Keresés

Részletes keresés

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3923

Rakok fel képeket...
Csak olyan amit neten találta ma bathmate hatásáról (nem tudom, hogy photoshop-e vagy nem, erről nem kívánok vitát nyitni aki elhiszi el aki nem az nem) Egyszer talán én is rakok fel a sajátról, de csak ha nagyon észrevehető lesz az eredmény.

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3922

Hy!
Mindenki úgy van vele(én is), hogy megpróbál valami alternatív módszert keresni arra hogy elégedetteb legyen a péniszével, nem egyből a kés alá fekszik(nem fogják a péniszed műtétileg megnagyobbítani  ha legalább 12 cm), szóval kell valami más módszernek lennie aminek  van hatása. Én  speciál ezért is vettem két fajta nyújtót, hogy a leghatásosabb módszert megtaláljam(nem adtam ki érte olyan horibilis értéket, hogy eladósodjak, és szerintem elég jó árban el lehet adni is). Nagy kiatartásnak kell lenni és lesz eredménye, nem mondom, hogy több mint maximum 3 cm de mégis valami. Ha kételkedtek az egészben akkor minek is nézitek meg(negatív hozzáállással semmi esély)?

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3921

Én azt nem értem ha mindenki így növeszti a farkát, miért nem tölt fel róla képet, hogy elötte/utána... (1-2-3 centikről beszéltek...érdekes)

Mert így mindegyiknek kamu szaga van.



matador11 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3920

még valami

 

azt olvastam az egyik oldalon,hogy a jelq egy nagy kamu.

orvos irta,hogy nincs ilyen h osztódnak a sejtek a péniszben..szóval szivás van nekünk.

matador11 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3919

hali!

 

az lenne a kérdésem,hogy van olyan módszer,amivel késleltethetem,hogy minél később menjek el?

köszi

wopli Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3918

Igaz és köszönöm. Egyre jobban azon gondolkozom,hogy benevezek egy bathmate-re.

Avantid Creative Commons License 2011.02.07 0 0 3917

Meg én úgy tudom, hogy van hozzá valamiféle fertőtlenítő cuccos is.. Szóval szerintem nem sok esélye van az ilyesminek.

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 3916

Erre kb akkora esély van, hogy holnap elüt egy kamion... De bármi megtörténhet.

wopli Creative Commons License 2011.02.07 0 0 3915

Akinek van ilyen bathmate pumpája miért szeretné eladni? AKi megveszi az nem fél attól,hogy valami olyan embertől veszi,akitől nemi betegséget is el lehet kapni?

Avantid Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3914

Köszi a válaszod :)

 

Előzmény: tomi 16 (3913)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3913

Rosszul irtam bocs... Kerülete kb 14 cm

 

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3912

Mivel nekem görbe a péniszem  alapból kétféle méretet tudok mondani: ha görbén mérem akkor olyan 16 körül van de ha egyenesen mérem olyan 17,5 cm, a vastagság pedig kb 4,5 ről indult de most lehet hogy van 5 is... Nem tudom, hogy a fiatal koromnak köszönhető-e ez az eredmény.

Avantid Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3911

Szia!

Megkérdezhetem mekkora a péniszed erektált állapotban, hogy a góliát méret kéne? Csak mert ha én is rá szánnám magam, hogy vegyek egyet, nem szeretnék én is befürödni vele.. Leginkább a kerület érdekelne, mivel mondtad, hogy neked vágta a péniszeden a bőrt :S

Köszi előre is a válaszod :)

Előzmény: tomi 16 (3910)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.05 0 0 3910

Helló! Egy hónapja vettem a bathmatemet, nagyon jó érzés amikor fennt van, de sajnos akad vele egy-két probléma. Először is a pozitívumok: egy hónap allatt 1cm-t nőtt, kerületre is kb. ez mondható el, és lankadtan is elég méretes marad. Sajnos vannak negatív észrevételeim is: használat után a makk alatt a fityma nagyon felvizesedik(borzasztó egy látvány de elmúlik kb. 2 óra alatt), a gumi része amit össze lehet nyomni vágja a péniszen a bőrt(20 perc alatt a pénisz teljesen kitölti a pumpa kerületét és ez nagyon kellemetlen érzés). Eredetileg andro-t vettem aztán ez is megtetszett. Most mind a kettőt használom(persze csakis azért, hogy kiegyenesítsem a péniszem). Annyi biztos elmondható, hogyha  mind a kettő terméket a használati utasításnak megfelelően használod akkor  lesz eredmény (egyéntól függ, hogy mennyi)... Szeretném kicserélni a bathmatemet egy Bathmate goliathra, hogy ne csak hasznos legyen hanem kellemes is. Szóval ha van valakinek eladó Bathmate goliath kérem jelezze(csere is érdekel)... A tesztoszteron  dolog pedig nem jó ötlet szerintem. Túlzott szőrnövekedés, agresszió  is párosulhat a pozitív hatások mellett.

wopli Creative Commons License 2011.02.04 0 0 3909

Akkor azt mondjátok,hogy a bathmate segít?

Avantid Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3907

Szerintem a tesztoszteronos dolgokat hagyjátok csak legutoljára, ha már tényleg semmi sem segít.. Az egészség többet ér pár centinél.

Egyébként én kb 1 hete kezdtem el jelqzni, de még csak így kipróbálás szintjén. Valamikor erőt veszek magamon és csinálok egy mérést magamról, valamint próbálok valami képet is készíteni, hogy ha elérnék valamiféle eredményt, akkor ezzel is ösztönözhessem azokat akik vacilálnak belekezdeni.

Ja és jó lenne ha kicsit fellendülne a fórum, szerintem mindenki több lelkesedéssel végezné a növelést :)

Esetleg van valaki aki már tud beszámolni valamiféle fejlődésról, legyen az jelq vagy más egyéb külső eszköz segítségével?

Na további szép estét ;)

don1111 Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3906

Szeva Srácok !!!

Ez a tesztoszteron dolog engem is érdekelne,letudnátok irni egy pár  hasznos infót???Köszi!!!!! :D

androbest Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3905

A teszto kúra és a párosításod meghozza az eredményt!!

KITARTÁS

BioKing1 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 3904

Most nem tudom miről beszélsz, hiszen minden pénisz növelő erre épít a nyujtásra és a sejt képződésre.

 

Nekem szimpatikus ez az eszköz úgy gondolom be fogom válalni a használatát, de inkább a görbület miatt.. ez( mostanában egyre jobban zavar)  Van nekem  Barhmate is az is használt kb 2 hónap alatt jött is az eredmény megkaptam a plusz 1cm-t de ez után semmi, azóta inkább csak a jobb erekció érdekében használom. De úgy gondolom hogy a phallosannal jó kis kombó lehet egy jól megtervezet vitamin arginin tesztoszteron kúrával.

 

Majd jelentkezem ha megvettem és majd rendszeresen írok majd ide az eredményekről.

 

 

Előzmény: androbest (3903)
androbest Creative Commons License 2011.02.02 0 0 3903

Olvastam a phallosan-ról.

Fura dolog. A pénisznek van egy sajátos növekedési mechanizmusa amit hiper gyorsabban v mittom én

nem lehet jobban tisztán nyers pénisz szövetet növeszteni!!!EZ TÉNY.

dE ATTÓL MÉG MŰKÖDHET A DOLOG!

HAJRÁ

BioKing1 Creative Commons License 2011.01.30 0 0 3902

http://www.phallosan.hu/

 

Erről a készülékről van valakinek véleménye/tapasztalata?

 

Elég korrektnek néz ki a honlap, 3 hónap alatt 1cm-t igérnek, de nekem nem is a méret növelés lenne a lényeg (bár azt sem bánnám :D) hanem a farkam balra görbül és ezt szeretném korrigálni...

androbest Creative Commons License 2011.01.27 0 0 3901

JAJA!! BIZONY HOSSZÚ IDŐ KELL A NÖVELÉSHEZ!!

MÉG MINDIG CSAK RÖHÖGNI LEHET SZERINTEM AZON AZ OLDALON!!

DE MÉG REKLÁMNAK IS ROSSZ!!!!SZERINTEM 10 EMBERBŐL 10 RÖHÖG RAJTA:)

ÁÁÁÁÁÁJJJJJJJ HUHHH:))

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.01.26 0 0 3900

Megnéztem én is azt az oldalt. Hát viccnek is durva és nem kicsit nevetséges...

Ha igaz lenne fél méter lenne a magyar átlag :)

Sztem ha valaki tud 2-3cm növelni akkor az már nem kis eredmény és valószínűleg 1, 1.5 év munkája van benne!

androbest Creative Commons License 2011.01.26 0 0 3899

Lemon-nál a pont!!!

BAROMSÁG AZ AZ OLDAL.EGY HÓNAP 10 CENTI???

ATYA ISTEN ,AZÉRT GONDOLTAM H VANNAK A FÓRUMOZÓK KÖZT IDÉTLEN DOLGOK DE EEEEEEEEEZ?????????

NEM TUDOM ABBAHAGYNI A RÖHÖGÉST

BOCSI

KITARTÁS!!!:).:)

thotrha Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3898

Írd be a google-ba, hogy : jelq gyakorlatok. Minden ott lesz.

Előzmény: Törölt nick (3897)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3897

Akkor egy ingyenes oldalt tudsz mondani, ahol vannak gyakorlatok, amik gyorsak, egyszerűek és hát ingyenesek?

Radler Lemon Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3896

Vagy a haverod baszott át, vagy te akarsz most minket... Na mindegy én azért jóhiszemű leszek veled szemben. Ez az oldal amit linkeltél totál kamu. Szóval küldözgesd csak az SMS-t szorgosan, ha az új kocsit akarod szponzotálni a csalóknak, de hogy semmit nem kapsz innen ami valós eredményt ad arra mérget vehetsz!

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3895

Esetleg tudnál segíteni?

J.Bound Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3894

Mennyi elégedetlen pénisz tulaj! :) Ez a probléma Japániában gond, nem? :)

J.Bound Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3893

De így vékonyabb lett! Nem? :) Ha valamit nyújtok az elvékonyodik.

Előzmény: Nováln (3883)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!