Keresés

Részletes keresés

pancer1 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 291
Bocs én úgy emlékszem a részben emlitette peter hogy miután járt Isaacnál utánna rajzolta meg a jövőt.. Azt hiszem akkor járt ott amikor a barátnő kérte meg a kábítószertől kiütött Isaac megvizsgálására valamikor az első - második részben.
Előzmény: vadi87 (289)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 290
Pont ezen gondolkodtam én is! Hol lehetett Isaac akkor? És milyen balesetet látott, ami a bátyjával történt? És mikor? És akkor is közelében volt a festő?
Van egy sejtésem, hogy körülötte van még egy különleges képességű valaki :)
Előzmény: vadi87 (289)
vadi87 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 289
Amúgy az se menjen ki a fejedből, hogy Peter akkor is megrajzolta a jövőt pálcikaemberekkel, amikor Isaac még csak a közelében sem volt...
Előzmény: marcilu (286)
marcilu Creative Commons License 2007.04.03 0 0 288
Végülis te is izgalommal várod a következő részt, csak az nem ugyanaz a rész, amit mi... Az érzés gondolom, ugyanaz. :)
Előzmény: cooldoc (287)
cooldoc Creative Commons License 2007.04.03 0 0 287

Nem egészítem, mert annak SPOILER a vége.:)

Kissé irigyellek Benneteket az izgalommal vegyes kíváncsiságért, ahogyan várjátok az új részeket...

Na, mindegy, közeleg az ápr. 23.

Előzmény: marcilu (286)
marcilu Creative Commons License 2007.04.03 0 0 286
Én elkezdem, aztán, ha valamit kihagyok, v rosszul tudok, egészítsétek ki:
(az imdb-ről vettem, ezek a hivatalos írásmódjai a neveknek)

Claire Bennet(pompomlány) - szövetregeneráció
Hiro Nakamura - a téridő-kontinuum befolyásolása, utazás térben és időben
Niki Sanders - a sötét oldala erkölcsi gátak nélkül bármire képes (eddig én ennyit hámoztam ki belőle)
Nathan Petrelli - repülés, nem is lassan
Peter Petrelli - a közelében lévő hősök képességét át tudja venni (biztos olyan lesz majd, mint a Bolygó Kapitánya: "egyesítsük erőinket!")
Matt Parkman - gondolatolvasás
Isaac Mendez - drog hatása alatt megfesti a jövőt (de remélem, ha végre igazán hinni kezd magában, menni fog neki drog nélkül is)

Mikah Sanders - Niki fia, egyelőre csak nagyon okos, de szerintem tuti lesz ebben is valami rendkívüli
Mr. Bennet - nem szeretjük, csúnyaságokat művel...
Mohinder Suresh - a kutató professzor fia, eddig nem derült ki, hogy képessége lenne, de megeshet
D.L. Hawkins - Niki férje/expasija, Mikah apja, bűnöző... ?
Simone Deveaux - Isaac exe, Peter Petrelli alkalmi hálótársa... ?

+ agymosó úr
+ Sylar
Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 285
Jobb szeretném ezért is, ha itt gyűjtögetnénk. Sehol nem olvasok a filmmel kapcsolatos oldalt, nehogy +info bejöjjön. A film csak így érdekes, elvégre nagyon jól fel van építve logikailag.
Pl az biztos, hogy Nicki fia is képes vmire és a pompomlány szülei is, ha egyáltalán megtalálják őket.
Előzmény: vadi87 (282)
vadi87 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 284
Helyesbítek, a 'Friends and family of main characters' című bekezdéstől kezdve ne nagyon olvassatok semmit, ha TV2-n követitek a sorozatot, mert rettentően spoileres, kb leír mindent, ami az elmúlt 18 részben történt...
vadi87 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 283
Most látom, hogy az általam belinkelt wikipedia oldal is kicsit spoileres, szóval csak az nézze meg a hősök listáját, aki vagy nem tud angolul, vagy nem érdekli, ha kiderül néhány dolog (pl hős, akit eddig nem hittünk annak).
vadi87 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 282
Ezt már megtette a Wikipedia.

Egyébiránt, ha olvassátok az NBC honlapján a képregényeket, sokmindent megtudtok, ami a részek között történik, és fontos lehet a történetben. Szigorúan csak addig a részig olvassátok, ameddig láttátok is a sorozatot, mert erősen spoileres.
Előzmény: Törölt nick (275)
setenke Creative Commons License 2007.04.02 0 0 281

"Szerintem tuti nem hagyják ki azt a filmben, hogy Petert egyszer kinyírják és mivel vele lesz a pompomlány, ezért feléled"

:)

Egyébként Hiro még nem igazán tudja irányítani az időbenugrálok dolgot.

Előzmény: Törölt nick (280)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 280
Ahogy gondolkodom, Peter eléggé kulcsfigura az egész filmben. Asszem, ő az igazi Jollie Joker :)) Szerintem tuti nem hagyják ki azt a filmben, hogy Petert egyszer kinyírják és mivel vele lesz a pompomlány, ezért feléled :))
Húú, anyám, milyen messze is van a csütörtök!!
Addig még megnézem a filmet 10x és tuti, hogy az első 5-öt angolul is letöltöm!
marcilu Creative Commons License 2007.04.01 0 0 279
Szerintem:
Hiro azért nem jött vissza a jelenbe önmagához, mert arra nincs szükség. Hiszen a jelek szerint csak amiatt jött vissza Peterhez, ami a jövőben tényleg nagy gondot okoz. Vagyis: Ő a saját maga segítsége nélkül is eljut oda, ahova el kell jutnia, bizonyíték (nem ígéret) erre a metrókocsiban való megjelenése.

Abban pedig reménykedem, hogy Sylar nem fogja megölni Isaac-et, remélem, többek között ennek megakadályozásán is fognak fáradozni. Vagy csak "járulékos jövőmegváltozás" lesz... (Mint a Vissza a jövőbe-ben a McFly család meggazdagodása.)
Előzmény: Törölt nick (275)
Spinderella Creative Commons License 2007.04.01 0 0 278
Szerintem azért, mert abban a jövőben (annyira távol az ő jelenétől) még nem járt, és nem látta saját magát. Ha láttad a Vissza a jövőbe c. filmet, ott is felmerült ilyen kérdés, a 2. részben meg is válaszolták, azaz, hogy a jövő nem kőbe vésett, tehát megváltoztatható, és többféle alternatív jövő létezik. Hogy melyik lesz igaz, az a jelenben történő cselekedeteinktől függ.
Előzmény: Törölt nick (275)
Spinderella Creative Commons License 2007.04.01 0 0 277
A képregényes pasi neve Isaac Mendez. Hiro kiejtésével "iszák mendez" :D
Előzmény: Törölt nick (275)
cooldoc Creative Commons License 2007.04.01 0 0 276
Kezdesz valóban felborzolódni, indeed:)
Előzmény: Törölt nick (275)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 275
Kikövetkeztetések a 20. újranézés után:
-Peter Petrelli nagyon meg fog sebesülni az arcán vagy a fején.
-Sylar ki fogja nyírni aaa.. aaa... aki a képregényeket rajzolja. (nevekkel bajban vagyok, gyűjtsük már ki, hogy ki kicsoda név szerint és mit tud!)

Egyet nagyon nem értek csak.
Ha Hiro a jövőbe tud menni és vissza is, akkor a mostani énje miért nem tudja, hogy a későbbi énje milyen információkkal rendelkezik...
Talán a tér és idő összeegyeztetése és ennek felfogása a probléma nálam :) Hiába, a nők térképet sem nagyon tudnak olvasni :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 274
éN VOLTam, bocs. Félreírtam :)
Előzmény: Ijász (272)
Ijász Creative Commons License 2007.04.01 0 0 273
Mohinder
Előzmény: Ijász (272)
Ijász Creative Commons License 2007.03.31 0 0 272

Csak a pontosság kevéért: nem Syler, hanem Sylar!

 

 

 

Sylar
Ijász Creative Commons License 2007.03.31 0 0 271
Nem is rossz :))
Előzmény: marcilu (267)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.31 0 0 270
:DDDD akkor +nyugodhatnak a többiek :D
Előzmény: marcilu (269)
marcilu Creative Commons License 2007.03.31 0 0 269
NEMNEMNEM!!!! Én sose tennék olyat! Mármint nem írnék spoilert. A jövőből szívesen visszajönnék, de ilyet nem követnék el... :DDD
Előzmény: langalétacsaj (268)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.31 0 0 268
hehe, jó kis elképzelések! na, csak várjunk, ki tudja, h nem igaz-e? lehet, h marcilu is a jövőből jött és ő ír spoilert?! XD
Előzmény: marcilu (267)
marcilu Creative Commons License 2007.03.31 0 0 267
Ó, egy csomó ilyen elcsépelt klisém van:
- Hiro cimborája a szemüveges csóka beépített embere, és majd belülről fogja zülleszteni a csapatot.
- Az egész hősgének-dolgot az ufók kisérletezték ki, és most jól megfigyelik, hogy mi fog történni.
- A szemüveges pasas neve Smith ügynök.
- Az egészet csak Niki fia álmodja, miközben kómában fekszik a kórházban, és a hősök hétkönapi orvosok, ápolók, takarítók.
- Niki teherbe esett a Nathannel töltött éjszakán, és a baba felnővén lesz Syler, aki visszautazott az időben, és azért áll bosszút minden hősön, mert emiatt nem lehetett normális gyerekkora.
:DDD
Előzmény: Ijász (265)
pancer1 Creative Commons License 2007.03.31 0 0 266

" Na, a viszontzsarolásos résznél akkorát röhögtem :))) És az a vigyor, amit az a pasi vágni tud...   "

 

Na igen másodszori megnézésnél a Hiro-Nathan párbeszéd a büfében a legnagyobb jelenet....

-Én lenni szuperhős ! Megállítani idő.

-Óóó, már értem hol a baj..  (vigyor, együttérzően)

-Megmenem világot. Nagy bummtól.

-Szerencsénkre....(vigyor, Hiróra emeli a bögrét)

- Én jönni jövőböl.

-Ó ! Akkor meg tudnád mondani, nyertem e ?...

 

Kész:-) Ott üldögél egy szemmel láthatóan dilis fickóval a sivatag közepén, miután elrabolták és kszabadult de az érdekli nagyon hogy nyert e....

Előzmény: Törölt nick (237)
Ijász Creative Commons License 2007.03.31 0 0 265

Azt hittem fejkendős arabok lesznek... :)

Van még ilyen elcsépelt kliséd? Ha kitalálnak egy csomó különleges képességű hőst, akkor ilyen McGyver-es melót bíznak rájuk, gondolod :)))

Előzmény: marcilu (264)
marcilu Creative Commons License 2007.03.31 0 0 264
Igen... :))) Úgy értettem, ők fognak bazi nagy bombát dobni NY-ra. Mit lehet tudni? Én sorozatszinten mindent elképzelhetőnek tartok...
Előzmény: Törölt nick (263)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.31 0 0 263
Ők tervezik a nagy bummot?
Előzmény: marcilu (262)
marcilu Creative Commons License 2007.03.31 0 0 262
Hááát, ha tényleg megtévedt, akkor az agymosó sem fog segíteni a jófiúkhoz állítani őt... :( Valószínűleg semlegesítené őt, de szerintem a Claire "apjának" eszébe se jutna ráuszítani a pasast. Szerintem nekik pont jó - vagy eleve ők tervezik a nagy bummot, vagy csak hasznot húznak belőle.
Vagy nem. :S
Előzmény: Törölt nick (257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!