Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 16757

Nincs véletlenül Google, vagy Windows fiókod? Ezeknek van ingyenes felhő tárhelye a Google Drive vagy a One Drive. Ezekre feltéve már linkelheted bárhová és onnan korlátlanul letölthető.

Előzmény: zolcsika82 (16756)
zolcsika82 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 16756

Sziasztok!

 

Az eredményeimet nem tudom feltölteni sehová, mert mindenhol korlátolt mennyiségű letöltést lehet alkalmazni.

Ha van esetleg valakinek PS-s oldala, ahová fel tudja tölteni és korlátlan mennyiségben le tudjátok tölteni, az kérem jelentkezzen és átküldöm neki.

 

Üdv: Zoli

zolcsika82 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 16755

Kedves Bosko89!

 

Nekem novemberben vették ki a mandulámat. Teljes testen (szórtan) volt sömim. 4-5 évet szenvedtem vele és mindíg visszajött. Azóta eltelt 3 hónap és jelenleg 98%-os tünetmentes állapotban vagyok. Eszem-iszom mindent....:-)

 

Biztosan rendebejössz Te is. Én saját otthoni lámpával segítettem a gyógyulást, amikor elfehéredett akkor meg 4-5 alkalom szolárium. Jelenleg már a fehér pöttyök sem látszódnak.

 

Üdv: Zoli

Előzmény: bosko89 (16620)
hul Creative Commons License 2015.02.16 0 0 16754

Lehet védekezni, főleg, ha megcsap a baj szele. Mikor kiderül, itt vannak a jelek, cukor, vérnyomás, emésztési problémák, infarktus. Ilyenkor szaladunk az idővel, ha még van idő, próbáljuk a cigit letenni, pur pur kenyeret enni, letenni a poharat, nulla cukor, fogyni, mozogni. Legalábbis a lelkesebbje, meg akinek marad még ideje. Az infarktust elsőre, (persze szerencse, akinek időben jön a rohamkocsi, meg nem egyedül van) amikor elzáródik az ér...szóval a katéteres túlélők 65 %-a öt éven belül meghal. Statisztika, tehàt előbb utóbb, de hamar. Azt hiszem még fiatalon kell odafigyelni, nem szétdagadni, szétfüstölni stb. az egészséget. Ehhez kellene egy jó orvos, aki előre figyelmeztet és legalább labort csináltat, hogy lehessen tudni az állapotot. Ma már tudom mondani a gyerekeimnek, mire vigyázzanak, menjenek a dokihoz, de amíg az ember a saját vackain nem tapasztalja meg, addig el sem hiszi, vele is megtörténik. Úgysem lehet túlélni...de legalább teszünk magunkért.

Előzmény: B.GY (16753)
B.GY Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16753

Nehogy már egészségesen haljunk meg. Az a legnagyobb hülyeség:)

Előzmény: hul (16752)
hul Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16752

Hagyjuk az ősembert! Ma sokat tudhatunk, egészségről,ételekről, kémiáról, betegségről... és ki törődik vele? Zabálunk amit elénk raknak, ami szépen van csomagolva, és amit szeretünk, függetlenül káros-e vagy sem. Mindenből rengeteget.

 

Előzmény: B.GY (16751)
B.GY Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16751

Meg néha megettek olyan bogyót is amit nem kellett volna:) Azt sem tudták,hogy nappal világos van.Azért a nyers állat is hozzájárult a 25 évhez.Akkor még nem voltak betegségek,hiszen orvosok sem éltek akkor:)

Előzmény: zsgabor (16749)
zsgabor Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16750

na majd ha pár évtized múlva elkezdünk játszani a telomerekkel lesz itt meglepi az életkorokkal... : D érdekes világ lesz.

Előzmény: hul (16742)
zsgabor Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16749

igen :D Ezzel szoktak poénkodni a paleo ellen, bár az a 25 év se a táplálkozás miatt volt, hanem egyszerűen az életük veszélyes volt, illetve az intelligenciájuk sem állt még azon a szinten, hogy harcolni tudjanak akár a "legapróbb" betegségekkel is.

Előzmény: B.GY (16748)
B.GY Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16748

Mennyi is volt az ősemberek átlagéletkora? Cirka 25 év:)

Előzmény: zsgabor (16741)
hul Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16747

A méregtelenítésről azért találni tényeket, a hasznosságát pedig nem lehet mekérdőjelezni.

Előzmény: ötfelezős (16745)
rókafegyver Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16746

Nem mondja senki, hogy az alkoholtól van. Viszont ha kialakult, az alkohol segíti a tünetek fokozott meglétét. Ez sem mindenkinél igaz. Viszont az átgondolt egészséges életforma mindenkinél használ, de nem biztos, hogy tünetmentesít. Hát ez van.

Előzmény: ötfelezős (16744)
ötfelezős Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16745

Jahogy te a google összesítőből merítesz! Én nem. Mivel ezt a vitát állatorvossal vettem fel, hát kénytelen voltam a 607 ezer találatba belenézni. :) Tények sehol nincsenek, csak állítások.

 

Egyébként csináltam, a kilencvenes évek nálam erről szólt. :) A psori meg szép lassan nyomult akkor is.

Előzmény: hul (16732)
ötfelezős Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16744

Én 1978. január 22-én ittam utoljára alkoholt, a pikkelysömör meg 1981 körül jött ki rajtam először...

 

 

Előzmény: rókafegyver (16738)
ötfelezős Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16743

Így van, arra is van bizonyíték, hogy az ember változik, akár az emésztőrendszere is, persze ehhez ezer évek kellenek. Például így változott a sóval kapcsolatos hozzáállásunk (a sót egyesek kiválasztják, mások visszatartják, a kiválasztás csak a mérsékelt égövön működik, a trópusokon, ahonnént jöttünk, ebbe rövid idő alatt belehalnak), vagy a tejcukor emésztő enzim, ami állattenyésztő népekből származóaknak tovább van, stb.

Előzmény: zsgabor (16741)
hul Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16742

Tudomásom szerint a mai ismeret azt mondja, az ember max.elérhető -genetikusan lehetséges- életkora kb.a 120 év. De ez egy dolog. Az emésztés nem az agytérfogattal fejlődött, hanem már "kész" lehetett az ember, amikor még százezer évekig a lehetséges módon táplálkozott, természetes módon. Ehhez képes van most párszáz év, ami teljesen más. A középkorban is hasonlóan ettek az emberek, sok természetes táplálékot fogyasztottak. Manapság van már a rengeteg ízfokozó, a műtrágya, a sok vegyi anyag és a káros szokások tömkelege, a túlfeldolgozott anyagok, a rengeteg káros zsírsav, cukor, alkohol. Ahogy látni, a káros táplálkozásunk bőven a 30-40 évesek állapotában is kimutatható, egyenesen a századunk tbc-jének és átkának tartják pl. a cukorfogyasztás százszoros növekedését... Úgyhogy kár abba ringatni magunkat, akkor jönne ki a sok vacak, ha képesek volnánk elélni még 50 évet, hanem nagyon is tarol már az ötven felettieknél...

Előzmény: zsgabor (16741)
zsgabor Creative Commons License 2015.02.15 0 0 16741

Csak egy a bukta, nem vagyunk "ősemberek", se táplálkozásigal, se genetikailag. Elég sok minden változott azóta nem? agytérfogat, koponyaméret, testalkat, izomtömeg, szőrzet. Miért pont az emésztőrendszer lenne olyan makacs? o_O  Lehet böjtölni persze, aztán amikor bicajjal bemész dolgozni és összeesel, ellehet gondolkozni, hogy miért. :D Az egy dolog, hogy 5-10-20 ezer évvel ezelőtt csak "természetes" táplálék volt, de elég sok tanulmány született arra is, hogy a jelenlegi "káros" táplálkozásunk hatása csak akkor érvényesülne, ha az ember megérné a 150-200 évet.

Előzmény: hul (16737)
B.GY Creative Commons License 2015.02.14 0 0 16740

"A koplalónapot akkor találták ki, amikor a gazdik még többnyire házikoszttal etették a kutyát. Amennyiben már speciális táppal eteted kedvenced, nem feltétlenül szükséges ennek tartása. Amennyiben a gazdi mégis ragaszkodik hozzá, arra mindenképpen figyeljen, hogy a kedvenc egészséges legyen. Beteg állatnál koplalónapot tartani tilos!"

Nekem is vannak kutyáim,de mindennap esznek.Vagy normális kutyatápot,vagy BARF-ot.

http://kutya.hu/Cikk.aspx?id=7336

B.GY Creative Commons License 2015.02.14 0 0 16739

Előbb is írhattad volna :)Én meg bezabáltam körömpörköltből,aztán megittam rá 2 sört.Ha én egész nap zöldséget meg gyümölcsöt ennék hallal,nem nagyon tudnék dolgozni.Így is elfúj a szél,az kéne még hogy böjtöljek meg nyúlkaját egyek.Ezekről a dolgokról mindig egy vicc jut eszembe: Elmegy az ember az orvoshoz,mert szarul van.Mondja neki a doki.Szokjon le a dohányzásról,ivásról a nőkről meg a zsíros ételek fogyasztásáról.Erre a beteg: Akkor sokáig fogok élni?A doki: Nem de marha soknak fog tűnni:)

Előzmény: rókafegyver (16738)
rókafegyver Creative Commons License 2015.02.14 0 0 16738

Ami a mi betegségünk esetében kell, vagy kellene a tünetmentességhez, az a rengeteg nyers zöldség, gyümölcs és hal. A zsíros ételeket kerűlni kell, ha eszünk mozogjuk le. Alkohol teljesen száműzve, mert nekünk  kihozza a tüneteket. Én már jó ideje ezeket betartom, 98%-ban tünetmentes vagyok. Mehetek strandr, fürdőbe. A fejbőrömmel kűzdök de az nem látszik.

Előzmény: hul (16737)
hul Creative Commons License 2015.02.14 0 0 16737

Utánozni kell a természetes táplálkozást, annak a ritmusát. Nem mindig volt az ősembernek kajája. És ez az időszak sokkal hosszabb volt, mint a bőségé... Genetikusan a régi van kódolva. A sok ezer évé. A bőség a mai kor.

Pár száz évvel ezelőtt sokkal értelmesebben táplálkoztak az őseink. Ma azt gondoljuk szükségből. Pedig inkább ösztönösen logikusan, ami a fejlődés során az alakult ki. Most viszont minden hozzáférhető, a cukor elöntött bennünket, a feldolgozott élelmiszer és az élvezeti cikkek. Ajánlom Prof. Csányi Vilmos könyveit.

Előzmény: rókafegyver (16736)
rókafegyver Creative Commons License 2015.02.14 0 1 16736

A böjtöt nem azért találták ki mert kevés volt a kaja, vagy mert szivatták az emberiséget. Azért kell néha mert a szervezetnek is kell egy kis pihenő, alapból nem a mindennapi jóllakásra lettünk tervezve. Persze enni jó, sokak szerint legalább olyan jó mint a sex és ezzel nem is lehet vitatkozni. Én kutyás vagyok és mindig nagytestű állataim voltak, vannak. Minden héten egy napot koplalnak, mert ez kutyáknál előírás az emésztőrendszer kiürülésének szükségessége miatt. A kétkedőknek ez is elgondolkodtató lehet. Igazad van.

Előzmény: Ramm. (16730)
erkai Creative Commons License 2015.02.13 0 0 16735

Nekem már kb. 20 éve van a talpamon, örülök, hogy neked használt a krém, sajna nálam nem vált be.

Ezért szól a bőrgyógyászat a kisérletezgetésről, kinek mi használ.

Előzmény: Ildikó-Marci (16734)
Ildikó-Marci Creative Commons License 2015.02.13 0 0 16734

Sziasztok. Nekem a talpamon jelentkezett három éve. Kórház, akupunktúrás kezelés mi egy más semmi nem használt. Egyszer csak rátaláltam a NEOPLANT krémre. Mióta rendszeresen használom teljesen tünetmentes lettem. Csak ajánlani tudom ez egy csoda!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zsgabor Creative Commons License 2015.02.12 0 0 16733

gyertyákkal, tűvel, vagy kavicsokkal? ;D

Előzmény: hul (16732)
hul Creative Commons License 2015.02.12 0 0 16732

google 607 000 találat. 0,11 mp. (a google nem tudja, értelmes szócikk-e és a fórumokat nem vizsgálja ismerős szinten.)

De nem kell sokat agyalni rajta, a méregtelenítés a szervezet feldúsult káros anyagainak kitisztítása, min. emésztőrendszer szinten, bővített változatban sejtszinten is.

Nem hinni, csinálni érdemes :-)

Előzmény: ötfelezős (16731)
ötfelezős Creative Commons License 2015.02.12 0 0 16731

Van egy ismerősöm, ő nagyon haragszik a méregtelenítés fogalomra. :)

 

Én, hálistennek, középen állok, nem hiszek sem benne, sem pedig a nem létezésében. :)

Mint ahogy bármelyik étkezési ideológiával kapcsolatban érzek. :)

 

És így minden oldalt tudom idegesíteni. :)

 

 

(El kell ismernem, sajnos, ismerősöm idegesítése annyira nem volt sikeres, mivel a méregtelenítés fogalom alátámasztására egyetlenegy írást találtam csak, pedig órákon át kerestem. :) )

 

 

Előzmény: Ramm. (16730)
Ramm. Creative Commons License 2015.02.11 0 0 16730

Jó dolognak tartom és alkalmaztam,éppen úgy mint a vegetáriánus étkezést is.Étkezés nélküli életet,létezést is gyakoroltam de ez csupán néhány napot ölelt fel.Fontosabbnak tartom minden életmód,étrend változtatás előtt méregteleníteni a testet és a lelket egyaránt.A méregtelenítés majd az egyén által felismert táplálkozási szükséglet és a megfelelő mérték betartása az egyik legfontosabb az étkezést és a létezést illetően.Sokkal összetettebb egy adott test,lélek mint sem hogy egy féle életmódot táplálkozási szokást rá lehetne húzni.Én drasztikusan teszteltem magam különböző ételekkel,italokkal és hosszú évek után jutottam el egy bizonyos étkezési szokáshoz.Szinte mindent eszek de a tudatosság,és a szakrális felismerés rendkívül fontos,sőt a legfontosabb !A méregtelenítés fontosságát emelném ki még egyszer és a böjt rendszeres gyakorlását.Ha tele vagyunk mérgekkel,salakanyagokkal a tudatos "egészséges" étkezés nem sokat ér legyen Paleo,vega, vagy egyéb felkapott úri huncutság :-)

Előzmény: ötfelezős (16729)
ötfelezős Creative Commons License 2015.02.11 0 0 16729

Ramm, használt a paleo?

hul Creative Commons License 2015.02.10 0 0 16728

Hasonló múlt után trexan kezelésen vagyok, egyenlőre soha nem remélt eredménnyel. Én is ebben az ügyben kerestem a fórumon tapasztalatokkal rendelkezőket. Itt próbáltam eddig is elmesélni amit erről a betegségről megtanultam, tapasztaltam. 

Előzmény: D.Lorg. (16727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!