Keresés

Részletes keresés

Hésziodosz Creative Commons License 2016.08.10 0 0 30555

Szia! Gyümölcsöt ehetsz bármennyit! Nincs korlát! Fehérje napon 20 dkg hús, vagy sajt, joghurt. Zöldséget bármennyit ehetsz hozzá!

 

EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).

Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!) Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.

VACSORA: Ugyanaz ehető, ami ebédre, csak leves nélkül, kicsit kisebb mennyiségben.

Előzmény: kenzol (30553)
kenzol Creative Commons License 2016.08.09 0 0 30554

És tegnap megcsináltam az első folyadék napot! Büszke vagyok magamra ☺ Lehet nem tökéletesen csináltam ahogy a nagy könyvben meg van írva,mert az én reggelim, ebédem és vacsorám 1-1 tejes kávé volt édesítővel,de legalább próbálkoztam és így is a magam részéről teljesítettnek érzem!

kenzol Creative Commons License 2016.08.07 0 1 30553

Szia!

Azt írod egy étkezés 20 dkg este meg a fele? Úgy tudtam reggelire gyümölcs, de sehol nem olvastam hozzá korlátot, csak a banánhoz. Ha fehérje napod van akkor mondjuk 20 dkg hús plusz a  zöldség vagy azzal együtt 20 dkg? Pl, ha lecsót készítek keményítőnapra, akkor a rizs mennyiségére figyeljek, hisz a többi zöldség vagy összességébe legyen 20 dkg?

Előzmény: Hésziodosz (30550)
Gabbicsek Creative Commons License 2016.08.03 0 0 30552

Én tegnapelőtt kezdtem, tehát még nemigen van miről beszámolnom. Legfeljebb arról, hogy holnap megérkezik a rettegett gyümölcsnap, és van egy gyanúm, hogy éhes leszek :)

Előzmény: Tyna29 (30551)
Tyna29 Creative Commons License 2016.08.02 0 0 30551

Sziasztok ki és mikor kezdi? 

Én már sokszor probáltam de most komolyan fogom venni!

 

Lécccii irjatok!

 

Puszi mindenkinek!

Hésziodosz Creative Commons License 2016.08.01 0 0 30550

Csajok, srácok !

Hogy megy a fogyás? 

Én megint belevágtam a 90 naposba. Évekkel ezelőtt lement 30 kg, azóta visszajött 24 kg.

Július 1-ben kezdtem. Egy hónap alatt lement 6,8 g.

Szigorú étrend, sose legyen egy adag 20 dkg-nál több, este ennek a fele!

Segítek ha kell, mindenki csak maga teheti meg, hogy tartsa a feltételeket.

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.01 0 0 30549

Sziasztok!

Zsuzsi vagyok és szintén ma kezdem el a 90 napos diétát. Sosem sikerült étrendváltoztatással fogynom, mert nagyon szeretek enni :) De "otthonülőként" a mozgás egymagában már nem segít. Nem vagyok túlsúlyos, csak eresztettem egy kis pocakot, ami huszonévesen azért drasztikus hatással van rám. Támogatással talán mindenkinek jobban megy a fogyókúra, ezért írtam ebbe a fórumba. Sok sikert Mindenkinek! :)

Gabbicsek Creative Commons License 2016.08.01 0 0 30548

A reggel kávé tejjel kapcsolatban azt olvastam, lehet tejjel inni, de kell két órát várni a gyümölccsel, amit ugye reggelire eszel. Én is tejjel iszom reggel a kávémat, kicsi tejet muszáj beletennem, mert egyébként is laza kávét iszom, tej nélkül meg nem is mondom, milyen lenne :)

Gabbicsek Creative Commons License 2016.08.01 0 0 30547
Előzmény: kenzol (30546)
kenzol Creative Commons License 2016.07.29 0 0 30546

Sziasztok!

Elfelejtettem az elején bemutatkozni, Nati vagyok. A keményítőnapokkal vagyok bajban. Valahogy ötlettelen vagyok. Tudom akkor ehetem meg a köretet zöldségekkel,de lehet fantáziátlan vagyok. Ti mit szoktatok ilyenkor enni? 

Levest szoktatok enni? Pl.,ha csinálok húslevest 3 napra,fehérjenapon a levét eszem hússal,keményítőnapon a levét a zöldséggel,szénhidrátnapon meg a levét tésztával. Vagy ez így hülyeség?

Ugye a kávét tejjel csak fehérje napon lehet inni,de keményítőnapon tej helyett risztejjel lehet inni?

Láttam rizses zöldséggel töltött paprikát,de csinálhatok hozzá paradicsomszószt kevés édesítőszerrel,vagy az már szénhidrát napra való? Köszönöm,ha válaszoltok!

Gabbicsek Creative Commons License 2016.07.29 0 0 30545

Zöld teát akartam írni, bocsi.

Előzmény: Gabbicsek (30544)
Gabbicsek Creative Commons License 2016.07.29 0 0 30544

Hú kenzol, gratulálok, ez szerintem nagy eredmény, csak így tovább. Így, hogy látom nálatok a kedvező hatásokat, tán nagyobb elánnal fogok nekilátni. Gondoltam viszont, és ártani biztos nem árt, meg fogok inni naponta három csésze zöld tehát segítőnek, hisz annyi minden áldásos hatása van ennek a fajta teának.

Mint írtam, 1-jén, tehát hétfőn kezdtem, remélem, én is pozitívumokról tudok majd beszámolni :)

 

Gabi

Előzmény: kenzol (30539)
kenzol Creative Commons License 2016.07.26 0 0 30539

Sziasztok!

Még új vagyok, de hát ha én is beszállhatnék közétek és kölcsönösen támogatnánk egymást!

Mindig túlsúlyos voltam, ezen változtatni lánykoromban egyszer tudtam, de azt a módszert sose csinálnám többet, szerencsére sikerült fejben helyre tenni magamat. 11.-én kezdtem el a diétát, nagyon sok fajta diétán és mozgásformán vagyok túl, de inkább híztam mindentől, mint fogytam volna. Azt hiszem a legtöbben ezzel ugyan így vannak, akik itt vannak. Lemértem magam centiben mielőtt elkezdtem és hitetlenkedve vettem észre, hogy 2 hét alatt 5 cm ment le a "derekamból" és 2-2 cm a combomból. Annyira örültem neki, hogy felálltam a mérlegre és végre egyszer kevesebbet mutatott, mint amennyi voltam, -4 kg. :) Nem sok tudom -4 kg, de nekem maga a csoda, hogy végre egyszer van látszatja annak amit csinálok!

Gabbicsek Creative Commons License 2016.07.25 0 0 30538

Sziasztok!

 

Mindig sovány alkat voltam, még négy gyerek után is. Sajna viszont klimax után csak hízok és hízok. Többféle fogyit kipróbáltam már, vagy nem volt sikeres vagy csak ideig-óráig. Kipróbálnám a 90. napost, és hogy kerek legyen, augusztus 1-jén kezdeném. Remélem, végig tudom vinni. 63-65 kiló voltam még a négy gyerek után is, most 98, és ez borzadály :) Szóval, szeretnék veletek tartani, hátha úgy könnyebb lesz. A cél minimum 10 kiló, persze 20 sokkal jobb lenne :)

Köszi, ha befogadtok. Gabi

regiblog Creative Commons License 2016.07.24 0 0 30537

Sziasztok! :)

Mostanában mindenkinek hatalmas fejtörést okoz, hogy mégis, mit és hogyan egyen, illetve az sem utolsó szempont, hogy ne kelljen a nadrágot is ráfizetni,mikor rájön, hogy a fogyókúra már nem megoldás. A barátnőm edzőként dolgozik és fivel fő hivatásának tekinti, hogy az emberek táplálkozását az egészséges irányba formálja megcsinált egy 30 NAPOS MINTAÉTRENDET, ami teljesen ingyenes!

 

A linket lent találod! :)

 

http://ildifitness.hu/ebook_30-napos-mintaetrend-feliratkozas?adCampaign=90index

 

És hozzá megtaláljátok a 30 NASI LAPOS HASI receptfüzetet, amelyben egészséges nasikat találtok! :)

 

http://ildifitness.hu/ebook_nasi-gyujtemeny-feliratkozas?adCampaign=90indexnasi

bubi14 Creative Commons License 2016.07.20 0 0 30536

Szia Thevivcsi!Neked hányadik napod van?mennyiről indulsz,mennyit szeretnél leadni? én ma natúr csibemellet készítettem görög salátával, vacsi ugyanaz lesz. Te mit fogsz ebédelni? Nekem a szénhidrát nap mindig nehéz volt, édességet nem szeretek ebédelni, úgyhogy nálam a káposztás kocka volt a menő.

Előzmény: thevivcsi97 (30535)
thevivcsi97 Creative Commons License 2016.07.20 0 0 30535

Bubi szia. Nekem szènhidrát napom van. Szivesen benne lennèk, hogy támogassuk egymást . Könnyebb ugy biztos :) 

bubi14 Creative Commons License 2016.07.19 0 1 30534

Sziasztok!holnap kezdem újra a diétát másodszor. Először 8 kg-ot fogytam, de csak 1,5 hónapig bírtam. 80 kg-ról indulok, a cél -10-15kg lenne, de csak remény. Biztatást szernék Tőletek.

thevivcsi97 Creative Commons License 2016.07.18 0 0 30533

Sziasztok :) Èn ma kezdtem :D Remélem sikerül. Mindenkinek hajráááá

Hésziodosz Creative Commons License 2016.07.13 0 0 30531

Helló! Én is elsején kezdtem. 3 éves végig csináltam. Akkor kb 30 kg ment le. Mára 27 kg visszasunnyogott!

Akkor 90 napig mindíg mindent betartottak, aztán 90 napig reggelire csak gyümölcs. És 2013. Dec. 31. 29 kg lement miután egyszer már sikerült, megteszem mégegyszer

Hajrá.

Előzmény: Tyna29 (30527)
Uditta Creative Commons License 2016.07.03 0 1 30530

Sziasztok!

 

Én holnap kezdem! A célom min. -10-15 kg. Sok sikert mindenkinek!

Uditta Creative Commons License 2016.07.03 0 0 30529

Gratulálok, csak így tovább! Kitartás!

Előzmény: LiÁdDá (30522)
Uditta Creative Commons License 2016.07.03 0 1 30528

Szia Tyna29! Kicsit késve, de én is csatlakoznék hozzád holnaptól. Együtt hátha könnyebb lesz. Én is hasonló paraméterekkel rendelkeztem, 55-60 kg voltam. 4 hónapja szültem és sok maradt rajtam. A célom -10-15 kg. Holnap kezdeném a 90 naposat. Egyszer már elkezdtem, de a 3. héten elcsábultam és puff feladtam-. Sok sikert nekünk! Ma még fejben készülök!

Tyna29 Creative Commons License 2016.07.01 0 0 30527
Sziasztok

Ma elkezdem,husi napom lessz!

Valaki csatlakozik?

:)
Tyna29 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 30526

Sziasztok!

 

Írtam már ide nemrèg amikor elkezdtem a 90 napost :)

Sajnos belebuktam...nem voltam kitartó!

2015 Novemberben kezdtem el ès 2/3 hèt után mindíg feladtam:(aztán ujrakezdtem majd így tovább.

2015 Novemberèben 83.kg voltam,2016 februárjában 78 kg,most pedig 75 kg vagyok...tehát ezek az apró próbálkozások is èrnek valamit ezek szerint.

Sajnos gyerek után a mindig is 55/60 kg ombol sikerul ezt összehoznom:(A minap.kaptam egy számomra fontos embertől egy szèp kis szemrehányást mert valahogy kèsőn vettem èszre,hogy baj van:(

Elhatároztam,hogy most újra kezdem :)

 

Jó lenne ha valaki csatlakozna ès sikerûlne ez a 15 kg amit fogyni szeretnèk:)

 

Sos......valaki......

 

Ui......lehet itt szemelyesen uzenni? Vagy nem? Vagy en vk bèna?:(

 

piedone87 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 30525

Üdvözlök mindenkit!Ebben a csoportban nem írtam eddig, és örülök, hogy rátaláltam erre a csoportra.

A 90 napos diétát én 2015 novemberében kezdtem el 136 kg voltam akkor.

Egy ismerősöm ajánlotta és alkalmazta ezt a fogyás típust én inkább edzés (sújzózás) egyéb más diéta mellé voltak kisebb nagyobb sikerek 9 hónap alatti 26 kg fogyás ami 1,5 év alatt sajnos vissza is jött soha nem voltam vékony alkat nálam ez genetika is ami ellen nehezebb tenni, de én nem éreztem magam rosszul 136 kilósan sőt erőm teljében voltam és fittségem is volt de akkor is áá te joll vagy így nem vagy kövér magas vagy jelzem (191cm) de csak a másik ember meg fúú kövér vagy stb de nem érdekelt ki mit mond mondott a lényeg elfogadtak megszoktak ahogy voltam.

A kövér emberek sokszor nem hiszik el nem látják be, hogy kövérek vagy nem annak látják magukat ezt én tapasztaltam magamon senki felett nem akarok lécet törni a saját történetemet írom le és biztatok minden diétázni fogyni akarót, hogy próbálja meg a 90 napos diétát mert igen hatásos.

Akkor visszatérek a mondanivalómhoz amint írtam följebb 2015 november 1.-én kezdtem a diétát 136 kg ról a leírtak szerint meg kétkedtem, hogy ez jó- e valamire belevágtam a recepteket nézve és a leírásokat összevetve amit a diétárol írtak melyik nap miket lehet fogyasztani hát ez nem volt arányba a receptek akkora adagokat tartalmaztak ami nem felelt meg a leírtaknak mondjuk azt nem is írták, hogy az 1x étkezésre volt megadva meg nekem azokra az ételekre az anyagi keretem nem is futotta volna, erre én lesz ami lesz a hétköznapi ételekből ami a hűtőben megtalálható volt majd összeállítom abbol a leírtak szerint.

pl: 1. nap fehérjenap amilyen hús volt otthon főztem vagy sütöttem mivel a rántott husit nem javasolják tejterméket tojásételeket állítottam össze délben 25 dgk-ot este max 17 dkg-ot és így tovább tehát nem azokat a finomnál finomabb ételeket ettem amik a receptben lettek volna és, hogy ennyire be kell tartani meg 20 25 kg-ot fogyhatunk vele igen ez valós de nem mindennel értek egyet tehát az adagot mennyiséget igen is be kell tartani.

Az első 2 hét keserves volt nagyon semmi látszatja az egésznek meg az éhségérzet úgy voltam vele ez nem azért hat mert ilyen jó diéta hanem mert nem eszik az ember semmit és éhen marad.

Ez azomban változott nem hagytam abba a diétát leírták akinek minél nagyobb a sújfelesleege annál többet fog fogyni és ezért csak fojtattam de nem tartottam be precízen mert az éhség azért nagy úr volt és a hűtőre rájártam valami finom falatért néha néha és még így is működik .

Tehát nem feltétlenül kell betartani amit írnak de az alap leírást, hogy mit és mennyit fogyasszunk azt igen de ott azért lehet egy kicsit vétkezni, de viszont én a víznapot azt nem tartottam 1. nem szeretem a vizet meg azér az, hogy csak vizet iszunk egész nap az én szerintem lehetetlen kitűztem magamnak 1 célt ami 80 kg magam sem hittem el, hogy ez be fog jönni max 10 kg fogyás de nem így történt a diétámat 2016 április 30.- ig csináltam tehát 180 napig és amikor beindult a fogyásom kb 1 hónap után heti 1,5kg ok mentek le kb a végén 40-50 dkg hetente április végére elértem a 98,5 kg-ot májusban visszatértem a régi étrendemre és ezalatt ingadozott a sújom ami általában így szokott lenni de nem emelkedett mivel volt egy kitűzésem a 80 kg os határ ezért júniustól ujra elkezdtem a 90 napot és mostmár mozgást is beiktatok most tartok 92 kg nál tehát ez 44 kg fogyás és a bőröm sem nyult meg mondjuk ezt köszönhetem a diéta előtti edzésnek is gondolom a leírtak szerint 20-25 kg-ot lehet vele fogyni ezt tudom cáfolni és ösztönöznék mindenkit aki fogyni akar és kilátástalan neki mert semmivel nem tud súlycsökkenést elérni a 90 naposat ajánlom mindenkinek aki sokat vagy keveset akar fogyni és nem fogja az ember rosszul érezni magát ha végigment rajta, csak önbizalma lesz mert látni fogja, hogy igen basszus le tudtam fogyni és dicséret halommal fogják ellátni ami jó érzés.

Biztatok mindenkit aki el akarja kezdeni vágjon bele kitartóan akarat kell hozzá mert ha az nincsen akkor nem igen fog működni és azért mondom mert nekem sem volt majd lesz valahogy címszóval álltam a dolgokhoz próbáljátok ki aki meg elkezdte folytassa kitartóan és meg lesz a várt eredmény.

Sok sikert kívánok mindenkinek a diétázáshoz fogyáshoz!.

Lerha934 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 30524
LiÁdDá Creative Commons License 2016.06.22 0 0 30523

Én elhagynám a kv-t és lehet, hogy amit eszel az vagy sok, vagy nem megfelelő az adott napra. De szervezete is válogatja, hogy kinek mennyi megy le!

Előzmény: H.Katka (30518)
LiÁdDá Creative Commons License 2016.06.22 0 0 30522

Sziasztok! 39.nap és -10,7 kg! Alakul :) de most megint stagnál. 77,9kg vagyok jelenleg és most nagyon nehéz betartanom... mind a 4 gyerek itthon, finomabbnál finomabb hamikat készítek én meg finoman kikészülök 😂

De kiszámoltam hogy a szülinapomon pont süti nap lesz :) valahogy ez éltet :) már "csak" -9,3 kg kell az első körös célhoz!

Hajrá mindenkinek!

nana85 Creative Commons License 2016.06.20 0 0 30521

elertem a 1öö ik napot. az elso felebe lement 3 kilo es sokaig allt, aztan a kozepefele meg 2. tehat osszesen 5. nagyon kevesnek talalom. de kitartast mindenkinek. 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!