Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2006.11.30 0 0 76

Még nem láttam, de teccik. Csak most túl fáradt vagyok ehhez. Már nem tudok olvasni ilyenkor, főleg nem a monitorról. ~:-)

 

Előzmény: *Orsa* (74)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.30 0 0 75
Te jó ég! Ez nagyon hosszú. Elfér egyáltalán a sorban? ~:-)
Előzmény: *Orsa* (74)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.30 0 0 74
http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.konyvklub.hu/kiemelt/szexesnewyork/kepek/026.jpg&imgrefurl=http://www.konyvklub.hu/kiemelt/szexesnewyork/index.php&h=915&w=750&sz=246&hl=hu&start=5&tbnid=vje4QJgMsqQv3M:&tbnh=147&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dszex%2B%25C3%25A9s%2Bnew%2Byork%26svnum%3D10%26hl%3Dhu%26lr%3D%26sa%3DG

ezt láttad már? :)
Előzmény: Dorinesz (73)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.30 0 0 73
Igen, ismertem, köszi. ~:-) Csak az a baj ezzel, hogy ez angol, és nem nagyon értek angolul. De azért a képeket már majdnem az összeset megnéztem. Bár még mindig lehet benne csemegézni.
Előzmény: Caipi (72)
Caipi Creative Commons License 2006.11.30 0 0 72

"Honlap"

Bár gondolom ismered.

Előzmény: Dorinesz (66)
Caipi Creative Commons License 2006.11.30 0 0 71

Hiszen egyetértünk mi... én is abbahagytam a nézését közepén pont emiatt. De az elején nagyon tetszett a humora... ellenben Helen Fielding könyveivel, amik szerintem - pont az első Bridget-et talán kivéve - enyhén bugyuták, az utolsót egyszerűen le is tettem menetközben, pedig ilyet nem sűrűn teszek.

Előzmény: skylar00 (65)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.30 0 0 70
Ja, válasz ment. (mél)
Előzmény: *Orsa* (67)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.30 0 0 69
Ja, és még hozzátenném, hogy Miranda hiába is játszik teszetosza, nem vagyok magammal megelégedve szürke kisegeret a sorozatban, akkor is bomba csaj szerintem. Ezen a képen meg különösen! ~:-))
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.30 0 0 68
Tényleg jó színészek, nem csodálom hogy mindenki szereti a sorozatot. :))
Előzmény: Dorinesz (66)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.30 0 0 67
de jó! Képek! :) Hát..a pasi szívdöglesztő! imádom! :)
Előzmény: Dorinesz (66)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.30 0 0 66

Hoztam egy-két képet.

 

 

Miranda.

Jellemben ő áll a legközelebb hozzám.

 

 

Samanta.

Az ő dumáin szoktam a legtöbbet nevetni.

 

 

Mr. Big. Akinek a neve John volt a sorozatban, mint ahogy az utolsó másodpercben megtudtuk... ~:-)) Hát most mondjátok meg, nem szívdöglesztő?? ~:-D

 

 

Egyik kedvenc részem a sorozatban ~:-))

skylar00 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 65
ugyanazt a témát feszegeti. Sztem jó sorozat, csak már nem érdekes,
elvesztette a varázsát. Talán az újszerűség tűnt el belőle.
A Bridget Jones naplójában 2 óra alatt összefoglalták a problémát, azt' jó van.
De félrértés ne essék, nem akarok senkit megbántani,mert ti szeretitek
ez jó dolog,végülis jó is a sorozat,lehet róla beszélni sokat, "megér egy topikot"
de pl. én már egy részt se tudnék megnézni belőle.
Előzmény: Caipi (47)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 64

Szerintem még várj egy kicsit, hátha csoda történik is meg is fog majd jeleni. Sajnos ezeket nem lehet előre tudni, hogy mi fog megjeleni és mi nem.

Előzmény: Dorinesz (60)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 63
Hát végülis a patik is állatok, oda is fel lehet rakni őket úgy mint a macskáimat is. :)
Előzmény: *Orsa* (62)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 62
:) olyan kedves(ek) vagy(tok)! Mármint hogy vihetem oda a patis képeimet :)
Előzmény: FLR-723 (56)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 61
sziasztok! :)
No, hát akkor még egy pirinyó off: Szóval azzal van bajom, hogy ilyen hangnemet megenged magának crazy. És! Nem először.... De ez már nem lényeg! :) Dorineszt megtalálom itt, és emilben is értekezünk, ezenkívül még egy másik emberkével tartom a kapcsolatot. És hát FLR-nél az állatok képek topikban is tudunk beszélgetni a pateszokról. Szóval nem fog nagy hiányt okozni sem nekem, sem nekik (hihihi)

ÉS! akkor vissza a Szex és New York- hoz!!!!!!!!! :))))))))
Előzmény: Dorinesz (53)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 60

Köcce, megvolt! ~:-)) Tök jó, most már megvan a 1-12 rész!

 

És hogy a témánál is maradjunk, megkérdeztem ezt a DVD árus fiúcskát, hogy a szex és new york-ot nem akarják e kiadni már végre DVD-n. Aszonta, hogy nem, de egyszer már volt rá egy próbálkozás a nemtom melyik cég részéről, de abbamaradt. Azt mondja, valami jogdíjas baromság lehet a háttérben. Hát hulla jó. Mondtam neki, ez tök röhelyes. Pl a született feleségek is még csak pár hónapja megy a tévében, és máris kintvan 58 évad belőle. Meg a Lost-ból. Erre meg pont a kedvencem nincs meg!! Kiakasztó.

Előzmény: FLR-723 (58)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 59
Lásd az 54-es hsz-emet! ~:-)) Nem sértődök meg, ha valaki nem egyfolytában a szex és new yorkról beszél. Nyugodtan beszélhetünk másról is, de azért az alaptéma maradjon csak a sorozat. ~:-))
Előzmény: FLR-723 (57)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 58
Szia! Jó sorozat vadászást. :))
Előzmény: Dorinesz (55)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 57
Remélem hogy ezért a két OFF-t még nem dobsz ki innen, mert csak segitek neked hogy menjen a topikod. :))
Előzmény: Dorinesz (54)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 56
Én nem rábeszélni akarom hogy vissza menjen, ez az ő döntése hogy ott marad vagy elmegy. Persze az én állatos topikba is rakhatja a patikáját, ahogy ezt tete ma is. Legalább nem megy csödbe a topikom, mert ahogy nézem oda fog jutni, úgy hogy te is hozhatsz képeket majd nekem. :))
Előzmény: Dorinesz (53)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 55

Na én mek DVD-t venni, meg macskakaját.

 

Kedvenc sorozatom még a Kapa kasza fakanál. A spektrumon adták. Most megyek vadászni a részeire. ~:-))

 

Szasztok!

Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 54

Ja!!!

 

És hát nem is mondtam. Ez az a topik, ahol lehet offolni.

 

M É R T É K K E L !!!

Előzmény: FLR-723 (48)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 53
FLR nek igaza van! Nekem is már hányszor jutott eszembe, hogy kilépjek. De nem érdemes. Csak civódunk, és kész. Sztem ezért nem kéne otthagynod a topikot. (Meg más miatt sem!!)
Előzmény: *Orsa* (45)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 52

Egy csomóan rondának találják. Főleg a pasik! ~:-DD Nekem az arcával semmi gondom nem volt (pedig nem vagyok pasi ~:-D), szerintem a szemei kifejezetten szépek. Egy kicsit csontos a csaj, de hát ez van. Nekem csak a "szügye" nem tetszett, szerintem túl beesett + horpaszos a vállainál, meg a mellei fölött.

 

Bocsesz...

Előzmény: skylar00 (46)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 51

Igen, ezért mondom, én is ebben a szituban vagyok. Majd ha házas leszek (ne adj isten!!) és visszatekintek, lehet, hogy én is egy csomó mindent hülyeségnek fogok tartani benne, mert erőltetettnek, de így nagyon jókat szoktam rajta nevetni!

 

Igen, Bergernél kezdtem én is egy kissé dühös lenni, hogy Carrey mi a francért nem hagyja már ott, mert csak játszotta az agyát. Aztán meg összeszedte azt az oroszt! Hát egyik hülyétől a másikig, és tök sokáig tartott a csajnak, míg leesett, hogy egyik se passzol hozzá. Szegény Big-et meg elküldte a halálba közben... Na ott voltam úgy, hogy felállok, és kimegyek a szobából, mert az emberi hülyeség nagyon fel tudja forralni az agyvizemet... De aztán maradtam, mert tudni akartam, hogy mi lesz a vége. ~:-)) És hát monnyuk jó lett a vége, de a hatodik évadon azt éreztem, hogy már nagyon nyüglődés az egész. A többi az tetszett.

Előzmény: Caipi (43)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 50
Szívesen. ~:-)
Előzmény: FLR-723 (42)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 49
Aha. ~:-SS De továbbra se tudom, mi az az IRL... Lehet, hogy csak én vagyok gyengeelmélyű. Hát monnyuk igen, egy kicsit necces beírni oda a telszámot, de az se állapot, hogy Crazynek nem tudsz máshogy üzenni, csak fórumon keresztül.
Előzmény: *Orsa* (41)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 48

Ezt még elmondom neked aztán befejezem, mert kapok Dorinesztől. :) Engemet azért csesztek le mert el akartam engedni a macskákat, mert éjszaka zavartak persze nem gondoltam komolyan, aztán ott akartam hagyni a cica topikot aztán a végén maradtam a fenekemen. Azért gondold meg ez az én tanácsom. Itt befejeztem. :))

Előzmény: *Orsa* (45)
Caipi Creative Commons License 2006.11.29 0 0 47
Ezt hogy érted? Hiszen a Bridget Jones a régebbi.
Előzmény: skylar00 (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!