Keresés

Részletes keresés

ujbeka Creative Commons License 1999.10.08 0 0 22
Azt hiszem én egy kicsit összezavarodtam.
A kikandikálón azt értitek, hogy egy az egyben kilátszik, vagy azt, hogy a körvonalait lehet látni a ruhán át?
Az utóbbiról az a véleményem (és tapasztalatom szerint sok nő van így ezzel), hogy ha az utcán meglátok egy olyan nőt, akin láthatóan nincs melltartó, és szabadom meredeznek a bimbói a ruha alól, akkor nem az a szó jut eszembe, hogy szexis, hanem az hogy igénytelen vagy K*.
Egy szép dekoltázs kilátszó melldomborulattal. Na az már szexi.
Persze ízlések és pofonok.
biguy Creative Commons License 1999.10.08 0 0 21
sinn, Kedves! Szót sem ejtettem szexisségről... Csupán bemutattam Néktek néhány kikandikáló mellbimbót. Elvégre erről szól a topic, nem igaz? Bár megmondom az őszintét, az a jégkockás nekem kifejezetten tetszik... :-)))
Előzmény: sinn (20)
sinn Creative Commons License 1999.10.08 0 0 20
Drága biguy, amiket ide belinkeltél, az már ízléstelen - nem mondhatod komolyan, hogy a 10 centire kiálló mellbimbó szexis???
Előzmény: biguy (18)
banyekkk Creative Commons License 1999.10.08 0 0 19
Kedves Zsuzsa ,

te azokrol a pus-up melltartokrol beszelsz amibe a cicibimbok nem fernek bele a fel kosaras kivitel miatt es csak ugy meredeznek a vilagba . Mert ha igen akkor szivesen megneznelek egy
ilyeneben .
Biguy-al meg egyetertek a kivagott ruhakat illetoen .....

biguy Creative Commons License 1999.10.08 0 0 18
sinn, Kedves, persze, hogy nem vagyok NORMÁÁÁLIS... Állítottam valaha is az ellenkezőjét? De itten most kikandikáló mellbimbókról van szó, vagy mi a szösz... Ezek meg kandikálnak rendesen. Egyébiránt én kifejezetten melltartóellenzéki vagyok. Én azt a látványt imádom, amikor a póló, a blúz, a pulóver alatt szavadon, izgatóan lengedeznek a keblek. Finoman, érzékien, minden lépésre, mozdulatra reagálva. Ez akkor a legszebb, amikor ujjatlan, bő karkivágású (tán ez a helyes kifejezés) blúzban van az isten lánya, és amikor felemeli a karját, netán előrehajol, akkor be lehet kukucskálni a kivágáson, és gyönyörködni lehet a kebel rezdüléseiben...

:-)))

p.s. push up melltartóval polcolt kebel is gyönyörű tud lenni. Természetesen minél mélyebb dekoltázzsal... :-)))

Előzmény: sinn (14)
DRdoktor Creative Commons License 1999.10.08 0 0 17
Zsuzs, ezt még olvasni is gyönyörűség volt – lelki szemeim elôtt pedig látom is.
Hajrá!
(Megjegyzem, a melltartó hiánya sem zavarna...)
Előzmény: zsuzsa (15)
Gently Creative Commons License 1999.10.08 0 0 16
Háát, max. a harmadik. Inkább a kisebb az esetem.
Előzmény: biguy (9)
zsuzsa Creative Commons License 1999.10.07 0 1 15
mostanaban mar nem szeretem, ha a melleim melltarto nelkul ugralnak attetszo polo alatt.
oregszem...
de amiota divatba jottek azok a melltartok, ami push up, de inkabb felfele mint ossze nyomjak a melleket, imadok kivagott, hosszu ruhat hordani. Mint a regi festmenyeken pl Bonaparte Napoleon idejeben, ahol szinte a mellbimbo is kilatszott, annyira domorodott..
na azt nagyon elvezem es izgato is, mindig arra vagyom, hogy a kedvesem simogassa .
sinn Creative Commons License 1999.10.07 0 0 14
Biguy, te nem vagy NORMÁÁÁÁLIS!
Előzmény: biguy (13)
biguy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 13
A többi gyönyörűséghez egy szavatok sincs? :-))))
biguy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 12
Bocs, Ziege, de nem értelek... Most kandikál, vagy nem kandikál? Egyébiránt én sem tudom, hogy mihez kezdenék, ha ezek a bimbók élesben kandikálnának rám. Szerintem elszaladnék... Szégyen a futás, de ekkora keblektől pofont kapni kész életveszély... :-))))

Apropos, mit szólsz ahhoz, ha mindenféle kikandikál?

:-))))

Előzmény: Ziege (10)
ujbeka Creative Commons License 1999.10.07 0 0 11
Te jó ég!
Ez már undorító! Van egyáltalán olyan fiú aki odavan ezekért a szilikon-tőgyekért (utolsó kép)?
Szerencsére az én ismerőseim között nincs.
Az ilyeneket inkább sajnálni kell. Baromira fájhat a háta.
Előzmény: biguy (9)
Ziege Creative Commons License 1999.10.07 0 0 10
Nem semmi, hanem görénység. Már bocs, de ennek a hölgynek gusztustalan...
Előzmény: biguy (9)
biguy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 9
Azért az ilyen kikandikáló bimbókse semmik... :-)))
Előzmény: bi-kuci (8)
bi-kuci Creative Commons License 1999.10.07 0 0 8
Hááát, ezzel már szemetet lehetne szurkálni az őszi nagytakarításon! :))
Azért szép nagyok és dekoratívak a hölgy idomai. Nekem jobban tetszik, ha kicsit visszafogottabb a dolog.
Az biztos, hogy nagyon szép és "gondolat" ébresztő tud lenni egy fiatal, formás mellpáros egy mindet kihangsulyozó topban, vagy egy topicban! :))
Előzmény: biguy (5)
biguy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 7
biguy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 6
biguy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 5
Én az ilyen kikandikáló mellbimbókat szeretem. Ti hogy vagytok vele? :-)
sometimes Creative Commons License 1999.10.07 0 0 4
En eddig ugy gondoltam, hogy nem a bimbo merete hatarozza meg azt, hogy kiall e.. Nekem pl. eleg nagy, es megsem all ki, csak, ha fazik, vagy izgalmi allapotban van.
Azt figyeltem meg, hogy azoknak a noknek all ki nagy esellye, akik mar szoptattak. ( Persze akadnak kivetelek, mintahogy vannak olyanok is, akiknek abovo olyan..:)) )
Előzmény: banyekkk (3)
banyekkk Creative Commons License 1999.10.07 0 0 3
Sinn -nek uzenem hogy szeretem a rozsaszinueket is mert egy kis jatek utan azokbol is sotetebb es nagyobb bimbocskak lesznek . Bar azok nem allnak ugy ki ...
zotyo Creative Commons License 1999.10.06 0 0 2
Nekem nagyon tetszenek......
Mindig az jut eszembe milyen fincsi lenne....
Előzmény: sinn (1)
sinn Creative Commons License 1999.10.06 0 1 1
A kicsi, rózsaszín bimbók nem tetszenek? :(((
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.06 0 0 0
Szerintem 0 olyan no akad, aki nem azert vesz fel
szuk ruhat, hogy atlatszon rajta ez-az...

Lord_Oberon

p.s.: Nekem is tecc.

Előzmény: banyekkk (-)
banyekkk Creative Commons License 1999.10.06 0 1 topiknyitó
Nem tudom ki hogy van vele de nekem rettenetesen tetszik mikor egy nőnek a blúzán vagy a pólóján keresztül a cicibimbói merednek a világba . Főleg ha szép nagyok és sötét színűek .Van akinek melltartón keresztül is félelmetesen nagyok tudnak lenni .Lányok , benneteket zavar a dolog vagy tudatosan csináljátok ?Mit szóltok hozzá mikor egy férfi le sem tudja róluk venni a szemét ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!