Keresés

Részletes keresés

Olvasószem Creative Commons License 2004.04.27 0 0 117
Azért annyira nem kevés a vörös fiú, hogy a neten kéne keresned, pláne úgy, hogy "ha ismertek ilyet, szóljatok neki"...
Előzmény: vorosfiut (114)
viki_26 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 116
Ja, a bőrom viszont világos, és néhány szeplő is megjelenik az arcomon a nap első sugaraival egyidőben. Amúgy hosszú a hajam és hullámos (az is gyári).
Előzmény: viki_26 (115)
viki_26 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 115
Jelentkezem!
Mármint vörös vagyok (nem gyárilag, viszont már 10 éve, úgyhogy teljesen a magamévá tettem) és zöld a szemem (az gyári).
:o)


vorosfiut Creative Commons License 2004.04.27 0 0 114
Sziasztok!

Én nem vagyok vörös, de lány vagyok, és most láttam, hogy van ilyen topic. Én vörösrajongó vagyok, és a vörös fiúk tetszenek! Erre tavaly jöttem rá, azóta keresek ilyet, de eddig még nem találtam... Szóval ha esetleg idetévedne egy, vagy ismertek ilyet és szóltok neki, nagyon örülnék! :)
A cimem:
kvf@freemail.hu
Gondolom aki fiú és a hasonló lányok tetszenek neki, is úgy érez, mint én. Szerintem az a legszebb, ha világos vörös, göndör hajú, fehér bőrű és zöld szemű .. szerintem ez gyönyörű... :)

Előzmény: Vlaszij (113)
Vlaszij Creative Commons License 2004.01.04 0 0 113
hát ja nem egy tutti kép...:)

kevesem sokkal jobb:)

Előzmény: megyebiro (112)
megyebiro Creative Commons License 2004.01.04 0 0 112
csak a feje lehetne egy kicsit jobb
Előzmény: advil (108)
SabTA Creative Commons License 2004.01.04 0 0 111
Jajj, a voros lanyok....... en meg egy-ket dologgal egeszitenem meg ki az idealis voros haju lany kepet: szamomra a legoruletesebb az, ha a lany szempillai nem sotetek, hanem olyan vorosek, vagy esetleg meg vilagosabbak, mint maga a haja. Ha emellett meg tenyleg gyonyoru vilagos bore van, par szeplovel, az mar maga a mennyorszag. A gimnaziumban ket iszonyu voros lanyt volt szerencsem ismerni: az egyik osztalytarsam volt, sotetebb voros, egyenes hajjal, es az o szeme valahogy pont ugyanabba a kategoriaba tartozott, mint az osszes voros haju lanye, akiket ismertem: a meghatarozhatatlan szinbe. Volt, mikor eszeveszett melyvoros-fekete arnyalatunak tunt, volt, mikor szimpla feketenek tunt...
A masik leanyzo alattam jart egy-ket osztallyal, csak tavolrol imadtam, hupp-hupp. Az o szemszine pedig ket, egeszen erdekes variaciot mutatott: vagy irtozatosan elkepeszto egszinkek volt, vagy melyvoros - na erre varjatok gombot. Persze az is lehet, hogy csak a szerelem jatszott az erzekeimmel.
Aztan az egyetemen is volt egy bamulatosan szep lany, az igazi 100%os no: hatalmas gondor voros furtok, halvany pir az orcakon, megfelelo mennyisegu es minosegu szeplok, es szinten gyonyoru szemek - bar ezek nem voltak szinvaltosak. Kar, hogy mire en rabukkantam, mar fix partija volt, es meg nagyobb kar, hogy halasztanom kellett egy evet, es o abban az evben lelepett az egyetemrol:( Azota csak ketszer lattam, de mindket talalkozas elenken el az emlekezetemben.

Hat, eme voros almok neveit feltve orzom emlekeimben, es mindig varom, mikor bukkan fel az utcan egy ujabb tunder, akirol nem birom levenni a szemem, megbabonaz, es epedve nezek utana

Ma mar egy gyonyoru barna haju, kek szemu szepseg boldog ferje vagyok, igy most mar csak azzal is megelegednek, ha lenne a barati tarsasagomban egy, a fentebb leirtaknak megfelelo voros holgy:))) Lehetne neha csodalni, aztan ujra meg ujra megnezni:)))

Hogy a szex milyen lehet veluk, az is furja az oldalamat.....ez mar megvalaszolatlan marad azt hiszem, hacsak nem taplalja valaki matrix-szeruen az agyamba az elmenyt - vagy az is felrelepes szerintetek?;)

Vlaszij Creative Commons License 2004.01.03 0 0 110
hümm..:) milyen topikok:)

Vörös hajú lányok a legjobbbak ezt één is aláírhatom:)

Nagyjából minndig vörös hajú lányokkal jártam és a kedvesem is vöröshajú:)

Előzmény: ArchElf (109)
ArchElf Creative Commons License 2003.04.03 0 0 109
Hali!

Szerintem a feleségemet láttad...
:)

AE

Előzmény: Jumu (92)
advil Creative Commons License 2003.04.01 0 0 108
RR_ZOZZER Creative Commons License 2003.03.13 0 0 107
Sajnálhatod, mert igazi BASZÓKOMBÁJN minden vörös cica! (csk az a kérdés, hogy bírod-e?..:-)
Előzmény: pityux (106)
pityux Creative Commons License 2003.01.27 0 0 106
én is, én is, én is!!
Nekem is ezek a nők a gyengéim... de még mennyire... jajj nekem, ha meglátok egyet.. de kapcsolatom sajnos még nem volt velük :((
Előzmény: Big Dick (105)
Big Dick Creative Commons License 2003.01.26 0 0 105
Üdv!

Egy nagy vágyam van ebben az életben: lefeküdni egy természetes vörös lánnyal. Tudjátok, egy olyan IGAZI, zöld szemű, hófehér bőrű, halványan (vagy bánom is én, lehet erősen is) szeplőssel. De erre kevés az esély, egyrészt kevés van, másrészt meg a házasemberség... Asszem ez kimarad az életemből!

Big Dick

Girland Creative Commons License 2002.12.21 0 0 104
Mindig a kedvenceim voltak a voros es szoke haju lanyok!-))) Jo ez a topik!-))
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 103
Weöres Sándor, énekli: Halász Judit a Mákosrétes c. lemezén :-))
Előzmény: pee (102)
pee Creative Commons License 2002.12.21 0 0 102
Voroshaju lanyok, mint a gondolat,
felroppennek ejjel, holdvilag alatt..

..
Voroshaju lannyal ne kezdj sohasem,
fogjatok meg, ott szall...

na, ki irta?

Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 101
Gyárilag vöröshajú vagyok (most szőke), a név is stimmel. Hm?
Lehet, hogy indítani kellene egy Vöröshajú Mariannok ide! topicot :-))
Előzmény: Jumu (92)
Youwine Creative Commons License 2002.12.20 0 0 100
100 !
wellington Creative Commons License 2002.11.11 0 0 99
Volt-e vörös hajú? Csak mint egy hiba a Mátrixban, csak mint egy gagyi amerikai filmben...
DeadFox Creative Commons License 2002.11.11 0 0 98
...a vörös, nagyon szép.... de mond, hogy viseled mikor a szálak lassan fehérednek?... és mint férfi, nem illik festetned....
lamanga76 Creative Commons License 2002.11.10 0 0 97
jahh.... és mint mondtam nagyon vékony, de mégsem fiús, mert nagyon karcsú....hmmmm.... és a csípő is rendben van..... bár a fenéken még lenne mit edzeni, de......most muszáj mennem, elterelni valamivel a figyelmemet
Előzmény: lamanga76 (96)
lamanga76 Creative Commons License 2002.11.10 0 0 96
Ő is szemüveges. Illetve most már kontaktlencsés. Vele is úgy voltam, mikor először találkoztam vele, hogy ki ez a rút csaj de aztán nagyon hamar átcsapott ellenkezőjébe. Akkor még szemüveges volt. Aztán mikor kontaktlencséje lett, először baromira furcsa volt, de aztán sikerült megszokni.
Tényleg nagy szemei vannak, de elég érdekes arca van, mert minden alkatrész egy picit nagy rajta a fejéhez képest, de mégsem aránytalan, inkább érdekes mint csúnya. Szóval az arca különleges, van akinek nem is tetszik. Ami alatta van, az meg elméletileg túl vékony lenne az ízlésemhez, de... ha közel kerülök hozzá, vigyáznom kell, el ne veszítsem a fejem. A mellek meg... olyan tenyérbe simulók... épp olyan nagyok, hogy nem lógnak cseppet sem...feszesek....hhhmmm....
Ehh, milyen kár, hogy ilyen egyoldalú ez a vonzalom :-((((
Előzmény: Jumu (95)
Jumu Creative Commons License 2002.11.10 0 0 95
Kihagytam valami az ideálból: szemüveges. Nincs szemüveges lányok topic? :) Erről jut eszembe, mostanában gondolkodtam el azon, hogy az szinte az összes lány, akivel az utóbbi időben szorosabb kapcsolatba kerültem erősen rövidlátó, általában kontaklencsés. Talán azért tetszenek, mert a rövidlátó szemek nagyobbak, így szebbek is. Végülis logikus...
Előzmény: lamanga76 (93)
juc Creative Commons License 2002.11.08 0 0 94
Hellaj evribudi!

Mivel én lány vagyok, nem tudok érdemben a témához szólni, de az tuti, h.a vörös haj önmagában nagyon vadító... nekem középiskolában volt egy oszt. társam, akibe halálosan szerelmes voltam-srác- és essssszméletlen gyönyörü, feketés-vörös haja volt...erös, vastagszálu, fekete szemmel , magas, jóképü...Halál...Azóta sem gyógyultam ki belöle, és azóta sem láttam hasonlót!!!! Demeter Miki!!!!!!!!!!!!!!!! Hol vagy???????????????

De ez a vörös haj szisztéma az írekre a legjellemzöbb... most van egy ír srác osztálytársam, és iszonyúan édes...röt, vörös hajjal, kicsi szakállal... Jujj... nagyon izgi, ...:))))

lamanga76 Creative Commons License 2002.11.08 0 0 93
Igen, az a típus, amit leírtál, az ideál. Pont egy ilyen lány vont a bűvkörébe jópár hónapja, de akárhogy is ostromlom, csak nem jön össze :-( Pedig aaannnnyira szép, hogy nna.
Előzmény: Jumu (92)
Jumu Creative Commons License 2002.11.08 0 0 92
Megtaláltam a topicom!
Nekem is a vörös haj az ideálom, pontosabban, eredeti("gyári") vörös haj, fehér bőr, szeplők, zöld szem, széles csipő, kisebb mellek.
Vicces volt, amikor rájöttem, hogy engem legjobban a vörös lányok érdekelnek.
Kb. 16 lehettem, középsuli 3, asszem.
A baráti körömbe bekerült egy Mariann nevű vörös lány, akiről nem tudtam eldönteni, hogy nagyon tetszik, vagy inkább nagyon nem tetszik. Akkor azt gondoltam, hogy csúnyácska - gondolom az elötte "belémtáplált" vélemények miatt. Amikor kicsi voltam - oviban, kisiskolában - valahogy mindenki csúnyának tartotta a vörös, szeplős, fehér bőrű lányokat. És ez bennem maradt. Visszatérve nem tudtam eldönteni. Aztán ráébredtem. Azóta a vörös lányok "rabja" lettem, megbabonáznak, megyek az utcán és néha már lemerevedve bámulom őket, amitől még jobban zavarba jövök. Végül is az említett lánnyal nem lett semmi "konkrét", de minden vörös lányt hozzá vezetek vissza. Kíváncsi vagyok, mi lehet vele. Akkoriban jóban voltunk, pár éve láttam utoljára, akkor épp a (mázlista) barátjával volt és kacéran mosolygott rám, mintha tudta/érezte volna, amit sose mondtam neki.
Éljenek soká a vörös hajú tündérek!
Youwine Creative Commons License 2002.11.08 0 0 91
Ha valaki a neten olyan helyre bukkan, ahol szép vörös lányokról vannak fotók, az kérem ne titkolja.
Dragula Creative Commons License 2002.07.08 0 0 90
petike23 Creative Commons License 2002.07.08 0 0 89
Szerintem a voros haju lanyok MEGArulez.. ;)

Petike

Vlaszij Creative Commons License 2002.06.17 0 0 88
Hümm:)
Vörös hajú lányok:)
szerintem nincs is annál jobb:)
Nekem nem is tudom a de a barátnőim nagy része vörös hajú volt:)és most is az:) nemtudom szerintemszépek jó és vörösek:)))
Előzmény: mulder_ (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!