Keresés

Részletes keresés

emő27 Creative Commons License 2011.09.20 0 0 517

Kedves Valner!

 

Érdeklődnék, hogy aktuális e még az ajánlatod? Ha igen érdekelne, kérlek adj meg elérhetőséget.

 

köszi

 

 

 

 

Előzmény: valner (509)
vica1313 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 516

szia! amikor beteg a fiam, szükségünk lenne bébisziterre. vica1313 vagyok, oda leírtam mindent.

 

köszönöm

Előzmény: Beatrix72 (510)
vica1313 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 515

alkalmilag kell bébiszitter, ha a fiam beteg lenne. Vica 1313 vagyok, olvasd el amit írtam.

Előzmény: Törölt nick (511)
vica1313 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 514

kedves bébiszitterek!

 

Nagy problémám van, 5 éves fiam mellé keresek bébiszittert, alkalamilag, ha éppen a fiam beteg lenne és nem tudom bevinni az óvodába nekem viszont dolgozni kell mennem.

 

Ez azt jelentené, hogy  ha beteg akkor heti 3-4 nap reggel 7-től délután 5 óráig.

 

szüleim, minden rokonom vidéken van, barátnőim dolgoznak, nagyon keveset keresek., éépen ezért nem tudok sokat fizetni, 1 napért 4000-4500 Ft-ot.

 

Viszont! nem kell semmi házimunkát csinálni, ebédet megcsinálom én a gyereknek, ő nagyon aranyos és szófogadó, nagyon szeret meséket nézni, tehát amíg ő mesét néz, lehet akár olvasni is vagy tanulni!

 

Délztán 12-től kb. fél 3-ig vagy háromig alszik, addig a bébiszitter megnézhet akár egy filmet is vagy ő is pihenhet a nappaliban.

 

Épp ezért 4000-4500 ft/ nap.

 

Nem szükséges végzettség, elég nekem a vidámság, fiatalság,azért némi tapasztalat (unokatesó, keresztgyerek esetleg saját gyerek, kisebb testvér),!

 

 

Örs vezér terétől 20 percnyire lakunk busszal, busz állomástól kb.5 perc gyalog, tehát könnyen megközelíthető.

 

talán még azt is meg tudnám oldani, hogy ne hétre kelljen jönni hanem nyolcra (reggel) ez persze az új munkahelyemtől függ.

 

Válaszokat ide kérem: vicamusical@freemail.hu

 

Előzmény: Haszika (513)
Haszika Creative Commons License 2011.08.29 0 0 513

Kedves Forum olvasó.

Ha gyermeked van, de dolgoznál, ne tartson vissza. Ha heti 1-2nap dolgoznál, de ezért nem szeretnéd a kicsit bölcsibe vagy oviba adni. Ha beteg a kicsi de nem tudsz otthon maradni vele. Ha későn végzel a munkában és nincs ki vigyázzon az ovi, bölcsi után a kicsire/kicsikre. Vagy ha esetleg csak moziba, vagy vacsizni mennétek.

23 éves, okleveles babysitter, nem dohányzó, sajnos még jogsival sem rendelkező, óvodapedagógus hallgató vagyok.

Elérhetőségem: fulcsike@gmail.com

Ezen a címen kérdezhetsz, érdeklődhetsz. Akár párórával előbb is szólhatsz.

Üdv: S.Vivien

pótnagyi Creative Commons License 2011.08.28 0 0 512

Pótnagyi

 

Valnernek szeretnék a forumon keresztül üzenni.

 

Ha még nyitott a dolog (nanny-t) keresel,  szeretném veled felvenni a kapcsolatott. Szakképzett, tapasztalt szakember vagyok, 0-18 éves korig a gyermek gondozásában és nevelésében, iker gyerkőcök gondozásában, nevelésében is. Részleteket megadott elérhetőségen közlöm.

Várom Válaszod köszi.

Előzmény: valner (509)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.26 0 0 511

Szép napot mindenkinek!

Ha valakinek esetleg egy bébyszitterre lenne szüksége írjon bátran!w-mail címem:bambino69@freemail.hu!

22 éves vagyok, mindig mosolygós, aki imádja a gyerekeket, és akit imádnak a gyerekek!

van egy 3 éves keresztlányom ,akire állandóan vigyázok!

óvodai dajka végzettségem van!

várom leveleiket!

viszlát

Beatrix72 Creative Commons License 2011.08.25 0 0 510

Sziasztok!

 

Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónői végzettséggel rendelkezem .
Olyan családot keresek akiknek  nem állandóra és nem fix időpontokban  kell bébiszitter hanem hetente két három alkalomra  változó időben.

Ez lehet napközben ,este,éjjel, hétvége is .
A jelenlegi családnál ahol  most vagyok nincsenek fix napok ,melléjük szeretnék másik gyermekfelügyeletet.

Határozott ,őszinte ember vagyok.
Nem dohányzom.
Jogosítvány nincs.

Házimunka- csak ami a gyermekhez tartozik.

 

 

 

beatrix72@indamail.hu

valner Creative Commons License 2011.08.21 0 0 509

Sziasztok, 

 

Keresunk Budapest II keruletben (Pasaret) bentlako babysitter-t (nanny-t) vagy potnagymamat. Decemberben jonnek ikreink, vidam kis 5 eves fiunk melle. Onallo lakreszt tudunk adni, a bentlakas preferalt (de nem szukseges kozelben lako partner eseteben). 

 

Kerlek, itt a forumban valaszolj. Koszi!

ekrisztika Creative Commons License 2011.08.09 0 0 508

Temészetesen fél napot is elvállalok... (a megadott körülbelüli intervallumon belül...)

 

ekrisztika Creative Commons License 2011.08.09 0 0 507

Sziasztok!

35 éves két gyermekes anyuka vagyok. 6 éves óvodapedagógusi munkatapasztalattal. Főiskolai végzettségem van. Májustól egy családi napköziben dolgozom, bölcsis korosztállyal. (10 hó-3 év) ami most meg fog szünni, mert kevés a gyerek..:(

Szívesen vigyázok kb. 8 hónapos kortól kezdve kb. 8 éves korig gyerekekre, akár 3-ra is. Én fix állást keresek, tehát nem alkalmit. Olyanok jelentekzését várom, akik reggel akár 8 órától kb. 17 óráig igényelnének segítséget. Alkalmilag az esti órákban is tudok lenni, ha kell. (heti 1-2-szer) Fizetési igényem alacsony. Szerintem biztos meg tudunk állapodni. Amennyiben lehet, olyan helyeken tudom elvállalni a gyermekfelügyeletet, ami bkv-val könnyen megközelíthető. (I:,II., III., IV., V.,VI.,VII., VIII., IX., X., XI., XII., XIII., XIV. kerületekre gondoltam) Mivel a családi napköziben háztartásvezetés is feladatom volt, én főztem az ebédet is, így bármilyen háztartási munkába is szívesen besegítek.

Ha kell küldök önéletrajzot is.

Hívjatok, vagy írjatok bizalommal:

 

30/8500-435

ekrisztika@gmail.com

 

Köszi!

Kriszti

hgy1971 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 506

Szép napot kívánok mindenkinek !

 

40 éves nő vagyok dajka szakképesítéssel és 18 év óvodai illetve egy év bölcsődei tapasztalattal. Bécsben élek a párommal. Szívesen vigyáznék gyermekekre !

 

e-mail:hgy1971@citromail.hu

nosztalgika02 Creative Commons License 2011.08.07 0 0 505

Bébiszittert, háztartásban segítséget (takarítás is) keresünk Németországba, Frankfurt környékére két gyermek mellé.

Jó feltételek, családias környezet, heti munkaidö max. 30 óra. Intenzív nyelvtanfolyam látogatható.

Jelentkezz, ha motivált, intelligens, felelösség- és szeretetteljes, "tüzrölpattant" emberke vagy, és tudsz szigorú is lenni!

 

Válaszodat várom.

 

nosztalgika02

 

 

Andika13 Creative Commons License 2011.08.04 0 0 504

Bébiszitteri állás vállalok férjemmel és lányommal. Ha kisebb alkalmi munkák vannak keressék fel lányomat, mert ő mindent vállal. 

Elérhetnek minket a kis.pecuk@freemail.hu e-mail címen.

 

marcsi426 Creative Commons License 2011.07.28 0 0 503

Sajnos még mindig keresem azt a kedves, pici babás családot, ahol az anyukának rendszeresen heti 2-3 napon van szüksége segitségre a kicsi(k) gondozásában részmunka, tanulás, egyéb elfoglaltság miatt.

Középkoru okleveles bébiszitter vagyok, nagy gyakorlattal (ikrekkel is), sok referenciával.

Elsősorban Dél-Buda a "körzetem", de jó közlekedésnél Budapesten bárhova elmegyek!

Érdeklődni lehet: 06-30/365-1377

egy ember Creative Commons License 2011.06.30 0 0 502

Ezúton köszönjük az érdeklődést, sikerült bébiszittert találnunk! Kérjük a további jelentkezés mellőzését, választ már nem küldünk.

 

egy ember

Előzmény: egy ember (498)
enci80 Creative Commons License 2011.06.25 0 0 501

sziasztok

30 éves dajka végzetséggel rendelkező két gyermekes anyuka vagyok szivesen vállalnék lakhelymhez közel gyermek felügyeletet ,vasalást ,takaritást.Bucsui határhoz közeli ausztriai faluba is elmennék,

enci8012@freemail.hu

kitti.92 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 500

Sziasztok!

 

19 éves főiskolás lány vagyok. Nyárra keresek bébiszitter elfoglaltságot Budapesten. 5 éve vigyázok egy kislányra rendszeresen, 2 éve a hugára is.

Teljes állásba vagy csak esetenként, szükség szerint is vállalnám. Kreatívan foglalkozok a picikkel amennyire csak tudok. Besegítek a háztartásba is. Vendéglátós suliba járok, így a főzés sem akadály. Várom a válaszokat :)     k.kitti92@freemail.hu

Lappani Creative Commons License 2011.06.20 0 0 499

Fiatal 19 éves érettségizett lány vagyok. Bébiszitteri munkát vállalnék. Német középszintű és angol alapszintű nyelvtudással rendelkezem. Autóm és jogosítványom van. Tapasztalatom van a 3 hugom álltal (16,6,1 évesek)

Szekszárdon és/vagy Dombóvár környékén vállalnám. Akár 1 alkalommal akár rendszeressen. (esti órákban is)

egy ember Creative Commons License 2011.06.15 0 0 498

Sziasztok,

esetenkénti bébiszittert keresünk heti 1-2 alkalomra 18 hónapos fiúgyermekünk mellé, inkább a délutáni-esti órákra.

A nyári három hónapban Monor új részén lakunk egy kertes, családi házban, aztán Albertfalvára költözünk be. Monorra az oda-vissza fuvart vállaljuk.

Szakirányú végzettséggel, gyakorlattal és referenciával rendelkező hölgy jelentkezését várjuk a zsuzsa1203@gmail.com emailcímre.

 

egy ember

 

 

christy23 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 497

Sziasztok!

 

8 hónapos kislányom mellé keresek egy csecsemőgondozói vagy óvónői végzettséggel rendelkező alkalmi bébiszittert heti 1-2 alkalomra.Nem lennének fix napok,egyik héten lehet,hogy napközben kérném segítséged,másik héten hétvégén vagy az esti órákban.

 

Korhatár nincs,csak légy kedves,türelmes,játékos!

 

A bébiszetterkedés helyszíne Újpest,4.kerület.

 

Órabér: 800 Ft

 

Első találkozás egyben próbaóra is lenne,mikor megismerkedhetnél jobban kislányommal.

 

Jelentkezéseket az alábbi email címre várom:kirstierider@gmail.com

 

 

 

Beatrix72 Creative Commons License 2011.05.20 0 0 496

Sziasztok!

 

Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónői végzettséggel rendelkezem .
Olyan családot keresek akiknek  nem állandóra és nem fix időpontokban  kell bébiszitter hanem hetente két három alkalomra  változó időben.

Ez lehet napközben ,este,éjjel, hétvége is .
A jelenlegi családnál ahol  most vagyok nincsenek fix napok ,melléjük szeretnék másik gyermekfelügyeletet.

Határozott ,őszinte ember vagyok.
Nem dohányzom.
Jogosítvány nincs.

Házimunka- csak ami a gyermekhez tartozik.

 

 

 

beatrix72@indamail.hu

Jonka Creative Commons License 2011.05.16 0 0 495

Kedves Fórumozók,

bébiszittert keresünk két kisfiúnk mellé, munkanapokon napi három órára, Hegyeshalomtól 25 kilométerre, Ausztriában. Jelentkezni a mami@balint-varga.com  címen lehet.

Segítségeteket előre is köszönjük! Jonka

rollller Creative Commons License 2011.05.15 0 0 494

tovabbadtam:)

Előzmény: marcsi426 (492)
--zerge-- Creative Commons License 2011.04.13 0 0 493

Én vagyok az egyik referencia, nagyon jó szívvel ajánlom! :)

Előzmény: marcsi426 (492)
marcsi426 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 492

Középkoru, okleveles, pontos, megbizható, következetes bébiszitter vagyok, sok referenciával, nagy gyakorlattal kettes és hármas ikrekkel is.

Meglévő családjaim mellé keresek olyan pici babás családot, ahol tanulás, részmunkaidő, stb. miatt rendszeresen, heti 1-2 napra van szükség segitségre a kicsi(k) ellátásában, minimum 4 órában. Órabér: 900,-Ft-tól. (Gyermekszámtól és távolságtól függ.)

Dél-Buda és környéke előnyben, de jó közlekedésnél Budapesten bárhova elmegyek.

Érdeklődni lehet: 06-30/365-1377

ekrisztika Creative Commons License 2011.03.21 0 0 491

Szia Ammandina!

Én is érdeklődnék, hgoy találtál már másik bébiszittert? Mert én pont alkalmi bébiszitteri állást keresek. 37 éves vagyok,  nem gond, ha kevesebb a fizetés.... És 8 éves óvónői munkatapasztalattal rendelkezek. Kérlek írj vissza erre az email címre ha aktuális még:

ekrisztika@yahoo.com

Ja, és amúgy bárki, akinek szüksége van bébiszitterre Budapesten nyugodtan keressen.

 

Kriszti

 

Fusilli Creative Commons License 2011.03.20 0 0 490

Két 15 éves lány vállal bébiszitterkedést a nyárra akár együtt, de akár külön is, Monoron és környékén. Akár  több gyerkőcre is vigyázunk (ezért lehet jó, hogy ketten vagyunk, kevesebb gyerek esetén egyedül is vállalja valamleyikünk).
Nagyon sokat vigyáztunk egy ikerpárra kb. 1 éves koruktól kezdve és néha a testvérükre is, aki most 9 éves.  Az ikrek most 4 évesek, és még mindig sokat vigyázunk rájuk, játszunk velük, elmegyünk értük az oviba, elmegyünk velük sétálni stb.
Ezen kívül én vigyáztam gyakran a szomszédban lakó 2 kisgyerekre, akik 2 és 4 évesek.
És hát jött az ötlet, hogy szeretjük a gyerekeket, lenne mivel elfgolalnunk magunkat nyáron,  és egy kis zsebpénz is jól jön.
Kor: 0-6 éves gyerekek

Ár: megbeszélés alapján
E-mail: lidike@citromail.hu

Anita 0223 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 489

Kedves Ammandina!

Aktuális még a keresés? Nekem van szabadidőm, a főállásom kötetlen, rugalmas időbeosztással dolgozom, így szívesen vigyáznék gyermekére. Saját gyermekem nincs, viszont van egy nagyon aranyos 4 éves kishúgom, illetve most már 4 éve vagyok keresztanya. Tapasztalatom ebből kifolyólag van, illetve részt vettem bébiszitter képzésen is. Célom, hogy gyermeke ne csak jól érezze magát, hanem a jókedvű játszás közben tanuljon, fejlődjön is. Ha kérdése van, írjon bizalommal. ddnatty@citromail.hu

Remélem tudok segíteni! :)

Előzmény: Ammandina (486)
levelibeka Creative Commons License 2011.03.11 0 0 488

Szia Ammandina,

NEm tudom megoldódott-e már azóta a porbléma, de nagymama korút csak azért ne zárd ki mert anyukád nem megy a két gyerekkel. Nekem eddig szinte minden pótnagyim nagymama-korú volt, sőt akihez vidéken járnak a gyerekek napi több órát egy volt bölcsödei gondozónéni, aki már 70-en is túl van (meg nem mondanád) és mindig legalább 5-6 gyerek nyüszög körülötte a saját unokája mellett....szóval ahogy mi nem vagyunk egyformák, a nagyik sem. :-)

Előzmény: Ammandina (486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!