Keresés

Részletes keresés

Zsírbi Creative Commons License 2004.04.19 0 0 215
karcmentesíteni utólag nem lehet
viszont bele tudsz rendelni optikai lencsét 0 dioptriával is, színezve igen sok féle színben
ezüstös csillogásút is, polárszűrőst is, ez drága
meg mindenféle színt
kb 10000-ből jön ki egy ilyen akció
Előzmény: giulus (214)
giulus Creative Commons License 2004.04.19 0 0 214
Sziasztok!

Érdeklődnék hozzáértőktől! Imádott napszemüvegem megkarcolódott és azt szeretném tudni, lehet-e karcmentesíteni. Ha igen hol, milyen eredménnyel. A sérülés nem mély, de zavaró.
Köszi

cad-cam Creative Commons License 2004.04.16 0 0 213
vicorex!

nekem van 1five2.0 és 1fémkeretes oakley-m nem gyári lencsével. színezett lencse és teljesen zsír. olivér optika west end. nekem ők csinálták!

Előzmény: vicorex (212)
vicorex Creative Commons License 2004.04.16 0 0 212
emberek!

milyen alternatívák vannak dioptriás napszemüveg szempontból ?
nekem kéne, de nem ilyen fényre-sötétedős bénázásokat keresek...

anno az Oakley-nál lehetett kérni a napszemüvegeket dioptriával, de nagyon drága volt, szóval azért 80-100e ft-ot nem szeretnék rászánni.
de azért divatos napszemüveget szeretnék, amivel látok is :)

Markoh Creative Commons License 2004.04.06 0 0 211
Sziasztok! Kinek dobhatnk egy levelet, ha szükségem lenne egy avanglion szemüvegre? (Pg 303 cat.3)
papugaja Creative Commons License 2004.04.02 0 0 210
Sziasztok!
A Polar Glare szemüvegekről mit lehet tudni azon kívül, hogy polárszűrős és Avanglion családtag?
Nyomába ér minőségileg a Polaroidnak?
CactusClone Creative Commons License 2004.01.25 0 0 209
Ciao!

Dobnék egy sort Oakley ügyben, oxy?

Üdv.
CC

Előzmény: nate (208)
nate Creative Commons License 2003.12.08 0 0 208
Hello HagaNRG!

Nem változnak az O árak télen.

Előzmény: HagaNRG (203)
alpes Creative Commons License 2003.11.25 0 0 207
Heló,
Tudja valaki, hol lehet Dragon szemüvegeket venni??
Választ e-mail-ben, köszi!!
alpes Creative Commons License 2003.11.25 0 0 206
Heló,

Nem tudja valaki, hol lehet Dragon szemüvegeket venni??
Ha van válasz, kérlek e-mail-ben küldd el!!

Köszi

_alien_ Creative Commons License 2003.10.26 0 0 205
hello!

nem tudjatok, hol kapok mikroszalas szemuvegtokot?
nem kell ra 'o' emblema :)

SZem Creative Commons License 2003.09.30 0 0 204
A napszemüvegárak csökkennek télen, de hogy az Oakleyval is így van-e ez, nem tudom. Én nem árulok ilyent, de a forgalmazókat ismerve, szerintem ezek is olcsóbbak. De azért tájékozódj még!
Előzmény: HagaNRG (203)
HagaNRG Creative Commons License 2003.09.27 0 0 203
Sziasztok!

Rem. még nem halt ki teljesen a téma!

Azt szeretném megtudni a bennfentesektől,hogy várható-e,hogy a tél folyamán lejjebb megy az oakleyk ára?
Konkrétan egy Splice-t,v agy egy Scar-t szeretnék venni, de ezek most oylan 50 körül mozognak.
És ha szokásos,hogy télen lemggy a napszemcsik ára,és rem. nem föl,akkkor most eladnám a Minutém, és pár hónap múlva vennék egy splicét!
Köszi!!

Kendra Creative Commons License 2003.06.23 0 0 202
Haho, milyen remek kis topic! :)

Ajanlom figyelmetekbe a http://www.sunglassesportal.com/ cimu helyet.

Ki van probalva!

Nehany Diesel napszemuveggel leptuk meg magunkat. :)

malenykij polgar Creative Commons License 2003.06.23 0 0 201
Jelentem, ismét hardcore tesztnek vetettem alá az egyik szemügémet. Izzót cseréltem a kocsiban és hogy ne essen le a szemüveg, ráraktam az aksira. Izzócsere után lezseren leb*sztam a motorháztetőt, a parkolóból kihajtva pedig rájöttem, hogy nagyon süt ám a nap...
!%***! A szárait felháborodottan tárta szét, az egyik lencsét pedig ijedtében ki is köpte. Csak a második doktor tudott rajta segíteni, de ő olyan szépen megcsinálta, hogy nem is hiszem el, hogy ő az. Egyébként egy Ray Ban Predator Oval-ról mesélek, akihez nemrég kicsit hűtlen lettem, mert bővült a család. A legközelebbi teszteredményig: viszontírásra!!!
Toxin Antal Creative Commons License 2003.06.20 0 0 200
Vettem egy Bollé Sidney-t.
www.bolle.com
Nem poláros, de a design-ja szerintem klassz. Az eladó azt mondta, hogy egy kategória a CÉBÉ-vel. Igaz ez? Amugy 16000 volt a Westendben. Abban a kis lukban, ahol a túrafelszereléseket lehet kapni...
ftsaba Creative Commons License 2003.06.08 0 0 199
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy Nyíregyházán hol lehet CEBÉ napszemüveget kapni?

GFQ Creative Commons License 2003.06.05 0 0 198

Köszi a szakszerű választ, és véleményt!
Előzmény: SZem (197)
SZem Creative Commons License 2003.06.04 0 0 197
Az Avanglion valóban szűri az UV-t. Ez biztos, mert rengeteg támadás érte őket, és tényleg bevizsgáltatták. De nem mindegyik lencsén tartós a bevonat. A polikarbonát lencse eleve UV szűrő, méghozzá örökre. A nagyobb baj az ilyen szemüveglencsékkel inkább optikai. Ahhoz, hogy egy lencse torzításmentes és UV szűrő is legyen, pénz kell. (Pl. egy Zeiss műanyaglencsén egy UV bevonat akár 2000 Ft is lehet. Csak a réteg!!!)
Én már láttam egy Oakleyt is torz lencsével, de mielőtt berágnak, sietve ideírom, hogy mással is előfordul. CÉBÉ, Polaroid, mindegy egy-egy ilyen becsúszik. Szó nélkül cserélik. De az Avanglionnál és a hasonlóknál nem követelmény a tökéletes optika. Strandon végül is nem számít.

Összegezve: egy ilyen kategóriájú szemüveget egy szezonra, strandra kell venni, az autóban pedig legyen egy tuti...

sIMON Creative Commons License 2003.06.04 0 0 196
Sziasztok!

én is inkább kérdéssel -kéréssel fordulok ide.
keresem ellopott Black Flys mach2 (zöld) -napszemcsimet. ha esetleg valaki itt már hirdette korábban, vagy netán tudjátok kinél van, irjatok. természetesen pénzért.
használtan ugyanilyen érdekel. 10e körül, de állapotfüggö.
köszönöm előre is.

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.02 0 0 195
Nem a márkával van bajom, hanem az ár/érték aránnyal... Nekem nem éri meg.

Előzmény: Nikkelezett nikk (190)
GFQ Creative Commons License 2003.06.01 0 0 194

Valaki esetleg még hozzá tudna szólni a Ozzie-kérdéshez?
Előzmény: Nikkelezett nikk (193)
Nikkelezett nikk Creative Commons License 2003.05.30 0 0 193
Bemérés: Duna PLazma Express Vision ingyen bemérik.

Amúgy UV szűrés. Nem tudom, én sem bízom az avanglionban, szerintem akkor már érdemes még egyszer ennyit hozzácsapni és venni eg ypolaroidot. Nekem az nagyon jó szolgálatot tett a szemműtétem után.

Előzmény: sagar (191)
GFQ Creative Commons License 2003.05.30 0 0 192

Hell!

Én is éppen erre az Ozzie témára szerettem volna rákérdezni... Mi a véleményetek?

Előzmény: sagar (191)
sagar Creative Commons License 2003.05.30 0 0 191
Sziasztok!

Itt, amint látom főleg Oakley és CÉBÉ szemüvegekről esik szó.
Én most vettem egy Ozzie-t egy nagyon dizájnos, könnyű kis sportszemüveget műanyag lencsével 6000 Ft-ért, és miután megkaptam a garancialevelet, jöttem rá, hogy ez tulajdonképpen Avanglion. Ezzel a márkával szemben komoly előítéleteim vannak, főleg az ára, az árusítás módja és az "egy mozijegyért kettőt hozzád vágunk" akciók miatt.
Bemérettem, és 100% UV szűrő. Előtte bemérettem egy márkásabbat is, ami a gép szerint a fény 0%-át engedi át. Ennyit ezekről a bevásárló központokban található masinákról. Szerintetek ez az Ozzie(Avanglion) elképzelhető, hogy hosszú távon védelmet jelent a káros sugarakkal szemben?
Köszi

Nikkelezett nikk Creative Commons License 2003.05.28 0 0 190
Nem tudom elég jó a CÉBÉ, sielésre használtam egyet régebben.

Nem tudom mivel tud többet az Oakley. Szerintem ez szubjektív. Bár az is tény, hogy az Oakley dizájnjai beszarás el vannak találva. (Pl megdöbbentő, hoyg a szemüvegem jól áll a 70 éves nagyanyámtól kezdev mindenkinek aki csak felpróbálta. hogy ezt hogy csinálják????? )

Persze nekem elég szerény dizájnú szemüm van. ez valamiolyan dolog, hogy látod, hogy valami nagyon oké csak nem tudod mi.

Előzmény: Törölt nick (185)
SZem Creative Commons License 2003.05.26 0 0 189
Hozzáértő??? Basszus, egy optikus micsoda? Ha nem tudja megcsinálni, akkor adja vissza a bizonyítványát! A keretek és szemüvegek importőrei nem gyakorlott szakemberek - ha egyáltalán optikusok. Ők a kereskedelemmel foglalkoznak. Egy optikusnak meg kell tudnia csinálni - ha valaki egyáltalán meg tudja.
Előzmény: plusssuni (188)
plusssuni Creative Commons License 2003.05.22 0 0 188
Egy helyre bevittem es ott mondtak, hogy inkabb vigyem valami hozzaertohoz, mert o nem tud felelosseget vallani, ha eltori. Ott kellene rajt kicsit masszirozni, ahol a szar talalkozik a kerettel.
Előzmény: SZem (184)
nate Creative Commons License 2003.05.22 0 0 187
Akkor jó Neked!
Előzmény: SZem (184)
ktmralli Creative Commons License 2003.05.22 0 0 186
Hali!
Külföldről8USA) szertnék neten keresztül Oakley replikát venni!pl.thebestreplicas.com Nincs valakinek valami tapasztalata,hogy honnan érdemes,illetve mennyi a szállítási,meg hasonló díjak,és csak érkezéskor akarok fizetni,kpben,nam hitelkártyáról.NAgyon sok rá fog még menni a szemüveg árára,egy ilyen távolságra szállításnál?
Köszönök minden segítséget,előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!