Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 327
bingó:-)
Előzmény: Törölt nick (324)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 326
olyan értelemben nem örülök neki, hogy kevesebb időm van már megélni a dolgokat, mint 20 évvel ezelőtt, illetve a szervezet öregedik el és egy csomó dolgot nem tud ugy megtenni mint régen.... de attól senki nem lesz boldogabb, hogy az éve száma kevesebb....
Előzmény: rowena (323)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 325

Hát azért...én emlékszem, hogy 18-20 évesen véneknek gondoltam  negyveneseket.

Az is igaz, hog yakkoriban a  negyvenéves nők saját magukát már leirták, sötét ruhát hordtak..(tisztelet a kivételnek)

 

Mi azért szerintem mások vagyunk. (persze biztos ezt gondolták az akkori negyvenesek is:-)) )

 

 

Előzmény: Törölt nick (322)


Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 324

leesett:-))

Ha jól értem arra célzol, hog ymelyik földrsézen milyen a szépségideál:-)

Előzmény: Törölt nick (321)
rowena Creative Commons License 2005.08.12 0 0 323
Azért az öregedést nem könnyű elfogadni. Se nőnek, se férfinak. Nem nagyon hiszem, hogy bárki is örülne neki. Még én sem pl.
Előzmény: Törölt nick (318)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 322

azt figyeltem meg, hogy a mai 20 éves korosztálynak az a fixa ideája, hogy a korunkbeli nők  teljesen magukba vannak zuhanva, leirták magukat, nem találják a helyüket a világba...

(nekem ez anno fel se merült 20 évesen)

lehet benne igazság, hogy annyira rettegnek az öregedéstől annak hatására amit a mai világ sulykol beléjük.....

Előzmény: Törölt nick (318)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 321
nem baj, kicsit sajátságos a logikám... de nem jelent semmit:-)))
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 320

szerdán megnéztünk egy filmet: Anyák napja a cime....

pont ebbe a témába vág....

irtó jót szorakoztunk rajta:-))

Előzmény: rowena (316)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 319
Bitzos bennem van a hiba, de ezt nem birtam követni agyilag:-)
Előzmény: Törölt nick (314)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 318

Én nem tudom, neked mennyi időd megy el magadra, de egy dologban biztos vagyok:

 

ha valaki tul sokat - túl sok az, ami elveszi az időt és energiát más elfoglaltságtól, ez miatt nem marad  idő pl. gyerekekre, férjre, rokonokra, barátokra háztartásra, olvasásra stb.... -foglalkozik a külső megjelenésével, az előbb-utobb a viselkedésén is meglátszik és az érdeklődési körét is erősen beszűkíti. Még nagyobb baj, hog ynem fogja tudni elfogadni az öregedést.

Én 43 éves vagyok, de nagyon jól érzem magam a bőrömben. CSak szaunázni járok, mert azt imádom, semmi más nem terheli a szabadidőmet. Nem zavar, hogy nem vagyok husz éves, nem zavar, hogy van nyoma a hasamon annak, hogy világra hoztam három gyermeket.

Gyanitom az sem fog zavarni, ha megjelennek az első ráncok..

Ezzel szemben azok a huszonéves lányok, akiknek az életüket ez tölti ki, keserves csalódáson fognak átesni.

Egyrészt mert nem lesz mindig ennyi  idejük magukkal foglalkozni -meg talán pénz sem -, másrészt, mrt bármit is teszünk az élet azzal jár, hog yöregszünk.

 

Előzmény: rallybaby (305)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 317

egyébként valóságban van egy kellemes stilusa, elég közvetlen nő,

vagy legalábbis ezt mutatja magáról...tény, hogy nem hisztérikaként tartják számon,

fegyelmezett és tiszteli a szakmájában dolgozó embereket, szeretnek is vele dolgozni

 

a lányom szokta nézni a topmodel leszek sorozatot... hát azért elég kemény életük van.... nem fáklyás menet az tuti

Előzmény: Törölt nick (315)
rowena Creative Commons License 2005.08.12 0 0 316

Persze, hogy ezt tűzi ki maga elé! Hiszen hát minden ezt közvetíti felé. A fiatalság önmagában is értékké vált, ráadásul az összes női lapnak titulált papír alapú termék állandóan stresszeli őket a képekkel, a reklámok meg pláne.

 

A műnők megjelenése - mint azt már előttem is kifejtették - egyértelműen gazdasági indíttatású. Vegyél újabb krémet, vegyél újabb cuccot, ha trendi vagy, akkor így és így kell kinézned. Ha nem teszed, akkor nem lesz jó pasid, nem lesz jövőd, senki vagy. Kevés kivételtől eltekintve, sajnos nincs meg az élettapasztalatuk ahhoz, hogy el tudják dönteni, hogy mibe érdemes belemenni és mibe nem.

Az már megint egy másik kérdés, hogy vajon az ezzel ellentétes véleményeket mennyire hagyják megjelenni a médiában és miként tálalják. Egy átlag tinédzser nem fog beszélgetős műsorokat nézni, ahol komoly és szemmel láthatóan nála mérföldekkel öregebb és elnyűttebb valakik fejtegetik az egésznek az ő káros hatását alanyunk pszichéjére. Mert a médiában nem érdeke senkinek sem, hogy felhívják a veszélyekre a figyelmet. Időnként mutatnak egy-két elrettentő példát, amitől tinédzserünk megnyugszik, hogy ő nem ilyen, ő nem tart itt. Még nem.

(Bocs, ha egy kissé keserűre sikeredett, de nekem ez a véleményem.)

 

Előzmény: Törölt nick (301)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 315
Beugratós volt, közel se ennyire elvont a dolog : )
Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 314
akkor már csak a  földrészt kellene eltalálni:-)
Előzmény: Törölt nick (312)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 313

a kisugárzásától:-)

 

 

jajjjjjjjjjjj:-)))))))

Előzmény: Törölt nick (311)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 312

nem ismerlek, de könnyen lehet-))

 

 

Előzmény: Törölt nick (303)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 311
Nem szépséghibák, csak van amelyik egész formájára sokkal közelebb van az abszolult ideálhoz mint ő. Akkor miért is ő híresebb, meg foglakozatotabb? Mert mégis sokkal szebb mint azok ; )
Előzmény: Törölt nick (307)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 310
szerintem nagyon távol áll még a dundiságtól:-)
Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (308)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 309
Biztos hogy rányomja a személyiségre a bélyegét ha egy nő túl sokat foglalkozik a külsejével, állandóan, éveken át. Csak az a kérdés hogy mi a túl sok.
Előzmény: rallybaby (305)
25 karakter hosszan Béla Creative Commons License 2005.08.12 0 0 308
Kivéve azokat, akik dundinak találják! Meg az idősödő pasikat, akiknek mindegy, csak fiatal legyen! Meg ilyesmi...:-))
Előzmény: Törölt nick (302)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 307
én azért több szépséghibát nem találtam rajta:-)
Előzmény: Törölt nick (304)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 306
Vagy úgy teszel mintha nagy lenne. Nekem mindegy.
Előzmény: rallybaby (297)
rallybaby Creative Commons License 2005.08.12 0 0 305

ezek közül egyik sem napi elfoglaltság, a szoli heti kettő, a műköröm 2hetente mondjuk és eddzés minden másnap(de az fontos)... ez csak igényesség kérdése, ettől nem lesz valaki mű.

Továbbra is úgy gondolom, egy nő attól lesz mű ahogyan viselkedik, amilyenek a megnyilvánulásai. nem attól hogy hány órát tölt a tükör előtt.

Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 304
Igen, nem árt észrevenni hogy egyáltalán nincs olyan közel vlmi ideális ideálhoz mint ahogy elsőre tűnik. Inkább ezt kéne kiszűrni néha a csajoknak, mint azt pl. hogy magas ők meg nem lesznek magasak. Őt pl. az elég különleges arca 'adja el'
Előzmény: Törölt nick (300)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 303
óóóó, akkor én egy természetes szépség vagyok:-))
Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 302
hát, biztosan sok férfinak tetszik:-)
Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (298)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 301
Én csak az ellen ágáltam hogy ezek beteges, rossz példát mutató nők. Akár azt is kitűzheti célnak egy fruska hogy ilyen feszes, stb legyen... az még talán nem is olyan nagy baj, bár szerintem nem várja el a férfiak többsége. Csak azt hiába tűzi ki hogy pont ilyen 'kontúrja' legyen. Viszont ha ezt teszi akor meg úgyis is tökhülye szegény. : )
Előzmény: rowena (295)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 300

bár sajnos (szerintem) Tyranak nincs szép lábszára:-(

de egyébként gyönyörü:-)

Előzmény: Törölt nick (296)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 299

MInt korábban leirtam, nem attól fúgg szerintem, hogy milye nem termézsees valakinek, hanem, hog ymennyit törődik azzal, hog yjólnzzen ki. Ha valakinek eznapi több órájába kErül -mert szoli, mert manikűrös, mert fodrász, kozmetikus, konditerem...akkor nálam is műnő...

 

 

Előzmény: EVOgirl (219)
25 karakter hosszan Béla Creative Commons License 2005.08.12 0 0 298
Állítólag valami tavalyi Ms Bikini verseny győztese a néni, meg Csaó Darwin fellépő. Valszeg létezik. A Fit Muscle Plusz idei különszámában legállábis így mutatják be/meg.
Előzmény: Törölt nick (292)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!