elemeket: pl. sokkal kevesebben fognak netezni - meg kell emelni a telcsi költségét a matávnak - tovább drágul a havidíj, stb...
- ötletek, hogy miért éri még meg visszamondani a vonalast vagy minimál csomagra állni
- a gyermekek jövője ettől függ, mert így könnyen, egyszerüen tudnak tanulni és ettől függhet a jövőjük, hogy milyen suliba/munkahelyre tudnak menni a későbiekben

Egyelőre ennyi jutott eszembe, tervem ezzel, hogy a városomban terjesztem. Jó lenne, ha sok embernek lenne nyomdász/fénymásoló ismerőse és a lakóhelye környékén tudná terjeszteni. Én itt csak kis helyen tudom csinálni, kis mennyiségben, úgyhogy elkél a segítség máshol is. :)

Persze az aláírás a leendő társaság neve legyen, hogy a hatást mégjobban növelje :)

fAPOfa Creative Commons License 2002.05.06 0 0 13
nem feltétlen anyagiakra, hanem mindarra ami ahhoz kell, hogy célokat el lehessen érni, figyelmet fel lehessen hívni (itt elsősorban nem tüntetésre gondolok) Úgy hiszem, hogy ma ebben az országban egyetlen módon lehet az internetfelhasználást mindenki számára elérhetővé tenni ez pedig a kormányzati szerepválalás. Nem szándék, nem semmitmondó ígéretek, hanem konkrét lépések. Ehhez kellene egy olyan felhasználói egyesület, szervezet ami független vannak közte szakértő emberek akiket komolyan lehet venni
Előzmény: claude bukowsky (12)
claude bukowsky Creative Commons License 2002.05.06 0 0 12
Most konkrétan az anyagiakra érted, hogy ki mivel rendelkezik?
Előzmény: fAPOfa (11)
fAPOfa Creative Commons License 2002.05.06 0 0 11
ha összegyülik 1-2 komoly ember, akkor össze kéne dobni ki mivel rendelkezik. Az tényleg furcsa, ha bármi internettel kapcsolatos téma, kerekasztal beszélgetés van akkor leginkább a szolgáltatói oldal szakértői jelennek meg a független szakértő kevés, pláne olyan aki a felhasználói oldalt képviseli, ha hozzávesszük, hogy ha csak ez az oldal képviselteti magát (bármely) kormányzati oldalon is, akkor igancsak döcögösen terjed tovább az internetfelhasználás így 2002 tájékán...
Előzmény: Törölt nick (8)
claude bukowsky Creative Commons License 2002.05.06 0 0 10
Mindenkinek!

Jövő héten valamikor, minél elöbb össze kéne ülni személyesen minél több szinpatizánsbnak és megtenni az első lépéseket!
Nekem, vagy Bolivian Dancernek írjátok meg, mikor lenne megfelelő az időpont!

u.i.: A Balaton part környékéről vagy a Balaton irányából 4 embert fel tudok vinni kocsival Pestre, hogy nehogy ez legyen az akadály!

vkee Creative Commons License 2002.05.06 0 0 9
csatlakozom
fAPOfa Creative Commons License 2002.05.06 0 0 7
lehetne a neve:
NETfelhasználók ÉRdekvédelmi Társasága=NETÉRT
fAPOfa Creative Commons License 2002.05.05 0 0 6
támogatom és nem csak a matáv ellen, hanem a net további terjedésért
claude bukowsky Creative Commons License 2002.05.05 0 0 5
Az alapításhoz elég 10 tag... 1 elnök meg 9 tag...
Előzmény: Bolivian Dancer (3)
czaby Creative Commons License 2002.05.05 0 0 4
Mondjuk most?
Előzmény: claude bukowsky (2)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2002.05.05 0 0 3
Nyilván, jelenleg a Matáw-al szemben.
Bukowsky, talán a héten?

Tagok kellenek, meg ötletek.

Aki jelentkezik tagnak, tegye meg, ide!
Legalább 100 ember kéne!

claude bukowsky Creative Commons License 2002.05.05 0 0 2
Mikor alapítjuk meg??
czaby Creative Commons License 2002.05.05 0 0 1
Ki ellen védjük az érdekeinket?
A net-nem használókkal szemben?
Vagy a nagy gonosz cégekkel szemben?
Vagy a bels? ellenséggel szemben?
Előzmény: Bolivian Dancer (-)
Holdanyó Creative Commons License 2002.05.05 0 0 0
Remélem nem 0 eredménnyel!!
Előzmény: Bolivian Dancer (-)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2002.05.05 0 0 topiknyitó
Alapitsuk meg!

Ezuátn kérlek benneteket, ide irjatok ezzel kapcsolatban!

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!