Keresés

Részletes keresés

J.Bound Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3893

De így vékonyabb lett! Nem? :) Ha valamit nyújtok az elvékonyodik.

Előzmény: Nováln (3883)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3892

Helló!!

Láttam ezt az oldalt: penisxxl.info/hu És valaki tud erről valamit? Regisztrált már valaki ide? Illetve valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan kell regisztrálni, mert amikor elküldöm (már 3x elküldtem) az SMS-t, azt írja ki, hogy nem helyesen küldte el az SMS-t, pedig mindent úgy csináltam, ahogy le van írva. Esetleg valaki tudna segíteni? Amúgy ez tényleg használ, mert a haverom mondta. Neki 1 hónap alatt 3 cm-t nőtt a pénisze. Szóval valaki segítsen ebben, hogyen kell csinálni, illetve mennyibe kerűl ez az egész össszesen.

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.23 0 0 3891

Sziasztok!

 

Eladó egy Penen féle vákumos pumpa tökéletesen működik.

15.000 ért baráti áron, diszkrét csomagolásban tudom postázni.

Érdeklődni:

dealer00@citromail.hu



don1111 Creative Commons License 2011.01.22 0 0 3890

Helló Srácok !!!

A Kaplen pumpárol szeretnék meg tudni pár infót minden téren legfőképpen a hatásárol!!!!!!!!Akinek használt az irjon bármilyen infó jol jöhet!!! KÖSZI!!!!

androbest Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3889

Na az szép eredmény ennyi dő alatt!!!

Csak így tovább

HAJRÁ,a lelkesedés maradjon és nem lesz gond!!

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3888

Hát gratulálok!

És ezt hogyan sikerült? Biztos jól mérted? Nekem kellett vagy 2-3 hónap amíg mereven ennyit nőttem de lehet másnak könnyebben megy.

Így tovább!

Előzmény: Nováln (3883)
14es Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3887

Eladó bathmate 13000-Ft postával.email- kulcs@citromail.hu

csalav Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3886

Hali!

Szerintetek erekció gyűrűtől lehet tartós méretnövekedést elérni. Próbálta már valaki?

tommm555 Creative Commons License 2011.01.17 0 0 3885

Hali.

 

Jelq-ról kellene pontos leírás, már nem tudom a címet:S

Annyiszor elakartam kezdeni, elkeztem de....

Pl most egy jó ideig mindig lessz itthon valaki, hogy csináljan hol?

Csinálom abba hagyom mert hallom jön valaki, az baj?:)

manhati Creative Commons License 2011.01.17 0 0 3884

Eladó egy hibátlan állapotú Bathmate.

manhati@freemail.hu

Nováln Creative Commons License 2011.01.16 0 0 3883

köszi a választ, ez tényleg értékes info. én csak 2 hete csinálom és má 1cm a hossznövekedésem

Előzmény: ghuu (3882)
ghuu Creative Commons License 2011.01.15 0 0 3882

aki ilyen szinten akarja mágát turbozni az több táplálékkiegészítőt is alkalmazhat. vegyen egy multivitamint, de figyeljen oda a c vitamin, kálcium és magnézium mennyiségekre, ezekből rendszeresen kevesebbet tesznek bele. úgyhogy lehet külön azokat is megvenni. akkor itt következik, hogy hirtelen többlet vitamin, mosni kell a vesét napi min. két üveg ásványvízzel. ami burorékmentes és lehetőleg 7.2-7-4 feletti a ph-ja (lugos). utáni lehet vásárolni valamilyen tribulus terrestris-t és egyéb természetes tesztoszteronszint szabályozó gyógynövényt tartalmazó készítményt. ennek csak akkor van értelme, ha idősebb vagy 23-25 évesnél illetve ha nincsen valamilyen egyéb hatás az életedben ami miatt alacsonyabb a tesztoszteronszinted. eddig a korig a tesztoszteront akkora mennyiségben állítja elő a szervezet, hogy nem szintetikus szerekkel nem lehet már azt növelni. mivel ez az egész a barlangostestek vérrel való eddzéséről szól nem elhanyagolható az érhálózat és a vérkép sem. vannak vértisztító teák amik jól működnek. figyelj oda a koleszterinedre, ami csökkenti az erek átmérőjét és a hemoglobin o2 szállító képességét. az érhálózatra nagyon jó hatással vannak az l-arginine tartalmú táplálékkiegészítők. az arginin-nak szerintem támogatnia kell a növekedést. az igazán elvakultak eddzések előtt fogyaszthatnak nitrogén oxid fokozót ami szintén segíti a vér oxigénszállító képességét (ezt kemény gyúrósok használják, erős fizikai igénybevétel esetére úgyhogy simán faroknöveléshez kisebb adagok).

 

fel kell ismerni, hogy mindenki más, mindenkinek más működik a legjobban. ne ragaszkodjatok előre megírt eddzéstervekhez hanem figyeljetek oda arra, hogy mi a helyzet. mekkora szorítás, milyen irányba húzzam, milyen gyorsan, mennyi ideig stb... eddzétek meg keményen de utána következő nap hagyjatok pihenőt neki. nincsenek pontos információim, hogy a barlangos sejtek milyen gyorsan regenerálódnak de élek a gyanuperrel, hogy lehet jobb inkább csak kétnaponta eddzeni és hagyni a teljes regenerálódást végbemenni.

Előzmény: Nováln (3879)
nemvalaminagya14 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 3881

Helló,

 

  új vagyok az oldalon, nem tudtam, hova kell úgy írni, hogy azt mindenki lássa. Látom, itt azért kell kitartás is, nem elég csak a kezdeti lelkesedés..Egy hete sincs, hogy használom a Bathmate-et és volna néhány kérdésem: Volt (van) valamelyőtöknek vizesedése közvetlenül használat után? Ha igen, mennyi ideig van ez a jelenség? Nekem a fityma durran be, de nem kicsit. Szóval, ha találkoztatok ezzel, írjátok le légyszi, hogy mit tapasztaltatok. 

 Aztán meg a kötelező kérdés: Aki ért el eredményt vele, az mennyi idő után érte el, és mennyire tartós az a bazinagy növekedés? :)

 

  Kössz a kommenteket

DDOMO Creative Commons License 2011.01.14 0 0 3880

ajjj nem arra gondoltam :D

Kretén haverom mondta h van több ismerőse is aki már ezt csinálta, beszúrnak valamit a péniszbe de nemtom mit nem akarok hülyeséget mondani. és utánna rögtön dörzsölni kell a farkad mint állat különben egy helyen marad a cumó és akk gáz lesz. Mert ha a fitymádba marad az egész cucli akk geci nagy fitymád lesz és a többiből meg nem lesz semmi. Ezért kell utánna dörzsölni mint az atom h az a valami elterüljön az egész péniszedben.

Csak azért itt akartam megkérdezni, mert haveromtól kicsit fura lenne. Alapból alig ismerem és odamek hozzá h csá mekkora lett a heverod fasza attól a szuris cucctól mert énis nyomatnék? Ez elég buzis :D . De mondta h nagyon látványos mint egy "mozsárágyú" xD.

De akk mégiscsak őt kell megkérdeznem mert itt nem tudnak róla semmit

sajnos

Nováln Creative Commons License 2011.01.13 0 0 3879

Helihó!

Én most kezdtem el jelq-zni és volna pár kérdésem.

1.,Milyen vitaminok kellenek?

2.,A tesztoszteron növelése érdekében érdemes-e L-glutamint szednem(mert van otthon, nyáron bevásároltam, csak most leálltam az edszéssel)?

3.,mi növelhető jobban - a vérhús vagy a húsvér péló?

4.,a jelq befejezése után pl 1-2 évben visszahúzódik?

5.,jelq-el érdemes vastagítani vagy inkább egy pumpával-melyik a jobb?

 

 

 

 

androbest Creative Commons License 2011.01.13 0 0 3878

Persze igaz:

Én is csak végső megoldásnak írtam ezt!!

nemvalaminagya14 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3877

Bevérzés nem volt, meg mindent úgy csinálok, ahogy azt javasolják.. kezdtem 15 perccel, normális vákuum mellett.. nem tudom, mi a gáz, remélem elmúlik, vagy legalább hozzászokik a drága.. ha nem, akkor nem, akkor úgy kapja a napi adagot :) csak nem olyan a farkam, hogy nem lehet Hydrózni?! 

Előzmény: jaki24 (3870)
nemvalaminagya14 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3876

Hali, 

 

  kössz a kommentet, mióta használod a Bathmate-t? Vagy meddig használtad, miután láttál valami maradó változást? Mármint eredményre gondolok, nem a vizesrudira. :)

  Akinek van még tapasztalata a Bathmate-ről, légyszi írja le.

 

 Köszi

Előzmény: tomi 16 (3874)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3875

Nos nem mondtál újat nekem, én is gyúrtam egy időben és ki is próbáltam ezt azt persze csak okosan meg úgy kíváncsiságból. Hát mit mondjak sokkal könyebb úgy fejlődni izmosodni azt aláírom, csak utána gyorsan le is lehet fogyni ha nem vizsgázol. Na mind1 a légyeg hogy volt egy ksi megmaradt anyag és kb egy hónapig kipróbáltam úgy jó fél éve hogy ha azzal együtt jelq-zom akko hátha, de nem lett semmi a cerka állt mint a cövek ha akcióra került sor ezt vártam is, de mivel a célt nem értem el abbahagytam. Meg mivel nem is jártam gyúrni ezért hülyeség lett volna csak azért szedni, hozzáteszem kissebb dózisban alkalmaztam mint ami edzéshez volt...

Hát meg lehet próbláni de ez legyen az utolsó utáni dolog sztem, nekem nem használt ezt tudom mondani.

JA ÉS TERMÉSZETESEN SENKI NE PRÓBÁLJA KI! NEHOGY VALAKI EZÉRT VEGYEN CUCCOT, MERT AZ HÜLYESÉG HA MÁR GYÚRSZ ÉS TUDOD MIRŐL VAN SZÓ KI LEHET PRÓBÁLNI JÓ E ARRA IS DE ÉN INKÁBB LEBESZÉLNÉLEK RÓLA!!!

Előzmény: androbest (3873)
tomi 16 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3874

Nekem is ez a problémám a bathmattel amit írtál. 1. nap sokáig volt olyan vizesedés a fitymámon de a 4. napra már a vizesedés(használat után)kb.1 óra alatt elmúlik. Szerinem azzal nincs gond.

androbest Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3873

Nos ez is igaz ,lehet természetesen is növelni a tesztoszteron szintet bár szteroid nélkül csak nagyon kis mértékben és a hatás elenyészőbb.De igazság szerint azért is írtam az egészet mert már egyese tűket is hajlandóak a farkukba szúrni aminek idegsérülés és életán át tartó merevedési zavar is  lehet a velejárója!!Meg persze végső megoldásnak is írtam akinek tényleg nem megy és szeretne nagyobb farkat van benne lelkesedés,még akár több is mint valamennyiünkben és sajnos nem megy neki a fejlődés,az lehet 2-ig nem fog számolni csak h nőljön neki.Természetesen vannak mellékhatásai egy hormonkezelésnek de egy urológus is mondta nekem(viccen kívül)h ha max 1-2kúráról van szó és nem eszméletlenül nyomja magába az anyagot 1000-el az ermber akkor a mellékhatások kizárhatóakFŐLEG H HÓNAPOKRÓL MAX FÉL ÉVRŐL VAN SZÓ!!nem pedig hosszú évekig tartó procedúrákról!De mindenkinek szive joga csak gondoltam jobb ha tudjátok.

Üdv

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3872

Létezik más, természetes módja is a tesztoszteronszint-növelésnek. Ezek nyilván sokkal visszafogottabb hatást fejtenek ki, de cserében nincs is káros mellékhatásuk.

Előzmény: androbest (3871)
androbest Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3871

Kedves DDOMO!!

A felvetés amit a péniszbe való injekciókról írsz csupán potencianövelő szer!!

Mivel gyúrtam annó volt 1-2 "ismerősöm"akik próbálkoztak ilyennel.Szex előtt kell beadni és pár perc elteltével 80%-al javítja az erekciót(csak az erekciót)a pénisz növekedésére nincs hatással én úgy tudom,másrészt szakavatott személy kell a beadáshoz mert a barlangos test egy két idegét elkapod nagy a valószínűsége h megsérülhetsz (akár maradandóan)Ugye azt nem szeretnéd gondolom?Bár megeshet h te másféléről tudsz,de én erről már hallottam.CSAK POTENCIANÖVELÉSRE HASZNÁLJÁK.A farkat nem növeszti,ez van.

VISZONT mivel gyúrtam régebben(ezt inkább a Lórinak mondanám) 4 évet amiből volt kokszos időszakom is esetleg tudnék mondani pár dolgot a szteroidokról amiket én magam is használtam izomnövekedésre.

Amikor megvettem az andro-t a használatiban azt írják h tesztoszterone kezelés mellett a hatás nagyobb és gyorsabb!!Ezt az egészet azért mondom el (bár lehet tudjátok is páran)h hátha segíthetek!PERSZE SENKIT NEM BÍZTATOK H KOKSZOLJON és mivel nem kokszoltam már rég mikor elkezdtem csinálni a faroknövelést én nem alkalmaztam ezt a módszert!

Mivel a tesztoszterone szint a kulcs a faroknövelésnél is(urológus mondta)lehetséges h valakinek azért nem megy mert alacsony neki a szint!!És viccen kívül mondom!

És legyen andro ,jelq mind1 de ha kokszolsz tuti h nőlni fogkb 30-40%-ban gyorsabban a kelleténél!PERSZE EZ SEM VARÁZSÜTÉSRE MEGY!!Van pár beavatott emberem a konditeremben akiket régebbről ismerek és bizony nagyon cool azt mondják,és el is hiszem nekik.EZT AZ EGÉSZET AZÉRT ÍRTAM MERT LÁTOM VKINEK NEM MEGY A DOLOG ÉS HÁTHA SEGÍTEK EZZEL IS!EZT MEG KELL FONTOLNI,SENKIT NEM AKAROK BUZDÍTANI ERRE MERT ÉN SEM ALKALMAZTAM MEG MÁR ELÉGEDETT IS VOK A MÉRETEMMEL.De aki ténylegesen nagyobb pélót szeretne és türelmetlen mint mindannyian gondolom,az megfontolhatja a dolgot. DE A PÉNISZBE VALÓ INJEKCIÓZÁST NEM SZABAD ,MERT ÓRIÁSI A SÉRÜLÉS VESZÉLYE,sajnos hallottam hírüket és lakasztó is lehet a dolog!!!!!!!!!

Kérdezhettek ha gondoljátok,én csak az őszintét mondtam,nem bunkózok mint azt már tudják páran!!

HAJRÁ SKACOK 

jaki24 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3870

Bedagadt a fitymád. Kicsit óvatosabb legyél. Kicsi apró bevérzések nem keletkeztek?

Előzmény: nemvalaminagya14 (3869)
nemvalaminagya14 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3869

Hello Skacok!

 

  Néhány Bathmate-használó véleményére volna szükségem.. Két napja használom a pumpát, mindent az előírásnak megfelelően. Eddig természetesen nem nőt ki a farkam a szobából, viszont van itt valami, ami kicsit aggaszt. Találkozott bármelyőtök a használat során amolyan vizesedés-szerű jelenséggel? Vagy ez full normális? Nekem a használatot követően úgy néz ki a cerka, mintha épp megszakítottam volna egy koton felhúzását, ami épp a makkot hagyta el. Szóval az van, hogy a fityma feltelik vízzel, és ez elég furi látvány. Ha visszahúzom a makkra a bőrt, egész királynak érzem, mert olyan súlya van, hogy rendesen nehéz. :) Reggelre aztán minden rendben, csak nem tudom, nem ártok-e ezzel többet, mint használok. 

  Egyéb tapasztalatokat is várok a Bathmate-ről, ha jók, ha rosszak..

Előre kössz

 

Előzmény: DDOMO (3868)
DDOMO Creative Commons License 2011.01.11 0 0 3868

Nos én látom a hozzászólások alapján h nincsenek nagyon nagy eredmények! Még ha vannak is akkor az csak sok idő után tapasztalható. Ezért én azt találtam ki, hogy az injekciós módszert kipróbálnám, csak egy gond van nem tudok róla semmit az ég világon. Ezért szeretném ha valaki leírná azt nekem, hogy hogyan tudom ezt a szert beszerezni és hova kell beszúrni pontosan.

És az eredményekről pontosan tájékoztatnék itt mindenkit. Küldenék elötte utánna képeket. leírnám h fájdalmas-e. A mellékhatásokról is tájékoztatnék mindenkit, feltehetően ha vannak.

Előre is köszi

androbest Creative Commons License 2011.01.11 0 0 3867

Egyébként aláírom h az andro-nál a szilikoncsövekkel nekem is gond volt ahogy a Tomi írta mert valamiért ki ki csúszott a helyéről de volt hozzá 4 asszem és kitartott hála az égnek:)

Egyébként a tesztoszteron szint reggel a legmagasabb ugye ez tény,és pontosan ezért is írtam h általában ha tehetem én is reggel edzem meg jelq-val mert valahogy tuti h köze van a dolognak hozzá!Ugye éjjel pedig a regerenálódás stb feltöltődni éjjel a reggeli masszázsra:)

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.11 0 0 3866

Na így kell ezt!

Gratulálok mind2tök sikeréhez!

 

Ki ne maradjak én is megosztom mit sikerült eddig:

Szóval én úgy 2009 márciusában kezdem el ismerkedni a jelq névre keresztelt gyakorlattal, az elején csak úgy próbálgattam de már akkor is látszott hogy használ a dolog elkezdem hát heti 5x csinálni.

Kezdetben 14cm volt a méretem apropó a mérés dolgot én is úgy képzelem el ahogy Androbest leírta annyi külömbséggel hogy én mindig csak éppen hogy hozzáérintem a vonalzót a bőrömhöz, nem nyomom be csontig, dehát kinek hogy a lényeg sztem mindig ugyanúgy kell és akkor látni hogy változik -e.

Szóval áprilisban már 14.2 mértem valamikor a hónap közepe fele, lelkes is lettem hogy működig a dolog a hónap végén már 14.6lett! Május végére 14.9cm értem el, csináltam tovább de valahogy megállt a fejlődés és június végén még mindig ugyanannyi volt ... Hát akkor abbahagytam a dolgot bár lehet nem kellett volna még.

Tavaj év vége felé rávettem magam megint egy kis növelésre vettem egy Penen féle pumpát és használtam vagy 2 hónapig úgy ahogyan azt kell! De nekem az nem növelt semmit talán kissé vastagabb lett de azt meg soha nem mértem szóval hossabb nem lett az tuti. De ha már így elkezdtem a témával foglalkozni gondoltam visszaálok a jelqra kicsit hátha hoz még azért :)

Úgyhogy most mondhatni naplót vezetek minden hónap végén mérem az eredményt, és minden hónapban módosítok valamit amíg azt nem látom hogy van fejlődés. Pl most csak heti 3x edzem de akkor nagyon szabályosan és úgy érzem jól is esik, ha nem jön be majd lesz heti 5megint vagy valami.

Egy pár hónapot rászánok most úgy érzem.

 

Bevallom kicsit fura volt olvasni hogy van akinek folyamatosan nőtt én valahogy úgy érzem az enyém az első 2-3 hónapban meglódult aztán meg semmi de nem értem miért...

Remélem sikerül még továbbjutnom.

 

Előzmény: tomi 16 (3865)
tomi 16 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 3865

Hát akkor én is hozzászólok!:D

Előszöri is gratulálok a szép eredményedhez.... Kezdjük az elején. Kb. 10éves korom óta görbe a "szerszámom" de nem foglalkoztam vele 16 éves koromig, aztán vettem egy Andro-penist(első sorban a kiegyenesítés volt a lényeg meg persze a méret is). Mint mindenkinél az első hetekben óriási volt a lelkesedésem. Használgattam, kicsit látszott , hogy azért egyenesedik meg egy kicsit nagyobb is. Egy idő után a szilikon csövek elnyúltak(vagy valamiért nem maradtak a helyükön). Akkor már nem volt kedvem hordani, mett álllandóan igazgatni kellett.  Aztán megtaláltam a bathmatet, mondanom sem kell egyből megvettem(kb 5 napja van meg). Tényleg nagyon keményen "szívja" első alkalomra kb 18 centire pumpáltam fel, tegnap már 19-ig elment és vastagságra is sokat javult meg még egyenesebb is lett. Kb olyan 15,5 centivel kezdtem augusztusban és most olyan 17 körül van. Mostmár használom mind a két nyújtót és remélem a legjobbakat. Majd rakok fel képet is

 

 

androbest Creative Commons License 2011.01.11 0 0 3864

Jó ötlet!

Igazából kezdjük a méréssel,ugyanis sokan nincsenen tisztában hogyan is kell,kellene

mérni!!!Finoman állítsd a péniszedet párhuzamosra a talajjal. Nyomd a vonalzót a szeméremcsontodnak (közvetlenül a pénisz töve felett van) és olvasd le a péniszed csúcsánál a számot. Könnyebb lehet állva, zárt térdekkel, a pénisz feje mögött kétoldalt fogva. Mozgasd a medencédet és változtasd a péniszed szögét, hogy lásd a variálástól, hogyan változik a mérés eredménye. Miután kitaláltad hogyan kaphatod mindig a helyes eredményt, könnyűnek fogod találni a mérést.A legtöbb vonalzó elején vanegy 0.5cm rés!:)azt levonjuk persze!Én speciál 14.5 15cmről kezdtem.2008 elején vettem egy andro penis-t a netről és elkezdtem használni kb egy hónap után,meguntam stb szar nem ér semmit,pedig már akkor majdnem 0.5cm-t "nőtt"volt még pár ilyen alkalmam:)!Egy ideig a szekrényben volt mert szartam az egészre,de erőt vettem magamon tavaly év elején és a leírtak szerint megcsináltam azt a kibszott 6 hónapot,vitamin kaja stb ahogy kell,és igen tényleg használt!!!Még használgattam picit stb (mondvák kissebb csak nem lehet)címszóval17.5cm lett a növekedés eredménye ami szerintem nem rossz,azért mégis csak fél év!!!

Aztán kb 2 hónapja használom újra mert a jelq nagyon felkeltette a figyelmem,és együtt alkalmazom a kettőt(persze a lelkesedés hanyatlása megkörnyékez minden héten de azért csinálom,csinálgatom)Így viszont már 18.2cm, a vastagság pedig15.2 amit a pénisz közepénél kell mérni!A jelq-ról csak jót tudok mondani meg az andro-ról is de azt aláírom h a viselése kurva kényelmetlen tudott ám lenni!!Szerintem azért is adják el őket szép számmal!!!Hát a cél??A csajom már nem érti hova akarom növelni(merthogy gyúrós voltam és néha a mai napig edzek)és ez által volt bennem mindig egy kissebbségi komplexus!Pl ha a 34-es karom eléri a 40-est akkor majd abbahagyom stb persze44-nél is kicsinek láttam:))na de mind1Visszatérve:Ezt a két módszert alkalmaztam másról nincs tapasztalatom,mondjuk ezeket a vizes pumpákat már a myvip-en is reklámozzák úúúúú

áááá ííígy nől meg 15 perc alatt 2 centit meg krva anyja!Persze hogyne max kitartással nől meg a pénisz meg idővel SAJNOS ez a helyzet skacok.Persze gondolom ahány pénisz annyi féle ,nincs két egyforma,lehet vkinek előbb míg másnak később használ egy adott módszer legyen bármilyen módszere vagy szerkezete hozzá!!Én azt javasolnám mindenkinek h tűzzetek ki kis célokat mondjuk csak max fél centit!Naplót nem vezettem bár lehet h segíthet!Ami engem illet tuti nem adom el az andromat meg jejq-zok ha úgy van kedvem,de alapjában véve már elégedett vagyok.HIGGYÉTEK EL,HOGY A KITARTÁS A KULCS!!

Remélem segítettem valamit nektek,jó ötlet volt a Lóritól h pörögjön a fórum.

KITARTÁS!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!