Keresés

Részletes keresés

CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.10.09 0 0 90
Hello!
Ez a programozórajz remélem segít neked.
Előzmény: deguss (89)
deguss Creative Commons License 2009.10.08 0 0 89
Tisztelt Wouxun tulajdonosok!

Akinek van programozó kábelja az KG-UVD1P-hez, az be tudná azonosítani az RX és TX vonalakat, illetve ezek csatlakozását? Melyik dugaljba mennek?

THX, HA1PD
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.05 0 0 88

Ok, írjon előtte :)

www.petyamuvek.try.hu

Előzmény: CB Tornádó Laci (81)
Skodri84 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 87

sos riogatásokat nekem is csinál néha, meg ha 0-ás végű memeóriahelyre akarok menteni, kinyit a zajzár, és zöldségeket ír névnek, stb....van 1-2  dilije sajnos. ez van ennyi pénzért. amugy teljesen jó.

 

Előzmény: Szegedi Gabesz (86)
Szegedi Gabesz Creative Commons License 2009.10.02 0 0 86
Értem Laci. Végül is nem nagy gond, csak olyankor, mikor újraindul, újra be kell állítani az elmentett frekiken kívül mindent ( beep, voice ,világítás, stb ). Plussz, néha magától s.o.s. riasztást ad egy pillanatra. Azért, ha időd engedi, utána nézhetnél.Én softverre gondolok. Többieknek ötlet?
Egyébként remek kis rádió, nem bántam meg a vásárlást, Szegedről, a 9. emeletről beszéltem már tompai motorosokkal, ( kb. 40 km, 4w -tal, ők puxin-nal nyomultak. )
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.10.02 0 0 85
Olyat viszont már láttam KG-689 -nél, hogy az akkuérintkezők épphogycsak elérték az akku pólusait. Ez a rádió kezelése, gombnyomás közben okozott hasonló ki-be kapcsolást, ahogy összenyomódott a rádió. Érintkező felpucolás és óvatos kintebb hajtás után jó lett.
Előzmény: Szegedi Gabesz (83)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.10.02 0 0 84
Fogalmam sincs, ilyet még nem láttam.
Előzmény: Szegedi Gabesz (83)
Szegedi Gabesz Creative Commons License 2009.10.02 0 0 83
Tornádó Lacitól szeretném megkérdezni, hogy az mitől lehet, hogy ha FREQ mód ból NAME be teszem a wouxun-t, van hogy 2 szer "újraindul".
Köszönöm válaszod Laci.
Szegedi Gabesz Creative Commons License 2009.10.02 0 0 82
Sziasztok!
Szegedi, rádiózást kedvelő srác vagyok, olyan hobby rádiós féle... Érdeklődnék, hogy vannak -e itt szegediek, szeged környékiek a topic -ban.
További szép napot mindenkinek.
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.10.02 0 0 81
Zsír! Szeretem amikor élet van. Debrecenbe szokok menni időnként, ha legközelebb megyek, majd kereslek előtte. Van egy 450 -es NMT telefonom, MAXON Carry Phone nevű. A hálózat kikapcsolásáig hűen szolgált, azóta porosodik. Börzére kivinni sajnáltam, hogy valami heléngéza jóskapista szakértő megvegye kétezeré' aztán a kiberhelt végfokot meg szűrőt tovább árulja tízé'
Mivel te elég nagy 06 60 mágus vagy, inkább nekedajándékoznám, boncold, programozd, PMR -ezd kedvedre, hátha egyszer viszontlátom majd ezt is az oldaladon.
Üdv: Laci
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.01 0 0 80

"Az M3 -ason fel - feltűnik a 7 -es csatorna bippes átjátszója is néhol kicsi de érzékelhető kitartásával."

-3mp ig.

-Füzesabonytól, Debrecenig tünik fel, pontosabban.

Nemsokára teszteljük majd a helyet a II-es számú bippesnek...Kékes tetőn. Freq várhatóan a felső nyolcból. :-))

Előzmény: CB Tornádó Laci (79)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.10.01 0 0 79
Ááá nee.. Amatőr átjátszók a szkennlistádban? Ez már a vég.. XD
PMR 10 -en semmit nem hallassz? Nagyon népszerű a freki. Tőlünk elindulva az M7 -esen kb Velencei tótól az érdiektől hangos ez a freki, olyan M3 Gödöllőig ki is tartanak. Utána Gyöngyös előtt nemsokkal egy másik csapat válik itt hallhatóvá, ők dübörögnek teljesen Debrecenig, csak a városba érve halkulnak el. Az M3 -ason fel - feltűnik a 7 -es csatorna bippes átjátszója is néhol kicsi de érzékelhető kitartásával.
Előzmény: Skodri84 (77)
Stalki Creative Commons License 2009.09.29 0 0 78
Üdv! Tudná valaki értelmezni EZT a videót?
Skodri84 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 77
Mondjuk manapság már "beérném" a repsáv recsegésével, mert itt BAZ-ban semmi hallgathatót nem lehet már fogni a helyi közelekdési vállalaton kívül, ha azt annak mondhatjuk. Taxikat hagyjuk, rém unalmas. Most már tényleg "csak" az amatőr átjátszók maradtak....bezzeg 1-2 éve, azt se tudtam mit hallgassak, most meg itt a dual rádió, aztám miskolc meg kiskőhát van beállítva....nem valami forgalmas, nemúgy mint anno az Árpád 201 és Borsod 100....
Előzmény: CB Tornádó Laci (76)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.09.23 0 0 76
A vége az jól hangzik, hamarosan kapható lesz a repsávot is vevő változata. Rengetegen forszírozzák ezt a dolgot rádió vásárláskor, hogy "vesz -e a repsávot??" Bár gyakorlat az, hogy kb félóra - óráig tartja érdekesnek a tag, hogy hallgatja a nyugat vagy a kelet tájékoztatót, aztán mivel negyedét sem érti, rá is un a repsávra végérvényesen. Érdekességnek elmegy majd, de a használati értékét semmivel sem fogja növelni. Bezzeg, ha repsáv helyett 12V -os töltő bemenetet tennének az oldalára...
Előzmény: robika1001 (74)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.09.23 0 0 75
A vége az jól hangzik, hamarosan kapható lesz a repsávot is vevő változata. Rengetegen forszírozzák ezt a dolgot rádió vásárláskor, hogy "vesz -e a repsávot??" Bár gyakorlat az, hogy kb félóra - óráig tartja érdekesnek a tag, hogy hallgatja a nyugat vagy a kelet tájékoztatót, aztán mivel negyedét sem érti, rá is un a repsávra végérvényesen. Érdekességnek elmegy majd, de a használati értékét semmivel sem fogja növelni. Bezzeg, ha repsáv helyett 12V -os töltő bemenetet tennének az oldalára...
Előzmény: robika1001 (74)
robika1001 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 74
Üdv mindenkinek .

Sajna még mindig nem leltem meg a Wouxun /p Nyitó kódját de más infót azt kaptam :)

Megosztom veletek

Igaz hogy angol de aki akarja az lefordítja .

Köszönet érte Yoleen nek a wouxun export osztályáról ;)

1. Yes, now our updated KG-UVD1P has some new functions and modifications compare with the old KG-UVD1.

-- Adding Dealer Operation Mode, means ---
When you are in the open or computer and programming cable are not at hand, you can change the high/low power, CTCSS/DCS group, busy channel lockout, wide/narrow bandwidth and parameter on every channel through the dealer operation mode.
Operation Method:

Holding on [8] key and powering on the transceiver at the same time, then inputting password “268160”, the transceiver enters dealer operation mode.
When you are changing the above parameters on channels, please firstly call out the channel that will be changed, and set it as the master frequency through [A/B]. Then you can change the parameters of high/low power, CTCSS/DCS group, busy channel lockout, wide/narrow bandwidth .
SAVE & EXIT: Press [MENU]+ [A/B].

2. We are now under developing the aerial lane frequency 108-136MHz (receiving) , it will be in the market soon.

Csak okosan a rádiók kóddal való piszkálásával hamar sírás lehet a vége
www.pmrradio.hu
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.09.22 0 0 73
Hello!
Ahoz nincsen sajna, csak rendelni tudok. Kenwood szabványú van egy vödörrel.
Üdv: Laci
Előzmény: Zolcsa (72)
Zolcsa Creative Commons License 2009.09.22 0 0 72
OFF

Szia Laci!

VX-3R-hez nincs véletlenül programozó kábeled? (Soros is jó lenne, nem gáz, ha nem USB-s.) Most csináltam rajta a reset-et, és egyszerűbb lenne pc-ről programozni, mint pötyörészni. :)

Üdv, Zoli

ON
Előzmény: CB Tornádó Laci (71)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.09.22 0 0 71
Hello!
A PX-777 -nél adás led villog adatátvitel közben. A PX-888 és a V-1000 semmi jelzést nem mutat programozás közben. Az RT-6000 kijelzőjén a - PC - felirat jelenik meg a kábel rádugásakor.

programozó rajz, jó mindenhez

Érdemes nekiállni, ha igényled, hogy megcsapjon az alkotás szele. Aki nem igényli a szelet, ugyanez soros portos gyári kivitelben cserélhető fejjel (különféle rádiókhoz) kétezer magyar forint nálam.

Üdv: Laci
Előzmény: Deske76 (70)
Deske76 Creative Commons License 2009.09.22 0 0 70
Sziasztok! Kérdésem, hogy ki tud egy igazán jó és megbízható adatkábel rajzot ami viszi mind a három rádiót (wouxun, puxing, weierwei).
Nem gyári kábel kell, hanem egy max232-es v 233-as Ic-vel működő verzió, minden adott hozzá.

A rádiónak van e valami jelzése felénk, ha az adatkábellel összedugom, világítania kell e rajta valaminek, vagy kiír valamit adatkapcsolat közben?

Előre köszönöm a segítséget.
janika1961 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 69
Üdvözletem!
Van egyFD-268-as rádióm. Az a gondom vele,hogy a PTT gombja eddig a benyomásakor kattant egy picit, így lehetett érezni, hogy megnyomtam. Most ez elmarad.Lehet vele valamit kezdeni, vagy csak a csere segíthet?
Elöre is köszönöm a segítséget
vbandit Creative Commons License 2009.08.28 0 0 68
köszönöm!
Előzmény: CB Tornádó Laci (67)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2009.08.18 0 0 67
Az UHF típust javaslom, rengeteg PMR felhasználóval és egyéb hobbirádióssal tudsz kapcsolatot teremteni itt, a VHF -nek sokkal szűkebb a tábora.
Előzmény: vbandit (65)
petya_75 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 66

Még nem rendeltem, de ha lesz és kipróbáltam szívesen írok!

Előzmény: Stalki (64)
vbandit Creative Commons License 2009.08.16 0 0 65
Szia
én is egy általad emlitett tipusu rádiot szeretnék,de mivel teljesen amatör vagyok nem tudom melyik lenne jobb nekem UHF es vagy VHF es tipus?
Köszönöm válaszod és bocsánat ezért a számotokra ostoba kérésért!
Előzmény: CB Tornádó Laci (37)
Stalki Creative Commons License 2009.08.15 0 0 64
Ha esetleg rendeltél egy TG-6 -ot, irnál egy két szót róla ;)
Előzmény: petya_75 (63)
petya_75 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 63

Valóban! Ez nagyszerű!

Köszi!

Előzmény: Stalki (60)
Dudo8 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 62
Sziasztok !

Hozzáértötől kérnék segitséget puxing 777 programozás ügyben.
Valami folytán nem tudom frekvencia sávba tenni a készüléket.
18 csatorna van beállitva és nem tudom átkapcsolni freki sávba.
Sem a menübe, sem máshogy. Van programozó kábelem de azt meg nem tudom , hogy kell elinditani.
Magyar leirásom is van hozzá, de minden probálkozás , állitás ellenére nem jön össze.
Segitséget előre is köszönöm .
Stalki Creative Commons License 2009.08.11 0 0 61
Amúgy nem létezik valami occsó kina csoda amivel lehetne beszélni az égiekkel?
Előzmény: Törölt nick (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!