Keresés

Részletes keresés

SpArKiE Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65936
Zöldség,
elmentem megvenni a málnalevél teát, mondanom se kell, nem találtam meg a Napos Oldalt. Később, amikor az Oktogonnál ténferegtem, egy udvarban láttam egy Bioboltot, volt tea, így aztán vettem azonnal. Aztán a Jókai utca felé mentem ki, jobbra nézek, hát nem odacsempészte valaki a Napos Oldalt??? Ez a bolt pont a háta mögött van.
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65935
ti mikor mentetek az első vérvételre? Mert nekem új védőnőm van,aki szerintem nem áll  a helyzet magaslatán. Jozsóval már az elején kellett mennem. Most az AFP-s az első, majd a terheléses vércukros és ennyi. Nem mintha bánnám, csak furcsállom egy kicsit.
Szipolyka. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65934

Na igen, az Oly. Nem veletlen, hogy feltunt.

Es a kompoziciok is nagyon tetszenek, az egigero fa, a lepcsok, a szemuvegben tukrozodes - szoval latszik, hogy nemcsak hardver van, hanem kreativitas is...

Bocs amugy az off-ert, de nem birtam megallni.

Megyek is vissza sunnyogo uzemmodba. Mamik, novesztgessetek tovabb a novesztgetnivalokat :-)

Előzmény: Zöldség (65932)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65933
Jó ízlésetek van, olyan van nekünk is... :-))
Előzmény: Zöldség (65932)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65932
Köszönöm szépen! Ez egy Olympus Camedia C-750 UltraZoom - ami jó benne, hogy 10x-es optikai Zoomot tud.
Előzmény: Szipolyka. (65931)
Szipolyka. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65931

OFF

Zoldseg, nagyon szepek a kepeid, ha nem titok, milyen geped van?

Előzmény: Zöldség (65927)
mokusleqvar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65930
anine,

semmi gond, én is egész nap itthon hédereltem :-)) Ez a vasárnapi hidegfront elég csábító, ráadásul a déli szundikálásomból arra ébredtem, hogy határozottan lejjebb vándorolt a hasim. Kicsit a lelkére beszéltem még a kiscsávónak fordulásügyileg, hátha...
Kimostam a babacuccok egy részét, és megszállt a kétely: mennyi rugira lenne szükség? Bodyból rengeteg van, de félek, rugi+pulcsi+tsai nincsenek elegen...
Találtam egyébként egy oldalt, www.astikids.com, ezek szerint (http://www.astikids.com/index.php?pg=news&nid=4&go=) végkiárusítást tartanak rém kedvező árakon... ismeritek őket?
anine Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65929

Zöldi,

nagyon ügyi vagy a fordítással! Remélem hamar meglesz és tudsz pihenni! Én úgy tudtam csak a kórházban van Ctg és ez már tutira díjmentes!

Előzmény: Zöldség (65927)
mucoka Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65928
Szedem a Magnéziumot.( Nem találtam, amit te ajánlottál. Ez Mg B vitaminokkal, 4 db-ot lehet szedni, 350 mg. Szerinted elég ennyi, vagy egyek többet? ) És mindenki megnyugtatására, ahogy hazaértem a fiammal, sokkal jobb, itthon másfél óra alatt nem volt keményedés. Amúgy pihenek én! Hisz csak ülök, kíméletesen sétálok, semmi munka, komolyan. A vendégségben is csak pihiztem.
Gyakoriság: tegnap egész nap óránként egyszer vagy kétszer( néha előfordult háromszor), ma óránként rosszabb esetben volt kb 4, de amikor Tomikával jöttem haza az oviból( délután 4 óra után) szerintem 5 percenként keményedtem az egész félórás út alatt, de olyan keményedések voltak, hogy tudtam sétálni, csak éreztem, hogy szétfeszülök. Na ekkor megijedtem, de ahogy hazaértünk, ülök, néha fekszem és nincs panasz:)))
Előzmény: tasha (65923)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65927
Mi holnap töltjük a 34 hetet, úgyhogy még két hét, mire elkezdek CTG-re járni. Pont próblálok közelebbi helyet találni, de Szentendrére kocsi nélkül ugyanolyan komplikált bemennem, mint a Moszkvára, akkor meg már inkább csinálja a saját dokim.
Előzmény: anine (65925)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65926
Azért húzom ki magam, mert én egy tudatos jógás vagyok, aki mindig egyenes háttal áll és ül. És ez nem vicc! Nem tudnál rajtakapni görbe háttal. Kiskoromban rohadt görbe voltam, aztán ezt jól megtanultam :)))))))
Építkezés jól halad: már a földszinti födémet készítik, aztán jön a kémény, a födém betonozása és az emeleti falak. Részletek a blogomon, a leírásomban megadtam. Meg hát várjuk, hogy kb. jövő héten kiderüljön, hogy akkor jön-e a hitel, vagy nem jön.

Na én mára befejezem a munkát, elegem van! Anine, ugyanis bevállaltam egy könyv lefordítását augusztus végéig, és ahogy látom, baba érkezése után sokkal kevesebb esélyem lesz fordítani, így inkább most nyomom. Pont kész lettem a harmadával. De ez nem stresszes legalább....
Előzmény: nand09 (65924)
anine Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65925

Sziasztok,

 

Ody nagyon ügyesek voltatok!

 

Drága Zöldi, én mondtam a dokimnak, hogy hajnali 4 kor (addig alszom) rámjönnek a fájások és nyolckor baba lesz. Erre nevetve mondta, hogy inkább kilenckor (legalább Ő alhasson tovább mi). Én a kilencbe is benne vagyok!

Mikortól jársz Ctg-re?

Amúgy a sarki barátnőméknél voltunk:) Ő a varró zseni:)

 

Elpakoltam a baba összes ruháját. Több pólója van mint az apjának:)

 

Nand ahogy meglesz a cucc felteszem. A barátnőm csinál még nekem hálózsákokat is. Sajna én nagyon béna vagyok! Vettem babamintás flanelt és abból lesznek a nyári-téli babazsákok, persze évszaknak megfelelően.

 

Mókuska, látod itt netezek, de ebben a melegben nem bírok kimenni az utcára! Vasárnap jön a hidegfront, ha nem szülsz meg hétfőn Ctg után felhívlak!

Amúgy a babának vettem már pelust(Pampers) és popsitörlőt(Niveat, Boribon javaslata alapján) tegnap a Coraban. Persze van még miket venni!

 

Zumi a lényeg egy egészséges baba! Ha most nem majd a 3. kiscsaj lesz:) Látom most kicsit rosszul vagy:) 

Mucoka pihenj sokat!

Muci szép nagy már a babád, a pocid miatt ne aggódj. Én mindenkiét nagyobbnak látom az enyémnél pedig mai mérés alapján 112 cm.

nand09 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65924

Boribon: nagyon aranyos a kislányotok, a kép pedig egész jó lett! :-)

 

Zumi: szerintem teljesen fiús hasad van, úgyhogy én is arra szavazok. Mit nyernek a jól tippelők? ;-))

Amúgy én is jól vagyok köszi, legközelebb hétfőn megyek kontrollra. 

 

Sere: nekem is fura, hogy már nem 2-vel kezdődik a heteim száma. ;-) Amúgy a kérdéseket én is el szoktam intézni egy egyszerű "köszi jól"-lal, részleteket nem kötök az orrukra.

 

Sparkie: jót vigyorogtam anyósodon. :-) Az enyém egyszerűen csak annyit mer kérdezni, hogy jól vagyok-e, anyám viszont úgy érzem, hogy néha túlzásba viszi az egészet. Persze ilyenkor én is próbálok arra gondolni, hogy ő is csak jót akar nekünk, ezen kívül ő sokkal kíváncsiabb anyósnál egyrészt azért, mert neki a lánya vagyok, másrészt pedig azért, mert neki a lányunk lesz az első unokája (anyósnak már van kettő). Mindezek ellenére én elég rosszul tolerálom, ha állandóan kérdezgetik, hogy "de ugye, azért jól vagyok?"! Hát persze, hogy jól vagyok, miért is ne lennék jól? ;-)) Megmondom őszíntén, hogy én még életemben nem éreztem magam ilyen jól, mint most!

 

Anine: engem is érdekel a falvédő, várom a képeket! Már úgy alkotnék én is valamit, csak állandóan tanulnom kell, már tele van a hócipőm a tanulással!

 

Zöld: szerintem sem olyan hatalmas a pocid, az viszont nagyon tetszik a képeken, hogy az összesen olyan szépen kihúzod magad! :-) Amúgy a ti fiatok is elég nagy már, végül is kell neki a nagyobb (lak)hely! Tényleg, hogy álltok az építkezéssel?

 

Odi: nagyon szép a szüléstörténeted, gratula még egyszer Lázihoz!

tasha Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65923
Mucoka, pihenjél!!! Szeded a magnéziumot? Mennyi keményedés van egy óra alatt? Ha 10-nél több, akkor nagyon komolyan fekudnöd kellene.
Előzmény: mucoka (65920)
kollina Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65922
Nekem mindig azt mondják, hogy mennyire lent van a pocakom, ebből hamarosan baba lesz. Pedig nem ment lejjebb, világ életében oda nőt. Valószínű a csípőmnél több helyet talált magának a baba.

Az viszont igaz, hogy most teljesen más formája van a hasamnak, mint a kislánnyal. De lehet, hogy ez csak véletlen.

Zöld, szerintem nincs semmi baj a pocakoddal. Ha a baba így fér el, akkor ez van.

Én is utálom, ha fogdosság a hasam, nem is engedem. Azt is nagyon utálom, amikor a gyerekkel sétálunk az utcán, és neki kezdenek el ütyürüm-pütyürömözni, meg őt akarják fogdosni. Mondanom sem kell, hogy ő sem szereti.

Előzmény: sere (65883)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65921
Magnézium és ágynyugalom, szerintem.
Előzmény: mucoka (65920)
mucoka Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65920
Lányok,
még nem olvastam vissza.
Ma egész nap keményedtem. Vendégségben voltam, ülni nem volt jó, állni sem, mozogni sem.
Ismétlem, keményedek, nem görcsölök. Nem fáj, de kényelmetlen.
Mit csináljak??? Doki csütörtökön vizsgálna méhszájat. Pihenni nem nagyon tudok, apa Stockholmban, vasárnap jön haza.

:((
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65919
Szuper! Engedelmeddel beteszem saját oldalunkra is! Na megyek olvasni!

Muci, örülök, hogy egy parával kevesebb. Hihetetlen, hogy te is már a 4. vagy a listán...
Előzmény: odibaby (65918)
odibaby Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65918
"Megszületett" a szül(et)éstörténetem is. A blogomban találjátok.
muci76 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65917

Sziasztok!

 Voltam ma orvosnàl, és elmulasztotta a kicsihas paràmat: 106cm a hasam, szerintem én rossz helyen mértem, vagy a gyerkõc nagyon beindult! UH alapjàn 2500gr, de azt mondta  a doktornéni, hogy szerinte legalàbb 2700. Mindegy , az is jó. Viszont az nem annyira, hogy 13 kilót híztam-bruhaha-, és asszem lassan, de biztosan elkezdtem vizesedni. gyermek még mindíg irànyban, ennek nagyon örültem.

Viszont ma be kell mennem a kaszinóba megbeszélni a fõnökömmel, hogy hogyan lesz a gyes utàn... És én màr elõre tiszta idegbeteg vagyok, mert tuti nem fog nekik tetszeni amit én kitalàltam, és majd megpróbàlnak, mint tudatlan külföldit jól kihasznàlni. Mert ilyenek!!! Na mindegy, a gyermek 100x fontosabb,  legfeljebb nem megyek vissza egyàltalàn, majd vàllalok több fordítàst és akkor nem kell.

Befejezem a rinyàlàst, mert hàt tkp tök boldog vagyok!!!

muci

Ja, én is azt utàlom a legjobban, ha vki kérdezés nélkül akarja a hasamat megfogni, de màr elõre làtom, ha vki erre készül és akkor gyorsan elfordulok, és tudtàra is adom, hogy nem akarom, ha ebbõl nem vette volna le...

Leppke Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65916
Sziasztok!
Én már gyönyörködtem a pocikban:). Mérni és fotózni fogok a hétvégén. Sajnos csak a munkahelyemen van net egyenlőre, legközelebb hétfőn olvaslak titeket. Kellemes hétvégét, jó pocaknövesztést:)
Leppke
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65915
Mindkettőtöknek ment e-mail. Aztán tessék szép képeket felpakolni! :)
Előzmény: Szilvinyul (65914)
Szilvinyul Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65914
Szerencsére tőlem alapból megkérdezik, hogy meg lehet e fogdosni a pocakom. A tervezgetések már nálunk is beindultak nagyszülőügyileg, igaz mi anyuval lakunk úgyhogy neki nem kell sokat terveznie.
A pocakokat én is szeretném megcsodálni szilvike@anet.hu
Hoszabi Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65913

Én is megnézhetem a képeket?

smart@vivamail.hu

Köszönöm szépen!!!

SpArKiE Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65912
Igen, első unoka lesz, már nagyon tervezget, hogy mi hogyan lesz amikor ott alszik a gyerek (nem túl hamar :)) ).
Fárasztónak fárasztó, de ha nem örülne, nagyon rosszulesne, úgyhogy tudomásul veszem, hogy ilyen. Nem túl gyakram találkozunk, telefonon se túlságosan értekezünk, így azért könnyű őt kezelni :))
Előzmény: sere (65898)
cukorbogar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65911
ja, én is elejtek mindent, és persze akkor föl kell venni ááá
cukorbogar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65910
én azt utálom, amikor gondolkodás (és persze kérdezés) nélkül elkezdik fogdosni a hasamat. Szólni is szoktam, mert ütni tudnék :)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65909
Mail ment.
Előzmény: Leppke (65908)
Leppke Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65908
Én is kaphatok a tarra belépési engedélyt? Irígykedve nézegethetek pocakokat? HA lesz saját pocak (most még csak háj van), akkor teszek fel én is. E-mail címem: lepp@kreditiroda .hu
Hálás köszönet.
Hoszabi Creative Commons License 2005.06.03 0 0 65907

Így igaz!!! A legeslegelső, és a legfontosabb!!!

 

 

Előzmény: Zöldség (65905)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!