Keresés

Részletes keresés

don1111 Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3906

Szeva Srácok !!!

Ez a tesztoszteron dolog engem is érdekelne,letudnátok irni egy pár  hasznos infót???Köszi!!!!! :D

androbest Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3905

A teszto kúra és a párosításod meghozza az eredményt!!

KITARTÁS

BioKing1 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 3904

Most nem tudom miről beszélsz, hiszen minden pénisz növelő erre épít a nyujtásra és a sejt képződésre.

 

Nekem szimpatikus ez az eszköz úgy gondolom be fogom válalni a használatát, de inkább a görbület miatt.. ez( mostanában egyre jobban zavar)  Van nekem  Barhmate is az is használt kb 2 hónap alatt jött is az eredmény megkaptam a plusz 1cm-t de ez után semmi, azóta inkább csak a jobb erekció érdekében használom. De úgy gondolom hogy a phallosannal jó kis kombó lehet egy jól megtervezet vitamin arginin tesztoszteron kúrával.

 

Majd jelentkezem ha megvettem és majd rendszeresen írok majd ide az eredményekről.

 

 

Előzmény: androbest (3903)


androbest Creative Commons License 2011.02.02 0 0 3903

Olvastam a phallosan-ról.

Fura dolog. A pénisznek van egy sajátos növekedési mechanizmusa amit hiper gyorsabban v mittom én

nem lehet jobban tisztán nyers pénisz szövetet növeszteni!!!EZ TÉNY.

dE ATTÓL MÉG MŰKÖDHET A DOLOG!

HAJRÁ

BioKing1 Creative Commons License 2011.01.30 0 0 3902

http://www.phallosan.hu/

 

Erről a készülékről van valakinek véleménye/tapasztalata?

 

Elég korrektnek néz ki a honlap, 3 hónap alatt 1cm-t igérnek, de nekem nem is a méret növelés lenne a lényeg (bár azt sem bánnám :D) hanem a farkam balra görbül és ezt szeretném korrigálni...

androbest Creative Commons License 2011.01.27 0 0 3901

JAJA!! BIZONY HOSSZÚ IDŐ KELL A NÖVELÉSHEZ!!

MÉG MINDIG CSAK RÖHÖGNI LEHET SZERINTEM AZON AZ OLDALON!!

DE MÉG REKLÁMNAK IS ROSSZ!!!!SZERINTEM 10 EMBERBŐL 10 RÖHÖG RAJTA:)

ÁÁÁÁÁÁJJJJJJJ HUHHH:))

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.26 0 0 3900

Megnéztem én is azt az oldalt. Hát viccnek is durva és nem kicsit nevetséges...

Ha igaz lenne fél méter lenne a magyar átlag :)

Sztem ha valaki tud 2-3cm növelni akkor az már nem kis eredmény és valószínűleg 1, 1.5 év munkája van benne!

androbest Creative Commons License 2011.01.26 0 0 3899

Lemon-nál a pont!!!

BAROMSÁG AZ AZ OLDAL.EGY HÓNAP 10 CENTI???

ATYA ISTEN ,AZÉRT GONDOLTAM H VANNAK A FÓRUMOZÓK KÖZT IDÉTLEN DOLGOK DE EEEEEEEEEZ?????????

NEM TUDOM ABBAHAGYNI A RÖHÖGÉST

BOCSI

KITARTÁS!!!:).:)

thotrha Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3898

Írd be a google-ba, hogy : jelq gyakorlatok. Minden ott lesz.

Előzmény: Törölt nick (3897)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3897

Akkor egy ingyenes oldalt tudsz mondani, ahol vannak gyakorlatok, amik gyorsak, egyszerűek és hát ingyenesek?

Radler Lemon Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3896

Vagy a haverod baszott át, vagy te akarsz most minket... Na mindegy én azért jóhiszemű leszek veled szemben. Ez az oldal amit linkeltél totál kamu. Szóval küldözgesd csak az SMS-t szorgosan, ha az új kocsit akarod szponzotálni a csalóknak, de hogy semmit nem kapsz innen ami valós eredményt ad arra mérget vehetsz!

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3895

Esetleg tudnál segíteni?

J.Bound Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3894

Mennyi elégedetlen pénisz tulaj! :) Ez a probléma Japániában gond, nem? :)

J.Bound Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3893

De így vékonyabb lett! Nem? :) Ha valamit nyújtok az elvékonyodik.

Előzmény: Nováln (3883)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3892

Helló!!

Láttam ezt az oldalt: penisxxl.info/hu És valaki tud erről valamit? Regisztrált már valaki ide? Illetve valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan kell regisztrálni, mert amikor elküldöm (már 3x elküldtem) az SMS-t, azt írja ki, hogy nem helyesen küldte el az SMS-t, pedig mindent úgy csináltam, ahogy le van írva. Esetleg valaki tudna segíteni? Amúgy ez tényleg használ, mert a haverom mondta. Neki 1 hónap alatt 3 cm-t nőtt a pénisze. Szóval valaki segítsen ebben, hogyen kell csinálni, illetve mennyibe kerűl ez az egész össszesen.

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.23 0 0 3891

Sziasztok!

 

Eladó egy Penen féle vákumos pumpa tökéletesen működik.

15.000 ért baráti áron, diszkrét csomagolásban tudom postázni.

Érdeklődni:

dealer00@citromail.hu

don1111 Creative Commons License 2011.01.22 0 0 3890

Helló Srácok !!!

A Kaplen pumpárol szeretnék meg tudni pár infót minden téren legfőképpen a hatásárol!!!!!!!!Akinek használt az irjon bármilyen infó jol jöhet!!! KÖSZI!!!!

androbest Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3889

Na az szép eredmény ennyi dő alatt!!!

Csak így tovább

HAJRÁ,a lelkesedés maradjon és nem lesz gond!!

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3888

Hát gratulálok!

És ezt hogyan sikerült? Biztos jól mérted? Nekem kellett vagy 2-3 hónap amíg mereven ennyit nőttem de lehet másnak könnyebben megy.

Így tovább!

Előzmény: Nováln (3883)
14es Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3887

Eladó bathmate 13000-Ft postával.email- kulcs@citromail.hu

csalav Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3886

Hali!

Szerintetek erekció gyűrűtől lehet tartós méretnövekedést elérni. Próbálta már valaki?

tommm555 Creative Commons License 2011.01.17 0 0 3885

Hali.

 

Jelq-ról kellene pontos leírás, már nem tudom a címet:S

Annyiszor elakartam kezdeni, elkeztem de....

Pl most egy jó ideig mindig lessz itthon valaki, hogy csináljan hol?

Csinálom abba hagyom mert hallom jön valaki, az baj?:)

manhati Creative Commons License 2011.01.17 0 0 3884

Eladó egy hibátlan állapotú Bathmate.

manhati@freemail.hu

Nováln Creative Commons License 2011.01.16 0 0 3883

köszi a választ, ez tényleg értékes info. én csak 2 hete csinálom és má 1cm a hossznövekedésem

Előzmény: ghuu (3882)
ghuu Creative Commons License 2011.01.15 0 0 3882

aki ilyen szinten akarja mágát turbozni az több táplálékkiegészítőt is alkalmazhat. vegyen egy multivitamint, de figyeljen oda a c vitamin, kálcium és magnézium mennyiségekre, ezekből rendszeresen kevesebbet tesznek bele. úgyhogy lehet külön azokat is megvenni. akkor itt következik, hogy hirtelen többlet vitamin, mosni kell a vesét napi min. két üveg ásványvízzel. ami burorékmentes és lehetőleg 7.2-7-4 feletti a ph-ja (lugos). utáni lehet vásárolni valamilyen tribulus terrestris-t és egyéb természetes tesztoszteronszint szabályozó gyógynövényt tartalmazó készítményt. ennek csak akkor van értelme, ha idősebb vagy 23-25 évesnél illetve ha nincsen valamilyen egyéb hatás az életedben ami miatt alacsonyabb a tesztoszteronszinted. eddig a korig a tesztoszteront akkora mennyiségben állítja elő a szervezet, hogy nem szintetikus szerekkel nem lehet már azt növelni. mivel ez az egész a barlangostestek vérrel való eddzéséről szól nem elhanyagolható az érhálózat és a vérkép sem. vannak vértisztító teák amik jól működnek. figyelj oda a koleszterinedre, ami csökkenti az erek átmérőjét és a hemoglobin o2 szállító képességét. az érhálózatra nagyon jó hatással vannak az l-arginine tartalmú táplálékkiegészítők. az arginin-nak szerintem támogatnia kell a növekedést. az igazán elvakultak eddzések előtt fogyaszthatnak nitrogén oxid fokozót ami szintén segíti a vér oxigénszállító képességét (ezt kemény gyúrósok használják, erős fizikai igénybevétel esetére úgyhogy simán faroknöveléshez kisebb adagok).

 

fel kell ismerni, hogy mindenki más, mindenkinek más működik a legjobban. ne ragaszkodjatok előre megírt eddzéstervekhez hanem figyeljetek oda arra, hogy mi a helyzet. mekkora szorítás, milyen irányba húzzam, milyen gyorsan, mennyi ideig stb... eddzétek meg keményen de utána következő nap hagyjatok pihenőt neki. nincsenek pontos információim, hogy a barlangos sejtek milyen gyorsan regenerálódnak de élek a gyanuperrel, hogy lehet jobb inkább csak kétnaponta eddzeni és hagyni a teljes regenerálódást végbemenni.

Előzmény: Nováln (3879)
nemvalaminagya14 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 3881

Helló,

 

  új vagyok az oldalon, nem tudtam, hova kell úgy írni, hogy azt mindenki lássa. Látom, itt azért kell kitartás is, nem elég csak a kezdeti lelkesedés..Egy hete sincs, hogy használom a Bathmate-et és volna néhány kérdésem: Volt (van) valamelyőtöknek vizesedése közvetlenül használat után? Ha igen, mennyi ideig van ez a jelenség? Nekem a fityma durran be, de nem kicsit. Szóval, ha találkoztatok ezzel, írjátok le légyszi, hogy mit tapasztaltatok. 

 Aztán meg a kötelező kérdés: Aki ért el eredményt vele, az mennyi idő után érte el, és mennyire tartós az a bazinagy növekedés? :)

 

  Kössz a kommenteket

DDOMO Creative Commons License 2011.01.14 0 0 3880

ajjj nem arra gondoltam :D

Kretén haverom mondta h van több ismerőse is aki már ezt csinálta, beszúrnak valamit a péniszbe de nemtom mit nem akarok hülyeséget mondani. és utánna rögtön dörzsölni kell a farkad mint állat különben egy helyen marad a cumó és akk gáz lesz. Mert ha a fitymádba marad az egész cucli akk geci nagy fitymád lesz és a többiből meg nem lesz semmi. Ezért kell utánna dörzsölni mint az atom h az a valami elterüljön az egész péniszedben.

Csak azért itt akartam megkérdezni, mert haveromtól kicsit fura lenne. Alapból alig ismerem és odamek hozzá h csá mekkora lett a heverod fasza attól a szuris cucctól mert énis nyomatnék? Ez elég buzis :D . De mondta h nagyon látványos mint egy "mozsárágyú" xD.

De akk mégiscsak őt kell megkérdeznem mert itt nem tudnak róla semmit

sajnos

Nováln Creative Commons License 2011.01.13 0 0 3879

Helihó!

Én most kezdtem el jelq-zni és volna pár kérdésem.

1.,Milyen vitaminok kellenek?

2.,A tesztoszteron növelése érdekében érdemes-e L-glutamint szednem(mert van otthon, nyáron bevásároltam, csak most leálltam az edszéssel)?

3.,mi növelhető jobban - a vérhús vagy a húsvér péló?

4.,a jelq befejezése után pl 1-2 évben visszahúzódik?

5.,jelq-el érdemes vastagítani vagy inkább egy pumpával-melyik a jobb?

 

 

 

 

androbest Creative Commons License 2011.01.13 0 0 3878

Persze igaz:

Én is csak végső megoldásnak írtam ezt!!

nemvalaminagya14 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 3877

Bevérzés nem volt, meg mindent úgy csinálok, ahogy azt javasolják.. kezdtem 15 perccel, normális vákuum mellett.. nem tudom, mi a gáz, remélem elmúlik, vagy legalább hozzászokik a drága.. ha nem, akkor nem, akkor úgy kapja a napi adagot :) csak nem olyan a farkam, hogy nem lehet Hydrózni?! 

Előzmény: jaki24 (3870)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!