Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

radikál szept. 14. Creative Commons License 54428

Már 2 órája, hogy az ebay oldala be sem jön.

Egyik sem.

Szégyen.

Ballószögi szept. 14. Creative Commons License 54427

Nos,telefon,ipad,stb MINDEN ESETBEN VAMOS,nem szamit hogy 1$ vagy ajandek...sose rendelunk kinabol direkt,csak ha van holland- nemet konszignacios raktara...ugyanis ott nagy tetelben,kontenerbe vamoljak fillerekert,

es igy mar az Eu belul par nap alatt ott van mindenfajta koltseg nelkul.

A gond az az EU kivuli postaval: nincs a kezunkben,mennyi lesz a tleges koltseg...

Előzmény: bombaba (54426)
bombaba szept. 14. Creative Commons License 54426

Tudod, mennyi a vámhatár? Gondolom, azon túl van. Mindegy, mennyit és mit írt rá az eladó, a csomagokat átvilágítják, ha műszaki cuccot látnak, akkor bukta. Bekérik a számlát, annak alapján kérik a vámot, áfát.

Szóval közel 100 %.

Előzmény: Törölt nick (54425)
Törölt nick szept. 14. Creative Commons License 54425

Mekkora az esélye, hogy egy elektronikus eszköz (pl. telefon) fennakad a vámon? Pl. 20-ból ez hány termék lenne? Nekem még soha nem akadt fenn semmi, de eddig nem is nagyon rendeltem elektronikusat, csak most párat. Vagy gondolom világkörül az eladóknak már van annyi eszük, hogy ajándékként jelöljék meg a csomagon, ha azzal jön.
Btw, az egyik csomagomra sehogy sem működik a tracking number. Ez éppen egy elektronikus. Hogy tudom meg, hogy merre jár? Igaz csak 2 hete várom, hogy megérkezzen, de zavar, hogy nem látom merre jár. Várok még 2 hetet, aztán indítok ügyet. De ez nem tudom miért jó az eladónak, hogy olyan tracking numbert ad, ami két hét múlva se jelzi ki a csomagot. Így csak ő fog szívni, mert azt hiszem a buyer protection-höz hozzátartozik, hogy delivered státuszt mutasson a nyomkövető, ellenkező esetben fizetheti vissza.

t.lantos szept. 13. Creative Commons License 54424

2006-ban mar volt ebay-es terheles az accountomon :)

Előzmény: radikál (54421)
t.lantos szept. 13. Creative Commons License 54423

ajanlott level?

mert akkor nem is fog latszani soha.

Előzmény: bings12 (54422)
bings12 szept. 12. Creative Commons License 54422

Köszi!

Akkor várok még!

A 17 track-en még semmi adatot nem látok,hogy megérkezett volna az országba./Not found/

Előzmény: t.lantos (54419)
radikál szept. 12. Creative Commons License 54421

Az én esetemben a régi 2006-ot jelent.

Előzmény: t.lantos (54420)
t.lantos szept. 12. Creative Commons License 54420

Mit hivunk reginek?

Kb. 8-10 eve regisztralhattam (az ebay mar boven 10 folott jar, de eleinte meg nem volt paypal, a legelso pp accountom orokre letiltottak ugy, hogy soha egy tranzakcio sem volt rajta). Eleg regi? :)

Előzmény: radikál (54408)
t.lantos szept. 12. Creative Commons License 54419

Az orszaglapokon van tipp.

Ausztralia nagy orszag, ott is eltolt nem keves idot.

Szamolhatsz akar 3 hettel is.

Előzmény: bings12 (54410)
majmokbolygoja szept. 12. Creative Commons License 54418

nem vagyok gyakorlott ilyen termékek vásárlásában (ebayről), és gondoltam, a szakértőket megkérdezem. Nagyon köszönöm a választ!

Előzmény: Degeczi (54417)
Degeczi szept. 12. Creative Commons License 54417

Csak az utóbbi évben 200 fölötti eladása volt (és nem filléres, hanem jellemzően több száz USD értékű cuccokat), amiből egyetlen vevője sem volt elégedetlen - ennél mennyivel megbízhatóbbat szeretnél?

Előzmény: majmokbolygoja (54416)
majmokbolygoja szept. 12. Creative Commons License 54416

Sziasztok! Megbízhatónak tűnik nektek ez az eladó? Vennék tőle egy gépet, és bár 100% pozitív, elég keveset adott el eddig. Vannak eladók az antik gép kategóriában, akik többezernél tartanak 100% pozitív visszajelzéssel. Előre is köszi!

http://www.ebay.com/sch/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ssn=companyworker&rt=nc

radikál szept. 12. Creative Commons License 54415
Előzmény: bings12 (54412)
bings12 szept. 12. Creative Commons License 54414
Köszönöm
radikál szept. 12. Creative Commons License 54413

Kettöt könyebbet :)

Súlyfüggö de nem olcsó.

Sima ajánlott levél?

Akkor még semmi pánik bármelyik pill.-ban +kaphatja.

Előzmény: bings12 (54412)
bings12 szept. 12. Creative Commons License 54412
Nem sima elsőbbségi levél.Az EMS mennyibe kerül?
Előzmény: radikál (54411)
radikál szept. 12. Creative Commons License 54411

EMS?

Előzmény: bings12 (54410)
bings12 szept. 11. Creative Commons License 54410

Mennyi időalatt ér ki egy csomag Ausztráliába? 08.21.-én adtam fel,és még nem kapta meg a vevő.Lehet hőgutát kapott a postás :)?Esetleg vkinek ötlete van? Köszönöm.

radikál szept. 11. Creative Commons License 54409

Ja és ennyit arról, hogy a Paypal diszpécsere a SEPA szabvány-al magyarázta a dolgot.

Az az igazság, hogy lövésük sincs a Paypalnál, hogy miért nem megy így inkább egyszerübb azt mondani, hogy haver szar a bszla-d.

Ja.

Azért tudtam hozzáadni seperc alatt egy új PP account-hoz :P

Előzmény: radikál (54408)
radikál szept. 11. Creative Commons License 54408

Hidd el tényleg nem a srác a béna és/vagy értetlen.

Tényleg nem megy.

Az új PP account-omhoz 1 perc alatt hozzáadtam ugyanazt a bszla-t amit a régi PP accountom-hoz még az ellenörzés után sem enged.

Tehát nem a bszla-val van a baj hanem a régi PP account-al.

Hogy pontosan mi az még nem derült ki.(lehet soha nem is fog)

Előzmény: t.lantos (54396)
radikál szept. 11. Creative Commons License 54407

Nyugi nem valószínü, hogy ki fog derülni mert a regeknél a kereszt és vezetéknevek fel vannak cserélve. (mivel a régi account-nál még nyelvhelyesen töltöttem ki az újnál meg magyarosan)

;)

Előzmény: Jeepney (54395)
Jeepney szept. 11. Creative Commons License 54406

Örülök, hogy tetszik a Print screen billentyű.

Engem nem érdekel annyira. A hasznos segítséged nélkül is majd lesz valami.

Az eddigi is nagyon sokat segített.

Majd beírjuk a nevünket és a számlaszámunkat, ahogy mutattad.

Előzmény: t.lantos (54402)
t.lantos szept. 11. Creative Commons License 54405

Ertesitot egyaltalan kaptal a csoamgrol?

Mert ha x napig nem reagalsz, akkor megy vissza.

Marpedig a postasok mostanaban meg az ertesitore is tesznek magasrol. Mert ugye 21. szazad, ajanlott levelben kuldik az ertesitot, email helyett.

Előzmény: Dámdámdámdám Gurgugyin (54393)
.:(gabor):. szept. 11. Creative Commons License 54404

A visszaküldés tényét ki és hogyan közölte veled? A vámosok vagy az eladó? Kínából jött? Segíteni nem tudok sajnos, csak kíváncsi vagyok. Gondolom az esetedben hamisítványról nem lehet szó.

Előzmény: Dámdámdámdám Gurgugyin (54393)
t.lantos szept. 11. Creative Commons License 54403

Ez utobbit nem is csodalom, hiszzen nem az IBAN van megadva, igy osszevetni nem tudja, a checksum-ot meg nem fogjak szamolgatni.

Előzmény: .:(gabor):. (54401)
t.lantos szept. 11. Creative Commons License 54402

10+ eve tudom a tutit te kreten.

Tobbszor mondtam, ha nem megy, csinalj screenshotot. Ez se jott ossze, innentol engedjuk mar meg magunknak azt a luxust, hogy dogolj meg a problemaddal, es ne segitsunk.

Előzmény: Jeepney (54400)
.:(gabor):. szept. 11. Creative Commons License 54401

Eddig sehol semmi gondom nem akadt a PayPallel, pedig a nevekben kavarások is vannak. (családi név + 2 keresztnév)

A PayPalen Gipsz Jakab Ubul néven vagyok regisztrálva.

Immáron 7 éve egy olyan bankszámlára hívom le a pénzt, aminek Gipsz UbulNÉ a tulajdonosa.

A PayPalhez kapcsolt bankkártya pedig Gipsz Ubul nevén van.

3-4 éve leellenőriztettem magam (jogosítvány, 2db közüzemi számla) amikor az utolsó 365 napban a bevételem meghaladta 3000 dolláros határt, de előtte is működött minden gond nélkül.

Ugyanakkor a múlt héten elfelejtettem a jelszavam és a biztonsági kérdésekre adott jó válaszokat sem fogadta el. Először a bankszámlaszámot kérte, de bárhogy töltöttem ki, nem lett jó. A szerinte rossz válasz után az IBAN-t kérte, de hiába írtam be azt is helyesen, nem fogadta el. Csak egy 8 perces telefonálással sikerült resetelnem a jelszavamat.

Jeepney szept. 11. Creative Commons License 54400

Én meg idióta vagyok meg töketlen.

De tényleg, nem kéne válaszolgatni azoknak, akik két hozzászólást hajlandóak visszaolvasni a témában, de rögtön tudják a tuttit és belekotnyeleskednek.

Előzmény: nyubocs (54398)
t.lantos szept. 11. Creative Commons License 54399

Akinek 10+ eves a regisztracioja mindenhol :)

Előzmény: nyubocs (54398)