Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2008.01.27 0 0 352
A szombati kutyasétáltatás. Timi Elinorral:-)))))
Creative Commons License 2008.01.26 0 0 351
..elírtam, baltával bántotta "gazdája"  Baltazárt!:-(((
Előzmény: Gí (350)
Creative Commons License 2008.01.26 0 0 350

Baltazárnak,  érden kalapáccsak fejbevert kutyusnak sajnos nem sikerült:-(((

Már a holdon kergeti a nyuszókat....

Isten veled baltazár.

Előzmény: Gí (302)
Creative Commons License 2008.01.26 0 0 349

Zsófi, minden ok, nem is hallottam semmit:-)))

Várom a tel.számot!

Most megyek a menhelyre. Majd írok, beszámolok.

 

 

Pussssz,

 

Előzmény: moonlight1984 (348)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 348
Majd megkérdezem mégegyszer a hölgy telefonszámát!A boltban egyébként máskor is szivesen odaadják ami megmarad,csak hetente 1-szer el kell hozni,mert nem tudják sokáig tárolni a hely miatt.A fényképezést majd hamarosan megoldjuk mindenképp,csak néha zűrös az élet...:-((  félre ne értsd a közjátékot apukámmal,nem volt kapcsolatban veletek....de néha vele sem könnyű... :-(
Előzmény: Gí (346)
Creative Commons License 2008.01.25 0 0 347
Édes kicsi kb. 5-6 hónapos foxi,-terrier keverék kutyus keres SOS gazdit!

Végtelenül barátságos, okos, puszis, bújós,játékos, SZOBATISZTA. Elszökött otthonról, nem véletlenül mert a "gazdija" azóta is baltával keresi, mivel elszökött tőle és meg akarja büntetni! Segítsetek neki

Egy kedves hölgy befogadta, bújtatja és csak jó EMBernek adja oda !

Creative Commons License 2008.01.25 0 0 346

Zsófi KEdves köszönjük a kuttyok nevében IS!

 

Tudom, hol laksz, hogy is tudnám elfelejteni. Mennyit kerestem ott is Vikimet!:-(

Megyek, ha szólsz, de előtte egyeztetünk.

 Ha van kedved szívesen látunk a menhelyen, éppen most szervezzük a rollnizó napot.( 1-2 Ft-osokra gondoltam). Elmegyek érted...., egy szavadba kerül:-)))

 

Hívtam a hölgyet, azon a számon, amit megadtál (Szbatta, tehenészet) de ki van kapcsolva. Így semmi érdemlegeset nem tudtam meg a kutyusokról! Mi a baj, ma miért nem jó neked a fényképezés?

 

 

Üdv.,

 

Előzmény: moonlight1984 (343)
Creative Commons License 2008.01.25 0 0 345

Szia,

 

köszönöm, hogy segítesz és, hogy figyelmeztettél a legfontosabb ismérvret lefelejtvén:-)) Kan a kis DRÁga.

 

Előzmény: Törölt nick (342)
Creative Commons License 2008.01.25 0 0 344

 

Terrmészetesen figyeljük a cicát és hirdetjük a megfelelő helyeken.

Az adományt köszönjük szépen, ha van további kérdésed, kérésed várjuk ide.

 

 

 

Sirius Állat-és Természetvédelmi Közhasznú Alapítvány, Érd
Adószám: 18707379-1-13
Bankszámlaszám: 10403136-49534949-49521015
E-mail: siriusmail@freemail.hu
http://www.siriusalapitvany.hu

Előzmény: Törölt nick (341)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 343
Emlékszel még hol lakunk?Tudod Érden,lent a pataknál ahol kerestük kuttyodat....Én hozzánk el tudom hozni haza,mert a bolt nincs túl messze,csak átvinni nem tudom sajnos a menhelyre....De egyébként kapunk majd máskor is ami éppen lesz az üzletben felesleges!!!Reggel majd próbálok még ezt-azt szerezni a kutyiknak!Küldök smst ha meglesznek a dolgok,és majd írj mikor tudsz erre jönni!
Előzmény: Gí (340)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 342
Szia!

Érdeklődnék ismerősöknél, csak tudnom kellene, milyen ivarú a kutyus!

Remélem, sikerül neki gazdit találni, nagyon szép!

Előzmény: Gí (322)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 341
Kedves látogatók!

A férjem címéről írok, mi keressük a Sió utcából eltűnt fekete cicát...
Kérlek szépen benneteket, ha bármit tudtok róla, ha felbukkanna valahol a környéken, valamelyik menhelyen, jelezzetek! Mi is úgy találtuk, orvoshoz vittük, és szüksége lenne további kezelésre. Nagyon aggódom érte, félek, hogy nem kapja meg a macskanáthára a szükséges kezelést.
Mi nem rendelkezünk ipari méretekben tésztával, egyebekkel, de szívesen támogatom a menhely tevékenységét a megadott számlaszámon.
Kérek mindenkit, aki akár csak hasonló cicát talál, értesítsen! Nagyon hiányzik a talált macsek, eddig hiába ragasztottuk ki a plakátokat a környéken...de én bízom benne, hogy hazatalál, nagyon szeretjük, annyira örülnék, ha előkerülne!!!

Üdvözlettel: Szentes Katalin

értesítési cím: szenteskata@citromail.hu

Minden segítséget előre is köszönök!
Creative Commons License 2008.01.24 0 0 340

Zsófi, persze, hogy elmegyek érte, csak hová?

A többit majd  még beszéljük meg. Várom jelentkezésedet!

 

Pussz,

 

 

Egyébként várom a visszajelzést a Síriusból, mi az ami kell és szükséges...

Előzmény: moonlight1984 (337)
Creative Commons License 2008.01.24 0 0 339

Minden KEdves SEgítségedet köszönjük a kuttyok nevében is!

 

 

Pusssz,

 

Előzmény: babydevil (335)
Creative Commons License 2008.01.24 0 0 338
Olvastam, SAjnos!:((  Nem akarom mondani, kérdezni, trendi lett a balta?:-(((
Előzmény: coleng (333)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 337
Holnap lenne pár szatyor kenyér,némi aludttej biztosan, és ígérte az ismerős boltos hogy szétnéz van-e még valami az állatok számára!Esetleg el tudnál jönni érte?írnék akkor holnap sms-t,mikor lehetne elvinni...viszont sajnos nem fogok tudni  kimenni megnézni a telepi kuttyokat :-(
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 336

Szia Gí!                                                                                                                        Az egyik közeli kisboltban sikerült beszélnem a tulajjal,szívesen odaadja ezentúl a megmaradt kenyeret,péksütit,lejárt szavatosságú élelmiszereket,tejet

,csak az elszállitást kell megoldani.A menhelyen odaadják a kuttyoknak az aludttejet?Az enyémek egyszerűen imádják...ha megsavanyodik a tej (aludttej szerűre) akkor már nem kapnak hasmenést tőle,viszont nagyon jót tesz a gyomruknak!Tészta ügyben még nem kaptam választ.Talán némi törekrizst,és kukoricapelyhet tudok a napokban szerezni,majd kiderül.kenyér már van valamennyi

Előzmény: Gí (332)
babydevil Creative Commons License 2008.01.24 0 0 335

körbeküldtem az ismerőseimnek is a kérést kör-emailen, hátha sikerül valamilyen kapcsolatot szerezni cégeknél, pláne ha adóalapot is lehet vele csökkenteni.

Remélem sikerül valamit varázsolni.

Előzmény: Gí (332)
babydevil Creative Commons License 2008.01.24 0 0 334

szia,

ezen a hétvégén nem tudok menni a menhelyre, pedig terveztem. De a férjem sajna külföldre megy, én meg magamtól érd-parkvárosból nem találok oda a menhelyre, mert nagyon bénán navigálok. Néha még Érden belül is eltévedek, nemhogy szhbatta külsőre eljussak valahogy:-))

Viszont szombaton úgyis megyek a tecsóba, akkor tudok vásárolni.

Remélem jövő hétvégén rá tudom szedni az uramat, hogy vigyen már el a mhelyre, akkor viszek pár kiló tésztát, rizst , sót, meg a fressnyaffban lehet kapni egy gréti-mix nevű kutyakajcsit-az gyakorlatilag puffasztott rizzsel,-gabonával van tele, viszek azt is pár zsákkal.

Tésztából milyen fajta a jó a kuttyoknak? mittomén kockatészta méretű? vagy mindegy?

Amúgy is gyűlik nagyon az aprópénz, jövő hétre megint igért egy pár kolléga hogy hoz, meg van egy pár db risszrossz pokróc, paplan.

 

Előzmény: Gí (332)
coleng Creative Commons License 2008.01.24 0 0 333
Baltával végeztek ki egy bull terriert: gondola.hu/hirek/60169
Creative Commons License 2008.01.24 0 0 332

SEGÍTSÉGET KÉRNÉNK SZÉPEN:

 

Ha valaki tudna segíteni az alábbi dolgok beszerzésében, azt nagyon megköszönnénk:

-főzhető tészta (selejt is jó)

- rizs

- puffasztott gabona

- só

Mindegyikre nagy mennyiségben lenne szüksége a menhelynek, de folyamatos megvásárlásuk sajnos túl drága.
Amennyiben gyártó ill. kereskedés ajánlja fel termékeit, és igényli, adomány-igazolást tudunk adni a nettó értékéről, amely összeg 100%-ával az adóalap csökkenthető.

SIRIUS
Sirius Állat-és Természetvédelmi Közhasznú Alapítvány, Érd
Adószám: 18707379-1-13
Bankszámlaszám: 10403136-49534949-49521015
E-mail: siriusmail@freemail.hu
http://www.siriusalapitvany.hu

Böjtös Andrea: 06 30 276 6071

 

 

moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 331
Szia GÍ!Este valamiért nem tudtam ido hozzászólást küldeni,írtam neked e-mailt!Majd nézd meg légyszi!Az én számom a régi,a tied viszont sehol sincs meg!Küldj egy üzit légyszives,elmentem  a számot,hogy tudjunk kommunikálni a délután miatt!
Előzmény: Gí (330)
Creative Commons License 2008.01.23 0 0 330

Zsófi,

 ha van módod rá akkor szólj Radics Zsoltnak, jöjjön ki velünk, végül is rá is tartozik! Ne kerüljük már meg őt!!!

 

 

 

Előzmény: moonlight1984 (323)
Creative Commons License 2008.01.23 0 0 329

Nem beszélsz butaságot!:-)))

KÖSZI!!!!

 

 

Előzmény: coleng (326)
Creative Commons License 2008.01.23 0 0 328

Szőrpamacs shi-tzu, 5 éves,  kan, is gazdit keres!

 

Érd-Parkvárosban, egy ház udvarára szökött be, de a tulajdonos nem akarta tartani. Elhanyagolt a szőre, egyébként eleven, kedves, középkorú lehet.

A hirdetett állatkák elvihetők: www. siriusalalapitvany.hu

 

 

 

 

 

 

 

Creative Commons License 2008.01.23 0 0 327
Kérésre hirdetve:
Két cicám van, az egyik 4 (zsemle színű, kis termetű) a másik 5 éves (foltos, szürke cirmos). Szobatiszták, de főként kint vannak. Sajnálatos módon meg kell válnom Tőlük, de egyáltalán nem szeretném Őket csakúgy bárhová elhelyezni. Mindkét macska keverék, fiúk, ivartalanítottak és oltási programban is részt vettek idén. Mindkettőt még kölyök korukban találtuk. A nagyobb szürke foltos cirmos (Joe) 5, a zsemleszínű kis termetű (Kicsi) 4 éves. Együtt is és külön is nagyon jól elvannak. Szobatiszták, nagyon kedvesek, nem vadak. Kutyával kijönnek, de mivel nem kutyával nőttek fel, ez idő kérdése. A Kicsi inkább az emberekkel jön ki jobban és inkább szobacica, de kint is elvan. Joe inkább kinti, de sokat lakott bent is. Jelenleg Szentendrén élnek. Menhelyre nem viszem Őket semmiképp, csak új gazdihoz szeretném.
Telefonszámom: 20/575-0717
e-mail: gyurk_hu@yahoo.com  
coleng Creative Commons License 2008.01.23 0 0 326
Csak gondolatként vetem fel, nem kellene-e a gyepmestert is magatokkal vinni? Úgy tudom a hurkon kívül, valamilyen ételbe keverhető bódító szere is van.
Előzmény: moonlight1984 (323)
Creative Commons License 2008.01.23 0 0 325

Gyömbér gazdit keres!

 

Kedves, szép, fiatal ,7 hónapos nőstény cica. Ivartalanított. Nagyon hízelgős és ragaszkodó.

         
Creative Commons License 2008.01.23 0 0 324

Zsófi ok. Én is ott leszek, hol találkozzunk, mivel jössz?

 

06 30 332 8128

Előzmény: moonlight1984 (323)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.01.23 0 0 323

Szia Gí!Holnap lenne időd 3 környékén?   Én akkor tudok majd kimenni oda,csinálni képeket és feltérképezni a helyzetet.Jó lenne ha te is tudnál jönni,együtt talán többre mennénk!Nem tudom mennyire igaz hogy vadak,először talán ezt kell megtudni.Megfelelne neked?

Előzmény: Gí (320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!