Keresés

Részletes keresés

Pinyo Creative Commons License 2016.04.14 0 1 51828

Ügyes vagy. És közben még a vertikálra is elmehetsz, hát így kell élni :)

Előzmény: allez zserzseli! (51827)
allez zserzseli! Creative Commons License 2016.04.13 0 3 51827

BVG Trail

...na hol is hagytam abba..? Ja igen. 

- Ha innen leérek épségben egyszer, biztosan visszajövök - mondogattam magamban tavaly.

És lám vala. Pedig volt mindenféle terv: 6 órán belüli Mátrabérc, meg a szokásos sóvárgás a Transgrancanaria iránt. De végül maradt a Garda. Azért ne sírjatok.

Nagyon vártam, és nagyon be voltam tojva.

A verseny előtt 2 héttel benyeltem egy vírust, tüszős mandula lett belőle, antibiotikum stb. (Ez itt a rinya helye).

Volt egy 25 kilis hetem, gyenge voltam, féltem, hogy le tudom-e egyáltalán futni (Még mindig a rinya.)

Közben Dr. Lúdtalp megnyugtatott, hogy mehetek, de az utolsó 30-ra azért vigyek fogzománcot.

A betegség türelmetlenné tett, ráadásul kezdett a a kis csapatunk kifarolni különböző, rajtuk kívül álló okok miatt. Végül Szasza mentett meg, hogy ne kelljen egyedül menni.

A Speró vezette magyar csapat már kint volt mire odaértünk..

A hely, csakúgy, mint tavaly, pazar, az idő nagyon ígéretes, 12-14 fok, no sunshine, pici hidegfront.

A rajtot épp elérjük, azért még egy szokásos kávé belefér előtte.

A lányokkal, Anitával és Jucussal kezdek és láss csodát velük is maradok, nem akaródzik gyorsabban menni. Annyit mantráztam magamban, hogy easy, easy like Saturday morning, hogy végül az akarat tetté válik. 

Azért jöttem, hogy revansot vegyek. Magamon. A tavalyi hammbekaplak hozzáállásomon. A megdölésemen. Meg, hogy tényleg élvezzem az egészet.

Anitával elbeszélgetjük az első 27et, ez egy nagyon gyors része a versenynek, csak 1000 szint és aránylag sok aszfalt. Tavaly itt búkt belém a kisördög. Ezt követően megkezdjük az egyben 1000 szint mászását, közben Jucus is beér, nagyon jól pörögnek a lábai felfele. Anita viszont lefele megy bátran. Jól kiegészítik egymást. A hegy közepén, kb. 30 kilinél aztán ihletet kapok. Elvileg a tetejéig tervezem a lazázást, de hamarabb ellépek. Nagyon egyben vannak a lábaim. A köteles lefelében kikapok egy vonatot, beragadok. A felénél szólok, hogy mennék, annyira nem értik miért izgágáskodok. Innen klassz hullámzás jön, érkeznek a szép részek, van huzata a lábaimnak. Meg is lepődök milyen gyorsan jönnek a pálya ikonikus helyei: vízesés, medence, szurdok. Tavaly itt csigalassúsággal haladtam én is és az idő is. Nyomom, tudom végig emelni a pulzust. Oli ezt a görbét bekeretezné. Közvetlen megkönnyezés után. Nagyon könnyűnek érzem az egészet. Az utolsó 10 kili azért már beragad, itt lehetett volna még hozni egy 10 percet.

A hasam lefele begörcsöl, de ez sem tud kizökkenteni, jókedvvel, mosolyogva futok be a "stadionba".

Egy kivételes alkalom, hogy elégedett vagyok. No nem az időre vagyok büszke, bár 1 és negyed órával az is jobb lett, mint tavaly, (a második felében 2 (!) órával mentem gyorsabban, mint tavaly), hanem arra, hogy végre meg tudtam csinálni, amit elterveztem.

75 km, 4400 szint, 10.14. 

30. lettem cca 300 indulóból. (a tavalyi időmmel dettó.)

Kiss Miki és Speró paradés időt mentek, a lányok 4. helyen jöttek be. Gratula nekik.

Nekem ez már az UTMB felkészülés része volt, arra is mindenképp jó volt, hogy lássam, milyen pulzuson kell menjek, és milyen pulzuson n(s)em.

A BVG Trail egy klassz, nehéz, trükkös, szép, évről évre növekvő verseny. Megtapasztaltam tavaly a poklát, idén a boldogságát. Jöjjenek az új kihívások. Ti pedig menjetek el rá, ha tehetitek.

Csacsa1973 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 51826

Nálam mostanában a bringa a több, bár egy 17 kilós trekkinggel tolom. Kevesebb futás mellett, most ezzel "combozok". Mi vasárnap megyünk Szurdokpüspökibe, a Muzsla-Trailt fogom valahogy "megoldani". Az edzésonline-om adatai alapján idén 110 km-t futottam, így az időterv az < szintidő. 3:) 

A VTM-en futott félmaraton ad egy kis önbizalmat, de azért közepesen "nyomott" hátizsákkal fogok indulni, nehogy valahol félúton elhervadjak. :-)

Előzmény: barefootBushman (51823)
allez zserzseli! Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51825

most akkor ez jó, vagy rossz? :)

csak Dr. Lúdtalp tanácsára indultam..

Előzmény: Lúdtalp (51822)
allez zserzseli! Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51824

jajj, innen szép nyerni!! :)

hajrá!

Előzmény: Pinyo (51821)
barefootBushman Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51823

A Zagyva? Az nem zagyvaság. Egyszer biztos eljutok oda. Most, hogy a srácok ilyen jó kis mátrai beszámolókat írtak itt, egész beindult a lábam, hogy mégse álljak át teljesen e héttől az oúti bringára. Inkább folytatom a már beállt minden 2. nap és max.70km/hetes terepfutó heteimet. Sztem az esős idő segíteni fog ebben, nameg a Mátrabérc Trailen szívok majd magamba rendezőként némi inspirációt szo-on.

Előzmény: Csacsa1973 (51811)
Lúdtalp Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51822

Mondtam én hogy indulhatsz simán, no para. Vesszenek a prokarióták! :)

Előzmény: allez zserzseli! (51819)
Pinyo Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51821

Havi 50 :)

Előzmény: allez zserzseli! (51820)
allez zserzseli! Creative Commons License 2016.04.11 0 1 51820

jujjj, első mátrabérc!! ez izgi! de jó is az első mindenből.

heti 50 km?? ne b@ssz, abból te bőven 3 órán belüli maratont tudsz!

vagy ez már a kötelező rinya kűr :)?

én is megyek, ha a család engedi és jajj alig várom, hogy végre lazán, minden tét nélkül krisz cimbit kísérve bekocorásszak..

most van mentségem a múlt hétről, igazi élvezet lesz, nem kell megszakadni, no stressz, no kékesig kifingás, no ólmos lábak galyáig és erőltetés keresztesig, meg aztán a gyaloglás a Muzsláról, hogy aztán lefele a patak feletti törmelékesen elessek  :))

nagyon szurkolok mindenkinek, hajtsátok ki a beleteket, tegyétek oda keményen, azért mégiscsak ez a Hungarian World Championship!!!

Forza, Allez, Hajrá!!

Előzmény: Pinyo (51818)
allez zserzseli! Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51819

hejj, nagy gratula a klasszikozóknak, mégiscsak szívet melengető a "bocs jobbról, sorry, balról jövök" emléke.

ez az idő egy tökéletes visszahozó én úgy látom, bár kicsit félve írom ezt le, visszaidézve a régi emlékeket, amikor az idejeidre csak félve, sötétben a WC-n ülve mert ránézni, hogy el ne sápadjak :). Az UTH-n már odapirítasz! JB-vel ne törődj, már megint jól választott versenyt :)

mi is voltunk barangolni a hétvégén, írok is majd róla valamit, kivételesen jól sikerült..magamhoz képest..

Előzmény: Lúdtalp (51815)
Pinyo Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51818

Gratula a Mátrabércezőknek, nekem most lesz majd az első. Asszem bele fogok halni. Lassan ötödik hónapja stabilan hozom az átlag ötven kilométeres hónapokat. De legalább a pályát megismerem, ritkán vetődöm a Mátrába.

Lúdtalp Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51817

Azt reméltem más nem veszi észre.

Előzmény: Bikk Pubi (51816)
Bikk Pubi Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51816

Lefele semmi vér, fa lefejelés, hegyfelszántás?

Puha vagy!

Előzmény: Lúdtalp (51815)
Lúdtalp Creative Commons License 2016.04.11 0 0 51815

Gratulálok!

Én is írtam pár sort.

Mátrabérc 2016.

13. teljesítés.

1 órával a PB mögött, az még csak hagyján, de JB-nél kilinként 1 perccel lassabban. Na ha ettől nem kezdek holnaptól kőkeményen edzeni, akkor semmitől...

Az úgy volt, hogy 3 perccel hamarabb ellőtték a rajtot. Na nem baj - gondoltam - bárkit a szemfülesek közül utolérek, azt gyakorlatilag már meg is előztem...

Na de a jó híreknek itt vége is lett.

Türelmesen próbálok beindulni, várom, hogy megszálljon az erő. Nem teszi. Hiába, ez van, ha az ember nem kellően felkészült: duplán ki van téve a napi forma ingadozásnak - és ez nem egy jó nap.

Gyakorlatilag zsírból - értsd exenzív "AE1"-ből-  képtelen vagyok kimászni, tempó nincs, viszont szédülök bele. Kúl!

Oroszlánvár, Jagus és a többi bájos csúcsmászás és zuhanás egy merő agyonveréssé formálódik. Azért makacsul próbálkozom feljutni, persze eljátszom a gondolattal, hogy kiszállok, de egyenlőre arra sincs erőm, hogy erről meggyőzzem magam.

Tolom a sót, folyadékot, vitamint, kaját, hátha... Sokszor bejött már... Na de akkor edzettem rendesen. Na mindegy, miről is beszéltem? Amúgy jól vagyok, persze, hogyne, leszámítva a légszomjat, a puffadást, az ólmos lábakat, a hideg verítéket.

A terv 7 órán belüli beérés volt, ehhez Oroszlánvár 1:20 max., Kékes  2:40-en belül, Galya 3:55 alatt, Ágasvár 4:55 alatt, Keresztes 5:20, vagy belül, Muzsla max. 6:20 kellene.

Visszanézve: Kékes 2:39 "hehe". Galya 4:00 "pápá". Ágasvár 5:07 "majd jövőre".

Keresztes végül 5:29... de biztos ami biztos eldepózok még 3 percet a Muzsla támadása előtt, csakhogy a teljes esélytelenség nyugalma megszállhasson...

Muzsla:  szeretem. Semmi komoly, egyszerűen csak jó. Meg van a ritmus, jól esik. Gyaloglás, jogg, futás, gyaloglás és így tovább. 

6:10 körül már vészesen közelednek az utolsó puklik, eljátszok a gondolattal, hogy előre állítom az órát 6:20-ra, hogy véletlenül se kelljen lefelé szaggatni, de végül a Hegy megoldja. 6:27-tel indulok tovább a csúcsról. Az esélytelenség nyugodtsága árad szét bennem, ez már-már szinte "enjoy".

Na ez a mámor azért mégsem sikerül egészen őszíntére, merthogy eddigre már minden porcikám hasogat, de hát ezért jöttünk vagy mi?

Jót mosolygok még, a 2007-ben lefejelt fán idén kint lévő "165 cm!" figyelmeztetésen. Hát igen, csak 3 centin múlt.

Az órámra inkább nem sandítok, a 7 órán kívüli idő biztos, és minél többet nézem annál lassabban telik. Inkább keresem a flowt, meg a hasonlókat, írom magamban az emlékiratokat, meg a jövő évi edzéstervet, aztán lassan elérem a patakvölgyet.

Végül nem bírom tovább, csak rápislantok a stopperre és naná, hogy találok kihívást: jó lenne 7:10-en belül leérni. Na ahhoz viszont csipkedni kell magam, úgyhogy némi elfojtott nyögéssel és visszaszívott hörgéssel betekerek 7:09-re. Ennyi.

Előzmény: XICapitan (51814)
XICapitan Creative Commons License 2016.04.10 0 0 51814

Mátrabérc TT 2016

A 3.20-as kelés nem esik jól. Éjjel többször fel keltem, gyereket visszaaltatni és esőt hallgatni. Lúdtalpéktól indulunk kocsival, addig bringával tekerek. Furcsamód jobban izgulok ettől a hajnali tekeréstől, mint a Bérctől. Pont nem esik, de azért jól összevizezem magam a pocsolyákkal.  Illusztris társaság: Lúdtalp, JB, Larzen. Sofőrünk Mr. Lúdtalp, immár sokadjára. Depózik, átviszi az autót - még egyszer köszi! Útközben esélylatolgatás, még egy időjárás előre jelzés csekkolás. Délelőtt szemérkélő eső, viszont 13.00 körül masszív esőt mond -( és tényleg, szinte percre pontosan érkezik meg a zuhé, 13.00kor). Ennek függvényében feladat adott, 7 órán belül beérni. JB és Lúdtalp  erősnek érzi magát, de a felugrott kilókra panaszkodnak. Larzen meg már  régen volt itt, hogy a stabil beérés a cél. Fáradt vagyok fizikailag, a héten négyszer futottam, plusz meló. (csütörtök volt egy nagy bozót tüzünk Budakeszi - Nagyszénás-zug részén, sikerült megfogni, hogy nem menjen el a Kopár-hegyek felé.) Úgy látszik, többet kivett, mint gondoltam. Cipőm a 4 éves Saucony Xodusom, amit a Hoka miatt 3 évig pihentettem. Nem viszek zsákot, övet. Bringás mez zsebeibe egy fél liter Sponsert, és két csokit meg kis ropit rakom. Hűvös van, páratartalom max. Rajtban tömeg, kicsit el van cseszve a nevezés, pedig regisztráltunk  előre. Sok a futóruhás alak, de látszik, hogy a Trailre megy a futók java. Csendben ellövik a rajtot, már 100 méterre jár a mezőny, mire utánuk iramodok. A felhők miatt félhomály van még, rögtön be is nézek egy kis ösvényt, és patakmederben vagyok. 50 m után tudok kimászni, és tépek előre. Fogalmam sincs, hanyadik lehetek. Egy narancs szín pólós sporival megyünk együtt, aztán ellépek, tolom a kéken. Igyekszem mindent kifutni, és egyszer csak üres térbe kerülök. pár száz méterre se előttem, se utánam senki. Eső szemerkél, lassan világosabb lesz. Ez a 8. Bércem, de eddig mindig jó időben voltam, furcsa, hogy a gerincről semmit sem látok, csak felhőket. Amit tudok, kifutom, lefelé két méteres lépésekkel zúzok. Egyedül vagyok, és ez tök jó. Madarak, fák, eső, természet. Nem jön össze a flow, de azért szuper érzés. Oroszlánvár aljára kb. 1.08 alatt érek. Az itató pontra megittam a Sponsert, kis vizet veszek. Innen jól be lehet látni az utat a Várhoz, itt szoktam csekkolni az előttem lévőket. Most senkit sem látok, fent a két kedves pontőr lány mondja, hogy még csak három ember ment el, abból is az egyik turista (kiderült, Oli a turista). Ezen döbbenek, bár tudom, hogy az első vonal a trailre megy. Tolom tovább, már látszik Kékes tömbje. érzem, jön fel rám valaki, aztán utolér Ispi. Nem tünik nagyon boldognak, azt mondja, ez a tempó jó ha hét órára elég...Ellép azért szépen. Az eső előhozza a szalamandrákat. rég láttam már. Néhol, főleg a rézsútos részeken csúszkálok, de jó a terep. Inkább a vizes sziklákon kell figyelni. A síház előtt Szabó Áron fotózik, biztat. 2.24 lett, elégedett vagyok. Azért fáradok... Innen őrült vágta, sikerül Som-bokor felé egy 4.37-s ezret hozni, de azért a letörés megfog. Tömeg, botok mindenütt, minden irányba állítva. Térd rogyaszt, hamar lent vagyok. A műútra érve szinte mindenki ott folytatja, csak páran megyünk az ösvényen - ami rohadt sáros. Csór-hegy tövében depózok, itt Nóri mondja, JB az első, de Lúdtalp mögöttem van?!? Majd hátba vág, gondolom. Galyatetőig már egyre jobban lassulok. Nehéz lesz az a hét órás teljesítés. Ahol tudom, futok. Néha némelyik turista el kezd futni velem, előttem, ilyenkor felhúzom magam, és jól lesprintelem. Galyára érve li is nyúlok...3.40. Millers igazít útba, itinerben kilátónál van a pont, valóságban a büfénél. Népünnepély, kitelepülős büfé, tömeg. Innen jön a legkönnyebb rész, én meg szenvedek. Két rövid ujjú van rajtam, azért magasan, gyalogolva fázom. összeszedem magam, azért 6 perces ezreken jóval bentebb tolom. Sokan vagyunk, de ez a túra. Egyszer eljövök a trailre, biztos, hogy gyorsabb lennék, ha nem kell kerülgetni. Ágasvár fel is le is szenvedés, látom, már nem érek le öt óra alatt Keresztesre. 5.10. Maratonnyi táv 2200 szinttel. Azért nem rossz, van aki ilyen maratoni időtől síkon, boldog lenne. Annyira azért nem is jó...Kiengedek, iszok vagy három deci sört, poénkodok Nórival, aztán gyalogolva indulok. Jól sikerült a depó, folyadékot elfelejetek magammal vinni. Itt már azért előzgetnek a Bércesek, de nem érdekel. Kicsit több erővel, akarattal meg lenne a hét óra, de nioncs kedvem tovább küzdeni/szenvedni... Nézem a Garmint, 10 perc körüli ezrekkel gyalogolok, el is megy fél óra, amikor felérek a futhatóbb részekre. Nézem a z órát, hát, próbáljam tolni mégis?  Nehezen pörgetem magam, de gyorsulok. Vizet kérek-kapok az egyik futó cimborától, egy decit iszok, de elég is. A Múzsla előtti rész  legszebb a számomra, a huplik, és főként a megmaradt hatalmas ősfák, ismerősként köszöntöm őket. Aztán fent vagyok. 6.23. próbáljuk meg...Döngetek, szenvedek, lesem az órát. JB mondta, 35  perc alatt simán le lehet jönni..... tudom, holnap a lépcsőjárásba is bele fogok halni, de az holnap van. Néha megelőzök valakit, és félek a köd/felhő kombóban nem látom majd jól az utat, eltévedek. A falut alig látni a párában, de tudom, mindjárt vége. Az eső kezd brutális lenni.  Patakmeder megfog, nehezen rendezem soraim. Tolom, mindjárt vége, ott a présházsor, már csak 400 m. Megelőz egy (hozzám képest ) fiatal srác.  Cél. Nem lett meg, 7.03. 40 perc alatt jöttem le. Azért elégedett vagyok.  Jövőre megint van miért visszajönni.

U.i.: JB győz 6.15 körüli idővel. Lúdtalp mögöttem pár perccel ér be , Larzen 8.01-gyel finisel. Jó kis nap volt. A hazabiciklizésbe belehalok, de Bp.-n legalább  nem esik.

manbo Creative Commons License 2016.04.09 0 1 51813

A 2017-es trail vb-t Olaszországban, a Firenze melletti erdőségekben, Badia Prataglia  környékén rendezik.

Hátha addig valahogy kialakul valami...

Ha nem, akkor majd 2018-ban...

Csacsa1973 Creative Commons License 2016.04.08 0 0 51812

Az előzőből kimaradt, de köszönöm a biztatást. ;-)

Előzmény: barefootBushman (51807)
Csacsa1973 Creative Commons License 2016.04.08 0 1 51811

Hát beszrva én sem leszek, de azért szeretném  augusztus végén a Jászberényben szervezett Zagyvamenti maratonon a 42-t újra teljesíteni. 2014-ben ott futottam életem első maratoni távját, és tetszett a kombinált pálya. Van benne aszfalt, napos, árnyékmentes, földutas Zagyva gát, és valamennyi hűvös erdő is. Nyilván nem célom pályacsúcsot döntögetni, de jó lenne egy 4 órán belüli teljesítés. Aztán vagy összejön, vagy nem. :-D

Előzmény: barefootBushman (51807)
hátnemistudom.. Creative Commons License 2016.04.08 0 0 51810

elkelt.. köszi

Előzmény: hátnemistudom.. (51809)
hátnemistudom.. Creative Commons License 2016.04.04 -2 0 51809
rrroka Creative Commons License 2016.04.02 0 0 51808

én azon vagyok ki, hogy a fa "megújuló erőforrás". mert 30-50 év alatt megnő? normális? akkor a szén, meg az olaj is, nem? az a pár csilliárd év elrepül...

Előzmény: Bikk Pubi (51806)
barefootBushman Creative Commons License 2016.04.01 0 0 51807

Nem, nem untattál, sőt köszi hogy írtál! Drukkolok, hogy elérd a céljaid, szépen ütemesen. Ihletet pedig az említett max.30km-eid adtak ahhoz, hogy hozzászóljak. Ugyanis magam is idén még csak ilyeneket mentem, igaz hetente legalább egyet. Mégse vagyok beszrva, ha nem lesz idén maratonom..

Előzmény: Csacsa1973 (51794)
Bikk Pubi Creative Commons License 2016.04.01 0 0 51806

Ezért sincs már erdő sehol.

Ja, nem!

Előzmény: lallaj (51805)
lallaj Creative Commons License 2016.04.01 0 1 51805

Talán pótolni is kell a kivágott fákat, de sajna az sem jellemző.

Előzmény: bayesz (51804)
bayesz Creative Commons License 2016.03.31 0 0 51804

Dátumot nem ír a törvény de találomra:

(2) A fa kitermelésekor figyelemmel kell lenni a vízforrások és vízbázisok védelmére, a védett élő szervezetek élőhelyére, az élettelen természeti értékek védelmére, a tájképre, valamint az értékes emberi alkotások környezetére.

Khm Parlagi sas költőhely.

Továbbá:

63. § (1) Az erdő talajának védelme érdekében az erdőgazdálkodó köteles az erdőfelújítás, az erdőnevelés, a fakitermelés, a faanyag mozgatása, valamint a feltáró úthálózat kiépítése során az erdő talajának erózió és tömörödés elleni védelméről gondoskodni.

Aki járt már arra mostanában, az tudja. Többek között Királyháza és környéke hogy néz ki. Ugye-ugye...

Előzmény: zoncsi (51798)
zoncsi Creative Commons License 2016.03.31 0 0 51803

Akkor még nem ismerjük egymást. (FB: Boncsér Zoltán.) Zolival meg Lacival legutóbb a Bükki Kilátásokon futottunk együtt. Előtte Lacival a Nagyhegyesi bringaúton. :)

Minden bizonnyal összefutunk majd valahol, vagy a nagy alföldön vagy valamelyik versenyen. Hajrá!! :)

Előzmény: Csacsa1973 (51802)
Csacsa1973 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 51802

Hogy ismerjük e egymást nem tudom, FB-n Csanádi Béla (Hajdúszoboszló) néven meg tudod nézni az orcámat. Széles Zolit ismerem, együtt voltunk a VTM-en az ő autójával. Jött velünk a Lázár Laci+ felesége is. Az utóbbi években Laci is elég sok ultrát teljesített, mindemellett munkatársam is. Anno ő vitt bele a futásba, illetve tanácsokkal is segített. Takács tesók közül a Gyurival ismerjük egymást. Itt helyben pár közös futáson illetve versenyen már részt vettünk együtt. Juhász Peti pedig szegről végről távoli rokonság, mert a nagymamám és az ő édesanyja testvérek voltak. 

Az utóbbi években sokan kezdtek-kezdtünk futni itt Szoboszlón, van akik aszfalton, és néhányan -ha tehetjük-elkanyarodtunk a terepfutás irányába. Kicsit itt nehéz, mert nem nagyon lehet szintre edzeni. A Hszob - Nagyhegyes közötti bringaúton szoktam legtöbbet futni, vagy mellette a fasoron túl a földúton. (Ha szoktál erre felé járni, akkor talán ismerős)

Szerencsém van, mert a földgáztelepen dolgozom, és pont 10 km a melóhely lakás távolság. Ezt vagy bringával szoktam letudni, vagy futva. Így az edzés kevesebb plusz időt vesz igénybe.

Előzmény: zoncsi (51799)
Csacsa1973 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 51801

Neked is köszi a biztatást! :-) Facebookon is csoporttag vagyok pár futóközösségben, de azért itt is tetszik. Jópofák a beszámolóitok és egy fórum mégiscsak másabb mint az FB. :-)

Előzmény: allez zserzseli! (51796)
Csacsa1973 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 51800

Köszi a fogadtatást! :-) Az én esetemben most a türelem és az alázat vizsgázik. Eddig úgy tűnik jól megy, remélem a végén sem bukom majd meg. (pl lesérülés)

Előzmény: CSERMANEK (51795)
zoncsi Creative Commons License 2016.03.31 0 0 51799

Ismerjük egymást? :) Vagy legalább MTB (Széles Zoli) kollégával megvan az ismeritség? Szoboszlón van azért némi terepfutó élet, Zoli mellett a Takács tesók is gyakran megfordulnak TT-ken, versenyeken, bár most inkább a bringa megy Juhász Petivel.

Én csak olyan jött-ment vagyok ott, havonta egyszer előfordulok, és ha jó az idő akkor csinálok egy Kráter-tó kanyart. Ha nem, akkor meg Nagyhegyes.

Előzmény: Csacsa1973 (51794)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!