Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36652

Tééééazaz nem bácsi...ámbátor az évek múlnak de fő a jókedv meg a muzsika :) aztánék fiatal(os) marad a "zember"

Ittenék alább bátorkodom jómagam "kitenni" a köz(véleménynek) éppen az egyik "muzsikos szerszámommal" :)

Aztánék mikor a vodka a fejembe száll :) című náááóóta ha megy...

na akkor a család full hangerőn TV-zik :D

Előzmény: ez-Ben (36649)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36651

Egészségedre azt a páleszt...meg  a tortát is fogyaszd egészséggel ittenék!!

Há mondok én vala ,hogy fő a vidámság...ittenék az egész társaságnak:)

Előzmény: Victor88 (36646)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36650

Ez mind szép és jó...na de hol vannak a nőőői tagok... nem hiszem,hogy a szeder pálesz rövid látást okozna... :)

Na mindjárt körül kukkantok a távcsővel...

vagy kecske fejésen vannak :)

Előzmény: ez-Ben (36649)
ez-Ben Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36649

::) Köszöntelek és gratulálok !

Két tojás, azaz (nem Tazaz:) egy kő esett le a szívemről. Ebben az örömittas hangulatban, már összekevertem Tóni bácsit, Tibi bácsival. A Tollas rádiót a Tincses rádióval...már csak azért drukkoltam, hogy az arany tojásokat össze ne keverjem ... De most már újjjjjé ! 

( A tortaszeletem, a tiszteletem is a Tiéd !:)

Előzmény: kemorgo (36648)
kemorgo Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36648

Nu, akkor, hogy elkeljen az aranytojás :D

Inni inkább valami alkoholmenteset kérek, felajánlom az én adagomat az utánam jövőnek :( Sajnos, második sorozat antibibin vagyok, és még most sem hallok a két fülemre. Még szerencse, hogy a születésnapi parti nem elengedhetetlen kelléke a hallás, elég, ha írni-olvasni tudok :D

Még száz esztendőt a tisztelt ünnepeltnek, és további baráti hangulatot! 

Isten éltessen bennünket is!

Előzmény: ez-Ben (36647)
ez-Ben Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36647

:)) A Tincses rádió hírei.

Még mindig nem kelt el, az ajándékba szánt két aranytojás. Tudtuk meg a TTT szervező bizottságától...

...ugyanakkor rendkivűl sikeres volt a közös tortagyertya fújás, mert nemcsak a gyertyalángot, de még a gyertyákat is elfújták ! Egységben a szufla. 

...Néprajzi szakértőnk Tollas bácsi fikhívta figyelmünket : a régi hiedelmek szerint, a csütörtöki vigasság nagymértékben tompítja a pénteki negatív kisugárzást. Különösen aktuális ez ma, hiszen holnap péntek és 13. ( szerk. megj.)

...időjárásunk szerencsére hasonlóan derűs, mint a fórumunk. Ezzel az örömteli hírrel zárjuk híradásunkat...

Victor88 Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36646

Isten éltesse a jókedvű társaságot! Legyen még sokáig ilyen mozgalmas, összetartó ez a fórum-részleg!

A tortából ugye jut majd nekem is? :)

A pálinkát nem is kérdem, csak felhörpintem! :)

Előzmény: TazazTibi (36644)
Tóni bácsi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36645

Köszi! :-)))

De Isten ments az erkélyről ismételten szemlélődni, egyszer már benézegettem egy ilyen jércét '72-ben, aki kisebb-(egyre)nagyobb szünetekkel azóta is a tojásaimon ül. :-)))))))))) Ez az egy "benézés" elég volt eddigi életem során, ami meg hátra van.... na ahhoz már végképp nem kell még egy. :-)))

Előzmény: TazazTibi (36639)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36644

Na nem ittam még eleget a torta meg lemaradt :D "Ehun vane"

Előzmény: TazazTibi (36643)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36643

Óóóóó... köszönöm azt az 584.  pohár itókát, meg a személyre szóló nótát is...amely néven is talált ittenék telibe :)

Váóót ám ilyen még abba az időbe is,mikor  még lagziba jártam muzsikálni :) ment a nááóóta,az a szép...a nevem is az, a szemem is kék...aztánék akik ismertek csak vigyorogtak :)na de a bajok ott kezdődtek híííjjjnye az angyalát...mikor folytatódott a nóta...lám az enyém,lám az enyém sötét kék..." me" hogy még ez is illik rám...még se vagyok a babámnak elég szép...című folytatással csak szerintem az lehet(ne) a baj,hogy keveset ivott még a menyecske ...oszt szőrös szívvel látja a világot...de meg "énekőte" ezt mán a "Zemszihaver" is hogy nincs rossz nő csak kevés pia :)pl...

Na hogy ne csak üres kézzel jöjjek...egy valódi farsangi  tortával érkezem, frissen készítette az utcánkban lakó egyik nagyon tehetséges csajszi.

Előzmény: ez-Ben (36640)
gigigombas Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36642

én személy szerint örülök enek a topiknak sokat tanultam belőle. ne feledjük üdvözölni a topik nyitót sem Anaterra köszönjük ,és boldog szülinapot . mindenkinek.

ez-Ben Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36641

::) A betyárját ennek a pálesznak. már fátyolosan látok, nemcsak én a bizottság is.

Magától értetődően Tóni bácsié a 584. tele pohár. Remélem Tibink még nem hajíntotta fel...

véletlenül...de ha mégis az sem baj. ( Újratőltés !:)

Előzmény: ez-Ben (36640)
ez-Ben Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36640

:)) A TTT szervezőbizottságának közleménye !

Tibi bácsinak prezentálva, teletöltve az 584. phár. ( egészségére !:)

A Tollas rádióban a jó hangulat folytatásaként ma többször is felhangzik a közismert nóta :

Tazaz szép, Tazaz szép, akinek a szeme még

Akinek a szeme néz.

Lám a mi Tibink egészen szép, erre bizony

a páleszból inni kék.

Tazaz szép, Tazaz szép, akinek az emailje

is szép !

A meghatódottság érezhető női topiktársaink hallgatagságából, szép női erény tanúságaként.

Az első női megszólalónak két aranytojást adományoz a TTT.

Közeledik a déli harangszó és az ünnepi torta, gyertyákkal. Készüljetek. ( Levegővétel !:)

TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36639

Üdvözlégy ittenék minálunk Tóni bácsi!

Hát igen biztosan van sok emléked a tollashátúakkal kapcsolatosan...hát,hogy elmúlt?Ne bánkódj...viszont a 2. emeletről nagyon kiválóan szemmel lehet tartani az elhaladó "jércéket" Tyúkocskákat...jön a tavasz...és ők is átvedlik a szerkót,a bátrabbak még minire is :)

azt mondják kukori-kotkoda..tojásból lesz a csoda :)

Előzmény: Tóni bácsi (36637)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36638

Így igaz,a hölgy tagoknak is elkél a segítség tojás összeszedés terén,már megyen is a jó ember, kinek- kinek igényei szerinti feladatokat lát el a mai napon :)

A bárpultnál lévő poharamat ürítem az ittenék összegyűlt tollashátúak barátságára.

A tortát olvasván ... mán köszörülőm a fogsoromat a déli harangszóra :)

Előzmény: ez-Ben (36636)
Tóni bácsi Creative Commons License 2015.02.12 0 1 36637

Szevasztok Kedves Idevalósiak!

Az igazi jó csiripöri (nokedlival, ubi salival) szerető emberek nevében köszöntelek benneteket az 5.-ik szülinapotok alkalmából!!! :-)))) Kívánom, hogy a téma tartson össze benneteket még sok-sok éven keresztül békességben, egyetértésben!!!!!! :-)))))

Hogy nem láttatok még itt? Nem is fogtok, mert a II.-ik emeleti városi lakásom erkélye nem igazán alkalmas pipi nevelésre. Az utóbbi időben csak annyi közöm volt hozzájuk, hogy baromfikeltető cégnél dolgoztam a nyugdíjazásom előtti évtizedekben.

Bejár viszont ide egy nagyon kedves Barátom egy másik fórumból, ő hívta fel a figyelmemet a szülinapotokra. Az indexen keresztül meg tesók vagyunk ugyebár?

Minden jót mindnyájatoknak!

Üdv. Tóni bácsi (akinek vidéki múltjából azért nem hiányoztak a kopasznyakúk, meg a kendermagosok...)

ez-Ben Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36636

:))) Szépet is, jót is...................( a pontozott rész tetszőlegesen kitölthető :) kivánok !

Tisztelt MAESTRO ! Köszönjük a mesét.

Tanulságaként a Tollas bárpultnál 583 pohár várja a belépőket, így minden eddigi hozzászólónak jut.

Tisztelt Főrendező úr !

Nagyszerű inditás volt....csak így tovább. Egy kackiás bajuszú királyfiféle is belovagolhatna, kedveskedve a Gyengébbik nemnek. 

... szülinapi torta a déli harangszókor lesz szervírozva. Így mindenki részt vehet a gyertyák elfújásában. Jelképezve azt a szép szokást, hogy mi csak a gyertyákra fújunk, sose egymásra.

Fiatalos lendülettel, vidám hangulatban...ELŐRE ( a jövőbe!:)

A tablóra pedig jó szokás szerint kiírjuk : talákozunk- feltétlen- 2020-ban !

A meghívókat, majd TazazTibi küldi, a mesét pedig MGPetimester mondja !:)

MG Petimester Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36635

:-)) Ezt a nemesített táj-fajtát... a "bögyös-fuxos" meg kell vizsgálni kízárólag tollas alapon... igen kiválóak lehetnek továbbtartásra is. Majd megoldjuk ,hogy az az aranytojás valóban 24 karátosan csillanjon meg a lompos....izzzé..   oO  ... rókácska örömére.   ,-))

Majd este besassolok, jó és boldog társalgást addig is.

Előzmény: TazazTibi (36634)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36634

Szivesen Peti! A tyúúúúkóóóólba? :) Éppen ott?Hát...ha egyszer éppen ott :)Hát őt küldöm ma hozzátok Peti ma a tojásokat összefogdosni...miket is beszélek szedegetni :) a tyúkólból.A kaput nyisd majd ki neki, nehogy azért ne tudjon bemenni a lelkem :)

De ha van  valaki aki ma  nem ér rá összeszedni a tojásokat egy tyúkaljára való nemesített fajta tenyész-tojásért át küldöm hozzá....nagy rutinja van ám neki a tojás fogdosásban...izéééé miket mondok az összeszedegetésben.

Előzmény: MG Petimester (36633)
MG Petimester Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36633

:-))) Ez a fönti róka-mamikának öltözött,... de "simabőrű" ...Busú Járó" ,valahogy jobban tetszene, persze  elcsípve a tyúk ólban.   xDDD

A kis vörös.... ugye ?     ,-))

A paleszos köszöntődet is külön köszönjük " TTT Elnök úr " !

Szív. üdv.

Előzmény: TazazTibi (36632)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36632

Megyek megyek az úton a farsangi bálba...hát mellém csapódik egy róka lány...kedvesen megkérdezi hova tartasz?Mondom neki tágra nyílt pupillákkal hát  a farsangi bálba...kérdi ( ÉS NEM KRÉDLI :)  ) a farsangi bálba?Oda én is elmegyek veled...így bemutatom nektek a kísérőmet :) 

Előzmény: TazazTibi (36631)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36631

Gratulációm a fórum fennálásásak 5 évéhez, tenger mély  tiszteletem az itt jelenlévő tagoknak akik életben tartják eme nemes fajtákat is "kibeszélő" alkalmasint vidáman nevetgélő,szaktanácsokat adogató tagoknak!

Részemről köszönöm a történetet Peti!

"Aztánék vala",hogy mivel elérkezett "az nagy" farsang napja is,gyertek ti is a farsangi mulatságba...ne csak a tollasbálba :)

a tyúkok legjobb barátjaként rókának öltöztem :) Élljenek a tyúkok,meg a jércék,és a kakasok...no és persze a kis csibék is :)

Előzmény: TazazTibi (36630)
TazazTibi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36630

Közhírré tétetik... TÉÉÉÉÉ mint Tibi   a TTT megbízott tagjaként a fórum 5.évfordulós fennállásaként az ünnepélyes megnyitót is azonnal megkezdem  a  dobpergés  és egy kis szeder pálinka kíséretében.Egészségetekre! :)

MG Petimester Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36629

"...Egyszer volt s' hol nem volt , volt egyszer egy kicsi falu , ahol egy nagy nádtetős vályogházban működött egy kocsma , mely minden este megtelt vendégekkel , hisz híres volt jó főztjéről . Azonban nagyobb érdeklődés övezte az egyik vendéget , akit Igazmondó Mátyásnak neveztek el . Igazából nem is kellett őt ezzel a névvel felruházni , hisz neve is igen hasonlatos volt , ugyanis Igaz Mátyásnak hívták .

Csodájára jártak , a kocsma tulajdonosának meg csak úgy dagadt a pénztárcája , a vagyona . Egyszer azonban soha többé nem jött  el Igaz Mátyás, de a vendégek azóta is visszavárják őt , hallgatni igaz történeteit , igazmondó tanácsaival .

Történt egyszer egy sötét esős őszi este, hogy a teli kocsmába  egy kopottas ruhájú férfi  lépett be . Az ajtóban megrázta magát , lerázta az esőcseppeket , körbenézett , s' elindult a pult felé . Helyet akart foglalni , mikor a kocsmáros rongyával rácsapva a pultra , s' erélyesen rászól az idegenre :

- Csak ott hátul  van üres hely , ezek itt foglaltak !

Az idegen szemével végigmérte az üresen álló székeket , a kocsmáros szemébe nézett , aki teljesen beleborzongott abba  . Mintha a lelke mélyéig hatolt volna a tekintete , látszott is zavarodottsága .

-  Kérek egy korsó sört  –  mondta nyugodtan az idegen , majd helyet foglalt az egyik sarokban , hátul a nagy cserépkályha mellett .

Lassan haladt az idő, az emberek is kedvetlenül ültek , nem is beszélgettek egymással . Amolyan igazi őszi este volt . Ekkor kinyílt az ajtó . Egy vidám , széles mosolyú , láthatóan nagyon gazdag férfi lépett be , üdvözölve mindenkit .

- Isten hozott , László bátyám !   – kiáltott fel örömében a kocsmáros .   – Rég nem jártál nálam, nálunk !

- Ne is mondd , Károly , teljesen   kizsigerelt a legutóbbi munkám . Ám elmondhatom , nem dicsekvés  , a végére jártam . Megvan , megszereztem  !!

- Nem mondod !  – szólt oda az egyik vendég  . – Gratulálok !   – s ezzel kezet fogott , jól megrázta , másik kezével vállon veregette a gazdag férfit .

-  Nem tagadom, nagyon nehéz volt , de megérte   – folytatta László .

Többen csodálkozva  összenéztek , értetlenül tekintettek a kocsmárosra .

- Hát , ti nem tudjátok ? Sikerült a szomszédos tanyát megkaparintania  …

- Jaj , de Károlyom ?!.. Mi az , hogy megkaparintani ??  –  kérdezte kissé  felháborodva a gazdag férf i , majd szemével intett , hogy folytassa munkája  gyümölcsének mesélését .

-  Tehát , a mi Lászlónk megszerezte a szomszédos tanyát , melynek a környéken volt a legjobb aranykoronája , arról nem is beszélve , hogy a tulajdonosnak számtalan állata is volt . Hogy is történt, László bátyám ? – fordult oda a kocsmáros .

- Semmiség az egész , csak kölcsönért folyamodott hozzám egy nap a tanya tulajdonosa , s' én örömmel , mondom , örömmel adtam neki ,   aki először vonakodott elfogadni , hisz oly magasra emeltem a kamatot , ám egy kis idő múlva mégis elfogadta . S ahogy ez a mesében is lenni szokott , még több baj tört szegény fejére , s' alig tudott kilábalni gondjaiból . Nem húzom ,  tehát , eljött az utolsó részlet fizetésének az ideje , de hiába vártam, az  csak  nem akart megérkezni . Tudjátok nagyon türelmes  vagyok , de három nap után már én is kezdtem ideges lenni. S' felhasználta , kölcsönkértem egy kis erőt , máris enyém lesz az egész , már hivatalosan is az . Itt vannak a papírok a kocsimban , csak alá kell írni . Kaphatok már valamit , kocsmáros ??

A kocsmáros rongyával letisztogatta a már amúgy is fényes pultot , hellyel kínálta a vendégét, vitte is gyorsan a kedvenc italá t.

- Ma a vendégem vagy , László bátyám  – mondta alázatos hangon a kocsmáros .

S a gazdag férfi lassan kortyolgatni kezdte italát. Ekkor a hátsó sarokban ülő, kopottas kabátú jövevény felállt , fogta poharát, visszavitte azt . Majd fennhangon megszólalt : 

- Csakhogy a tanya  tulajdonosa  betegsége miatt  nem tudta kifizetni az utolsó részletet, s a verőlegényei még azt is elvették , földönfutóvá tették őt .

- Tűnj innen el, te rongyos! – kiáltott fel a kocsmáros .

- Csak kérdezze meg a barátjától! Ha nem igaz, elmegyek, ha az, itt maradok .

- Mit akarsz te tőlem? Mit mondjak el ? – kérdezte zavartan a gazdag férfi.

- Hogy földönfutóvá tette azt a szerencsétlent! Pedig minden egyes részletét rendben odaadta, befizette, de maga alig várta, hogy legalább egy napot, de késsen az .

- Mondtam, hogy türelmes embernek tartom magam .….

- Egy napról lett volna szó ! Csak egyetlen egy napról !

-  Mindegy , most már az enyém .

- Igen, mert kiverte belőle, azaz kiverette .

A gazdag férfikörbe nézett, azt figyelve, mennyire szavahihetőnek tűnik, mármint a szegény ember .

- Csak nem hisztek ennek a jött-mentnek? – tette fel remegő hangon a kérdést .

- Mondd a szemembe – kérte meg a gazdag férfit .

Ezzel levette fejéről a kapucnit, mindenki elborzadt. A szegény ember bal szemére vak volt. Látszottak még a   friss hegek, nem rég történt balesetet bizonyítékaként.

A  gazdag ember torkára szaladt utolsó kortya , köhögött, prüszkölt, kezét segítségért nyújtotta, de senki sem  mozdult .

-  Mondd a szemembe, amelyet kiverettél , s akkor elhiszem a történeted .

A gazdag férfi felállt , kirohant az ajtón , szemében mély rettegés volt látható . A szegény ember is megfordult , az ajtó felé vette az irányt, mikor a kocsmáros megszólalt :

-  Tényleg verőlegényeket küldött ellenen ?

A szegény ismét levette fejéről a kapucnjáit , de nem válaszolt . A kocsmában álló - ülő vendégek szomorú pillantásokat vetettek rá , egyesek , akik kezet ráztak a gazdag férfival , tenyerüket dörzsölgették a ruhájukon .

Mikor a szegény ember megfogta  a kilincset , a kocsmáros vállára tette a kezé , majd ezt mondta :

-  Felajánlom a pultos helyet, legyen a tied !

- Miért tennéd ? Mondtad már, hogy foglalt !

-  Van egy javaslatom . Ismertem apádat, gyönyörűen tudott mesélni, sokat hallgattam őt én is gyerekkoromban . Ha esténként eljössz , és mesélsz , kapsz tőlem vacsorát , s hozzá italt is elege .

- Rendben,.. de én csak az életről tudok mesélni .

-  Tedd azt ! – mondta erre a kocsmáro  . – A te neved Igaz Mátyás ?

- Az – válaszolta egykedvüen .

Ettől kezdve minden áldott este . Igaz Mátyás igaz történeteit hallgatták a vendégek. Az egyik szomorú , a másik még szomorúbb történet volt , a rossz emberek viselt dolgait mesélte el . Alig akadt benne vidám történet .

Azonban senkit sem nevezett nevén , ám oly szépen írta le jellemüket , hogy kimondatlanul is ráismertek , vagy magukra ismertek . Voltak , akik szerették , voltak, akik gyűlölték szókimondó szavaiért ,... történetei miatt .

Egy nap azonban üresen maradt a pultnál az Igazmondó Mátyás széke , pedig már várta őt itala . Sokáig várták , abban reménykedve , hátha csak késik, de nem jött . Éjfél után maga a  kocsmáros kérte meg vendégeit , hogy térjenek haza . Azonban a pultra helyezett italt nem tette el , ott hagyta , titokban még a kocsma ajtaját sem zárta be kulccsal. Reménykedett , nagyon .....

Másnap reggel , nyitáskor , semmi sem változott , a teli pohár ital ott várakozott , várta hogy elfogyasszák , a szék is üres volt .

Teltek - múltak a napok , Igazmondó Mátyásnak se híre , se hamva ....

Az egyik hűvös estvén , mikor már havas eső szitált kint , egy fiatal fiú rohant nagysietve be a kocsmába . Szemében a bánat rémülettel keveredett .

-  Jöjjenek !!.. Megtaláltam ! Segítsenek ! – kiáltozta minduntalan .

- Kit találtál meg ? – kérdezték szinte egyszerre a kocsma vendégei .

- Igazmondó Mátyást . Egy kocsiban , egy terepjáróban. Szerintem, meghalt .

Az emberek hátra hagyták italaikat , mentek a fiú után . Tényleg , egy kiégett kocsiban két holttestet pillantottak meg . Mindenki tudta , a gazdag emberé , s' mellette ott volt egy másik . Félig elégett ruháját felismerték , tudták , ő az. Igazmondó Mátyás volt az . A kocsi körül szétszóródott papírok , aláírás nélkül . Felszedegették . Elrakták .

Azóta minden este a kocsmáros kirakja Igazmondó Mátyás italát a pultra , helyét leporolja . Így lett  vége egy igazmondó  ember életének .

Egy nap fiatal idegen  tért be a kocsmába . Egyenesen a pulthoz ment , fogta az oda helyezett italt , leült , és mesélni kezdett . Mesélt az életről , az emberekről . Senki sem kérdezte , tudták , Igazmondó Mátyás legidősebb fia volt az ."

MG Petimester Creative Commons License 2015.02.12 0 0 36628

Jó !.. és szép reggeltet kívánok minden topiklátogató részére. Igen, valóban nagy nap ez is , mivel 5 évesek lettünk így jövőre "beiskoláznak" majd minket is.  :-)))... De addig még lehet élvezni ezt a kort és ezért hoztam nektek,.. egy mesét. Jó lesz ez kicsinek és nagynak, mert arról szól ami a legfontosabbak egyike, de majd meglátjátok. A nap kimagasló esemenyé ,hogy pont öt kis porony is a világra jött így remélhetjük, hogy gondos ügyeléssel tollas-hátúak lesznek ezek a 'jubileum 5-ös csibék'.  Nem vagyok a számok kabalájának rabja ,de pont öt kis csibe az ötödik szülinapra ?...    ,-)) Ez legyen a "Mindent a tyúkokról" megfejthető rejtélyes titkok titka. És most az igért mese .Szeretettel üdvözölve mindenkit.

TazazTibi Creative Commons License 2015.02.11 0 0 36627

Türelem uraim...a hosszú élet ritka :) annál csak  a téli kotlós  ritkább :) kelnek azok majd nem sokára.

Nekem már "csak" 20 nap van kelésig...aztán itt a tavasz meg a kiscsibék is (remélem) :)

Előzmény: Sam711 (36626)
Sam711 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 36626

Nekem jovohet szombaton kelnek elore lathatolag de mar en is nagyon turelmetlen vagyok pedig mar nem az elso keltetesem. Igaz en keltetogepben keltetek  de azert a varazsa ennek is meg van.

Előzmény: Victor88 (36625)
Victor88 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 36625

Megfogadom a tanácsot és nem fogom piszkálni a tojásokat, bár a kotlóst le kell vennem etetni meg hogy elvégezze a piszkos munkát.

Jaj, csak keljenek már, mert idegesítő ez a bizonytalan várakozás. :(

Előzmény: Sam711 (36623)
Victor88 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 36624

:(

Kár érte. No de szép ez is, hogy öt kikelt! Ez az utolsó biztos csak megkésett, lehet estére vagy reggelre az is kibújt volna. A lényeg, hogy ezek nőjenek nagyra!

Előzmény: Summer Song (36620)
Sam711 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 36623

Jobb ha az utolso 3 napban nem bantod a kotlosnak is jobb.Turelem!! A turelem csibet terem:)

Előzmény: Victor88 (36600)