Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85367

Elolvastam az írásodat. Mondhatom, nagyon olvasmányos!

Mivel írtad, hogy egy telephelyen dolgoztatok, de nem azonos cégnél, így végképp nem értem a problémádat! Téged bántott az az ember, akit elmondásod szerint a beosztottjai nem szerettek? Volt vele személyes problémád, nézeteltérésed? Leírtad, hogy ismered, ebből következik, hogy a korát is tudod! Ha ez így van, akkor az itteni írásaid nem vetnek rád jó fényt, mert gondolom te vagy a fiatalabb!? Nem akarom bő lére ereszteni a mondandómat, de belőled csak úgy árad az indulat és a gyűlölet! Egy intelligens, egészséges lelkű ember nem nyilvánul meg így még az interneten sem egy fórumon! Olvastam itt valahol valami olyan kifejezést, hogy "trollkodás"! Nos én nem nagyon vagyok tisztában e szó jelentésével, ezért utána néztem az interneten, hogy mit is jelenthet ez nagy vonalakban!? Valamelyikőtök azt írta, hogy ennek az embernek, mármint a te legfőbb vitapartnerednek az lehet itt az egyik feladata, hogy szétrombolja ezt a fórumot! Én úgy látom, hogy ebből a rombolásból te is jócskán kiveszed a részedet! Nem hinném, hogy aki beleolvas az itteni hozzászólásaidba, a vitapartnerrel való kommunikációdba, az szívesen elegyedne veled beszélgetésbe, ne adj isten vitába! További jó fórumozást kívánok!

 

Előzmény: Törölt nick (85353)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85366

Mi van a világuralmi V4-ekkel? A kvótaperrel?

 

Legalább nem veszítik el a kvótapert, ellentétben a Dunaperrel,  Csehszlovákiával szemben.

Álljon elő a zseni aki Ficoval a hátában indult a csatába?

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85365

Én nem ismerem a ti kettőtök civil életbeli viszonyát csak azt látom ami itt folyik párbeszéd címszó alatt.

A több párt rendszer velejárója az, hogy ki ezt, ki azt szereti. Nincs ezzel semmi baj, hiszen éppen ez a dolog lényege. Majd jövőre eldől minden, eldől kinek lesz igaza, és kinek a pártja fog győzni.

 

Szóval, csak azt nem értem, hogy a trágársággal, becsmérléssel, sértegetéssel mi az itteni szándék?

Nem akarok egyikőtök pártjára sem állni, de azt látom, hogy a vitapartnered elég indulatos veled szemben.

Az okát úgy sem fogjuk megtudni, de nem hinném, hogy pusztán pártállásbeli véleménykülönbségen alapszik az itteni viszony kettőtök között.

Előzmény: aki a kisinget (85359)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85364

Rossz az aki akasztott ember házában kötélre gondol.

 

Nekem semmi bajom a Vajda  származásával, ez a ti komlexusotok szokott lenni.

Csak nem értek egyet azzal hogy ezt a minősíthetetlen pojácát ellenoldalon vezérnek nevezik. Árpád, Álmos, vagy Ahmed nagyvezír biztos kikérné magának.

Inkább emlékeztet az országlása Csóri (nem Csoóri) vajdára, vagy valami szedett-vedett balkáni rablóvezérre, ahol a vajdaság mint titulus divat.

 

De jól mondod,  a művelt nyugat az ilyen hozzá hasonló dörgölőző-hőbörgő tolvaj banditák miatt balkáni csürhének tart bennünket jó magyarokat, az nekem is csípi a szemem.

 

Mi van az Arab Csuhással?

Előzmény: aki a kisinget (85363)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85363

Ha Orbán vajda, akkor mi cigányok vagyunk (magyar nép és ti is) vagy mi akik Orbánra szavaztunk vagyunk cigányok? Soros imádó magukat liberálisnak nevezők egyszer a kormánytól védik a kisebbségeket, máskor Magyarország demokratikusan megválasztott kormányát mint kisebbséget gyalázzák. Na ezt nem tudom én megemészteni.

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85361)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85362

Nem vagyok én egy főhatóság, hogy kérdezőbiztost játsszak, de azért hergelem Baines kapitányt, mert ő a Kormánya összes hülyeségével egyetért, mint minden szavazójuk is szerinte de itt el is érhető, és bizakodik is.

 

Tehát el tudja magyarázni nekem is meg Mari néninek is:

MIt keres az Arab Csuhás a magyar választói névjegyzékben?

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85361

Az erőben gyengeség van a gyengeségben erő.

 

Egyébként lehet, hogy a Vajda most épp alámerül a látszólagos gyengeségbe?

 

És vajon milyen titkokat fog róla lerángatni a gaz Brüsszel, mert valamit le fog azt már most tudja. De melyiket??

 

A kedvenc Belmondo filmemben mondja Schneider Szumátrának: a magadfajtának jobb ... mint örökké félni.

Rettegni szánalmas, de nem méltó az irgalomra.

Előzmény: Törölt nick (85358)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85360

http://inforadio.hu/belfold/2017/04/05/torok_gabor_megszolalt_az_orban-simicska-konfliktus_ugyeben/

 

Ahogy látom a becsületes szaktekintély csapásirányt vált. Nyelvileg.

aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85359

A panaszlevélből nem derül ki egyértelműen, hogy a panaszos meg lett sértve azzal, hogy amikor köszönt akkor illendő válasz üdvözlés helyett belebámultak a képébe vagy csak nem tetszik neki. Rendre zavarták fütyüléssel a munkáját. Szegény dolgozókkal kiabált valaki, ami neki erős fájdalmat okozott. Verekedésre nem álltak ki ellene.

A jelzett időben sokan naivan a saját nevükön fórumoztak (még a dunakeszi város történetének legokosabb embere Sótonyi Tamás majdnem Nobel díjas közgazdász is ebben a bűnben leledzett), de a jellemtelen személyeskedő fórumtársak mocskolódása miatt sorra visszaléptek. Egyesek, akik közel vannak az indexhez, mint közgazdászunk, utólag még a meglévő hozzászólásaikról is kitöröltették a nevüket, annak ellenére, hogy soha nem utalt ezekre az írásokra vissza. Nem úgy, mint bunyó bajnokunk szokta itt rendre felemlegetni. Elfelejtve ordenáré stílusát, amit soha egy hozzászólásra nem szüneteltetett.

Azért azt se feledjük, hogy pária nekem több tucat nickemet kitiltotta, sértettünknek az index moderátora trágárság miatt volt kénytelen tenni.

Szerintem itt mocskolódni tök feleslege, mert a ráöntött szar ellenére sem fog egy komcsi vagy álliberális rátok megharagudni, mint ahogy a ránk öntött szartól függetlenül, akivel egy gyékényen árulunk nem fog minket megutálni.

Ebből az írásból mértéktelen sértettséget, gyűlöletet érzek.

Azonkívül totál primitív dolognak tartom, hogy egy olvtárs békefelhívására totális letámadással válaszol a sértett fél. Sértett fél, az akinek minden második szava szemtelenség, illetlenség alpári stílusban előadva.

Tudod mit? Ha a Közüzem telephelyén jársz legközelebb, köszönj, visszaköszönök neked, mert te vagy az aki nem nézel a szembe és felsunnyogsz a lépcsőn, bár nagyon régen nem láttalak a Szent István utca 1 szám alatt.

Ez a megkérdeztem, nem válaszol baromság tévhiteden alapul. Itt mindenki azt ír, arra válaszol arra reagál, amire akar, mint te is. Senki nem köteles minden baromságra reagálni. Ennyit nem tudsz és te vádolod tudatlansággal a másik fórumozót.

Előzmény: Törölt nick (85353)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85358

Megint csak jól látod a dolgokat, azt kell mondjam.

 

Nagy köztünk az egyetértés. Már-már túlságosan nagy. Ilyenkor szokott az öreg nekiállni ámokfutni, és kitalálja, hogy tulajdonképpen mi egyazon személy vagyunk! És hiába kezded el győzködni, hogy márpedig ez nem így van, az annyit ér, mint falábúnak a talpmasszázs. Amit ő egyszer a fejébe vesz, az úgy van, ha törik ha szakad! :D

 

Ezt meg csak úgy itt hagyom az öregnek, hadd művelődjön:

https://444.hu/2017/04/02/surubb-a-hazugsag-mint-valaha

 

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85355)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85357

Akkor most ki mond igazat?

 

Hazavágjuk G. Sorost a CEU-val, vagy hogy nem ellene irányul?

 

MI lesz a Heinekennel? Álkérdés, az igazi: Lesz-e még az életünkben vörös csillag a parlament tetején.

 

A nap kérdése megválaszolatlanul még mindig az: ki és milyen jogon adott magyar állampolgárságot és szavazati jogot az Arab Csuhásnak?

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85356

A kutya se várja a háláját. Max. annyit emlegethetnek: okos ember nem piszkít oda ahonnan eszik, úriember oda se ahonnan korábban evett. (Ez igaz Simicskára is, meg Vonógáborra is)

Pusztán azt jelzik: játszhatja a Vajdád a gentlemant, nem hiszünk neki.

 

De ha Soros tényleg akkora G., mint ahogy mondjátok, és ha valóban hálát vár tőle, akkor van két lehetőség.

Okos ember vagy te, ki tudod számolni azokat.

Előzmény: aki a kisinget (85351)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85355

Igen. De ez nem fog rajtuk segíteni. Remélem.

 

Már ott tartunk, hogy "éppen ma azt hallottam hogy részegen mondta", "meg a gyerekét milyen állapotban nemzette".

A Vajdát meg szeplőtelen fogantatással nemzette, a ki is?

(hát ez lesz a nap mondása.)

 

Továbbra is az 53/3-ad részükkel l hőzöngenek, úgy hogy a szavazó tömegeket arányában mintegy 13%-kal eltolták: elvették attól akinek születésétől fogva járna, és adták olyannak, akinek meg nem. Az így számított 50% 30%-a az övék.

 

Ezért kell őket eltakarítani.

Előzmény: Törölt nick (85352)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85354

"buták mint a segg, csak az idomított dumájukat lökik"

 

Ezt szerintem most magadról írtad...legalábbis a személyleírásod alapján én 1az1ben rád ismerek öreg! :D

Előzmény: aki a kisinget (85351)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 -1 0 85353

Úgy látom, ha vissza olvastál is ebben a topikban, de nem eleget. Nem baj. Akkor összefoglalom röviden.

 

A személyes ismeretségről.

Nem kell hozzá semmiféle tehetség hogy az ember rájöjjön ki is ő. Élemedett korából fakadóan képtelen hozzászokni a digitális világhoz, hogy annak amit ír, évekre évtizedekre nyoma marad itt, és visszakövethető. Volt ugyanis annyi "esze", hogy az elején képes volt a saját nevén fórumozni, rendszeresen értekezett itt munkájáról, valamint az akkori topiklakók is kértek tőle ezt-azt, hogy intézze el. Konkréten a szemét- és konténerszállíttatásban "jeleskedett" az öreg (sajnos túl) hosszú ideig. Mivel én a '90-es években ugyan azon a telephelyen (de nem annál a cégnél ahol ő volt a góré!) dolgoztam, így nem volt nehéz levonni a konzekvenciát, összerakni a nevet és a munkakört. Az elején még jólneveltségemből fakadóan rendszeresen köszöntem neki reggelente mikor jött szembe, de amilyen suttyó volt már akkor is, csak nézett, de köszönni már nem volt képes. Itt alakult ki bennem a mai napig tartó véleményem róla, melyet azóta sem tudott megcáfolni. Utálta az összes beosztottja is, a háta mögött csak "füttyös rigónak" csúfolták, mert mindig füttyögött valami felismerhetetlent, mikor ment hátra a műhelybe ellenőrizni a beosztottjait. Aztán meg nekiállt ordibálni velük, csak úgy zengett az udvar tőle. Sokszor persze ok nélkül, csak azért, hogy a górét játssza.

És mondom: a saját néven fórumozott a szerencsétlenje. Utána meg már hiába regisztrál magának ezer mail cím alól millió nicket; hiába telik el 2-3, 5 év, a vérfideszcsik akkor is vérfideszcsik marad - lásd mostani hozzászólásait is ékes példaként.

Neki viszont - ami engem nagyon szórakoztat - halvány lila segéd fogalma sincs, ki vagyok én, hisz csak egy voltam a sokból, akivel naponta összefutott - és aki utálta és megvetette. Ez őt most rohadtul idegesíti, mert ő is tudja magáról hogy csak tippelget, de azt jelleméből fakadóan természetesen holtbiztosnak állítja be. Szánalmas az öreg, na.

 

A személyes találkozóról.

Mint már említettem, volt terítéken, igen, de ő volt az akinek teli lett a gatyája mindig. Először azzal jött, hogy 100 emberből 90-nél erősebb, találkozzunk csak. Aztán mikor már a konkrét helyről időpontról volt szó, hirtelen szegény vén öregember lett belőle, akit egy csúnya bácsi bácsi meg akart verni - rohant is a moderanciához egyből. Szóval tisztán látható, ő olyan mint egy pincsi kutya, abból is a leggyávább leghitványabb; csak akkor mer ugatni, ha ott állnak mögötte a dobbermanok, amúgy farkát behúzva menekülne.

Aztán egy idő múlva én is letettem az ebbéli szándékomról. Hisz rájöttem: teljesen értelmetlen volna. Úgysem lehetne kitisztítani a narancsködös agyát semmivel. Akkor meg felesleges fecsérelnünk egymás idejét. Hisz neki hivatalból kell a nyelvét gazdái hátsó fertályában tartania, hisz ők (voltak) az ő munkaadói. Csak van aki az ilyet muszájból teszi, mert félti az állását, az egzisztenciáját, és van aki ennek önszántából, újjongva, örömmel tesz eleget, sőt, semmitől sem riad vissza ha a gazdáit kell az égig magasztalnia. 

 

A hangnemről.

Természetesen az első időszakban mindenki - én is, kis naív - megpróbált ezzel a szerencsétlennel emberi hangon, normálisan kommunikálni. Egy témában megkérded a véleményét normális hangnemben 1x. Nem kapsz választ. Megkérded 2x. 5x. 20x. És nem kapsz rá választ, mert az számára ill. a gazdáira nézve kellemetlen volna! Kapsz viszont helyette ajnározó, agit.prop. dumát tőle, de a legnyálasabbik fajtából! Hamarabb vágná ki ez tőből a nyelvét, és törné össze az összes ujját, mintsem a gazdáira akár egyetlen egy rossz szót is szóljon! Nos, ez nem csak nálam, hanem sok más topiklakónál is kiverte a biztosítékot! Kérdem én, hogy lehet az ilyen maximálisan NEM pártatlan, és NEM elfogulatlan emberrel bármiről is vitázni? Nem riad vissza a szemenszedett hazudozásoktól sem gazdái védelme érdekében, persze ha rajtakapod (ami persze milliószor megtörtént), egyszerűen nem válaszol, eltűnik napokra, aztán óvatosan visszaszivárog, más nicken, és váltig állítja hogy ő nem ő, ne gyanusítgassa senki. Normális az ilyen ember szerinted?! Hát milyen jelleme van az ilyennek?

Sok fogalmat is ő honosított meg itt e topikon, ő volt az első aki burkoltan anyázni kezdett, ő hozta be a komcsizást is ide, és még sorolhatnám. Persze, ha most visszaolvasol, láthatod, magát mindig hófehér lelkületű, szent embernek állítja be aki olyan ártatlan mindenben, mint a ma született bárány! Soha semmit nem ő kezdett, nem ő provokált ki, ő szegény mindig csak az áldozat! Hát röhögnöm kell. És az a baj, hogy ezt el is hiszi magáról teljes mértékben!

Állításom igazolandó: láthatod milyen "részletes" választ adott Lajtoskocsilajos-nak is a jelenlegi diktatúrát kritizáló hozzászólásaira! Meg se hallotta őket! Ellenben mellébeszélni, terelni, csúsztatni, hazudozni mesterien tud! Az évek során ezeket tökélyre fejlesztette. Csak az a baj, hogy ennek senki sem dől be - csak ő van róla meggyőződve hogy na most megint mindenkit jól megvezetett. Nem veszi észre, hogy már mindenki átlát rajta mint a szitán, hiába regeli magának a milliomodik nicket.

 

Na, hát ilyen ember ő. Ezért nem érdemel részemről más hangnemet, más bánásmódot. Ha ez téged irritál, továbbra is ott a piros iksz.

Előzmény: Törölt nick (85335)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85352

Nálad a pont! Tökéletesen átlátod a dolgokat! Erről van szó!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85341)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85351

Mivel bizonyítják az álliberálisok, hogy buták mint a segg, csak az idomított dumájukat lökik?

Sorosék a legtehetségesebb fiatalokat próbálták beszervezni a busás ösztöndíjjal. Most ezt a feladatot a közép európai egyetemmel teszik. Az álliberálisak azt szajkózzák, hogy Orbán hálátlan disznó, mert most az ellen fordul, aki taníttatta őt. Ebben a mondatból az sejlik fel, hogy neki ezért az ösztöndíjért hálásnak kellene lenni. Szerintük azt kellene tenni, amit Sorosék elvárnak tőle. 

Kicsinyeim, amikor valakit kitaníttatunk vagy kitanítunk, abba bele van kódolva, amikor már okos lesz, megtudja miért voltak voltunk vele olyan kedvesek a jótevőik. Mit várnak el tőlük. A Soros elsősorban amerikai érdekét képviseli. Amikor Orbánt taníttatták abban a reményben tették, hogy ez a költség busásan megtérül, tévedtek. Nem minden befektetés profitál.

Szerintem Soros elsősorban amerikai nem magyar, Amerikának érdekei nem barátai vannak, amit minden amerikai elnöknek kötelessége tudni és alkalmazni, náluk soros okosabb, most éppen Szerbiában mesterkedik. 

 

 

Győző 2 Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85350

Akkor nem értelek- és újfent kérdem-, miért nem veted meg Orbánt, Pintért, Ádert, Kövért ??????. Tudod én még a FIDESZ egynémely intézkedését jónak is tartom, de soha NEM fogok rájuk szavazni-mert a köpenyeg forgatókat rühellem. Én mindég baloladali ( ha úgy tetszik: szélső ) vagyok és maradok is ! Ilyen fordításért sem szavazok az MSZP-re, mert hitüknek fordítottak hátat, mikor az MSZMP-ből kiváltak !!

Előzmény: aki a kisinget (85349)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85349

Győzőkém! Mondhatom, mert a valós életben, mindketten ismerjük és tiszteljük egymást. A Simicska azért beszélt csúnyán azon a bizonyos napon, mert nem az öreg titkárnője volt aznap benn, aki mivel akkortájt már részeg szokott lenni, kapaszkodj meg, be szokta volt zárni, hanem két fiatalka volt szoliban és az öreget kiengedték részeg állapotában. (Ezt esküszöm, ma hallottam)

Eddig arra gondoltam, hogy tulajdonosék megfogták valami halálos bűnnel és zsarolják vagy megbolondult. Kiderült egyik sem, alkoholmámorban beszél butaságokat. A fiát sem tiszta állapotban nemzethette.

Nem értettél meg. A Fidesz komcsit is megvetem, ahogy azt is, aki ott maradt. Egyet sajnos be kell vallanom, azzal hogy semmit nem utálok jobban a komcsiknál, hogy köztük azért voltak igaz magyar emberek, aki benyelték a süket dumát, ahogy kilencvenben a rengeteg ember, aki benyelt a mi vagyunk a pártállam legkövetkezetesebb ellenfelei dumát, emlékszel? Többek között én is. De most kapaszkodj meg. 2008 táján a MIÉP soraiban láttam őket rendre. Még evangélikus lelkész is benyelte Petőék cselét anno.

Ti is benyeltétek a proletárdiktatúra dumát, miközben a tulajdonosok a hidegháború cselén nyertek dollár milliárdokat. Anno az amikanak volt atombombájuk, le is dobtak kettőt, később készségesen elhitték a ruszkik rettenetes haderejét, az üres csöveket az atomrakétákkal, miközben szerencsétlenek atomkísérleteikkel idétlenkedve több embert megöltek a hirosimai bűntény után tíz évvel, mint a részeg ukrán csernobiliak anno

 

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/majaki-atomrobbanas-ketszer-sulyosabb-volt-csernobilnal/.

Előzmény: Győző 2 (85348)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85348

Miért -ne vehetnénk szánkra Simicskát-az fáj nektek, hogy le ge..zte viktort: Biztos így érezte helyesnek !! Hogy érted- hogy a komcsiból nem lessz demokrata szalonna?? Akkor mi a véleményed Áderről, Pintérről,  és a többi komcsi FIDESZESRŐL ???  Netán úgy értelmezed a FIDESZES komcsi jó szalonna, a többi meg penészes ??? És ma is komcsinak vallom magam, és tudod sok fideszes ezért ismer el ( legtöbbje fiatal 30 év körüli ).

Előzmény: aki a kisinget (85345)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85347

És mivel nem minden kertitörpe egy született Putyin, lehet, hogy a gazdáid főnöke még Simicskával se fog tudni elbánni.

 

És tudod akkor mi fog történni?

Te azt fogod a fórumon harsogni, ez egy nagyon jó Simicska és te nagyon meg vagy elégedve, mi még a cserepadon ülők cipőjét se csókolhatnánk meg, ha Ő a pályán van, és te nagyon szimpatizálsz SImicskával, és sokkal több vagont érdemel meg annál, mint amije van.

 

És ezen megállapításom igazságtartalmáért nem a jóstehetségem szavatol, hanem a memóriám.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85346

A választási törvénnyel semmi. De rohadtul nem tetszik amit tömjénzsolti hirdet, hogy a választási kampányban szakmányba fogják osztogatni a szavazati joggal járó állampolgárságot, azoknak akikben 2010 óta nem ébredt magyar-tudatukat. Eközben azok a százezerek akiknek nem Lőrinz Barátok nyugaton dolgozva nem gyakorolhatják a szavazati jogukat.

Ez alsó hangon jó 1 millió szavazat különbség.

Az se tetszik ahogy jöttment Arab Atyáknak adtok állampolgárságot. Miféle alapon?

 

Hogy Rajtad kívül senkinek nem ez a véleménye, azt onnan tudom, hogy még egy békemenetre való embert se tudtok felhozni évek óta Budapestre, miközben az egész világgal összeakaszkodtok mert a Vajda Messiásnak tartja magát.

(Meg szerintem Las Vegasban pont elég egy hülye aki a kékre tesz, nem hiszem hogy milliók lennének.

Milliók ideig-óráig elnézik az ilyen hitvány élősködők rajzását, amit ezek szerint nyugatiasan képviseleti demokráciának hívnak, és nem pálpusztai csürheszellemnek, aminek tűnik.

 

Simicska pont olyan ember ma, meg mint amikor a Orbánnal dolgozott, azaz pont olyan mint Orbán.

De Orbánt már ő is otthagyta.

Te is ott fogod.

 

Magányos lesz szegény.

Előzmény: aki a kisinget (85345)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85345

Konkrétan mi a bajod a választási törvénnyel. Az első demokratikus választási törvénynek köszönhető, hogy nálunk minden esetben a győztes párt, pártok ki tudják kormányválság nélkül tölteni az idejüket.Ha a mostani ellenzék kapott volna ugyanennyit, akkor nekik lenne ennyi képviselőjük.

"Heineken, CeU, választási törvény, honosítás, keresztes hadjárat, kerítésbiznisz (meg a közismertebbek)."

Miből gondolod, hogy nekünk, akik rájuk szavaztak nem ez a véleményünk? Tudod egyáltalán mi az a képviseleti demokrácia. A komcsiszavazók szoptak a legnagyobbat a bokros csomaggal, megkérdezte őket valaki?

Simicska ügyről annyit, pont olyan mint a Fidesz komcsijai, ha maradnak a pártjukba, ma is a nektek rendes emberek. Simicska amíg az Orbánnal dolgozott, szar ember volt, most nektek a jó emberetek.

Más. Nekem a volt komcsi a most komcsi, mindegy hol van egykutya, soha nem lesz belőlük demokrata szalonna. Én a helyetekben örömmel lapítanék, a Simicska nevet nem venném a számra, mert butaság ilyen ordenáré palival egy gyékényen árulni.

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85343)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85344

Kedves kising-itt sokan írtok álnéven, talán ketten írunk saját nevünkön, így a Te értelmezésed szerint én nyugodtan szidhatom Őket !!! Köszönöm, meg is fogom tenni, ha olyat tesznek ami sokunknak nem tetszik-de mivel Te személyesen is ismersz, tudod ha jót tesznek azt is elismerem! sajna az Önkomira és a vezetésére egyre kevésbé lehet jót mondani-levél válasz-határidők benem tartása, bejelentéseket nem vizsgálják ki. Az igaz, hogy látványos dolgokat kezdtek csinálni ( mint mindebn választás elötti évben ), de tudod az értelmesebbje ezt már NEM nyeli be ! Én azért tartom a jó kapcsolatokat minden színárnyalattal ( van még FIDESZES  is köztük ), de Csabikát és Zolikát NEM TUDOM elviselni a mellébeszéléseik miatt !!

Előzmény: aki a kisinget (85338)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85343

Újólag mondom: Heineken, CeU, választási törvény, honosítás, keresztes hadjárat, kerítésbiznisz (meg a közismertebbek). Nem pusztán gyomorforgatóak (mert az a táborát nem zavarja), hanem egetverő ostobaságok is.

Mintha valaki Las Vegasban a kékre tenne. Aztán majd a reklamáció meg a reklámadó. Csak az van veletek, hogy azt velünk fizettetnétek meg.

 

Apropó: Simicska coming outja!

Mesteri volt, ahogy az RTL szálba belekeverte a Roszatomot is.

És majd jön a többivel. Sok sok Arab Atyát kell még honosítanotok a választásokig.

Győző 2 Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85342

Te kis ostoba-a lakossághoz mérten állítotm amit írtam-számolj !!!!

Előzmény: aki a kisinget (85331)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85341

Kedves Turbó Rudolf.

Szerintem tévesen látod, Baines kapitány, az utolsó magyar kormánypárti (milyen Bacher Iváni szófordulat!) működését.

Ő egyszerűen szét-trollkodni igyekszik a kormány-nem-imádók véleményét, és pont azért teszi ezt, hogy mindenkinek elmenjen a kedve attól hogy olvassa.

 

Én mondjuk imádom kicsiklandozni belőle az egyre áthevültebb szerelmi hűségnyilatkozatokat, de hát én olvastam a Scinteát is.

Igaz, azt is csak az utolsó éveiben. Most se teszek mást.

Előzmény: Törölt nick (85339)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85340

Névvel hozsannázni viszont jellemes.

Segítsek benne mit jelent magyarul?

 

Mi egyébként nem pocskondiázzuk sem a polgármestert, sem a miniszterelnököt a (Vajdát), akiket te érdek nélkül ámde névvel imádsz, csupán felfordul a gyomrunk a miniszterelnökötöktől meg a  viselt dolgaitól, és erősen de erőssen javasoljuk neki, az országnak meg erőssen de erőssssen kívánjuk, hogy a sorsunk váljon el.

 

Aztán Ő meg Te a magatok nevében csináljatok amit akartok.

Ami ezután veletek és nem velünk történik, az nekünk is tetszeni fog, esztétikai értelemben feltétlenül.

Előzmény: aki a kisinget (85338)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 1 85339

Nem, az alapvető probléma a stílusotokban van, ahogyan kommunikáltok itt egymással! Nekem, személy szerint semmi bajom azzal, hogy te kit és miért szeretsz, éppen úgy ahogyan azzal sincs bajom ahogyan a vitapartnered mást tart jobbnak, szerethetőbbnek. Ez mindkettőtök magánügye. Természetes, hogy egy vita során megpróbál mindenki a maga igaza mellett kiállni, érvelni. De ahogyan ti ezt teszitek az nem érvelés, nem kultúremberhez méltó társalgási forma. Azért is kérdeztem a vitapartneredet, hogy miért nem találkoztok egyszer személyesen, és miért nem békültök meg egymással!? Lehet itt fórumozni, eszmét cserélni, de ehhez azért illenék figyelembe venni azt is, hogy vannak itt mások is. Akik talán szívesen társalognának veletek is, de az itt tapasztalható megnyilvánulásaitok alapján inkább tartózkodnak ettől.

Előzmény: aki a kisinget (85338)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85338

Ha lehet ne haragudjatok rám, mert szerintem a dunakeszi polgármestert nagyon jónak tartom, mint a miniszterelnökünket. Én sem haragszom rátok, mert szerintetek mindkettő alkalmatlan és a többi. Azt se felejtsétek nem úri dolog álnéven mocskolódni. Arról nem beszélve, hogy ezzel még kérkedni is több mint illetlenség. Azt se feledjétek minden durvaság azzal kezdődik, hogy visszaszólok.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!